• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
lolita: Já nemám žádnou vyloženě kojící, do porodky mám jednu tenčí s krátkým rukávem a dlouhou knoflíkovou légou, takže jen rozepnu a kojím a nějakou podobnou ještě jednu seberu starší. Doma to řešit moc nebudu, prostě vyhrnu, nebo sundám ramínko.

bara.c: Já jsem s Epinem začala dneska, takže zkušenosti ještě pramalé :sweat_smile:
15. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo...... :slight_smile: tak som tu.......som v poho.....gatky suche :grinning: na radu aaadus som lezala.....potom to preslo a teraz nic, vsetko v poho nic ma neboli.....mala kope pravidelne do nej stucham :sweat_smile:
15. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpai super, este treba troska vydrzat :wink:
15. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa.....volala som aj kvoli kocicku ci isto bude, tak vraj ano, zajtra alebo v pondelok.....tak sa tesiiiim.....tento bude nas.....
15. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vaven...este musime priberat....teda ja uz nie :grinning: ale babatko urcite.....moje malinke :sweat_smile:
15. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matpai no vidis, same pozitivne spravy :slight_smile: a co je to za kociar? maly obrazok :sweat_smile:
15. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, je maly.....to je concord fusion......

fuj, ja mam brucho az pri nose.....mala vystrcila zadok, nemozem dychat... :confused:
15. apr 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a celkovo, mne to brucho nejako stoji......mam ho tak strasne vysoko :unamused:

hm, sa tu rozpravam sama zo sebou...... :unamused:
15. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm......tak dobru nocku...idem si dat plienku ak by nahodou. :sweat_smile: ...a hajat :pensive:
15. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj děvčata,
Má kamarádka l.e.o.n..t.y.n.k.a, mě poprosila, abych vám dala vědět, že už si ji nechali v porodnici.
Díky té její sponě zítra podstoupí císařský řez.Tak ji držte palečky, aby vše klaplo.
Matyašek bude asi zítra už mezi náma.
15. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumcag: jestli to půjde, dej jí vědět, že na ni všechny moc myslíme a držíme palce, aby vše dopadlo na jedničku. Hlavně přejeme zdravé miminko a maminka aby se rychle zotavovala. :slight_smile:
15. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej.....este som tu :sweat_smile: drzime leontynke vsetky prstiky...... :slight_smile:
15. apr 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, dobre rano...
tak ja ze uz tu niekto bude, bo potrebujem radu od rodiciek...celu noc ma budilo strasne vlhko tam dole...a rano sa zo mna dvakrat spustilo.... :unamused: bolo to ako vytok, takej farby, ale strasne riedke a bez zapachu...prepacte za detaliy, ale co to bolo? Bolo toho za jednu papierovu vreckovku, co som sa narychlo poutierela a utekala do kupelky.... :unamused:
Rodicky, haaa....?
16. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno..
I já držím Leontynce pěsti, hlavně ať jsou oba v pořádku :wink:
16. apr 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemohla to být Jani ta hlenová zátka?
16. apr 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda rodička nejsem :sweat_smile: ale tak mě to napadlo a kdyby si z toho byla nervózní tak alespoň brnkni doktorovi .. :wink:
16. apr 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Janul, tak v tom já neporadím, ale mohla to být zátka :confused:
JInak myslím na Leontýnku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy, ja neviem....ja som pri malych z porodu nemala nic cely som ho skoro prespala, som horsia ak vy...co?
no skusim sa s lekarom porozpravat...dakujem, babulka
16. apr 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby a mame dalsie babatko!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kdooooooo???
16. apr 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michali že by ta Leontynka, nebo ještě někdo jiný????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zdeňula? :grinning: :grinning: :grinning:
Januli opravdu bude lepší ten doktor a jistější :wink:
16. apr 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata

vidim, ze sa to tu naplno rozbieha....skveleeee. Gratulujem vsetkym mamickam.
Nakoniec to celkom rychlo ubehlo .
:wink:

Ja mam termim az koncom maja ale rodit budem medzi 7 a 10 majom planovanym cisarskym co zanamena , ze ma cakaju uz len tri tyzdne tehulkovania. A uz sa aj tesim pretoze neviem ako vy ale ja mam niekedy pocit, ze sa nemozem uz ani nadychnut pretoze ten maly plavec v tom brusku naozaj vystraja......

Pocitanie tych tyzdnov je naozaj individualne v prvom trimestri je kazdy den dovezity a v tretom uz len tie ukoncene tyzdne..... :grinning:
16. apr 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda ta Michalag nás napíná jak gumu od spoďárů :grinning:
16. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, michalaq zase na napiiiiiiiinas.. kto kto???
16. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sms od lienky1076: vcera nas poslali do nemocnice s preeklampsiou a vecer o 22:00 sa cisarskym narodil malinky Lukas s mierami 2880g a 50cm. Super ze uz je von.

lienka, gratulujeeeemeeee!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavne aby ste mali vela mliecka, maminke rychle zotavenie po CS a malickemu krasny vstup do noveho zivota :dizzy_face: ....... a tesime sa na foto Lukaska :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě mě napadla Mayocka, ta je taky tak nějak ještě v dubnu :wink:
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
Jůůůů moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
l.e.o.n.t.y.n.k.a drzte sa, hlavne aby to dopadlo dobre :wink: :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka, gratulacééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je krááásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok