Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
14. apr 2010

Mě čeká trhání zubu moudrosti po porodu, au au.
gabab já dnes peču kuřecí stehna a k tomu rýži

evka444
14. apr 2010

dneska sa zase niejako nadmieru hýbeme ....... 😵

michalag
autor
14. apr 2010

gabi, mame rovnaky TP tak mozme mat rovnaky 🙂

michalag
autor
14. apr 2010

na teraz sa s vami lucim, lebo maly si ma uz vyzaduje a chce sa hrat, ale ked ho dam spat tak pridem kuk 🙂

evka444
14. apr 2010

neviem si predstaviť že by mala trhať zub teraz však potom v tej bolesti ufff 😖

domeli
14. apr 2010

rada sa pridávam, len pozerám, že na Vás nejako nestíham!!! A to mám rýchle prsty zo strojopisu 🙂
Zuby potrápili v 2. trimestri aj mňa, jeden musel aj von. Ešte šťastie, že mám azda toho naj- zubára na svete

antynka1
14. apr 2010

Krásné ránko,
ZPRÁVA OD DOLI:
Ahojky, tak zítra v osm rodíme 🙂

aktaka
14. apr 2010

zubař je tedy fuj téma 😝 mě to čeká někdy po porodu, musí mi opravit zub, v kterém s teď nechtěla vrtat

vladkaz1
14. apr 2010

ahojte poradna mi dopadla dobre az na to ze som total pechladnuta ,som chudokrvna takze 3X zelezo ....denne
Dostala som uz vsetky tlaciva ,odobrali mi protilatky zevraj posledne a uz len na socku odniest potvrdenie na rodicovsky teda matersku nemam narok a este na urad prace odhlasit zas malu ... tak si fasa pobeham po uradoch 😝

vladkaz1
14. apr 2010

Doli moja drz sa ,budem na vas mysliet ,....
mena sme vypisali chlapec Oliver Boris ,dievca Laura ... 🙂

evka444
14. apr 2010

ja mám všetky výsledky ok akurát mi začali opuchy tak mi dali magnézium tabletky 2x denne

blanka.k
14. apr 2010

Dobré ránko,
Mishut - malej je fakt drobec, ale neboj, to hned doroste 😉
Na nedonošený mimča mají vel. myslím od 42 do 50 v CaA, hodně 50 jsem viděla v Kik 😉
Klárko - jůůů, krteček 😀 To nemůžu nepochválit, krásné 😉
Já chci rodit, mě už to nebaví, v noci nespím, furt poslíčci, tvrdnutí, už mi hrabe a hrabe 😅 🤐 Včera jsme si udělali spoustu rodinných fotek, dnes možná risknu zajet pro koj.podrpdu (mají tu nějakou vietn.prodejnu - asi, i když tam prodávají české důchodkyně, ale za 80,- to značková nebude) a můžu rodit 😀
Jo a schválilli nám zase zpět mateřskou, to je super, že? 😉

babara
14. apr 2010

michalag, ja jsem pro tt (i pro foto), ac tam je tusim puvodni TP, ale tt porodu je bych rekla vystiznejsi.

pipussa
14. apr 2010

kocky,
prosim napiste vase pocity, ako sa prejavuju poslicky, alebo teda tie falosne kontrakcie...
ja neviem ci to mam.... mavam....

aktaka
14. apr 2010

tak sláva, doli už to bude mít zítra za sebou. super, držím pěsti, ať je všechno v pořádku 🙂

antynka1
14. apr 2010

Klárko - obrázky jsou super.
Blani - ty si tedy fakt užíváš...... A s tou mateřskou - ještě to jde k prezidentovi a ten to určitě vetuje - takže znovu k poslancům......
Já asi zavolám do porodnice, jeslti opravdu zrušily to malování a jestli jo, tak termíny přestnu plánovat a bude mi to jedno 🙂

antynka1
14. apr 2010

Máte některá pocit, že se vám to do toho břicha nemůžete vejít a že si prcek každou chvíli provrtá někde díru zamává Vám ručičkou a zse jí zastrčí? 😀

antynka1
14. apr 2010

Pipussa - mě zatím jenom pořád bolí břicho a po sprše je mi vždy lépe. Na poslíčky jsou tu jiní experti 🙂

babara
14. apr 2010

Blani, uz bych ti to docela prala, musi to byt hrozny, me boli max. tak zada.
A kdy budou fotky? A adus, kdy budou tvoje?

evka444
14. apr 2010

PIPUSA....ja som mala dosť silné bolesti v podbrušku a v krížoch nemohla som sa poriadne ani pohnuť a musela som zhlboka dýchať niečo asi také ako pred pôrodom no trvalo mi to pol hodinu potom to prestalo tak teraz viac odychujem

blanka.k
14. apr 2010

Pipussa - u mě se poslíčci projevují jako bolesti při menzes, někdy slabší někdy trochu silnější, dole v podbřišku, vystřeluje mi tupá bolest i dolů do zad, do kostrčce a mám teď i tlaky v konečníku 😉 A trochu se mi uleví, když si dám teplou vanu (cca 38st)

martina2005
14. apr 2010

Domeli, mňa zrejme tiež čaká plánovaná sekcia, kvôli polohe KP, termín mám inak 3.5. Daj vedieť na kedy ste sa dohodli.

aaadus
14. apr 2010

Doli zítra držím palce, ať to má co nejrychleji za sebou a ať ji to moc nebolí. To zase budu mít depku, že už chci taky 😅
pipusa poslíčci - bolest v podbřišku jako před MS, křížové bolesti, tlak na konečník - tak to probíhá u mě 😉

aaadus
14. apr 2010

babara já budu fotky tento, nejpozději příští týden. A už se těšíííííííím

blanka.k
14. apr 2010

My budeme mít fotky koncem příštího týdne 😉 taky se hrozně těším, no jsem zvědavá, jak budeme na nich vypadat, jsme teď s mužem oba hezcí špekounci, i když on mi vždycky říká, že já se z toho porodem dostanu 😀

nikkka
14. apr 2010

vladka tusim som ta vcera videla v Lidli...bola si tam?

antynka1
14. apr 2010

Nikka - tka hurá, už jsi se dočkala a končíš s prací! Obdivuju tě, že jsi vydržela tak dlouho....

dezyre
14. apr 2010

Jejda, tak Doli už bude rodit, moc držím pěsti.
Holky tak já se nakonec fotit nenechala..
Jejda teďkom musím jít vařit, mám v plánu upéct buchtu, udělat pomazánku a vaječné omelety manželovi na cestu.. sice odjíždí až po páté, ale už abych začala ... 😀 a to se mi dnes táááák nechce 😒

zdenkapo
14. apr 2010

Ahoj holky,
tak jsem zpět z poradny a zítra zase do porodky na kontrolu... dneska bylo všechno v pořádku... tak jsem zvědavá,kdy už konečně porodim a kolik bude teda Anička vážit,protože ten odhad z 9.4. na 3700g se nezdál ani mé dr.tak měřila a vyšlo jí 3125g,ale sama ví,že jí to něco podhodnocuje,ale teda určitě bude větší jak TOmášek a doufám,že nebudu těhu ještě 2 týdny,to by měla asi fakt kolem 4 kilo,ale co,hlavně ať je zdravá....

Anty
já tím málem plodovky mám už dlouho pocit,že mi vyskočí břichem,někdy to i dost bolí....

Mishu
v Kiku mají i velikosti 50 a hezoučké,ale stejnak teda dr. nevidí,v čem přijdete ne? u nás se teda mimčo svléká v čekárně a zabalí do plenky a jde se k dr. je takto.... však on malý doroste brzičko...

Doli
drž se,hodně síly,ať je ELiška brzy na světě a bez komplikací....

Blani
tak takové poslíčky,to je asi dost ne? a neotvíráš se teda?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre