Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
14. apr 2010

blanka četla jsem, smutné ☹

antynka1
14. apr 2010

Zdeni - Anička tě teda napíná!!!!!

Holky, volala jsem do porodky a malování zrušeno!!!! Já mám takovou radost!!!!!!!!!!!!

aktaka
14. apr 2010

jo tak nechat se nafotit, to jsem měla v plánu už někdy kolem 30tt. jsem 35tt a pořád nic. někde udělali soudruzi z ndr chybu 😀

blanka.k
14. apr 2010

Zdeni - neotvírám, ale čípek se zkracuje, ale prý to může být tím Mg, na poseldní kontrole jsem ještě furt měla 6tbl denně, teď by to prý mělo jít rychlej 😅 Gratuluji ke kontrole, je super, že je vše ok, tak snad už to brzo "přijde" 😉
Já jsem slíbila 3 holkám focení dětiček, no, jsem zvědavá kdy to spáchám 😅
Prý jak chodí po porodu mudr. nebo sestřička domů, tak se furt jak za totáče píše kde bydlíte, kolik lidí, místností atd. 😀 To asi budu muset nějak zkulturnit pokojík, kde máme vypuštěné naše fretky, aby se návštěva nelekla 😀

aktaka
14. apr 2010

zdeni, tak snad už se to někam pohne, to musí být taky na palici nevědět kdy co

anty, super, to musela být rána jak ti spadl kámen ze srdce, co? 😵

blanka.k
14. apr 2010

Ještě mě napdalo, kdybych se otvírala, tak znamená to něco? nebo klidně můžu chodit na 2cm otevřená a když nejsou kontrakce, tak je to ok a malýho to neohrožuje....?

domeli
14. apr 2010

martina2005, ozvem sa. Zatiaľ mi obaja (gyndoš aj pôrodník) povedali, že od plánovaného termínu odpočítajú 14 dní - teda akonáhle bude ukončený 38 tt, budúci deň sa môže robiť CS, lebo bábo je už donosené. Ibaže neviem, od ktorého termínu to odrátajú. Pôrodník sa ešte pred dvoma týždňami tváril, že jednoznačne od 15.5., no môj gyndoš mi tvrdí, že to nie, že to budem zbytočne preťahovať. Zaujímavé je, že obaja robili aj utz a obom to vyšlo inak.

aaadus
14. apr 2010

antyn super. Já jsem si taky oddychla, když mi dr řekla, že porodnice, kterou jsem měla vybranou jako náhradní se bude rekonstruovat až o prázdninách
aktaka určitě se nechej vyfotit, je to krásná památka

aaadus
14. apr 2010

blanka nemělo by to vadit. Myslím zuzana? (nejsem si jistá) je otevřená na 3cm a je doma.

martina2005
14. apr 2010

Presne to povedal aj mne že cisársky sa urobí skôr, že sa nebude čakať do termínu pôrodu...

antynka1
14. apr 2010

No holky, ulevilo se mi.... Teď už jen, aby až bude chtít Kristýnka na svět neměly stop stav 🙂 Ale na to teď nebudu myslet 🙂 A to otevření - mylsím si, že pár holek to tka má, že jsou otevřené - akorát musí více odpočívat...

mishutka
14. apr 2010

babara:jo dvojky a má i jedničky, do dvojek ještě vkládám lát.plenu kvůli kyčlím 😉

Holky vůbec nestihám tak se omlouvám pokud někomu neodpovím 😅

domeli
14. apr 2010

je to vraj kvôli minimalizovaniu komplikácií.

zdenkapo
14. apr 2010

Anty
no to jo teda,ale nezbývá nežpořád čekat....
tak to máš fajn,u nás se teda přijímá jen do neděla,pak jsem zvědavá,kde skončim ☹

Blani
děkuji, taky doufám,už jsme všichni jak na trní,manža taky chudák furt na telefonu.... a nevyspalý,má noční a ještě mě vozí po doktorech...
je fakt,že to mlže být tim hořčíkem,ten dělá hodně....
jinak v porodce dr. říkala,že mám CS3 a na 2 prsty už prostup,tak uvidíme.... takže jak vidíš,chodim normálně.... a nic se neděje a nebezpečné to nené pro mimčo,když není prasklá voda....

Aktaka
na palici to je,pbvzlášť,když ti každý dr. říká něco jiného a nespolupracují spolu...

blanka.k
14. apr 2010

Antyn - to je super, hned je člověk trochu klidnější co? tady teď taky hlásí v porodnici stopstavy, takže je to tak 50/50, že tam bbudu rodit, ale člověk to neovlivní (ale myslet na to musí stejně, co? 😅 )
To počasí mě už štve (slušně řečeno), furt chčije a chčije ☹

lucik...
14. apr 2010

Ahoj holky 🙂

Michal já nemám nic proti těm fotkám 🙂
Taky plánuju rodit 1.5. 😀 To budou asi porodnice narvaný co 😀 😀 😀

Anty přesně takový pocit mám taky... Většinou večer mam pocit že mi chce vylézt z břicha 😅

blani otevřená být můžeš a prcka to neohrozí, se mnou ležela v nemocnici holka co měla termín jako já a byla asi 3 týdny otevřená na 4cm - ležela tam protože byla teprve ve 35tt, říkali že až ukončí 36tt tak že jí pustí, že pak už může v klidu porodit 😵

blanka.k
14. apr 2010

Holky, já jsem asi fakt divná, ale normálně na mě přišly ranní nevolsnosti 😀 Už o víkendu ráno mi bylo trochu zle od žaludku, no včera jsem si vzala na lačno prášky a ty hned letěly, dneska zase 😀 Že bych se konečně dočkala těch těhu nevolností ( protože sice jsem zvracela do nějakého 18tt, ale jen večer 😅 ) ? 😀 I muž se mi dnes ráno smál, že aspoň vím, že jsem těhotná 😀

aktaka
14. apr 2010

aaadus, já bych chtěla, ale vůbec nevím kdy. u nás padá akorát v úvahu víkend, jenže ty máme plné na tři týdny dopředu, pořád nějaké přípravy a ještě chceme malovat dětský, tak se obávám, že to neklapne ☹

zdeni, to už by se pomalu vyplatilo zaplatit si jednoho porodníka, ať se o tebe stará jen on, kdyby to šlo. mi přijde, že to ti doktoři dělají snad schválně, rivalita či co

aaadus
14. apr 2010

Mě to naše dítě asi prorazí žebra nebo co 😅

lucik...
14. apr 2010

blani ty si dobrá.. Ty máš to těhotenství vyloženě bezproblémové že ani není poznat že jsi těhotná viď 😀

aaadus
14. apr 2010

aktaka tak běž sama, to jsou taky krásné fotky a manžel bude mít překvápko 😉 Já mám s manželem jenom pár fotek, protože pak "musel" jít do práce a pak jsem si nechala udělat pár hambatých fotek 🙂

aktaka
14. apr 2010

blani si to vybíráš plnými doušky i za ostatní 😅

aaadus, to bych taky mohla no

holky a můžu se zeptat kolik vás ty fotky stály a za kolik ks? já jsem si říkala, že bych zašla do jedné velké fotografie v centru, ale tam za tři snímky chtějí 950kč 🙄

blanka.k
14. apr 2010

Lucik - jojo, vůbec nevím, že jsem těhotná. O víkendu jsem si přišla jak debil v lékárně, jsem došla, že chci něco na pálení žáhy, ale ne Rennie a ve 2 lékárnách mi řekli, že Rennie je pro těhule nej....ale když mi nepomáhá, tak co mám dělat? Tak jsem sikoupila ten Gaviscon (či jak se to píše), včera jsem vypila snad půl lahvičky a prd, tak jsem šla spát v polosedě a bylo to lepší než 10 tablet Rennie 😅 jedna lékátnice říkala, že když mi nic nezabírá, tak mám zkusit mlíko, že je nej...tak jsem radši držela ústa, že mlíko už 16 let nepiju 😅 Ale furt čekám, jak píšou v těhu knize, že mi ten pupek klesne a prý hned je to s žaludkem lepší i žáha přestane.... 😉

lucik...
14. apr 2010

aktaka my máme 160ks fotek na CD, žádné vyvolané (to si nechám vyvolat sama 😀 ) a stálo nás to tisíc korun.. Ale bylo to vyloženě ze známosti, protože ten fotograf už nás fotil mockrát a fotil nám i svatbu a tak 😵 😵 😵

blanka.k
14. apr 2010

Aktaka - já budu mít CD s vyretušovanýma fotkama (nevím kolik jich vyjde, fotitli jsme se 1,5 hod.) a asi 30 vyvolaných (10x15 a 13x18) a chce 2900,- 😅

lucik...
14. apr 2010

blani to je pech fakt.. Chuděrko, musíš mít snad všechno 😔 Jo pálení žáhy by mělo přestat až bříško klesne.. Tak se modli aby už kleslo 😀

xxx.klarka
14. apr 2010

Vy jste toho zase nakecali 🙂

blanka.k
14. apr 2010

Lucik - no já to bříško tahám k zemi silou vůle 😀 No zas aspoň vím, že jsem těhule a o to víc budu šťastná, že porodím a už nebudu zvracet, pálit mě žáha o poslíčkách ani nemluvím.... 😀 😀 😀 😀 No, ještě ,že se vám tu můžu takto vykecat ze svých hypochondrických nálad, jinak by se ze mě muž už asi zbláznil, kdybych mu furt hlásila co mě bolíi a nebolí 🤐

aaadus
14. apr 2010

aktaka nás ty fotky výjdou na cca 2000,-, záleží kolik jich bude. A vyvolat si je potom nechám sama za pár korun

aktaka
14. apr 2010

tak to jsou všechno docela dobré ceny. tady v praze je to fakt děs předražený

myslím, že to ve finále dopadne tak, že zlanařím tchýni a nafotíme něco na poli 🙂 ona je totiž fotografka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre