Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
16. apr 2010

Dez,no to nemůžem vědět,kd porodíme,jen čekat..... a kolik ti dali váhový odhad teda....

blanka.k
16. apr 2010

Zdeni - já právě mám taky strach, protože tady za barákem jsou jen listnaté lesy, takže klíštat jak na.... 😅 i co je tu nové dětské hřiště , tak je normálmně uprostřed pole, prootže okolo sice je volno, ale už je tam v plánu jiná výstavba, tak zatím je usprostřed a okolo nic 😅 O pneumok. jsem taky uvažovala a ono je to teď snad prý i zadarmo, že?

aaadus
16. apr 2010

My sice bydlíme na vesnici, ale nikdo nás tu nezná, takže se nebojím toho, že by mi furt někdo čuměl do kočárku. My zrovna nejsme ty typy lidí, co se hned se všema musí kamarádit. Někde je lepší žít tak trošku inkognito

antyn krásné fotky. Island je náš sen s manželem

babara
16. apr 2010

Ja taky pocitam s prenasenim 🙂 ale mne to teda vubec nevadi, teda ten tyden asi, vic radsi ne.

Nase doktorka nam klistata taky nedoporucila, ze je to lepsi az pro vetsi deti, takhle to moc smysl nema pry, navic je nebezpecnejsi ta borelioza, a doporucila mi repelent Autan spis. Radeji pry ockovat na zloutenku, pri vyjezdu do zahranici,a kdzytak na meningokoka, tak uvazuju o te zloutence.

dezyre
16. apr 2010

Blani, já nebudu rodit v Brně, budu rodit v Ivančicích 😉 a do porodky mě převelel už doktor proto, protože on nemá monitor a já teď budu vlastně chodit každý týden na monitor.
Zdeni tak to mě nedělali váhovej odhad, dělali mi ho v tom 30tt a to jsme měli rovný 2 kg, takže rozhodně to prcek nebude 😉
Jinak mě holky překvapilo, a tu sestru docela taky, jak tam ten malej leží.. Nemohla mu najít srdíčko a až pak zjistila, že tam leží tak, že srdíčko má až někde na levo ze spodu mého břicha (jakoby v tom převisu), a to ho naivně hledala u pupíku 😀 😀 Takže už je asi dost nízko.. Každopádně je hlavičkou dolů, takže polohu má dobrou, podle doktora..

zdenkapo
16. apr 2010

Blani
jj od letoška je to zdarma.... ty klíšťata nevim no,asi záleží,zda ti je dr. naočkuje,naše dřív nechce.... jako třeba na neštovice prí ta vakcína nemá smysl do 6 let....

pádíme ke tchánovcům 🙄 ,tak pak dočtu...

adelka89
16. apr 2010

ahoj holky pridavam nove fotecky.
Takto dopoledne pomaha Lukasek tatinkovi pracovat 🙂

adelka89
16. apr 2010

a dalsi nove fotecky na nekterych vypadame jak holčička 🙂

antynka1
16. apr 2010

Adélko - Lukášek je krásnej 🙂 A pěkně vlasatý! Já už chci taky!!!!

aaadus
16. apr 2010

adelko pěkně pomáhá 🙂

aaadus
16. apr 2010

adelko no prostě je k sežrání 😵

michalag
autor
16. apr 2010

adelka krasny chlapcek 😵 a ma nadherne vlasky 🙂

lucik...
16. apr 2010

Adélko je nádhernej.. A pokud si na té třetí fotce ty, tak teda koukám že týden po porodu a ty už si hubeňounká jak lunt 😀

blanka.k
16. apr 2010

Adélko - super fotečky, se tu úplně rozněžňuju.... 😵 Doufám, že za výpomoc s prací dostane malej od tatínka nějaký bonus, když tak hezky pomáhá 😉

adelka89
16. apr 2010

diky holky 🙂
Lukasek posila tetam konikovkam pusinku 🙂
luci jj jsem to ja,ale teda v zadnem pripade nejsem jak lunt, v pase mam jeste 80cm 😝 jo a to tricko ktere tam mam na sobe mi maly potom solidne pos**** 😀

adelka89
16. apr 2010

blani jj tatinek mu koupil hracky v mallu 😀

greeri
16. apr 2010

no Adelka, najprv nás tu všetky rozreveš opisom pôrodu a potom tieto fotky, na ktoré sa dá pozerať stále, stále, stále s takým debilným úsmevčekom na tvári 😀 fakt k nahryznutiu je ten drobček 😅
a presne to som chcela napísať, čo Lucik, že to si už teda fajne schudla, 80 cm v páse, to ja som mala o kúsok menej pred tehu 😀 😀 😀

aaadus
16. apr 2010

greeri přesně si to vystihla - s debilním úsměvem 😀

blanka.k
16. apr 2010

Jsem se schválně poměřila, mám v pase 115 😀 A to to dnes ze mě všechno díky nějaké střevní chřipce lítá "vrchem, spodem" 🤐 😀

blanka.k
16. apr 2010

Já jsem občas ráda, že mám chlapa přes den v práci, protože kdyby občas viděl moje ksichty 😀 Buď se usmívám jak měsíček na hnoji když tu koukám na miminka, nebo mi tečou slzy, když tu čtu ty story o porodu,... by na mě asi zavolal brzo Chocholouška 😀

aaadus
16. apr 2010

Já jsem naposledy měla přes pupek 109, ale 14 dní jsem se už neměřila. A taky se mi dneska nějak podivně kroutí střeva 😝

gabap
16. apr 2010

adelko nadhera 😵 😵 😵

andelko ty mas pidi brisko 😲

jinak jsem zpet od kadernice,takze maly muze na svet 🙂

gabap
16. apr 2010

jinak pres pupek mam 102

aktaka
16. apr 2010

tak jsem zpět z cest, byla jsem ještě v porodce zaplatit předporodní kurz a otce u porodu mám toho plný zuby. nevím jak tam budu jezdit ke konci 🙄

anty, k tomu koberci. já být tebou, tak bych to rozbila nějakou jinou barvou, pokud bys měla odvahu 🙂 a potom k tomu doladit doplňky. a kdyby odvaha nebyla, tak bych dala nějaký oranž jak je ten nábytek. nemusí být jednobarevný. do těch neutrálních barev bych nešla, přeci jen je to dětský pokoj a takhle bys ho akorát "utopila" v nevýrazných barvách

a koukám, že jste narazily na lodger - já už ho mám objednaný. počítám tedy, že k použití bude až na podzim 😅 nicméně, je sice drahý, ale mně přijde lepší koupit jeden fusak, co vydrží pár let, než jich mít víc na různé počasí a věk dítěte. tenhle by měl splňovat všechno, tak se uvidí jak to bude v praxi 🙂

antynka1
16. apr 2010

Aktaka - díky 🙂 Odvahu bych měla, ale nápady ne..... ☹

aktaka
16. apr 2010

tak já mám v pase 113 🙄

aktaka
16. apr 2010

anty, jestli ti nevadí ladit to k holčičce, tak já bych k té oranžové dala nějakou fialovou nebo fuchsiovou
mrkni sem na ten vzorník
http://www.dulux.cz/cz/c_cs_scheme.shtml?name=a...
anebo zelenou, tou bys nic nezkazila

aktaka
16. apr 2010

já mám na cestu z porodnice totok, je takový teplejší, ne jen obyč bavlna. pod tím bude mít ještě body a ponožky a tak 🙂

aktaka
16. apr 2010

a ještě jsem dnes při tom cestování neodolala a blbec se stavila v mothercare, protože my toho oblečení máme ještě málo 😅

aktaka
16. apr 2010

a tím končím svůj monolog, očividně si tu píšu sama se sebou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre