• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
konečne sa drobec otočil hlavičkou...už som myslela, že ho nenahovorím :slight_smile:
No toho 1.5 je pekný dátum...ale ani 5.5 nie je zlý :wink:
Počujte baby aj Vám tak silno postrkávajú na monitore do bruška, keď sa malé nehýbe? :unamused:
15. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepredbiehaj sa ti si vypísaná na až 19.mája a nie na apríl :stuck_out_tongue_closed_eyes: lucik-ja mám v pláne 3 či 7 mája tak až po tebe. :slight_smile: antynka -nech len plánujeme aj tak prídú ked oni budú chcieť :sweat_smile:
no Já bych zas chtěla 3.5, už Vám dorazila nemocenská?Mě tedy zatím né a to ji mám normálně kolem 12dne
lucik, dobrý, napoprvé 18, pak 2O a pak 21, tak nevím jak to půjde dále. :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik dobrá odpověď :grinning: To si musím zapamatovat. A 1.5. rodím já ju? :grinning:
klarka a jak?
15. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik:že by? :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
medan já měla nemocenskou i s částí mateřské na účtě v pondělí :wink:
antuanet já jsem ještě na monitoru nebyla, tak nevím
15. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antuanet: No mně s ním sestřička zaházela solidně, malej spinkal.

Holky, tak já si rezervuju 15.5., jo? :grinning:
15. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonita, dle velikosti hlavy naši "starostky" jak řekla mudra mám termín 19. apríla :grinning:.... né. Však já si počkám do toho 1.máje, ale ani o den více. :grinning::grinning::grinning::grinning:

lucik, mě ty otázky taky už tak serou:D:D :angry: :angry:
15. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antuaanet-gratulujem k otočeniu malého :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Antuanet - mě ho budila minule, aby se hýbal a dost to bolelo i pak ještě nekolik hodin po jsem při nějakém větším pohybu cítila, jak mi to břicho pomačkala a zahýbala s ním :frowning2:
Medan - mě určo nedorazila, mě chodí až koncem měsíce :frowning2:
15. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus:no taky jsme počítala že ji tam budu mít a pořád nic
15. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Když jsme u těch rezervací porodů, já si rezervuju přesně za týden. 22.4. :grinning:
15. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že už máte hezky termíny vybrabé :wink:
My to s těma termínama máme taky zajímavé - 25.4.-5.5. malují porodnici (klasika..) a 5.-7.5. je mm pryč...jo a od 15.5. má dovču známá, co dělá v porodnici( a kterou bych tam moc ráda měla..)-takže moc toho nezbývá :grinning:
- ideálně někdy mezi 8.-14.května :grinning:
15. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xxx.klarka-dobre no nechám vás nech idete toho 1.5 ja vtedy nechcem lebo je to sobota a 2.5tiež nie lebo je :sweat_smile: nedela mne by sa lúbilo v pondelok 3.5
15. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavně si pamatuju,jak jsem ten termín pořád řešila u malého (měl být 25.12. a navíc předtím měl být manžel zas nějakou dobru pryč..) no a narodil se 28.listopadu :wink: :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonita, mě je jedno co to bude za den, jen chci mít už malou při sobě :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, vás vůbec není možný dočíst :sweat_smile:
Každopádně nové miminko jsem zaregistrovala a Doli moc gratuluju k Elišce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vám dajú monitor musí byť bábo hore? :sweat_smile: :rolling_eyes: však mne vtedy bude spať ked sním pôjdem o 16hod-26.4 :angry: čo budem sním robiť ah bože nech vstane budem mu dohovárať zase celý den :confounded: ako ked sme išli na 4D-ale vtedy bol hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andelka, taky moc nedočítám, jen to prolítnu co se řešilo a co je nového jestli to zaregistruju :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonita - ja si myslim ze nemusi byt hore... nas maly sa ale stale zobudil :slight_smile: ale to az na monitore
15. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na kurzu nám říkali, že by vám s tím břichem neměli házet. Není to příjemné vám ani miminku. Já se nadopuju něčím sladkým, to malého vždycky probere, už to mám vyzkoušené. A nechám si i něco při ruce, kdyby stihl zase usnout. Naštěsí u mojí dr jsou strašně hodní a nějaké házení břichem tam nehrozí. Ale co jsem vypozorovala, tak vždy když si lehnu a čekám až mi dr přijde udělat utz, tak sebou malý šije o 106 jakoby se těšil či co
15. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nějak mi bolí břicho :frowning2: mezi podbřiškem a pupkem.
15. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka-každá túžime už aby bolo tu mimčo- :grinning: aj mužíkovia mne už hovorí kedy ideme rodiť a ja nech ešte ostane. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishah určitě ne :grinning: Ale už minulý týden sem si dělala srandu z mámy že porodim na bráchy narozky, protože oni jedou na víkend do lázní, tchánovic na chatu.. Tak řikám vy všichni odjedete a až se vrátíte tak budem skoro doma :grinning:

Klári tak to sem lepší, já dala na poprvé 23 a pak 24 :grinning: Ale od té doby už jsem to nepoužívala :grinning: Mám ještě ty zaváděcí tablety, včera poslední, tak možná zítra se na to vrhnu... :grinning:

Mě nemocenská nepřišla, chodí mi kolem 23. až
15. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonita :grinning: ten můj pořádně neví co ho čeká, tak je takový tulpachový :grinning:
15. apr 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, já bych asi taky dala více, ale nechtěla jsem to pokoušet, přeci jen nemám ukončený ten 36tt, ale od středy na to vlítnu. :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni podle jejich tabulek by mělo být mímo vzhůru pořád :grinning: minule mě taky prudila ať jí vzbudím.. Rikám a jak to mam asi udělat :grinning: Ale já cítila jak se hýbe, jen mi blbě nasadila ten pás tak jsem na něj položila ruku a hned byl výsledek přímo ukázkový
15. apr 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klári já bych taky dala víc, ale bála sem se že se roztrhnu jak při porodu :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, DOLI velka gratulacia k malinkej princeznicke!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ste obe zdravucke a coskoro doma...

Ja som dnes konecne kupila obliecky na perinky, takze uz som spokojna, uz mam vsetko nachystane. To je ulava...
15. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok