Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
16. apr 2010

inak baby uz sa nam to tu zacina sporodnievat 😅 .... ako to rychlo ubehlo vsak ☹

aktaka
16. apr 2010

dobré ránko
tady se zase rodííí 🙂

Lienka, gratulace velikáááááááá, ať vám Lukášek dělá jen samou radost 😵

a Leontynce držím moc pěsti!

luciik
16. apr 2010

Macha, je to tak..člověk se ani nenadál 🙂
Ale já už chci takýýýýýýýýýý 😵 😵 😵

arcik
16. apr 2010

Dobré ránko holky,

teeeda já nestíhám valit oči tak další miminko na světě to je kráása Gratulujeme Lienka 1076 ať jste brzo fit a doma 😉

Leontýnce držíme pěsti ať jí všechno dobře dopadne a máme další miminečko 😉

jinak u nás noc děsná,včera celej den malá měla řídký kadění,navečer hodila šavlu ,vylezla jí teplota,vařila jak blázen.,pak asi v 1 ráno mi vyzvracela i to málo co vypila a dneska je ťuk ťuk v pohodě....

k nočním košilkám já jsem si koupila normálně rozepínací komplet až do dola takže v pohodě,měla jsem je i u Klárky a stačilo mi to 😉

dezyre
16. apr 2010

Jo jo Michali, máš pravdu, uteklo nám to hrozně rychle. Až neuvěřitelný, že mám jen 2 týdny do termínu a když budu přenášet, tak mě prý nechají max. týden (v té porodce kam chodím), takže do 3 týdnů už bude malej sto pro tady, fakt neuvěřitelné 😀

aktaka
16. apr 2010

strááášně to letí. mně to je i trochu líto, mám pocit, že jsem si to těhotenství nestihla vůbec užít 😔

dezyre
16. apr 2010

NO Akti to nemyslíš vážně 😨 😨 😨 😨 To já jsem si to těhotenství užila dokonale a už jsem ráda, že to budu mít za sebou... 😀 Si se měla narodit jako slon, slonice jsou těhotný 2 roky, nebo který to zvíře 😀 😀 😀

aktaka
16. apr 2010

tak zase není nutné to přehánět 😀
ale zase na druhou stranu, kdyby se to mělo nějak prodlužovat, tak ne třetí trimestr 😅

yanika
16. apr 2010

Lienka: gratulacie k chlapciatku....... miery ma teda poriadne🙂 prajem vela zdravicka obom 😵 😵 😵
Michalaq presne ako pises🙂 Ty uz si vlastne tiez "v termine" ze??? 🙂
Tesim sa na spravy od lienky, myslim ze ona mala rodit v tej istej nemocke ako ja...

Leontynke moc drzime palcoky...

dezyre
16. apr 2010

😀 😀 A první taky ne, to nám bylo špatně 😀 😀 ...

yanika
16. apr 2010

Aktaka: Pridavam sa k dezyre🙂 ja sa tesim ako sa budem moct normalne hybat, normalne sexovat 😅 , nevyzerat ako martan atd.. je toho moc, ale samozrejme si aj tento stav uzivam 😉

arcik
16. apr 2010

holky holky,tak těhu bych teda neprodlužovala rozhodně,mam toho plný kecky ale po pravdě když si představim že už je to naposled tak se nikam neženu,nechám to čistě přírodě a až bude můj čas tak prostě bude....ale co mibude chybět tak ty věčný kopance,šťouchance a vlnění... 😢

dezyre
16. apr 2010

Jo jo Yani to vystihla ... a pořádně normálně sexovat... zezačátku měl manžel strach, pač jsem měla nějaké problémy... ke konci už teď taky... no takže skoro nepřiráží.. je to bída.. Tak už se těším jak se to pak zlepší 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

Dobré ráno,
lienka gratulace 😵 Hlavně ať jste oba zdraví
leontynce budu držet dneska palce ať to dobře dopadne 🙂
Jak už tu někdo psal rodí se v tomto pořadí - 2 chlapečci, 1 holčička, 2 chlapečci, 1 holčička. Dneska přibude další chlapeček tak by konečně mohla přijít na řadu Anička od Zdenky 🙂

arcik
16. apr 2010

aaadus no vidiš to je pravda...leontýnka bude mít taky chlapáka takže Zdeni šup šup 😉

aaadus
16. apr 2010

A těhu mi bude chybět i nebude. Na jednu stranu nadávám, že jsem jak vorvaň, na druhou stranu jsem se vždy těšila až budu takové bříško. A včera mě manžel v posteli hladil po vlasech a říkal, že to tak nemyslí ty narážky co mi říká, že jsem pěkná těhule 😵 Ale dneska noc na pytel - co chvíli jsem se budila, protože mě strašně bolely žebra až jsem to nakonec vzdala a usla na zádech

michalag
autor
16. apr 2010

arcik presne preto iste co ty sa nejako neponahlam rodit, kebyze je to prve tak to beriem inak, ale kedze zatial vieme ze malicka uz je posledna tak ..... ale na druhej strane sa tesim ze sa budem normalne hybat a spat na bruchu 🙂

michalag
autor
16. apr 2010

aaadus a potom by sa mohlo poradie zmenit lebo tusim ze po zdenke sme na rade uz my 😝 🙂

yanika
16. apr 2010

Dez: nojasne.. vcera sme to skonstatovali aj s mm, ze to bude celkom fajn 😉 aj ked uvidime ako na tom budem s chutou a energiou hihi... ale predstava je to pekna...
aaadus: ja sa hlasim do harmonogramu o tyzden🙂 23.4. by sa mi pacilo hihi

aktaka
16. apr 2010

tak to já se taky těším, že budu zase normálně fungovat, ale i tak se mi líbí být těhtná 🙂

arcik
16. apr 2010

Michal to i já se těšim na normální pohyb,ohejbání bez pocení krve,běhání po schodech během chvilky a ne během hodiny,normální spánek v mojí oblíbený poloze,kdykoliv se hodit na břicho k holce do pokojíku a tak,ale tim že už je to těhu naposled tak je mi celkem jedno jak dlouho bude trvat pokud teda nebude 30 stupňů ve stínu....to bych asi nedala 😉

dezyre
16. apr 2010

Jo jo už budeme na řadě my 😀 😀 Odrodí Zdeňula, pak tuším Mayocka a Michalag a pak budu na řadě už konečně taky 😀 Mezitím mě dalších 10 mamin předběhne.. ale taky se dočkám 😀 😀 😝

dezyre
16. apr 2010

Yani to právě.. hlavně aby ta chuť a energie zůstala.. ale myslím že jo.. bude léééééto 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

yanika tak ještě k sobě musíš přibrat někoho, kdo čeká chlapečka ať může rodit michalag 😀
My si tady stěžujeme, jaké je to těhotenství ke konci "hrozné", ale na druhou stranu, co by za to jiné holčiny daly....
Jo a všimly jste si, že krom Timejky od Ike mají všechny miminka pod 3kg?

dezyre
16. apr 2010

Tak holky a já jdu něco dělat, dnes jedu poprvé do porodnice na ten monitor a vypsat si papíry.. juchuchůůů já se tak těším.. a úplně nejlepší by bylo, kdyby mě tam řekli, ale maminko, vy už rodíte... a já "vážně 😨 , ale mě nic nebolíííí 😀 😀 😀 "... Jo jo , jako ve filmu ... dvakrát bych hekla a šup malej by byl na světě a umytej s plnou hlavičkou vlásků...

dezyre
16. apr 2010

Aduš, to hravě prolomím za 14 dní 😀 budu první čtyřkilátko 😀

arcik
16. apr 2010

Dezy tak jo sni dál ale představa je to pěkná což??tak ať je všechno v cajku 😉

xxx.klarka
16. apr 2010

ahojky,

co to čtu, tady se rodí o 106 😵 😵 😵

Lienke moc ratuluji a maličkému jen to nejlepší do života přeji.

l.e.o.n.t.y.n.c.e. držím palečky, at jsou oba v pořádku a vše proběhne v klidu.

My jsme měli večer po 2 škytavku 🙂 Malinká tam skákala jak .. 😀
Jináč drahý dovezl ten canesten, tak jsem hnedka večer mazala a už je to lepší, juchů. 🙂 JO a jak ho byl koupit, tak ho paní lékárnice znala od vidění a když jí řekl že chce canesten, tak nevím jestli se ho zeptala ze srandy nebo proč, ale zeptala se ho jestli to chce na pysky 😅 😅 tak na ní malinko blbě čuměl a řekl že jo. 😀
V noci jakmile se překuluju z boku na bok, tak mě šíleně bolí břicho, nevím co to je. Už bych to chtěla mít taky za sebou. 🙂

dezyre
16. apr 2010

😀 😀 😀 Jo jo Arci a hlavně bych se nemusela bát, že ten porod nepoznám 😀 😀 😀 😀 😀 Myslím, že už nebude trvat dlouho a padnu do reality 😀

arcik
16. apr 2010

dezy tak tak a věř že realita je poněkud jiná 😉 ale dá se to přežít...sice nebudeš tak načančaná u porodu jako ve filmech ale to nikoho zajímat nebude 😉 😀

arcik
16. apr 2010

Klári to bolení mam taky a je to nejspíš tim že když dlouho ležím ev jedný poloze tak i prckové se tam uhnízděj a jakmile se otáčíme tak to nečekaj a jak jdou težký tak nás to prostě bolí...já už to mám takhle dlouho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre