Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
13. apr 2010

Ahoj holky,
prý je po mě sháňka.... mě je poslední dobou docela zle, tak ani PC nezapínám a jen funím, hekám a brečím 😅
Já včera byla první den bez Mg atd. Od 16hod. bolestivé tvrdnutí břicha přesně po 8min, od 2 v noci po 5min, v půl 7 jsem šla do sprchy se nachystat , oholit atd., pak jsem si na chvíli lehla do postele a vytuhla na 2 hod. Pak mě vzbudila smska, tak jsem volala mudr, že furt tvrdnutí po 5min., ale žádný extra velký bolesti, prostšě tvrdnutí břicha, tak sestřička, že kontrakce můžou být i takový, že pokud je to pravidelný, šup hned do porodky, tak jsem vzbudila M., šla zas do sprchy, pak si sedla....a najednou mi bylo líp Tak jsme šli na oběd, že se to třeba rozjede a ono ne, takže teď jsem se vrátila z focení, musím Tomáška pochválit, vydržel Ale nad ránem jsem už v posteli bulela, že chci normální porod, že mě bolí všechno,.... Už mi z toho hrabe Jo a kosmetička mě pochávlila, ž emám lepší pleť než před týdnem na zkoušce, tak sjem jí říkala, že to asi bude tím, že jsem na dnešek nespala, že jsem vytuhla jen ráno na chvilku 😅
Co je tu nového? nějaké nové mimčo? Doli mi psala, že rodí v pátek a co zbytek?

aaadus
13. apr 2010

blani to si teda užíváš 😒 Nezávidím, nezávidím. A kdy budeš mit hotové fotky? Tady myslím nového nic, žádné nové mimčo. Bibi má v albu fotku Alexe a Adélka tu dávala fotky Lukáška včera.

blanka.k
13. apr 2010

Adus - já už si přijdu jak simulant, prostě mám nějakých 18 hod. pravidelné bolesti , zavolám mudr, co dělat a najednou buch s klid (a to jsem předtím byla ve psrše a vaně asi 3x a nikdy to nepomohlo 😅 ). Mě malej asi zkouší co vydržím 😅
Adéllko, Bibi - holky , moc gratuluji, fotečky a hlavně dětičky super 😉

aaadus
13. apr 2010

blani to bude asi psychika nebo to já nevím. A simulant nejsi, mě vyřídí jeden 10-ti minutový posel, natož tak 18 hodin. A kdy máš další kontrolu?

bibi13
13. apr 2010

mishutka, ja som to šitie ani nevnímala..

aaadus
13. apr 2010

bibi a teď to šití ještě bolí?

sonita
13. apr 2010

aktaka-ten angel to sa dá aj zvlášť používať len ako aj chúvička????

majovky2010
13. apr 2010

bibi tak Alex je pridany 🙂 .... a nechces si zmenit aj pass 😉 ?

bibi13
13. apr 2010

aaadus nebolí. len cítim, že ma tam niečo tahá ked sedím.. musím sedieť viac na jednom boku.. inak pohoda..

blanka.k
13. apr 2010

Adus - asi jo, prostě teď už to trvdnutí nevnímám, ani ty poslíčky (ms boelsti), nekoukám na hodinky, i když jsou furt docela pravidelné 😅 , pokud nepolezu boelstí po stěně, nikam nejedu 😝 Ještě jsem teda ráno parádně zvracela, pak jsem měla zimnici jak jsem nespala, jsem si říkala, že jestli fakt budu rodit, tak bude za mě asi muset tlačit muž, že sotva dojdu do sprchy 😅 Další ko mám 22.4. Už aby to bylo. Ba ne, žádná ko nebude, 22.4. chci rodit 😀

bibi13
13. apr 2010

michalag chcela som, ale neviem ako sa to robí..xixixixi...

zuzub
13. apr 2010

ahojte kočky, dúfam, že si ma ešte pamätáte 🙂 pozerám, že už sútu nejaké bábätka, tak moc gratulujem prajem veľa zdravička 😉
my sa máme fajn, dnes som bola na poradni robil mi sono, prietoky, monitor aj ma vyštroval, takže náš drobec má 28OOg, mám zmäknutý krčok,na monitore dve kontrakcie, otvorená som na 1 prst , doki hovoril, že keby sa mi čokoľvek nezdalo hned do porodky mám utekať, že to už môže prísť, ale môžem ešte aj týžden dva vydržať tak uvidíme kedy sa malému zachce vykuknúť 😅

blanka.k
13. apr 2010

Jdu spát, je mi nějak blbě od žaludku, jdu se dospat, všem dobrou noc. 😉

aaadus
13. apr 2010

michalag ještě tam chybí fotka Timejky od Ike
blani abys ještě nerodila doma 😅 Já mít takové bolesti jako ty, asi už jsem v porodnici, protože jsem nikdy nic bolestivého nezažila

zuzub
13. apr 2010

bibi, malý je zlatý 😵

antynka1
13. apr 2010

Michalag a taky prcek od Mishutky, má ho v albíčku 🙂
Blani - no už jsme se o tebe bály, tak jsme sháněly informace, co je s tebou . 😉

zuzub
13. apr 2010

chcem sa spýtať, či vám niektorej nezistili stafylokoka 😕 ja mám negatívny výter na streptokoka, ale že je tam stafylokok, ale vraj to nie je nebezpečné tak neviem 😒

zuzana0409
13. apr 2010

ahojte ta moja mala je od vcera velmi aktivna len kope a kope...... 😉 a dnes mi aj tvrdne velmi brucho......niekedy aj 3krat za 10 minut...myslite ze je to nieco zle?
😒

gabap
13. apr 2010

tak mam uklizeno,prcek se koupe a ja jeste skocim k mamce a pak mam veget 🙂

adus soupravicka super 😵

zuzana0409
13. apr 2010

a terza ma zacalo dole v podbrusku aj pobolievat.... ☹ idem ja si dat horucy kupel.....a uvidime pa 😔

gabap
13. apr 2010

zuzko ze by? zkus vanu a uvidis a dej vedet 😉 😉

zuzub
13. apr 2010

zuzana0409 ja mám také tavy už 3 den, ak ti to bude silnieť tak utekaj do porodky 😉

aktaka
13. apr 2010

blani, ty si to tedy fakt "užíváš" 🙄 vůbec se nedivím, že už bys chtěla rodit, tak snad už tě malý dlouho trápit nebude, teď už by to bylo v pohodě, kdyby se narodil

soni, ty chůvičky se dají používat i samostatně, bez monitoru. je to dobré, když máš zapojené oboje, nemusíš s sebou tahat dva přijímače, máš to v jednom. a angelcare mají dobré reference, tak jsem zvědavá

zuzana0409
13. apr 2010

tak som sa okupala a nejak bolesti ustali ale brucho tvrdne stale..... 😔 no idem sa ja vyspat a uvidime neskor...to bude zasa noc ☹ 😒

antynka1
13. apr 2010

Zuzi - tak se drž a pokud možno vyspi se alespoň trochu.

gabap
13. apr 2010

zuzub ted jsem ti koukla do alba a teda pekne ti kleslo brisko 😵

janefonda
13. apr 2010

Ahojte,

zuzub naozaj mas uz dole brusko 😉 tak sa mozes tesit, kedykolvek ta to moze zastihnut.

Aktaka ja som si tiež kúpila angelcare monitor a vysielacky v jednom, tak dufam, že nam budu dobre sluzit 😉 Ako riesite to, že v navode je napisane, ze tie dosky treba podlozit doskou o hrubke 1-2 cm??? Dali ste si nieco vyrobit? Mne dal ocino daco vyrezat u stolara, tak som zvedava este som to nevidela. Lebo ze to ma mat rovnu podlozku a nie rost. Tak na rošt polozim tie dosky a na to este monitor, aspon tak som to pochopila.

aaadus
13. apr 2010

Já jsem asi jelito nebo co, ale nepoznám klesnuté bříško 😅

gabap
13. apr 2010

adus kde jste vsechny?? sledujete ordinaci?

aaadus
13. apr 2010

gabab já jsem pořád tady. a ordinaci sleduju jedním okem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre