• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Kláry :grinning: :grinning: :grinning: ještěže to tam byl kupovat manžel :grinning:
Já když se v noci překuluju z boku na bok, tak mě pravidelně rupne v zádech nad zadkem.. nebolí to, ale vždycky taková šleha, že to vzbudí i manžela a kolikrát se mě ptal, jestli jsem se nezlomila náhodou :grinning:
Tak a už vážně jdu něco dělat, musím trochu poklidit, povysávat a pak hurá do té porodky.. Kurňa, ale mohli by mi tam malýho zvážit, jsem fakt zvědavá, kolik za těch 7 týdnů přibral...
16. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, myslite ze ked som si dala vcera po prvykrat Ibalgin od bolesti hlavy ze malicka bude oki??? viem ze by sa velmi nemal v 1a 2 trimestri ale paralen sme doma uz nemali a ja som doslova revala od bolesti hlavy, som myslela ze sa budem skriabat po stene ..... esteze ma drahy nevidel lebo neviem neviem
16. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arci, já si iluze nedělám.. :sweat_smile: Moje mamina měla bolesti po pár minutách asi 30 hodin. Museli jí vyvolávat porod, jenže tenkrát ty tablety a injekce nebyli asi jak dnes.. NO a druhý porod málem nepřežila ona ani brácha.. No a tchýně když rodila manžela i jeho bráchy, tak katastrofa hadra, takže nemám odkud slyšet dobré informace o porodu :wink: Jenže je lepší si to nějak extra nepřipouštět :wink: A do toho ještě jedna holčina tady od nás, která taky málem zůstala v porodnici... fakt mazec...
16. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal myslim že to je v pohodě jeden ibalgin už teď na malý nic nezmůže neboj :dizzy_face:
16. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
gratuluju lience a drzim pesti leontynce :dizzy_face: :dizzy_face:

holky nepredbihat,ted ja :grinning:
16. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gabi :grinning:
16. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dezy to si jako nepřipouštěj ani omylem..musíš si řct že zrovna ty to všechno prolomíš a budeš mít porod v pohodě....doufám že si do porodopisu zaškrtneš epidurál.... :wink: ale neboj fakt se to dá a to jsem rodila fakt jako rodila 23 hodin... :sweat_smile:
holky se poperte o ty termíny teda.... :grinning: :grinning: :grinning: stejně tu za chvilku budem kompletní takže klíídek :grinning: :grinning:
autor
arcik 23hodin :astonished: , ty jo tak to uz je co povedat :sweat_smile:
16. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag po obede jdu ke kadernici a vecer jedu do porodky :grinning: vse co jsem chtela jsem stihla tak muzu :sweat_smile: a ty jedes v noci
:grinning:
arcik, asi to bude tím. Díky. Nejsem na tu bolesz zvyklá, tak hnedka všechno řeším. :slight_smile:

dezyre, on chodí kupovat všechno když je potřeba, ještě že tak :grinning: to víš potřebuje aby mi to nebolelo už :grinning: od středy má slíbený sexík, tak se na to klepe jako puberták :grinning:
Arci, tak to víš, že si říkám, že to budu mít určitě lepší a bude to v pohodě.. no bezbolestnej porod nečekám.. já jsem na bříško hrozná cíťa odjakživa :grinning: :grinning: Nejhorší je, že člověk neví co od toho porodu má očekávat, myslím ten průběh :wink:
Epidurál si určitě zaškrtnu, ale chtěla bych to zkusit prvně bez něj, a až pak by se vidělo jak ten porod postupuje - jestli rychle nebo pomale, pak bych si ho buď nechala dát nebo ne :wink:
16. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: klepe jak pubertak
16. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GAbi no krásně naplánováno to máš věru...jsem zvědavá co tu bude zítra za zprávičky :grinning:

Klári jako prvorodička to máš povoleno :wink: fakt buď v klidu.... :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ještě ale neroďte.. no kolik nás tady zbude? Když všechny chcete rodit na prvního máje :grinning: a některý ještě dřív :grinning:
Dez, nechtěla jsi jít něco dělat? :grinning:

Michal, já mylsím, že jeden ibalgin nevadí
autor
gabi, ja kludne pockam do buduceho piatku :slight_smile: :wink: , aj ked dnes by bol pekny darcek pre moju maminu kedze ma meniny aj narodky :slight_smile:
Akti no jo chtěla.. zatím jsem stihla akorát zavřít okno a převlíct se z pyžama :grinning:
16. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Dezy ale neotálej moc dlouho,páč jak se to nějak rozjede už ti to nedaj a rozjetý to mlže bejt x hodinek tak bacha na to....já škemrala o epidurál po 12 hodinách... :wink:
MIchal jojo je to masírka ale co stálo to za to i když se přiznávám mám docela strach z toho co mě čeká teď :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabap, to víš už to dlouho neměl:grinning:

já se taky chystám ještě před porodem hodit barvu na hlavu :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci myslim,ze mi me plany nevyjdou :slight_smile: ale jednou porodit musime ne?
16. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no kadeřnice před porodem vřele doporučuju,pak v šestinéďu se sebou nic neuděláte....já si například za živýho boha nemohla pořádně nařasit řasy a to jsem si nakoupila asi 10 těch nej řasenek a nic...
16. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi ale snít o tom můžeš to nám nikdo vzít nemůže..... :slight_smile:
já například nic neplánuju,nemaluju si to v krásnejch barvách...do porodky se teda vůbec netěšim,nevom jak to vydržim bez Klárky(jsme takový závislačky jedna na druhý)takže nikam nespěchám :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Arci si dobrá, že si to vydržela 12 hodin, já už ho budu chtít asi po dvou :zipper_mouth:
16. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arci ja prave u maleho byla u kadernice v sestinedeli,maleho hlidal tatka,ale bylo to o nicem,mela jsem strach jestli nebreci,nema hlad atd.
16. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.... tak já furt 2v1,ale holky jste hodné,že nám to přejete... já se na to už neupínám,nemá to smysl,smiřuju se s tim,že nevim,kde budu rodit,je to docela na nervy,ale nic s tim nenadělám....

Lolita
ta košile se dá normálně koupit v kameném obchodě,kupovala jsem normálně u nás ve městě,ale seženeš i na netu,je to tato,akorát mám trochu jiný obrázek a barvu mám modrou a zelenou s růžovými obrázky.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29296552&tab=2

Dez
no uvidíme,stále se tu předbíhá,nakonec tu budu ještě poslední přenášet :frowning2:
já košile kojíí musim mít,protože v naší porodce o víkendech neperou,tak je nedostatek a v jiných nevim,jaká mají pravidla,tak radši mám vše, i příbor-ten třeba v krajské nedávají atd....

Lienka
blahopřeji k narození synáčka,halvně,že jste oba v pořádku a ty se brzy zotav po CS aŤ si můžeš malého naplno užívat.....
16. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky furt premyslim co prcek az tu par dni nebudu :frowning2:
já chtěla epi včera, když mě potrápil zaražený prd :grinning: :grinning:
Dezy oni ti ho nedaj pokud nebudeš alespoň trochu otevřená...já nebyla vůbec ale slitovali se nade mnou...ale jako byl mi k hovnu i po 2 dávkách...zabral až když jsem malou vyprdla....no ale zabral a to bylo fajný :grinning: :grinning: :grinning: jak feťák...

Gabi no právě...a stejně v tom šestinedělí je to naprd...co si budem povídat..mimochodem by tě taky nezabilo dát nějaký fotečky do alba :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktaka :grinning: a ze umi potrapit,ze? :grinning:
16. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok