Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
16. apr 2010

Adelko, já bych byla ráda, kdybych mohla používat erární a nešpinit si svoje. hlavně nevím, jestli by mi je manžel zvládal každý den vyprat, to bych pak ani s těmi 4 nevydržela....

xxx.klarka
16. apr 2010

já mám teda jen 3, a z toho 2 jsou nějáké moc krátké, tak budu muset ještě koupit, asi v pondělí až půjdu z poradny. . . u nás nedávají erárního nic 😀

monika.c
16. apr 2010

ahojte,tu sa to nejako rozrodilo 😉 maminkam aj babatkam zelam vela zdravia a maminkam samozrejme mliecka 😉 tak aj ja sa hlasim do klubu streptokok.pozit. 😒 no co uz,ale aspon ze to viem.muzik bude za mnou zase s infuznym stojanom behat ako pri Lukym,ale nech si to aj on este uzije,ved je to naposledy 😅
janka,myslim ze to bola plodova voda,tak najlepsie hned volat dr.a popripade tam aj zajst 😉
ja som tento tyzden vsetky vecicky pre malu poprala aj pozehlila,tak konecne uz mam vsetko pripravene 😉

blanka.k
16. apr 2010

Dobré ránko,
také počítám s erárníma košilema, jsou pohodlné, dobré rozepínání, když jsem tam ležela, tak je nosilo 90% mamin, mě pak M. dovezl věci, ale stejně jsem si nechala ty jejich. I teď mám do porodky zabalenou jen 1 svoji. Mám koupené 2 s výstřihem do V, že z toho prso nějak dostanu, pak jednu na ramínka, všechny za asi 70,- a až se mi nějak ustálí váha, tak si na doma koupím zase nějaké saténové košilky se širokými ramínky atd., ať vypadám....
U kadeřnice jsem byla naposledy na přelomu let 2006/2007 😅 , protože jsem pak 01/2007 šla na ples a nosila hodně krátký vlasy (kolem uší a vzadu strojkem ), a pak mě M. požádal o ruku, tak jsem se rozhodla, že si nechám dorůst vlasy a už tam nešla. Jen mi asi před rokem mamka doma zastřihla konečky 😅 Na kosmetiku jsem nechodila nikdy, u mě je to na kožní, tak to po šestinedělí někam vyrazím...

aaadus
16. apr 2010

Co dneska vaříte? Já bych si dala něco s těstovinama, nějakou směsku, ale nevím jakou 😅

blanka.k
16. apr 2010

Lience gratuluji k malému, ať pěkně roste
Leontýnce přeji dnes hodně štětstí, ať vše dopadne v pořádku. A všem 4 hlavně pevné zdraví 😉 Krásně tu rodíme, hned mám lepší náladu, u nás i na chvíli vykouklo sluníčko přes mraky....no hned to zvedne náladu 😉

xxx.klarka
16. apr 2010

aaadus, my máme holandský řízky s hranulkama 😀

aktaka
16. apr 2010

aaadus, mně dnes vaří pizzerka 😎 🙂

aktaka
16. apr 2010

jsem ti pomohla, co? 😀

dezyre
16. apr 2010

A my jak jedeme s manžem na ten monitor dnes, tak si někam skočíme .. Takže mám dnes vařící pauzuuuu huráááá.. No a kdyby to náhodou nevyšlo a manža neměl čas tam odpoledne jet se mnou (což se tak občas stává, když se domluvíme), tak bude mít smůlu a než pojedu tak vytáhnu z mrazáku koupenou pizzu a jen mu ji rozehřeju.. 😀

dezyre
16. apr 2010

Jejda tak to budeme mít s Akti stejné 😀

blanka.k
16. apr 2010

Adus - nic, suchý rohlíky ze středy, včera jsem si udělala jahod.knedlíky a na to ušlehala šlehačku... ehm, já vím, proč nemám pít mlíko atd., mě bylo v noci táááák zle, klistýr hadr, takže já nevařím nic. mě hrozně chutnají těst.saláty a k tomu třeba- krabí tyčinky na kousky, nakrájený okurek, cherry rajčata, paprika, pak třeba z konzervy nějaké klíčky (myslím, že to je nějaký bambus či co) zakapat citornovým olivovým olejem a ještě do horkých těstovin nastrouhat hromadu sýra, aby se to hezky spojilo...

aaadus
16. apr 2010

klarko tak na holanďana jsem taky myslela, že by nebyl marný
aktaka to si mi teda fakt pomohla 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

aaadus, já jsem je měla už obalený v mrazáku od minulého týdne, tak jsem je jen vytáhla, takže to budu mít dneska rychlý. 🙂

zdenkapo
16. apr 2010

tak vzhledem k tomu že mám dlouhé kudrnaté vlasy,tak mi stačí obnovit střih jednou za půl roku,nechávám postupně sestříhat a to jsem byla kolem Vánoc,takže mám času dost... a když nepůjdu rok,tak to taky nevypadá zle... barvu mám danou asi před ani ne měsícem,takže pohoda.... dávám jen tmavě hnědou Natural§Easy pro oživení,vypadá přirozeně a leskne se a ikdyž se nebarvim 3 měsíce,tak orosty nějak ted vyditelné nejsou,tak jsem v klidu.....
na kosmetiku nechodim,myslela jsem,že při holčičce budu osypaná a vcelku se nic neděje,tak paráda 🙂

blanka.k
16. apr 2010

Já jsem včera volala mamce a ptala se mě nějak na obědy, tak jsem říkala, že dnes jsem poprvé vařila z mrazáku, že už jsem nebyla schopná dojít na meníčko, tak říkala, že stejně budu muset po porodu vařit, tak jsem říkala, že i teď chodím s kamarádkou s kočárkem, že to je nekuřácká provozovna a pokaždé tam je třeba 5 kočárků, že to nemíním měnit 😅 Tak měla nějaké poznámky, jsem si zas připadala jak debil největší, a že aspoň bych mohla uvařit M....pak nějaký poznámky: No, když na to máš... to člověka fakt potěší 😅

dezyre
16. apr 2010

Holky normálně jak jsem nedávno psala, že mě všechno svědí.. asi vím z čeho to mám ☹ Ze zeleniny a z jablíček 😔 Protože jak mě to minule začalo tak to bylo po šopáku, pak pár dní klid a včera večer jsem slupla pět jablek a dnes se můžu uškrábat zase 😖

xxx.klarka
16. apr 2010

Já si teda nedovedu představit že by jsem nevařila 😀 Vařrní miluju, ale musím vědět zrovna co uvařit.

Na kosmetiku taky nechodím, a kadeřnice moje bydlí v baráku vedle, takže to mám hrozně daleko 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

dez, mě taky vše svědí jakmile lehnu do postele a nevím z čeho to je. 😠 5 jablek?? Ty vogo to bych nedala ani za celý den. 😀

dezyre
16. apr 2010

Blani ono paradoxní je, že kolikrát seženeš to meníčko levněji, než kdyby si uvařila 😉 U nás v hospodě stojí meníčko 50,- Kč ..

blanka.k
16. apr 2010

Já vaření nesnáším 😝 To radši budu celý den drhnout WC. 😅 Nehledě na to, že ci uvařím, tak většinou nejím, protože mi to nějak nechutná 😅 Ale tak v práci jsme oba chodili s kolegama na meníčka po okolních rest., M. docela často chodí i na večeře s lidma z práce, z nějakých stran ohledně voleb atd... takže teplýho jídla máme ažaž. A když jsme o víkendu do ma, tak vaří on, a dobře, protože onzas nerad uklízí, tak já uklízím a on vaří a jsme spokojeni oba. 😀

dezyre
16. apr 2010

Kláry, já od začátku třetího trimestru mám brutální mánii na jablka.. Když jedeme do Makra, tak si tam koupím dvě bedýnky a jsem za celý den schopná těch jablek sníst 10, včera těch pět jsem do sebe naházela jak jsme přijeli z obchodu ještě v 10 večer, a to jsou klasický střední.. Asi už jich budu přejezená či co..

blanka.k
16. apr 2010

Dez - přesně tak. Doma vařit pro 1 to není tak extra výhodné... 😉 I když jak bude malej větší, tak stejně bude muset člověk vařit, ale to je ještě čas nad tím uvažovat. 😅 😵 🤐

xxx.klarka
16. apr 2010

blani, pěkně zařízený to máš. 🙂 To my by jsme chcípli kdyby jsme nevařili. 😀 My jsme masožravý a shánět někde na vesnici meníčko by asi nebylo to pravý 😀😀 jenže zase je pravdě že nás oba vaření baví. 🙂

xxx.klarka
16. apr 2010

dezyre, to já nesnědla za celý život co ty za těhu 😀😀

dezyre
16. apr 2010

Blani, tak pokud vám to tak klape, proč to měnit 😉 Alespoň si víc pak užiješ malýho po porodu.. Protože já vařit musím furt, do toho uklízení, tak doufám, že malej nebude tak velkej řvoun a udělám něco i doma..

martina71
16. apr 2010

Ahoj holky, tak dnes noc tragicka, ve mi boli, cely spodek jako na menzes. V 13 jdu poprve ofiko do porodky na kontrolu, tak mi snad rekne, kdy mala pujde ven. Jeste vecer sel kousek zatky jinak dobry... mam natekle prsty a citim se jak kdyz me prebehlo stado buvolu....ted je presne ta doba, kdy uz tehotenstvi prestalo byt prijemne.... uf ☹

babara
16. apr 2010

Ahoj holky, zase jedete teda! No gratuluju k dalsim miminkum, leontynka uz to ma mozna taky za sebou.

Ja vcera na poradne v porodce byla 2 hodiny, mamin jak svina, urcite bude stopstav az budu rodit :( ale treba mi napalnujou stejne toho cisare.. Dr mi nic nerek, jen jestli jsem si nerozmyslela normalni porod a koukam v prukazce CS6! Tak apson nejaky pokrok, minuly 2tejdny CS3. JInak zadni posli, porad pohoda

dez, taky ted v 3.trimestru se muzu jablek ujist. A nejak min ted jim, moc nemam chut.

blanka.k
16. apr 2010

Mám i v plánu s malým jezdit do centra za M. a chodit hezky spolu na oběd, tak jak te´d v těhu... pěkně tam do pizerky, kde se nekouří nebo na zahrádku k restauračce, atd. Ať si malýho taky užije, když je furt do večera v práci 😀

dezyre
16. apr 2010

Jejda Marti to je zlé.. jsem zvědavá co ti řeknou 😉 Sice už by si rodit mohla, ale lepší by bylo vydržet 😉
Já se zase naopak cítím skvěle, že nemám ani pocit, že se blíží porod, prostě se cítím jak v 2. trimestru.. až na nějaké menší neduhy, na který si stěžuju, ale nic katastrofálního 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre