Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
15. apr 2010

Ahojte,
já dneska spala do 10 a nebýt telefonu od manžela, tak asi spím do teď 😅 Ale venku lije jako z konve tak co jiného chcete dělat
klarko Canesten taky doporočuju. Mě ho dala dr. kdyby se mi vrátila mykoza a stačilo se jednou natřít, když mě to tam začalo svědět a od té doby mám pokoj. Já mám Canesten 6

aaadus
15. apr 2010
blanka.k
15. apr 2010

Já mám pocit, že asi budu rodit ježka 😅 Včera jsem šla na oběd jak posr...á 😅 , fakt takový šílený píchání někde u čípku při každém kroku, jsem šla jak kovboj, nohy do O, dnes teda to samý, doufám, že se dole už třeba začíná něco dít.... 😵

aktaka
15. apr 2010

aaadus to vypadá chutně 🙂

blani, třeba se fakt malý už chystá ven - češe si na hlavě ježoura, aby se ti líbil 🙂

martina71
15. apr 2010

aktaka 😀 cese si jezoura aby se ti libil... 😀 to je hezkyyyy 😀

blanka.k
15. apr 2010

Aktaka - no asi jo, podle mého pálení žáhy bude chlupatej jak opička a vlasy bude mít minimálně po pás... teda říká se to, že když pálí žáha, že bude vlasaté dítě, ne? To naše bude fakt mít chlupy i na prd...i 😀

aaadus
15. apr 2010

Jo s tou žáhou se to říká. Když mamka čekala mě, žáha ji pálila a já měla po narození husté černé vlasy. A když čekala bráchu, žáha nic a brácha měl jen nad krkem pár chlupů 😀 A mě žáha pálila všeho všudy asi 3x, takže budeme mít plešatečka

adelka89
15. apr 2010

ahoj holky, tak konecne jsem se dostala k netu 🙂 maly se dneska v noci budil strasne divne, do pul 4 nic a pak ho manzel uspaval do peti hodin pak spinkal do sedmi a od te doby se mu nejak nechce a porad by se dival na maminku 🙂
ja se ale musim jit mrknout na neco k tem zkouskam, tak snad chvilku vydrzi spinkat 🙂

blani muzu potvrdit, my mame chlupacka 🙂 jeste mame cerne chmiri na ouskach a raminkach o vlasech ani nemluvim 🙂 a zaha me palila fakt jak cert 🙂

adus ty jo to vypada dobre 🙂 my jsme se dneska s manzelem rozhodli ze budeme dietit a tak si uvarime jen mrkvove rizotko 🙂 z toho by nemelo ani maleho bolet brisko 🙂

blanka.k
15. apr 2010

Adus - zas třeba za 20 let my budeme mít plešouna, a vy pořádný háro 😀 I když si říkám, že u kluka míň vlasů nevadí. třeba můj M. má od asi 25 let vepředu dost šedivý vlasy, měl z toho depky, ale mě se to zdá sexy a líbí se mi to 😉

aktaka
15. apr 2010

tak to my budeme mít lebkounku asi 😅 já vůbec nevím, co to pálení žáhy je

aaadus
15. apr 2010

adelko nedieť, ať máš dobré mlíčko. Mě by manžel hnal sviňským krokem uvařit mu takové jídlo 😀 Ale chápu, u kojení toho asi moc nejde jíst že?

blani manžel je blonďák a ještě k tomu se stříhá na 1mm, takže u něj jen tak šediny neobjevím. A malý bude beztak po něm, takže si o kudrnatém chlapečkovi nedělám naděje 😀

antynka1
15. apr 2010

Krásné ránko,
Adélko - tka dej vědět jak ti leze učení po porodu do hlavy, taky mě to čeká....
A k Doli - prvně psala, že budu rodit v pátek, ale včera psala, že to změnily a že dnes v 8 jdou na to 🙂

xxx.klarka
15. apr 2010

aktaka, to já taky neznám, tam budeme mít asi taky lobkounku 😀

holky, děkuju za radu ... a ten canesten se dá normálně koupit?? Hnedka napíšu drahýmu aby mi to koupil, protože mi to je fakt nepříjemné.

antynka1
15. apr 2010

Jinak já hodně často vařím z Mimibazaru - jsou tam lehké, dobré a hlavně rychlé recepty - mohu jen doporučit 🙂

antynka1
15. apr 2010

Klárko - Canesten koupíš normálěn v lékarně bez receptu.

xxx.klarka
15. apr 2010

antynka, děkuju, už jsem mu to napsala, tak snad to doveze a snad to pomůže. 🙂

antynka1
15. apr 2010

Jo akorát bacha - Canesten existuje i v tobolkách na zavádění, tak ten ne, ale Canesten krém 🙂

blanka.k
15. apr 2010

Já mám obavu, aby náš malej nebyl rezavej 😅 Já jsem totiž do 2 let byla rezavá. prý v porodnici jsem byal jak cikáně, pak to opadalo, byla jsem světlá (mamka je blondýna) a pak se to začalo měnit a táta (černovlasý) se děsil, že budu rezavá a kluci mě nebudou chtít 😀 naštěstí ve školce jsem měla sv.hnědé vlasy, a od puberty se mi to ustálilo na neutrální středně hnědé a je to. 😉

aaadus
15. apr 2010

Jj, Canestenů je více druhů, já mám Canesten 6 - je to krém, který se pomocí aplikátoru zavádí dovnitř

xxx.klarka
15. apr 2010

anty, jo jo děkuju, jsem mu to zduraznila to "krem"

xxx.klarka
15. apr 2010

aaadus, když já ho nepotřebuju zavést dovnitř ... mě to nesvědí nebo to vevnitř, ale u poštěváku ☹ popisuju to jak tatar co. Se omlouvám.

nikkka
15. apr 2010

ahojte,
hlasim ze na poradni vsetko ok, zobrali mi krv, potom nejaky ster...zase sa pokusal doktor o 3D ultrazvuk, aby mi vytlacil foto tvaricky, ale nase malinke sa nam vobec nechce ukazat...po poradni som isla na ranajky do KFC mnam...este som sa stavila v tescu, to bola chyba, zase som neodolala a kupila na leto nieco pre malinke..strasne krasne vecicky tam maju...ach jaj...
myslite ze tie tesco vlozky porodnicke su dobre? skoro som ich kupila, ale nie som si ista ci z lekarne nebude lepsie si ich kupit..

janulka04
15. apr 2010

ahojte, kocky, tak tu sa rodi?
uf, tak nech to ma doli cimskor za sebou 😉
inac, dnes som bola u lekara na tej kontrole a krcok bol ok, ale mam menej plodovej vody, ale ze este v normale, ze len tie pohyby su pre mna tarez horsie, viac ich vnimam, co teda mozem potvrdit 😀
a mala je fest vtlacena dole a dokimu sa nepacilo, ze som sla dole aj s vahou a ze uz mam aj brusko dost nizko...tak som sa aj odfotila...no a naozaj padlo...tak som zvedava...kolko budem kinderko 😕
a budu ma teraz aj viac sledovat, dalsia poradna uz 20.4

lucik...
15. apr 2010

ahoj holky 🙂
janul já mám taky málo plodovky, prý na dolní hranici normy, ale zatím je to asi OK, protože to neřešily.. ale zdenka jí má hodně málo, pod normu tak chodí jen pravidelně na kontroly, jinak nic 😉 Ke konci těhu je to prý už normál

aaadus
15. apr 2010

klarko však to je i na mazání kolem. Já jsem měla to samé co ty a pro jistotu jsem zavedla i dovnitř ať se to nerozleze
nikka prostě budete mít překvapení až do porodu se vším všudy 😀 V KFC dělají i snídaně jo? Ještě, že ho mám daleko 😅

blanka.k
15. apr 2010

Klárko - prostě klasický krém na mykozu, chlapi si tím natírají nohy, když chytnou plíseň a ženský tam dole... 😉
Nikka - gratulace k poradně
Nějak furt myslím na Doli, už chci taky rodit... 😅

aaadus
15. apr 2010

janulka fakt máš bříško padnuté, konečně to u někoho poznám 😀 A já mám poradnu taky 20.4., se už nemůžu dočkat

zuzana39
15. apr 2010

ahojte,u nás leje jak divé,ale aspoň sa mi dobre spalo 😉
nikkka- ja som si tie porodnícke vložky v tescu kúpila,poradila mi ich aj sestrička v poradni,nevyzerajú zle,tak uvidím.kamoška čo teraz rodila ich mala tiež a vraj sú ok.

xxx.klarka
15. apr 2010

Dík holky, přijdu si jak tatar. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre