Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
13. apr 2010

aaadus jo jo, taky tam zůstala loužička 😀 Nervy jsou prevít 😀 A přesně jak jsem psala, už mám 82kg 😀

lucik...
13. apr 2010

michal mě to nejde zvětšit 😕

mili1pu
13. apr 2010

ahojky můžu se přidat?čekám malou koncem dubna a začátkem května 🙂 .mám víc termínů 😝 nejde z vás někdo rodit do hořovic? 😉

matpaj
13. apr 2010

michal fakt? a kolko mal samko ked sa narodil?

lucik...
13. apr 2010

mili ahoj, jáááááááááááááááááááá 😀

matpaj
13. apr 2010

idem po tu deku

vy pisete strasne rychlo......nestiham to citat

bibi13
13. apr 2010

inak mne odhadovala lekarka pred pôrodom, že malý ma 3 300 a mal 2990.
a idem dať fotečku malinkého..

antynka1
13. apr 2010

Bibi - šup šup sem s fotečkou, už se nemůžeme dočkat🙂
Luci - už to fakt vyhoď 😀
Michalag - řekla bych že ti kleslo 😉

michalag
autor
13. apr 2010

lucik mam tu foto aj v albume tak mozno tam to pojde

matpaj, maly mi vazil 3220g v 40tt ale dievcatka mozu byt mensie tak neviem kolko bude mat malicka

mili1pu vitaj, kludne sa pridaj 🙂

lucik...
13. apr 2010

už to jde 🙂 Já nevím, mě přijde že ty fotky jsou každá z jiné dálky ale přijde mi že ho máš stejně vysoko...

mili1pu
13. apr 2010

luci fakt?to je fajn poslední ze třech termínu mám 11.5.den po tobě jak koukam ale doufam že tak dlouho čekat nebudu,ale ten je podle ultrazvuku a podle pohybů to mám na 21.4. a pak 1.5..37 týden začínam zítra 😀 .byla ses tam podívat?ja né,chodíš tam už na kontroli nebo stále ke svému doktoru 😝 😉

aaadus
13. apr 2010

bibi šup, jsem zvědavá 😅
mili ahoj 🙂
lucik prý já už netestuju, to bylo jenom dneska 😀 ty jsi číslo teda
michalag mě připadá, že ho máš stejné, ale nevím. Já to nepoznám sama na sobě

aktaka
13. apr 2010

já bych byla nejraději, kdybych nevěděla, že nějaký takový roztok existuje, by mě to aspoň netrápilo, jeslti koupit nebo ne 😅

michalag, mně přijde, ho máš stejně vysoko, jen větší

mili vítej 🙂

mili1pu
13. apr 2010

michal já ho mám stejně 😉 ale když si stoupneš a položíš si ruku nad bříško tak od ukazováčku po malíček by měla ležet už by ji to bříško nemělo tak nadzvedávat to mi říkala přítelová švagrová 😀 🙂 .nemůžeš se dočkat malé viď 🙂 🙂

lucik...
13. apr 2010

aktaka určitě ho nekupuj fakt 😉 Až toho vyteče hodně že to poteče po nohách tak jeď a jinak se tím netrap, tak to teď beru já 😵

mili vidíš, třeba se tam potkáme 😀 Už chodím tam, ale ne přímo do hořovic, ale do berouna, to mám blíž, dnes jsem tam byla poprvé 😉 Já mám termín dle PM 10.5. a dle UTZ v I. trimestru 8.5. tak uvidíme 😵 Jinak já tam byla na té předporodní besedě a vypadá to tam mooooc hezky.. Minulý týden jsem tam ležela 😀 Na té gynekologii už to teda zas tak hezky nevypadá 😀 Ale doktoři i sestřičky všichni fakt výborní, příjemní, nemůžu si stěžovat

m.c.
13. apr 2010

Luci, vyhoď ten roztok 😵 😵 😵

Michalag, já si myslím že ještě nekleslo, jenom narostlo 😉

A taky už bych šla rodit, mimčo mě hrozně tlačí hlavou do žeber a okopává močák 😝. Dneska jsem byla na kafi s kámoškou co má termín týden po mně, taky má mimčo blbě otočený, tak jsem si vzájemně stěžovaly co nás všechno bolí, jak furt hekáme, funíme atp., no důchodkyně hadra 😀 😀

Mě dneska Dr. docela překvapil, že CS nemusí vůbec být nějak brzo před termínem, že se uvidí podle nálezu, zbytečně brzo mě na něj prý nepošlou, a je úplně jedno že se Peťula narodila skoro o 14 dní dřív... Přenášet mě nenechají, ale do termínu klidně jo 😕

mili1pu
13. apr 2010

Luci ty jsi z berouna, nebo okolí?třeba se potkáme každopádně může malá chtít na svět i dřív teď už to může přijít kdykoli. 😀 😀 .tak aspoň že tak jsem zvědavá jestli nás odrodí dr. klán nebo nikdo jinej, říkali tam něco zajímavého?? 😕 🙂

matpaj
13. apr 2010

michal, podla mna ho mas rovnako vysoko, len vacsie......

deka je kraaaasna.....makkulinkaaaaaa 🙂

bibi tesime na foto malinkeho.......

lucik...
13. apr 2010

mili já jsem z Nučice (vedle Rudný) jestli víš kde to je 😀 No dr. klána bych moc nechtěla, ten jedinej na mě dojem moc neudělal 😀 😀 😀 Řikali tam docela dobré věci, ale o nic nepřijdeš pokud tam nepůjdeš 😀
37 týden začínáš zítra? To je divný ne kyž mě už 37 týden běží 😀

lucik...
13. apr 2010

koukám že píšu jak trotl 😀 Pardon

mili1pu
13. apr 2010

jak píšeš neřež 😀 😀 .opravdu?ja jsem na začátku těhotenství tam byla a on mě vyšetřoval,byl teda rychle odbytý ale zas jsem nic necítil byl jemnej a říkají že je nejlepší,onmá takový neutrální výraz.vím kde jsou nučice já jsem z berouna a rudnou projíždím když jezdíme nakupovat na zličín.já nevím první termín mám 1.5. a druhej v tom dubnu ten mam podle pohybů.vůbec nevím kterým se mam orientovat. 😀 😝 😅

bibi13
13. apr 2010

tak tu je link.. 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bibi13/album...

inak michalag, aj mne sa zdá, že ho máš nižšie..

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

Ahoj sorry ze vam sem lezu ale občas se sem juknu ze začátku jsem tady chodila taky mam termin v květnu a vždycky když mně něco bolí nebo táák jdu se sem kuknout jestli je to normalni a dneska jsem postřehla že jste řešily ty"mokré"kalhotky ja to mam taky a dr.říkal že je to normální když se mimi tlačí dolů
Jinak dezyre my měli taky odhad v 30tt 2 kg
A gratuluji maminkám co už porodily. 🙂

antynka1
13. apr 2010

Bibi ten je kouzelný 🙂

xxx.klarka
13. apr 2010

bibi 😵 😵 😵 to je drobeček.

michalag
autor
13. apr 2010

slunicko, no ty si tu nebola uz ani nepamatam ..... ako sa mate???

ja sa vas pytam lebo ja tiez neviem ci ho mam nizsie alebo rovnako ako predtym 😅

bibi Alex je krasnuckyyyyyy 😵 😵 😵 😵

aaadus
13. apr 2010

bibi krásný 😵
Já chci už takyyyyyyyyyyyyyyy mít miminko

slunicko klidně se přidej znovu 🙂

antynka1
13. apr 2010

Michalag - to jsme ti moc nepomohly, každá si myslíme něco jiného 😀

bibi13
13. apr 2010

dakujem babule.. 🙂))) je to zlatíčko..

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

mam se celkem dobře akorat jsem nachlazená tak ležím v posteli,no nějak jsem toho měla hodně a chodit ještě sem a pak jsem ležela v nemocnici a občas sem kuknu jak se tu máte a jestli už jsou nějaká miminka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre