Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
13. apr 2010

ako casto budete kupat babatko? stale v poslednej dobe propaguju, ze staci kupat 2-3x za tyzden...tak ja fakt neviem co je uz dobre..

aaadus
13. apr 2010

Jo tak to vím, bylo to teď v TV a stalo se to myslím před rokem.
A nemá Blanka porouchaný noťas? Vím, že v sobotu nebo neděli psala od manžela

medla
13. apr 2010

gabap - já původně taky Opava,ale provdaná do Krnova.Nechodila jsi na Sušilovu na cvičení a předporodní kurz? A jaké máš zkušenosti s opavskou porodkou?Do Krnova bych taky nešla rodit, nemají to personálně moc dobře ošetřené, navíc chybí krevní banka pro případ komplikací.Ale jinak porodka je to pěkná 🙂

antynka1
13. apr 2010

No jinak si musím postěžovat, manžu chtějí vyslat na přelomu června a července na týdenní služební csetu..... Mě snad trefí, chtěly jsem být spolu doma, nehledě na to, že v tom týdnu mám dvoje příjímačky a nevím kdo mi bude hlídat... Takhle malé mimčo nechci svěřit nějaké chůvě..... Tak snad to ještě nějak ukecá.......

aktaka
13. apr 2010

aaadus co budeš vařit? potřebuju inspiraci 🙂
ale asi si udělám slané palačinky
taky tedy nic moc brzké příchody. 😒

dezyre
13. apr 2010

Akti, no to budu muset držet.. tento čtvrtek mě ani tak netrápí, to určo ještě rodit nebudu.. Ale trápí mě to, kdy pojedou ty další dvě dávky.. Nehorší je, že to vypadá, že další dávka pojede příští a další přespříští a to už mám termín 😀 No jo není to s těma chlapama vůbec lehký..
Tak já vůbec nevím jak malýmu nastavím režim, protože jsme byly vždycky s manželem zvyklý jezdit třeba nakupovat do obchoďáku až skončí v práci a vykoupe se, a to kolikrát bylo až třeba v osm večer.. Ono klasickej nákup si udělám sama, ale když jedeme do Makra pro pití, tak nakoupíme vždycky min. deset balíků různých vod, plus minimálně dva kastle piv a to teda takovej vozík sama neutáhnu 😀 😀 😀 A tak celkově jsme zvyklý bloncat večer.. A nemyslím jen po zábavách..

aaadus
13. apr 2010

nikka já nevím, asi každý den budu koupat. A třeba jeden den jenom v čisté vodě a druhý den tam zase dám nějakou tu mycí emulzi

dezyre
13. apr 2010

Anty, no to je teda pěkný....

aaadus
13. apr 2010

aktaka dneska sýrové omelety se šunkou, brambor a zeleninový salát. Zítra upeču kuře s rýží a pozítří udělám plněné hermelíny. Já když jedu na nákup, tak musím vymýšlet jídla na 3 dny dopředu, protože tady u nás nenakoupím maso a tak.

dezyre
13. apr 2010

a já mám ještě na jeden den naplánované ty bramboráky..

aktaka
13. apr 2010

nikka já každý den, kvůli režimu, ať si zvyká. ale nebudu jí vždycky umývat v mydlinkách, třeba na střídačku jeden den čistá voda, potom nějakou tu emulzi

dez, tjo to je blbé načasování, z toho bych byla asi trochu nervozní. ale snad to klapne, že porodíš někde mezi 🙂
nakupování u nás taky nevím jak to bude, teď jsem jezdila nakupovat jen sama. pak to bude muset zvládat asi manžel sám, no uvidíme, co nám bude vozit 🙂

antynka1
13. apr 2010

Dez - hlavně, že hlásil že květen červen chce být v Praze - občas ho vyšlou do Budějovic atd. No tak v Praze bude, ale pro jistotu ho vyšlou na týden do Lyonu.....
Adus - já nakoupím vždy maso do zásoby a naházím do mrazáku - není to tak dobrý jako čerstvý, ale mám po starostech 😀

aktaka
13. apr 2010

aaadus, já taky musím nakupovat dopředu, tady koupím jen mlíko a rohlíky. akorát vymýšlím vždycky na víkend a na sebe v týdnu zapomenu 😅

l.e.o.n.t.y.n.k.a
13. apr 2010

nikka já budu asi koupat obden je to takový kompromis

antynka1
13. apr 2010

Dez a v té Vaší firmě není někdo přítomen, kdo by tě mohl odvézt? A na jak dlouho manža vždy odjede?

nikkka
13. apr 2010

moj chlap sa asi zblaznil, vcera vyhlasil, ze on chce druhe babo hned do roka...oni su tak s bratom presne tusim len s rozdielom par dni..no ja si neviem predstavit, ze malinke bude mat tri mesiace a uz budem zase tehotna...jemu asi preskocilo.. 😠

antynka1
13. apr 2010

Nikka - to si dělá srandu? Vysvětli mu, že tělo si potřebuje odpočinout, ať ti dá chvilku pokoj 😀 To můj manža je svým bráchou od sebe 4 měsíce - no jo tatínek byl šikovný a každému pořídil jinou maminku 😀

zdenkapo
13. apr 2010

Ahoj holky...

tak jsme doma a stále 2v1 😒

takový kocourkov,že bych se z toho už zbláznila... akorát dělaj z pacientů blbce... normálně mě odvedl doktor na porodní sál,že jsu k vyvolání porodu a ať zavolám manželovi ať mi doveze všechny věci.... prošla jsem teda celým příjmem,dr. mě vyšetřil,že CS3,tak že mě doktorka,co bude mít po něm službu dá tu tabletu urychlovací.... přišla teda ta doktorka,znova mě vyšetřila,všechno znova- jakoby si to nemohli říct a řekla,že teda to ještě odložíme a třeba porodim sama a že mě tam nechaj přes noc a natočej ještě monitor.... no já už myslela,že mě trefí,už jsem byla na hekárně,okolo se rodilo,já s mířená,že porodim a najednou nic.... no,jsou to s prominutím hovada... zítra a ve čtvrtek jdu zase na CTG +UTZ +DOppler a dál uvidíme....

aktaka
13. apr 2010

tjo aaadus si mě s tou omeletou s bramborem navnadila 😵

antynka1
13. apr 2010

Zdeni, to není možný???? Vůbec si nedovedu představit, co to dělá s psychikou..... To musí být mazec.... Tak se drž!!!!

nikkka
13. apr 2010

antyka uz som mu to vysvetlila a ked bude stale otravovat s touto myslienkou, tak nech sa chlapec zmieri s tym, ze minimalne dva roky ziadny sex - pre istotu..

aktaka
13. apr 2010

zdeni, to je kocourkov, to snad není možné 😠 to bych šla už do vrtule. nejhorší je, že člověk nezmůže nic, jen se podřídit 🙄

antynka1
13. apr 2010

Nikka 😀
A Zdeni, to je ta porodka, kde od 19. malujou?

aktaka
13. apr 2010

nikka správně, tak se na ně musí, když mají takové blbé nápady 😀

aaadus
13. apr 2010

antyn já to tak budu dělat teď s tím masem. Sice to nemám moc ráda, ale nic jiného mi nezbude
aktaka no tady aby jsi koupila rohlíky, tak musíš naklusat do obchodu hned jak se otevře, jinak smůla. Já si snad ještě pořídím domácí pekárnu nebo co
nikka ti chlapi jsou někdy praštění. Manžel si taky myslí, že hned půjdeme do druhého. Jsem mu říkala, že se mnou teda ne, že já chci druhé tak za 2-3roky

hepinka
13. apr 2010

ahojte kočky, ja som tu zase nejaky cas nebola tak ani neviem co sa s vami deje, dufam, ze ste OK. Ja mam nejake blbe krvne testy tak ma este cakaju nejake vysetrenia na hematologii. Od zajtra mam ist na predporodnu pripravu, buduci tyzden by sme si mali dohodnut porodnika tak som zvedava. Napriek uprsanemu pocasiu pekny den vsetkym 😉

aaadus
13. apr 2010

nikka 😀
zdenka tak to je teda mazace. Že jim to není blbé 😠

nikkka
13. apr 2010

moj si mysli, ze uz nemame vela casu na deti..tak mam sice 28rokov, ale do 40 este stihneme par deti...
ved ja ho necham sa starat o to nase male a potom zisti sam ci chce hned dalsie..

gabap
13. apr 2010

medla nechodila jsem na kurz 😉 s porodkou mam dobre zkusenosti az na nektere sestry z novorozeneckeho oddeleni,to byly kravky,porad mi rikaly vy kojit nebudete a nakonec jsem kojila rok 🙂

dezyre bramboraky nam,nam,dala bych si 😉

ja dnes varim mexicky gulas,maly ho miluje 🙂

gabap
13. apr 2010

zdenkapo to je hruza 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre