Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
15. apr 2010

Andi, tak já to na sobě cítím sama, že je malej hlavičkou dolů.. a je takhle od začátku, jak netopír 😀

nikkka
15. apr 2010

neviem preco nezopakovala to meranie tlaku tak ako vzdy...inak ja som si ani nestihla v cakarni odpocinut, hned som isla do ordinacie, tak preto som mala asi taky tlak..ale bezne u doktora mavam okolo tych 130/80..a doma ked si odmeriam je este mensi...dufam, ze som v poriadku..

aktaka
15. apr 2010

já jsem to poznala podle pohybů, že se otočila. najedou se začala hýbat na jiných místech

Dze, tak lepší čekat na osmičku dva týdny než osm 😀

andelka
15. apr 2010

Já vůbec nevím jak je tam nasáčkovaný. Jako vím, že hlavou dolů, podle kopanců, ale jinak nevim. Prý se nejlíp spí na té straně, kde má miminko záda - to tak pendrek, já netuším kde je má. Navíc sebou furt mele. Tak zkouším před spaním různé polohy, aby spal a nechal mě spát taky 😅

blanka.k
15. apr 2010

Mě teda jedna sestřička upozorňovala, že mezi jednotlivými měřeními tlaku by měl být rozestup a nebyly to rozhodně třeba 2, 3 minuty 😅 Teď už nevím, jak se to ovlivňuje, jeslti je pak vyšší nebo nižší, ale prý by se neměl měřit po minutě znovu, když napoprvé vyjde divně (vysoký, nízký ), a taky by se neměl měřit třeba zbytečně 5x denně 😅

blanka.k
15. apr 2010

Tak doufám, Pražáci, že si to tam necháte a nebudete se chtít dělit se zbytkem republiky... 😀
http://zpravy.idnes.cz/prahu-zasahla-epidemie-s... Fakt lepší nikam nechodit 😅

aktaka
15. apr 2010

ta epidemie je tu už tak 14 dní, to se ještě roznese 😀

dezyre
15. apr 2010

No jen si ji tam nechte 😀 😀 😀

aktaka
15. apr 2010

nene, už se to očividně úspěšně šíří, lucik psala, že pořád lítá 😀

antynka1
15. apr 2010

Přišla nám SMSka, že už máme nábytek k odběru - hurá!!!!

blanka.k
15. apr 2010

Tak se právě registruju do IZIP (int.zdravotní knížky), tak jsem zvědavá, jeslti ji stihnu zprovoznit do porodu 😅

antynka1
15. apr 2010

Blani, tak ať se zadaří 🙂
Něco na zvednutí nálady, takhle blbě na tom ještě nejsme:
http://www.super.cz/vtipky/17935-bulimicka-zere...

jemrykka
15. apr 2010

Ahojte, už som dávno nepísala ale priebežne sledujem čo je nové, ja som mala dnes poradnu a doktor mi povedal, že už sa začínam otvárať, takže teraz ležim ale vraj ešte ten týžden ak vydržím tak to bude ok že už môžem ísť rodiť, len akurát že by som mala pribrať ešte lebo malá má 2,5 kg a to je vraj málo... tak na porodnú váhu je to málo ale na 36tt je to ok podla múdrych knižiek.... ale na rodenie sa nejako necitím ešte bruško mi tvrdne asi 10krát do dna ale nič bolestivé.... tak dúfam, že ešte tie 2 týždne vydržím 2v1🙂 ale tašku už idem zbaliť pre istotu

antynka1
15. apr 2010
dezyre
15. apr 2010

Anty tak té bychom mohli závidět pokles břicha 😀 😀 😀

dezyre
15. apr 2010

Ahoj Jemry.. to je blbost, protože když přibereš ty, neznamená, že přibere i malá 😉 a 2,5 kg na 35 týden (nepočítam koníkovský počítání) je krásná váha 😉 Kamarádce se narodila holčička ve 36 týdnu a vážila 2100 g 😉 takže žádný stresy 🙂 Hlavně vydrž co nejdéle ..

blanka.k
15. apr 2010

Tak přihláška vytištěná, dokonce jsem si tam našla i 2 mudr., ke kterým chodím, tak jen aby taky tam něco pak zapisovali 😅
Ta bab vypadá, že má prd...l na zádech, no fuj...hned se mi zvedlo sebevědomí 😀

aktaka
15. apr 2010

anty 😀 😀

jemry, tak nohy hore a ještě chvíli držet 🙂

dez, co je koníkovské počítání? 😕

lucik...
15. apr 2010

jemry podívej na doli, 37týden a elinka má 2320g nebo kolik přesně

gabap
15. apr 2010

anty 😀 😀 😀 😀 tak te teda huste pokleslo bricho 😀 😀 😀 😀 😀 to urcite poznaji vsechny holky 😀 😀 😀

dezyre
15. apr 2010

Tak koník tady zapisuje ty týdny těhotenství jinak, jakmile začneš třeba 34tt automaticky ti napíše, že už si ve 35 😉

gabap
15. apr 2010

adus,dezy,lucik poznate to 😀 😀

blanka.k
15. apr 2010

Mě teda koník píše tt přesně 😨

aktaka
15. apr 2010

jako že třeba 34+0 a napíše 35tt?

dezyre
15. apr 2010

JJ

aktaka
15. apr 2010

ale to už se bere jako běžící 35tt 🙂

dezyre
15. apr 2010

Já jsem ve skutečnosti ve 37 tt, 38tt začínám v sobotu 😉

antynka1
15. apr 2010

Mě také koník počítá přesně na den. Počítá se to tak, jak psala Aktaka.

blanka.k
15. apr 2010

Ppokud máš termín 1.5., tak ti v sobotu začíná 39.tt 😉 (tj 38+0 😉 ), tak to MK určuje dobře

dezyre
15. apr 2010

nebo přesněji jsem 37tt5

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre