Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

hepinka
20. okt 2009

ahojte babulky, no mrzi ma,ze je vam tak zle ☹ ja to chvalabohu az na male vynimky zvladam bez zvrackania, aj ked mi je denne strasne tazko na zaludku, oproti dennodennym nevolnostiam je to nic. Fakt si to neviem velmi v praci predstavit takze chvalabohu,ze to zvladame takto super. Pomaha zazvorovy caj (dost hnusny, ale fakt pomaha ukludnit zaludok) + mne predpisali na gynde Torecan čípky - tie su super a potlacia zvracanie tak to skuste. pekny den!

nikkka
20. okt 2009

Dobre ranko vsetkym...
celu noc sa mi snivalo, ze som u doktora...to uz mam stresy zo zajtrajsej kontroly..teda je to moje prve oficialne tehotenske vysetrenie, tak sa trocha bojim..asi dnes nebudem ani spat...sama ani neviem preco sa tak bojim...

hepinka
20. okt 2009

ahoj Nikka, nestresuj sa zbytocne, bude to v pohode 😉 ja mam tiez zvlastne pocity pred vysetrenim a stale obavu, ci bude vsetko OK. Ja idem na vysetrenie koncom buduceho tyzdna a uz sa nemozem dockat noveho obrazku z ultrazvuku 😀

lucik...
20. okt 2009

Holky já vám tak závidim že ste doma 😀 To já musím pracovat.. 😠

zdenkapo
20. okt 2009

ahojte holky,tak m ty nevolnosti a zvracení stále nechtějí opustit,snad to brzy přejde 😖

zuzub
20. okt 2009

ja som doma na PN už vyše mesiaca a niekedy mi celkom z toho šiši 😀 ale zase ked idem pozrieť do roboty a vidím aký tam máme blázninec tak som rada že som doma 🙂

houbik
20. okt 2009

Ahoj holky, taky se po delsi dobe hlasim, v praci toho je hodne, tak moc nemam cas psat 😒 muzu mit dotaz, kdyz ted napadl prvni snih, jak to mate s lyzema a bezkama? odlozite je tento rok striktne k ledu nebo nektera pujdete? premyslim o bezkach o vikendu, jen nevim, jestli to neni moc riskantni...

zuzub
20. okt 2009

ja zimnné športy nepestujem, 😀 ale aj tak by som asi neriskovala 😒

nikkka
20. okt 2009

vraj lyzovanie neodporucaju, lebo je tam riziko padu..

aktaka
20. okt 2009

ahoj holky

tak jsem zase po pár dnech online, to byl děs bez netu 🙂

Houbik, co já jsem četla, tak lyže moc nedoporučují. ani ne tak kvůli lyžování samotnému, ale kvůli velkému riziku pádu

houbik
20. okt 2009

hm, asi mas recht no, spis nez padu bych se teda bala, ze me nekdo sejme, pac troufam si rict, ze lyzuju dobre, ale je fakt, ze clovek nikdy nevi...tak asi tento rok budu muset lyze ozelet 😢

mayocka
20. okt 2009

houbik: neboj sa sme v tom viacere teda ja urcite, manzel ma stve s tym ze on sa lyzovat urcite pojde, tak som z toho smutna, neviem ci mi robi nervy alebo naozaj pojde, uvidime kazdopadne tiez mi je luto ze ja nemozem no male dostane lyze do vybavicky a pojde s nami ako sa nauci chodit 😀

aktaka
20. okt 2009

já myslím, že jeden rok to bez lyží jde vydržet, lepší než riskovat 😉
ale taky jsem se těšila, no 🙂

houbik
20. okt 2009

aktaka: vsak jasny no 🙂
mayocka: no manzel taky pujde lyzovat, ale tak zas mu v tom nechci branit, protoze aby nelyzoval jen kvuli mne, kdyz vim, jak lyzuje rad je asi sobecky 😔 ale do allp sme se dohodli, ze pojedem spolu, treba na min dni a ja to pojmu jako dovcu, budu odpocivat, dam si nejake prochazky a tak...a pristi rok uz se budem o prcka s hlidanim na kopci stridat 😉

dezyre
20. okt 2009

To já zase na lyže půjdu.. teda jen na běžky .. nesjezduju, ale ani bych si teď na sjezd netroufla.. ale na běžky se odreagovat asi ano.. tam mě žádnej pád nehrozí :D ..
No ale jinak i doufám, že zamrzne u nás řeka jak loni a vytáhnu brusle :D

houbik
20. okt 2009

dez: tak to ja se prave spis bojim padu na bezkach, pac ty neovladam tak jako lyze🙂 na lyzich jsem nespadla ani nepamatuju, na bezkach casto 😀
mne tedy prijde, ze bezky a brusle, co se padu tyce jsou nebezpecnejsi nez treba lyze...aspon v mem podani tedy 😀

zuzub
20. okt 2009

dezyre ty chceš ísť ako tehula korčulovať??? 😕 😕 😕 fíííííha ty si riadne odvážna 😅

mayocka
20. okt 2009

podla mna ani o ten pad nejde ako o zatazovanie bruska....predsa len vyvija sa urcity tlak na babo a tak ho nechcem poskodit...

mishutka
20. okt 2009

Ahooooj holky 😀

pepibubu
20. okt 2009

dez, nezlob se na mě ale brusle jsou v těhu pořádnej hazard, dost ruská ruleta se životem miminka.

houbik
20. okt 2009

mayocka: ja si myslim, ze jde hlavne o ten pad, protoze kdyby slo o zatez brciha, tak nemuzes delat skoro zadny sport 🙂

aktaka
20. okt 2009

já si myslím, že běžky a brusle musí hodně zatěžovat břicho.... 😕

zuzub
20. okt 2009

ja pokiaľ viem tak športy, ktoré tu rozoberáme nie sú absolutne vhodné počas tehu 😒 a navyše okrem pádu hrozí že do teba niekto narazí a pod... podľa mňa je to hazardovanie zo životom mimi ale aj svojim, je to však na každého zodpovednosti....

houbik
20. okt 2009

pepi: taky asi zalezi, jak na nich dezyre umi, pro me teda predstava brusli je taky silena, ale ja na nich moc neumim, naopak zas na lyzich mam velkou jistotu, takze asi nejde srovnavat.. 🙂

lucik...
20. okt 2009

já teda nevim, ale já se taky chystám na brusle v zimě 😀

aktaka
20. okt 2009

s tím umí neumí.... to máte jako s řízením auta. někdo může být super řidič, ale ještě to neznamená, že se nezabije při autonehodě, že to do něj někdo nenapere. i kdybych lyžovala a bruslila sebe lépe, nikdy nemám jistotu, že se mi nepřimotá do cesty někdo další ...

mayocka
20. okt 2009

houbik: ono však ani nemožeš skoro žiadny šport robiť to je práve to... teda nemala by si

zuzub
20. okt 2009

ja budem chodiť len na nejaké cvičenie pre tehu, myslím že zrieknuť sa svojich záľub počas tehu je to najmenej čo môžeme pre mimčo urobiť

mishutka
20. okt 2009

Holky nepřijde vám to jako blbost hazardovat 😠

Furt tu čtu jak máte každá strach o to své mimi....
Napadne sníh a vy se můžete zbláznit 😅

Kupte si boby 😀

zuzub
20. okt 2009

mishutka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre