• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
ivet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslím, že pokud by mě porod chytl nějak přes den a nebylo to až tak "akutní", zavolala bych raději svojí mamce, ať mě tam odveze, ta by alespoň netrvala vehementně na tom, že tam bude se mnou :grinning: Kámošku ani ne.. většina z nich neřídí..
14. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Ivet to přesně vystihla.. a děsí mě to ještě víc než to, že bych tam byla sama :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy ach jo, nemáš to jednoduché v tom to směru
ivet přesně :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad bude malej rozumnej.. :grinning: Sice si pořád říkám, že na porod to sice nevypadá, ale když si uvědomím, že mám tak tři týdny i s přenášením.. tak je to slušnej mazec :grinning:
14. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budu drzet pesti at ti to vyjde tak abys mela manzilka doma- zkus vykladat mrnouskovi, ze ted jeste ne, ze tatinek neni doma :slight_smile:. Muj taky jezdi na sluzebky, ale utesuju se, ze kdyby to prislo, tak ze to snad nebude tak rychly a ze by stihl dojet.
14. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky poradte muze me bolet pod zebry tim ze se mi roztahuje telo?? i pres to ze mimi citim jen kolem pupiku??a je normalni ze nekope ale jen se tak bouli a prevaluje a vlni??
14. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peprlik mě bolí pod žebry často, dneska celý den. A je to tím, že malý tam už má málo místo a je tam pěkně opřený. A kopat už taky nekope, jak píšeš, jen se vlní, převaluje a boulí a taky je to tím, že už tam má málo místo a na nějaké kopání není prostor.
14. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus dekuju, ale ja to vlneni a bouleni mam prave jen kolem pupiku a trochu v bocich a pod zebry nic necitim tak nevim...??
14. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peprlik a jak je malá otočená?
14. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavickou dolu...
14. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj, tchýně u porodu, staršná představa!
peprlik: jé, mně taky bolelo pod žebry, až se mi špatně dýchalo, a co se týče pohybů, záleží, jak se tam mimi natočí, někdo cítí pohyby i jako bublání a je to ok, neboj. :wink:
14. apr 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peprlik hlavně že pohyby cítíš :wink:
14. apr 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me se dela jednou boule na pravo u pupiku, pak vlevo u pupiku, pak zacuka a zavlni se cely brisko, tak asi kdyby nebyla mala v poradku tak by se nevlnilo ne??jsem dnes nejaka prepadla... :fearful:
14. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peprli .. ono malá není jen kolem pupíku, zabírá ti prostor v celém břiše :wink: Vem si, že už může mít určitě kolem 1800 g. A to co cítíš kolem pupíku budou pohyby anebo ručičky. Pokud ji máš hlavou dolů, tak nožičky už má někde u žeber. Já jsem teda malýho cítila hodně vysoko jen jednou, mám dost velké břicho totiž :grinning: :grinning: Anebo ho mám v břiše dobře uloženého, protože mě netlačí do žeber ani na močák, vůbec mě to nikdy nenutí na záchod a mám pocit, že udržím stejné množství moči jako před těhu :wink: Alespoň nějaká výhoda :grinning: :grinning: :grinning:
Díky Ivet..
14. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako ze by se mi nehybalo brisko hm?? ono se vlvi a bouli...
14. apr 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peprli mě dokonce bříško hezky nadskakuje i když má malej "blbou" škytavku.. máš vidět jak mi skáče celej spodek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to už se kolikrát děsím, že tam má nějakej záchvat :pensive: :sweat_smile:
ja mama brisko male a kdyz jsem byla 29+5 tt tak mala vazila 1380 g tak nevim ci je to dost....??ale je fakt ze kolem pupiku me to vzdycky zatvrdne jako zadicka, nebo rucicka, je to tvrdy jako kost.... :confused:
peprlik tak jsem to přesně měla taky - boule napravo, nalevo a pak vlnění.
me jako kdyz lezim na zadech tak tky cuka....tak snad je to mala, streva by asi tolik nevyvadely:slight_smile:
14. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jo Aduš, a teď už tam tolik místa nemáme co :grinning: Ale jak jsem psala, malej je teď poslední hoďku nezvykle akční... taky mi skáče celý břicho jak se tam převrací.. nekope, ale je nějakej neklidnej..
14. apr 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peprli kdyby ti vyváděly střeva, tak už by si byla poserkaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aaadus ono to ztvrdne, udela se boule a ta pak jede na druhou stranu a pak uplne cuka nebo se vlni to jsou pohyby aspon si myslim..... :astonished:
holky me furt to bricho boli jak svina :frowning2: urcite z toho jak me dr."prohrabnul"
14. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuju holky, trochu jste me uklidnily, ja mam porad strach co srdicko jestli tluce, jestli je mala oki kdyz mam maly brisko kded se tam vejde a jestli je dost velka, proste se nejak bojim....ale zase si rikam ze kdyby nebyla v poho tak se nedelaji boule a netvrdne to na stranach, ze by to bylo porad na jednom miste....
14. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy já si teda vůbec nedovedu představit, jak tam ty naše prďolky musí být nasáčkované :grinning:
peprlik jak píše dezy, střeva to určitě nejsou, ty máš teď úplně někde jinde než kolem pupku :grinning: A určitě to jsou pohyby, střeva teď na pohyb nemají místo :wink:
14. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabab že by že by? A co sprcha? Vana? Už sis dala?
peprlik neboj, ony jsou ty miminka chytré a místo si tam udělají :wink:
14. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pod tema zebrama me boli tak 3 dny a pri nadechu je to mazec, jako pri hlubokym adechu...
jj ja myslim ze mala tuka, musi to byt ona, my se na ni uz taaaaak moc tesime....:slight_smile:
14. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adus me ty bolesti prave prijdou uplne jine nez u maleho :unamused: jestli se "doziju"pondelka tak dr.uvidi,teda uslysi :grinning:
14. apr 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok