Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzana39
13. apr 2010

adus - pekné oblečko 😉 mne sa doma smejú ☹ že mám divné chute 😠 práve som chalanom spravila cigánsku s opečenou cibulkou a ja som to jedla z hlávkovým šalátom 😀 mňam mne to chutilo,len doma ma akosi nechápu 😉

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

Dostali jste už prenatal box?

antynka1
13. apr 2010

Slunicko - já ne

m.c.
13. apr 2010

slunicko - já dokonce 2x🙂

aaadus
13. apr 2010

zuzana já jsem schválně byla i v HaM ať se podívám na tu soupravičku s žábou co máš ty a u nás ji neměli 😠
slunicko já už mám doma 3 😀

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

J taky ne tak nevim jestli ho dostanu nebo na mně zapomněli jestli se mam na to zeptat co v něm vlastně je?

andelka
13. apr 2010

slunicko: Já ani jeden. Můj doktor ho nedává a jinde nebylo kde. ☹

lucik...
13. apr 2010

já dostala jeden, ale nebylo tam skoro nic kromě tuny letáků 😠 😀
Jinak teď říkali v televizi o té mateřské že prezident to nepodepíše ale že poslanci sou připraveni to znovu přehlasovat ještě před volbami tak uvidíme

antynka1
13. apr 2010

Sluníko - to nedostaneš automaticky - to dávají jak kde, je to reklamní projekt, takže záleží na dr. jestli o ně požádal nebo ne 🙂

zuzana39
13. apr 2010

adus- ja som sa tam dnes vrátila a dokúpila som aj žabkove ponožky a žabkove podbradníčky 😀 našla som tam aj také bodynko,ale až č. 86 ☹ nevadí,možno natrafíš v inom HM-ku. U nás tiež niekedy ked niečo nezoženiem v jednom,skočím do dalšieho HMka v inom nákupnom centre 😉

slunickoseznam.cz
13. apr 2010

ahaa no ale když tam jsou skoro same letaky tak se ani ptat nebudu kdysi se davaly boxy v porodnici ale ted uz asi neni nic?

aaadus
13. apr 2010

zuzana v Ostravě je jenom jedno HaM a do jiného města se už nedostanu. Ale nevadí, aspoň ušetřím 😅

lucik...
13. apr 2010

slunicko myslim že u nás v porodnici dávají, ale nejsem si jistá.

m.c.
13. apr 2010

Box v porodnici podle mě určitě dostaneš, nevím o porodnici kde by ho nedávali. Tam je mnohem víc vzorečků, v tom prenatalu je fakt prd 😝

zuzana39
13. apr 2010

vy dostávate prenatal box ? u nás dostávame až v porodnici. mávame tam vzorky plienok,vložiek,krémov,šamponov a pod. časopisy, avent nádobu na mlieko,alebo dávkovač na sušené mlieko a možno ešte niečo 😉

zuzana39
13. apr 2010

adus v ostrave žije moj brácho 😉 v lete sa tam konečne chystáme,už tam žije 2 roky a ešte som u neho nebola ☹ stále niečo do toho príde 😠 ešte že sa stretávame u maminy 😀

aaadus
13. apr 2010

zuzi to tak bývá. Mně se Ostrava moc nelíbí, není tady nic k vidění

zuzana39
13. apr 2010

moj brácho je tam spokojný, stále nás provokuje,že u nás v Bratislave je moc rušno 😀 a to sa tu narodil a žil 35 rokov 😉
no idem skontrolovať malému domáce úlohy,tak sa tu majte 😉

lienka1076
13. apr 2010

Ahojky ako sa máte? Ja nič moc. Nemôžem nič robiť, lebo malinké sa pýta vonku. ☹ Doktorka mi povedala, že ešte aspom týždeň. Dnes mám presne 37tt. No inak už sa neviem dočkať.

Bibi gratulujéééém, tak malinký je krásny 🙂 🙂 . Ako ti závidím.

No a musím sa pochváliť, že dnes ma potešila jedna správa. Moja segra sa smiala, keď som otehotnela, lebo som ešte neplánovala bábo, tak že si nevieme dávať pozor ☹ ☹ , ale manžel to urobil naschvál 😒 . A to bude naše prvé bábo 🙂
No a dnes prišla na to, že aj ona je tehotná a ani o tom netušila 😀 😀 a to už čaká tretie bábo 😀 😀 . Ja viem, že som škodoradostná, ale toto ma riadne potešilo 😠 😠 . Je to riadna pecka.......

aktaka
13. apr 2010

bibi, malý je krásnýýý 😵
já už se těším na tu naší slečnu 🙂 ale tedy ještě ať chvíli vydrží, kde je 🙂

mishutka
13. apr 2010

Potřebuju radu jaké koupit chůvičky??????PROSÍM

dezyre
13. apr 2010

Ahoj holky, tak se hlásím po své spací pauze zase 😀 Řádsky jste prokecali..
Bibi malej je krásňoučkej, taková prďolka malušenká 😵 😵 😵 😵
Aduš, máme stejnej obleček pro malýho 😀 A takových kaťat na léto jsem kupovala víc, připadnou mě super. A ještě jsem v Marks and Spencer kupovala takovou sadu s bílýma dupajdama, bodíčkem a tak víc tam toho bylo. Krásný věcičky. Líbí se mi, že jsou vyšívané 🙂

dezyre
13. apr 2010

Mishu my jsme chůvičky moc neřešili, půjčili jsme si od známých Philips.. jsou sice starší, malýmu už bude 6 let, ale práci odvedou stejnou 😉

zdenkapo
13. apr 2010

Bibi
fajn porod a krásný a zdravý chlapeček,co víc si přát.... blahopřeji...

Mishutka
mám od Tefal a jsou s vibrací,což doporučuji, připneš si to na ruku na gumovém pásku a můžeš dělat rámus a víš,když chůvička sepne...

hepinka
13. apr 2010

Dodatočne aj ja blahoželám k babätkam!!! 🙂 ja uz by som to tiež chcela mat za sebou, ale este si par tyzdnov pockame

aaadus
13. apr 2010

mishu my máme tyto
http://www.sambaby.com/92-minitor-dechu-baby-vy...

dezy mě se líbil hned na první pohled a prostě tomu nešlo odolat. A je to strašně příjemný materiál. Budeme mít frajery největší 😀

mishutka
13. apr 2010

Já potřebuju aby když budu venčit psa abych měla prcka pod kontrolou 😉

Jinač k tomu porodu bylo to tak rychle a pro mě svým způsobem skvělé...
Bolest je bolest 😅 Asi nejhorši bylo ten nástřih nebo lépe řečeno druhý den to šití 😝

aaadus
13. apr 2010

mishu tak to budeš muset asi hledat nějakou s velkým dosahem, ta naše má myslím 300m, ale přiznám se, že jsme to ještě nezkoušeli.

aktaka
13. apr 2010

my máme i s monitorem, tak to asi neporadím
http://www.malvik.cz/Na-doma/monitory-dechu/Ang...

aaadus
13. apr 2010

Nebolí vás některou pupek jako pupek pokud se vám vypoulil? Já to mám kolem něho takové bílé, skoro až jako modřina to vypadá a když se ho dotknu, tak to je takové nepříjemné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre