Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
15. apr 2010

Ja musím vydržet do 37 tt a pak už mi to bude jedno 🙂 Dříve totiž do té mé proodky nepřijímají. Ale pořád musím mít na paměti to, že žížala je o 10 dní mladší, takže tak nejdříve 39 tt. ať je hezky dopečená. I když zrovna včera, když jsem zase funěla do schodů jsem si říkala, že takhle dlouho to už nemůžu vydržet 😀

janulka04
15. apr 2010

inac, lucik..tebe som minule zabudla pochvalit postielku
a klarke byvanicko 😉

lucik...
15. apr 2010

janul děkuju 😵
A bříško máš fakt dole, u tebe to je vidět, u jiných to nepoznám 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

janulka, děkuju 🙂 snad vydržíš ještě nějákou dobu jako kinder🙂

simi.w
15. apr 2010

Ahoj holky, dneska jsme byli na poradně, tak jsme hlavičkou dolů, dr. bral stěr na streptokoka a jinak nic neřekl, fakt když se asi přímo nezeptam, tak se nic nedozvím 🙄 , takže nevím jestli se už něco připravuje nebo ne......

doli, přejeme, ať to má brzy za sebou a krásný uzlíček u sebe, snad se brzo ozve

janulka, bříško je hodně dole, to poznám i já, nezkušenec 😀

nikkka
15. apr 2010

bola som na wc a mam nejaky farebny vytok, asi to bude tym, ze mi robil doktor ten ster - kultivaciu...som sa normalne zlakla, viem ze vcera ste to tu riesili,ze je to ok...tak uvidim co z toho bude, ked pojdem opat na wc....

xxx.klarka
15. apr 2010

a co myslíte u mě, kleslo?? ta 1. je 32tt , 2. myslím 34tt a 3. dnešní

xxx.klarka
15. apr 2010

blbost, 2 a 3 se mi prohodili.

lucik...
15. apr 2010

nikky a vyšetřoval tě i vnitřně? To může být tím.. Já to tu řešila v úterý, ale ono to pak hnedka přešla 😵 😵

Jinak já mám poradnu taky 20.4. 😵 😵 😵

lucik...
15. apr 2010

janul děkuju 😵
A bříško máš fakt dole, u tebe to je vidět, u jiných to nepoznám 😀

Klari já myslím že ne... Ale já to málokdy poznám 😀

janulka04
15. apr 2010

no, kocky, ste ma nepotesili.....
ja som malej naplanovala 5.5.2010 😀
malym som tiez dohovralavolakedy, ze 25.10 sa narodite a posluchli 😀

inac, klari...tie obrazky na stene su parada a mas moj obdiv, mne by ruky odpadli....
na chvilu vas opustim, mi vykyslo cesto a idem dorobit parene buchty 😉

nikkka
15. apr 2010

praveze ma nevysetroval, iba mi ten ster zobral...ale bolo to dost nejprijemne, to bude z toho asi..

simi.w
15. apr 2010

klarka, ta 2 dnešní, ano kleslo, mi to tak připadá

gabap
15. apr 2010

klarko ja myslim ze jo 🙂

aaadus
15. apr 2010

klarko já to u tebe nepoznám 😀

antynka1
15. apr 2010

Klárko - já tentorkát nevím, mě moc nepřijde že by byl rozdíl, hlavně když to porovnám s fotkou číslo jedna....

aktaka
15. apr 2010

klarko, mně přijde, že nejvíc dole je na té první fotce 😅

martina71
15. apr 2010

No me doktorka rekla, ze neni problem ten canesten, je to jedna tobolka a tu zavest...
Jinak s tou zahou, tak to me se narodi mala jako mala opicka.. 😀 Pali mi porad a uplne od zacatku tehotenstvi...

xxx.klarka
15. apr 2010

janulka, děkuju, nejsem sama, třeba lucik... taky malovala a zvládla to na jedničku. Mě to moc potěšilo že se to povedlo a udělala jsem to "sama" vlastnoručně 😵 to mě těší u srdíčka 😵

já si právě taky myslím že jo ... už při tom stěhování jsem to pozorovala. A ted mi jde furt níž .... poznám to třeba když sedím. No co, v úterý končím 36tt ... tak pak už to nechám na osudu, to by mělo být už být v pořádku. 🙂 Tak už normálně naordinujeme sex atd, at si toho přítel ještě trochu užije, pak bude mít zase smůlu po porodu 😀

lucik...
15. apr 2010

Prej naordinuju sex 😀 To my máme půst už pěknou dobu 😀 A když jsem se vrátila z nemocnice a jako že bych i chtěla tak sem zase měla ty blbý tablety takže zase nic 😀 😀 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

Ono to jde blbě poznat, pokaždé se fotím z jiného "ůhlu" a jinak vysoko mám ten foták .. 😀

zuzana39
15. apr 2010

ja to padnutie bruška tiež neviem rozoznať,u mňa je to skoro a druhé posúdiť neviem,ale som sa po 4 týždňoch odfotila a zdá sa mi,že som dosť narástla ☹ už je načase porodiť,lebo prasknem 😀

aaadus
15. apr 2010

lucik hlavně, že se máme na co vymluvit 😀

xxx.klarka
15. apr 2010

lucik... , u nás taky už dlouho půst .. ale drahý furt otravuje, tak jsem řekla at počká do středy, že pak mu to "povolím" 😀 tak měl radost.

aaadus
15. apr 2010

zuzana tvoje mi přijde akorát větší, ale dole ne

antynka1
15. apr 2010

My máme také půst a manža naštěstí nežadoní - od té doby, co dostal první kopaneček, tak se bojí, aby mi neublížil. Sice ví, že by mimi neublížil, ale tak nějak to prostě nejde, oba se při tom cítíme divně a neužíváme si to...

gabap
15. apr 2010

zuzko souhlasim s adus

lucik...
15. apr 2010

aaadus no minule mi sám říkal že mu to přijde stejně už divný 😀 😀 😀 Tak nevim.. Uvidíme jak se to vyvine.. 😀

martina71
15. apr 2010

Holky vy nesexujete?? Tak to ja mam nejake zbourene hormony a moooc mi to bavi 😀 akorat si pri tom pripadam jak vorvani samyce... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre