Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
14. apr 2010

Tak schvalne zkusime dat nejvic miminek 1.5. ju 😉 Klary dosel, moc diky, v poradku, ses zlata, snad to svedu, ja kynuty nedelam, musim zjistit jak se delaj testa v pekarne, dostali jsme ji k Vanocum, ale pouzili zatim jednou. Doufam, ze nebudu otravovat s dotazy az se do toho pustim 😀

aktaka
14. apr 2010

mně by se líbilo 5.5., ale je to o dva týdny dřív, tak se nebudu zlobit, když to neklapne 🙂

evka444
14. apr 2010

ja mám termín 22,5 a myslím že to bude skvor šak sa hovorí že poslíčkovia chodia mesiac dopredu a u mna už boli 2x tak myslím že to bude prvý týždeň májový a som teda velmi zvedavá

dezyre
14. apr 2010

Evi, tak k tomu názoru o poslíčkách se odmítám přidávat. Já ještě poslíka neměla asi žádného.. a nedokážu si představit, že bych rodila až za měsíc 😀 😀 😀 😀

aaadus
14. apr 2010

evka já mám poslíčky od 30tt a pořád jsem kinder vajco

domeli
14. apr 2010

ahojte, do tejto diskusie sa zapájam prvý krát, hoci sem-tam som tu už nahliadla. Vyzerá, že ste tu taká "zohratá kopa" 🙂 Všetky Vás teda zdravíme s mojím prekvapením z bruška. A keďže sa bavíte o termínoch: 5. 5. je ten môj. Resp. aj 15. 5. - podľa MS to takto vidí môj pôrodník na rozdiel od gyndoša. Ale keďže bábätko je celý čas KP, skutočný deň pôrodu bude zrejme úplne iný - dnes by som sa mala dohodnúť na plánovanej sekcii.

evka444
14. apr 2010

ved hej kamošku tu chytili bolesti a išla hned ja som mala velké bolesti a dosť intenzívne v sobotu a menej bolestive predtím v sobotu a nebolo mi všetko jedno no po poriadnom predýchaní po pol hodine mi už bolo ok tak sme nešli do nemocnice

dezyre
14. apr 2010

Vítejte Domeli i maličkej z bříška 😉

evka444
14. apr 2010

ved som zvedavá ako bude no nerobím paniku a ani nič podobné teda zatial

michalag
autor
14. apr 2010

Ahojte 🙂
mishut, ten je naaadhernyyyy 😵 😵 😵

klarka , kludne to tam mozem dat, len ci mi potom aj napisete v ktorom tt sa drobci narodili, lebo neviem ci budem mat prehlad 😝

Inak sa spytam takto verejne mozem potom davat foto drobcov do spolocneho albumu majovciatok??? ak niektora nechcete tak mi napiste IP aby som vedela

... a co sa tyka toho vyberania datumu tak ja som si dala podmienku (ale zalezi to hlavne od malickej) ze musime vydrzat aspon do 19.4. vtedy mam poradnu a som fakt zvedava ci to nejako postupuje .... a tiez by som brala 24.4. akurat vtedy zacnem 40tt takze to uz bude super 🙂 a kedze Sami sa narodil o 5 dni skor tak by to mohlo vyjst 😝

aktaka
14. apr 2010

jestli by to měla být pravda s těmi poslíčky, tak já podle toho jednoho jediného svého rodím za týden 😅

ahoj domeli 🙂

dezyre
14. apr 2010

Evi malej stejně vykoukne, až se mu bude chtít 😉 Já jen na sobě cítím, že našemu malýmu se nebude chtít ani trochu... No co mu v tom břiše taky chybí.. teplo tam má, jídlo dostává, pupek nosím 😀 😀 😀 Asi bude pohodlnej chlap.. Už jen to, jakmile začnu kousat první sousto, okamžitě začne v břiše tancovat...

michalag
autor
14. apr 2010

domeli aj ked sme zohrate tak sa kludne pridajte 😉 🙂

dezyre
14. apr 2010

Mishu, já s tím foto problém nemám 😉 Já mám zase podmínku, že musím rodit až po 22.4., to jdu totiž k zubařovi, ale jak jsem psala, moje tělo nevypadá, že se chystá na porod, takže s tím ani problém nemám 😀

xxx.klarka
14. apr 2010

5.5. je narozená moje sestra, tak to nechci 😀 mě by se líbilo toho 1. 🙂

babara, jasně, já nevěděla víš, protože vždy nevím zda to dobře uložím, aby to otevřeli i ostatní co mají třeba starší office 😀😀 jsem tatar na to. Já nesnáším kynuté těsto. Ale nedá mi to a chystám se na loupáky, chci je zkusit, tak možná o víkendu. Jsem na to zvědavá. 🙂

dezyre, já asi taky poslíčky neměla ještě 😀

Jinak mě pěkně bolí spodek a mám ho normálně nateklý jak ........ 😠 a včera jsem to asi fakt přehnala, poprvé jsem měla i nateklé nohy, to byli bambuli 😀

domeli, vítej 🙂

michal, já bych s tím souhlasila, nevím jak ostatní holky. 🙂 ???

aktaka
14. apr 2010

dez, nech na hlavě, takových tu bylo, co nic nic a najednou porod 🙂

michal, mně to nevadí, s tou fotkou

nikkka
14. apr 2010

ahojte..
hlasim konecne posledny den v praci.. 🙂 🙂 🙂 sice sem este zajtra pridem sa rozlucit, ale to uz neratam...
zvlastny pocit..a vobec neviem co budem do porodu doma robit...

evka444
14. apr 2010

dezyre... ved hej ja mám pocit že to bude skvor maly kopcuje poriadne a večer mi nedá spať a ráno mi dá zase budíka neviem sa ho dočkať

aaadus
14. apr 2010

michalag taky s fotem nemám problém 😉

michalag
autor
14. apr 2010

dezy, nikdy nehovor nikdy! dnes si tu a do rana mozes chytit bolesti a porodit takze drobci su nevyspytatelny 😅

inak o zubaroch mi ani nehovor, mne sa odstiepilo v nedelu zo zubu na boki ale maly je chory a tak nemozem ist nikam a mam aj obavu ci by mi ho dokina rovno aj nevytrhla kedze uz je blombovany

michalag
autor
14. apr 2010

tak co chcete mat pri drobcekoch aj tt v ktorom sa narodili??? ale ja si myslim ze je to zbytocne 🤐

evka444
14. apr 2010

chvala bohu že ja som si dala zubky naporiadok pred tehu a teraz mi neni nič 😉 😀

evka444
14. apr 2010

michalag....myslím že to neni treba
😕

dezyre
14. apr 2010

Michali já si si myslím, že teď ti určitě doktorka trhat zub nebude 😉 Já se bojím k tomu zubaři taky na prohlídku, že mi bude plombovat a prý už ani to ne, že spíš až po porodu 🙂

dezyre
14. apr 2010

Evi mě taky nic není ... jen potřebuju záznam do průkajdy 😀

michalag
autor
14. apr 2010

ja som mala preventivku pocas tehu a mala som 2 malicke kazy, ale pravdepodobne je to tim ze teraz neberiem vitaminy ako pri prvom a mozno mi chyba vapnik

gabap
14. apr 2010

holky 24.4.rodim jaaa 😀

dezy nepredbihej!! 😀
zuby jsou svinstvo,jsem rad,ze je mam ok 🙂

co varite???

evka444
14. apr 2010

ja budem musieť isť tiež mám tam jeden na trhanie ale nebolí a zubárka mi povedala že to stačí potom ked bude bolieť

evka444
14. apr 2010

gabap....ja mám čínu a ryžu

michalag
autor
14. apr 2010

dezy, no neviem obavam sa toho lebo uz mi trhala zub mudrosti pocas tehu v II. trimestri ale teraz by ma mozno rovno z tadial odviezli do porodnice 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre