• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Podle kámošky-dělá dulu- se prý u nás zbytečně s odtokem vody stresuje, v cizine prý běžně nechávají po odtoku daleko dýl..akorát se nemá koupat a VŮBEC vnitřně vyšetřovat..(což u nás dr ale nerespektujou..)
16. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zevraj mam vody dost ,ze stale sa tvori nova no mala som az mokre kolena cely zadok moje baby v autobuse ... inak na vlozku nic tam mi neodtekala ,nasi idu pre mna je mi divne budem u nich keby daco ma hned vezu ahojte .
16. apr 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Třeba by při odtoku vody a následným koupání zas nějaká natekla zpět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Akortá nevím,jak by se malýmu líbila třeba pěna do koupele :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlaďko - drž se :wink:
vladi tak držím palečky abys ještě chvilku vydržela a hlavně se nestresuj, to nedělá malému dobře.. Určitě o sobě dej vědět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lucik já vím, že mi může říct, že na porod to nevypadá a večer můžu rodit :grinning: Mě určo bude vyšetřovat + monitor tak tam asi trošku zkysnu. Tak snad se dočkám, protože když se na něco extra těším tak mi to nevýjde :grinning: A v zimě ještě určo budu vozit v hluboké korbě, tak to by ten lodger měl stačit ne když malého pořádně zababuchám, fusak, deka, nánožník - to se upeče :grinning:
16. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladko drž se, ještě chvilku vydržte :slight_smile:
16. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaadus a co máš za kočárek že budeš vozit v hluboké :fearful: To u nás teda nehrozí :sweat_smile:
16. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monitor mi taky bude dělat ale vyšetřovat asi ne.. Nevim, je to divný.. Sem myslela že teď už by měli vyšetřovat pokaždé, aby věděli co a jak.. na druhou stranu ono je to stejnak asi jedno... I když mi řekne jestli sem otevřená nebo ne tak se to může hned změnit a v tom 38tt už je to úplně jedno :grinning:
16. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě taky už nebude vyšetřovat - pokdu tedy nenahlásím nějaké změny od minule :slight_smile: Jenom poslechne srdíčko, moč, tlak, váha.
16. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anty no asi tak, jen ještě k tomu monitor a asi bude kontrolovat množství plodovky když jí mám na dolní hranici normy ale jinak nic :dizzy_face:
16. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem se dneska taky náhodou měřila a přes pupek mám 106 (ono je to stejně jako "v pase" , prostě kolem dokola v úrovni pupíku), začínala jsem někde lehce nad 80 :sweat_smile:

adus, lucik: Já jdu taky v úterý na poradnu, budou mi dělat monitor, vyšetřovat i UTZ, tak jsem zvědavá co se dozvím.

vladka: Teda to jsou věci. Určitě buď blízko porodky, kdyby něco - a drž se, kdyby už to náhodou brzy přišlo.

Jinak já taky plánuju prcka na zimu v hluboké, mám klasický kočárek, tak to půjde.
16. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já plánuju na zimu sporták, do korbičky už se mi asi stěží vleze :pensive: :grinning:
16. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já taky počítám v zimě se sporťákem, proto jsem taky chtěla, aby šel dát úplně do lehu a otočit směrem ke mě. Když se ale vleze do korbičky nějakou dobu, zlobit se nebudu :grinning:
16. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás je vyšetření v porodce pokaždý - UTZ + monitor. Ale zas se u nás už neváží, nevím proč.

Valdka, drž se! Fakt se divím že tě poslali domů :confused: . Mně když odtekla plodová voda - a jenom ta přední, tak mě napojili na monitor, žádný kontrakce, ani otevřená jsem nebyla, tak mi řel´kli že to bude trvat ještě dlouho, ale v porodce mě nechali a do 3 hodin se Peťula narodila :wink: . Takže je to hrozně individální,odhady Dr. jsou fakt občas úplně jiný než je nakonec skutečnost...
16. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik já mám Roan Marita, mám ho i v albu. Vnitřní délka korby je 82 cm a aj je hodně hluboká, takže se mi tam v zimě v poho vleze i s fusakem
16. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám na predpôrodnom kurze povedali, že odtečenie plodovej vody je dôvod k ceste do porodky, tak trošku nechápem, že všade je to inak :angry:
a ešte dodatočne Lienka blahoželám ku synčekovi a prajem zdravíčko a mliečko a malému dobrý apetít :sweat_smile:
a ja v utorok tiež idem na poradňu, vyzerá to tu na poradňový deň :grinning:
a odmerať si pupok nemám odvahu :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babenky je večer a ja by som si dala fakt niečo lahodnééééééééééééééé, nemáte nejaký tip? :sunglasses: :grinning:
16. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greeri záleží, co je pro tebe lahodné. Já si dneska koupila Mozartovy koule a před chvílí do sebe nacpala talíř ovesné kaše posypané hromadou cukru :grinning:
16. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie mozartove znejú lahodnejšie :grinning: asi si idem vymiešať tvaroh s vanilkovým cukrom :sweat_smile:
16. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leontýnka ještě žádné zprávy, co?
16. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leontynka ještě nic. Ale jestli je po tom císaři, tak třeba ani nemá moc náladu
16. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ta janulka04?? neozvala sa od rana?
16. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi neozvala :frowning2:

Koukám že už zase probíráte jídlo.. to já snad radši mizim... :grinning:
16. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik jídlo? kde? :grinning:
16. apr 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Matpaj také akorát ráno psala, že je celá, ale podle mě měla k té doktorce zajít......... No tak snad se všechyn holky brzy ozvou ať víme co je s nimi :frowning2:
16. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:

Teď říkali ve zprávách o té střevní chřipce, prý nás to nejhorší ještě čeká.. :pensive: Tak doufám že nám zakážou návštěvy v nemocnicích až budeme rodit :pensive: :pensive: :pensive:
16. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To se máme na co těšit....
16. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik dej pokoj se zákazem návštěv, to bych se zbláznila a celou dobu asi probrečela, kdyby manžel za mnou nemohl. Když já jsem na něm závislá :sweat_smile: Ale je fakt, že dneska už mě to 2x prohnalo, tak snad to nic nebude
16. apr 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda pro jistotu piju každý den Actimel a nevím jestli je to tím, ale vyhýbá se mi veškeré nachlazení a chřipajzny, co teď na jaře řádí (ťuk ťuk)
16. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok