Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
15. apr 2010

Mayocka - já jsem to naačátku měla až oranžové, jsem byla v nemocnicci ve spše, ani jsem prsa nemačkala a najednou šok, co mi to teče 😅

zuzana39
15. apr 2010

mayocka ved teba to už za pár dní aj čaká 😀

shaarka
15. apr 2010

zuzi, a v nemocke si lezala a dostavala magnezko? a krcok si tiez mala skrateny? a kontrakcie? a tvrdnutie brucha?
ja sa nebojim, ze uz som otvorena, len moja poronicka je do buduceho pondelka odcestovana, tak by som velmi rada vydrzala a pockala na nu. nemam ziadny prisny rezim, nemam ani lezat, ani nic - skratka je to uz normalne.
len sa setrim (dobrovolne), hadam to pomoze 🙂

bramburka
15. apr 2010

a že jsem zvedava, proč to Doli vyvolávali?

jinak pro zájemce

https://www.youtube.com/watch?v=S9cTAbHZ-vQ
zuzana39
15. apr 2010

v nemocnici som dostávala magnézko 3 x denne po 2 tabletky krčok mám skrátený od 7mesiaca,hrozila mi aj serkláž,ale nakoniec mi ju doktor nerobil 🙂 kontrakcie som mala tiež,hrozil mi predčasný porod,preto som tam ostala ležať ☹

adelka89
15. apr 2010

gratuluju doli k princeznicce 🙂
nejake dalsi novinky?

mayocka
15. apr 2010

zuzana39: Zuzka ty uz mas domka riadnych mládencov, co ste sa rozhodli s mm pre take velke vekove rozdiely?celkom sa mi to aj paci ake to mate podelene...ste si chlapcov asi uzili kazdeho zvlast ze?a ten dospelak co hovori na to ze pride malinky brasko? no kiezby si mala pravdu ze to mam uz za par 😝 sa mi zda ze sa jej april nepaci a pocka si kym nebude maj...mam pocit ze budem prenasat... 😒 toto cakanie je strasne,ajked to uz ma byt coskoro ale tie dva tyzdne sa mi zdaju ako vecnost...

adelka89
15. apr 2010

holky a k tem tydnum 🙂 ja jsem porodila 37+2 ale v propousteci zprave bylo napsano prirozeny porod v 37tt 🙂 takze oni v tom maji taky gulas 🙂
vidim, ze se tady chystaji dalsi miminka na svet 🙂 39tt toto leti 🙂

zuzana39
15. apr 2010

mayocka- toho najstaršieho mám s prvého manželstva,to sa nepodarilo (ved ako inak- bola som sama ešte decko), ten 8 ročný rozdiel je podla mňa super,chalani si rozumejú,nebijú sa majú sa celkom radi. nechcela som ísť z jednej materskej hned do druhej,bola som rada,že idem medzi ludí,trochu mi doma už preskakovalo 😀 najprv sme si povedali,že 2 deti nám stačia,ale akosi nám bolo doma už smutno ☹ to vieš- puberťák je vic vonku s frajerkou,ako doma,8ročný ten už s nami ani nikam nechce chodiť,tak sme sa dali do roboty 😀 a spravili sme si dalšie 😀 nečakala som,že sa nám zadarí tak skoro,všetci ma strašili,že to može trvať aj rok a nám sa zadarilo na 2X 😀 kamošky si zo mňa robia srandu,že som si mohla počkať ešte rok na vnúča 😀

zuzana39
15. apr 2010

adelka ty sa máš ty už to máš za sebou 😀 aj my už chcemééééééé

gabap
15. apr 2010

zuzi to je fajn mit ted jeste prcka 🙂 mam znamou a ma to podobne jako ty 😵 😵

zdenkapo
15. apr 2010

holky tak máme ten kočárek doma a jsem teda spokojená,teď nebudem vědět,který využívat dřív,ale na cesty do auta je to jasná volba,protože tento je trojkolka a skladná... a navíc mi švagrová po 6-ti měsíční neteři dovezli kopec věciček,tak už se perou spolu s vložkou do kočárku...

Mishah
jj,určo je lepší,když se porod rozběhne sám....

Lucik
Děkuji,už se ale na nic neupínám... nezbývá než čekat,až se Anička rozhodne....

Dez
no abys mě ještě nepředběhla, mě vlastně ani CS neřekla,tak nevim...

zuzana39
15. apr 2010

my sa všetci mooooc tešíme,chalanom som sa mohla venovať každému na 100% nevravím,že tie čo majú malý vekový rozdiel sa nevenujú,ale ja som sa na to necítila mať deti skoro po sebe,mám o 5rokov mladšieho mm, takže som vedela,že ešte bude chcieť určite dalšie dieťa. takto nám to vyhovuje a ked sa nám narodil Filip,starší mi mooooc pomáhal,bolo to super.

blanka.k
15. apr 2010

Tak mi došla mmska, tak jsem si říkala, že Doli třeba posílá fotku, tak jsem si zase zapnula PC a operátor posílal jakousi reklamu, tak mě nasr.... 😒
Zuzana - můj m. by chtěl děti ideálně rok po sobě 😝 Tak na to mu prdím, moje minimum jsou 2 roky, tak uvidíme jak se povede 😅 O tom, že kdysi hlásil, že chce 7 dětí...si měl vzpomenout před 10 lety a ne ve 30, to bych rodila do padesáti 😀 Myslím, že 2 budou prozatím stačit 😀

zuzana39
15. apr 2010

ja mám teraz 35,tak dúfam,že toto je moje posledné tehu 😀 aj tak si pripadám niekedy v poradni najstaršia 😀 ja sa budem potom tešiť už len z vnúčat 😀

majovka35
15. apr 2010

zuzana39, ja mam 37 a tiez dufam, ze rodim naposledy - ja mam sice len jednu 15 rocnu dceru ale na Viktorka sa velmi tesime - mame to uz za par /21dni/ 🙂

zuzana39
15. apr 2010

blanka pozerám,že ty budeš mať tiež Tomina, ja som chcela Adamka,ale chalani ma ukecali na Tomáška,najprv som si nevedela zvyknúť,ale teraz som rada,že to bude Tomino.

zuzana39
15. apr 2010

majovka- nikdy nevieš 😀

blanka.k
15. apr 2010

Zuzi - já chtěla Petra, ale taky si už nedovedu představit, že by to nebyl Tomáš....ale pokud se podaří a druhé bude taky kluk, tak chci Petr. Te´d si aspoň do porodnice beru jako holčičí jméno Petru 😉

blanka.k
15. apr 2010

Zuzi - tak tak... taky si říkám, že třeba na "stará kolena" si po čtyřicítce pořídíme ještě další 😅 I když, teď se mi to mluví, když nemám ani jedno 😀

lolita.9991
15. apr 2010

ahojte chcela by som poradit
aku nocnu koselu do porodnice?klasicku,ako potom mozem kojit?to si ju musim celu vyhrnut ci su aj nejake kojenecke?

zdenkapo
15. apr 2010

Lolita
mám přímo košila na kojení,které mají takové otvory na každém boku,jako látka jakoby přes sebe,ale normálně to není vidět a pak se ty látky jen rozkryjou....

bara.c
15. apr 2010

Holky používá z vás někdo EPINO a jaký máte zkušenosti.??? Díky za odpověď... 🙂 🙂 😀

lolita.9991
15. apr 2010

a kde si to kupila da sa to zohnat normalne v spodnom pradle?

aaadus
15. apr 2010

lolita já mám 2 takové košile do porodky
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

lolita.9991
15. apr 2010

som zvedava ci najdem nieco ja tu na svk

aaadus
15. apr 2010

lolita určitě něco seženeš. Já mám ještě jednu takovou, ale za trošku jinou cenu - 99,- 😀
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
A na doma budu nosit to co nosím teď a jenom vyhrnu nebo stáhnu ramínko

zamilovana
15. apr 2010
aktaka
15. apr 2010

aaadus tyhle košile mám taky. a říkala jsem si dnes, že když si pod to vezmu tu "slušivou" kojící podprsenku, že mi z toho výstřihu asi bude čučet ven 😅

dezyre
15. apr 2010

Jejda Zdeni vůbec předbíhat nebudu 😀 Zatím porod nemám v plánu a taky doktor říkal, že malej sice za ten týden doooost hodně klesl, až byl překvapenej, ale že na porod si ještě počkám, a to CS mě neříká, to si vždycky přečtu až v průkajdě 😉
Holky tak já košily do porodky neřeším, protože v té "naší" nesmím mít své pyžamo.. kvůli hygieně musím mít ty jejich košile a oni mě zásobují čistýma, každou chvíli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre