Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
17. apr 2010

aaadus, já doufám, že to splaskne samo.

blanka.k
17. apr 2010

Na dásně je super šalvějová tinktura 😉

aaadus
17. apr 2010

klari snad jo. Normálně bych použila i ústní vodu, ale za chvíli jedu autem tak abych nenadýchala

xxx.klarka
17. apr 2010

dez, já už ted vím, že ne. To radši budu taková jídla vařit večer až bude spinkat ... papináku se prostě bojím a na sporák bych to nepostavila.

blanka.k
17. apr 2010

My jsme taky papiňák dostali ke svatbě, už nevím, co má všechno za funkce.... ani jsme ho nerozbalili 😅 Doma jsme měli takový ten starý, v tom mamka vaří pořád. My doma v tom nějak nemáme co vařit, nějak nejíme věci, které se dělají v papiňáku 😅

zdenkapo
17. apr 2010

Ahojky,tak u nás taky svítí slunko...

Vladi
hezky odpočívej....

papiňák teda používáme často,máme tu sadu dvou hrnců od Fagor a nemůžu si stěžovat..... chce to nešetřit,máma tenkrát koupila papiňák asi kolem 1000Kč sice taky,ale takové to prižné víčko a normálně jim to bouchlo až měla díru ve stropě.... no síla....

m.c.
17. apr 2010

My máme ppiňák asi 3 měsíce a moc jsem v něm ještě nevařila, hlavně v tom dělám masio na polívku, pak ju zamrazím a zas mám na dlouho pokoj🙂. Papiňáku se totiž taky bojím, ale ráda bych ten strach přknoala a neučila se v něm vařit, protože fakt šetří čas.

Zítr se chystáme do ZOO, ségra vtipně poznamenala že je to dobrý místo pro ženskou před porodem, určitě tam mají nějaký doktory, akorát těžko říct jestli mají zkušenosti s porody lidí 😢 😀

dezyre
17. apr 2010

Zdeni tak to je taky docela mazec. Mojí mamině tenkrát bouchl ještě ten starej, jak byly ty hliníkový, bylo mě snad 8 let 😀 ale dost živě si to pamatuju. Dokonce v tom vařila nějakou blbost jako hříbkovou polívku, aby byla hodně rychle.. a hříbky všude, celá ulice bez proudu.. 😀
Holky, ale co mě dnes to břicho dělá... to je síla. A to jsem chtěla jet do obchoďáku, protože jdeme ke známým na návštěvu po kolaudaci, tak nakoupit dárečky a sama si dnes za volant asi netroufnu... fuj takový křeče..

blanka.k
17. apr 2010

Na maso je papiňák fakt dobrý, je to rychlovka 😉 Teda co si pamatuju od našich, my v tom nemáme nějak co vařit 😀
Zdeni - taky máme Fagor, nějaký set 6v1, ale to vím jen díky obrázku na krabici 😀 Jsem zvědavá, jestli ho někdy rozděláme. 😀

blanka.k
17. apr 2010

Dez - naši taky mají ty staré hliníkové, i když mamka dostala nějaký nový nerez, prý ten prd těsní a vaří se to v tom dlouho, tak furt používá ty 30 let staré a jsou super 😉 Má takový malinký na brambory a to je hned...

blanka.k
17. apr 2010

Tak jsem nějak zapomněla, že jsem měla do včerejška planost kuponu na 300 slevu, chtěla jsem po M. , aby vybral konečně chůvičky, no..nějak jsme to prošvihli 😅 A pak už jen vak na nošení a zbytek počká....

babara
17. apr 2010

Dezy, tak jestli treba uz pomalu nerodis? 😉 😀

dezyre
17. apr 2010

Babar.. nestraš, včera na monitoru doktor říkal, že ještě 14 dnů vydržím... Asi spíš konečně přišli poslíčci.. nebo nevím. Fakt to nepoznám od střev. Jak mě chytne křeč, jdu na záchod zkusit na velkou.. jenže ono je to od rána pořád dokola.. bych se za chvíli vysr... z podoby 😀 Ale ta střevní viróza to určitě nebude..

babara
17. apr 2010

no prave, poslicci, treba te pomalu pripravi 😉 ja na ne furt cekam a nic moc, asi budem muset zavest castejsi sexik 😀

blanka.k
17. apr 2010

Dneska by to šlo, je krásně...to by se rodilo 😀

dezyre
17. apr 2010

Já mám asi poslíčky první den 😀 Tak už taky bylo na čase 😀 Ale chytá mě to dost nepravidelně.. třeba mě chytne křeč, za minutku odejde, za dvě zas přijde, pak půl hoďky nic .. a takhle no.. Do toho mě dole občas trochu píchne ostře, tak jak to popisovala Bláňa dnes 😉

dezyre
17. apr 2010

Tak Blani v plánu to ještě nemám.. Zítra večer odjíždí manžel s otcem do toho Německa.. v pondělí odpoledne se vrací, pak pojedou asi ve středu a v pátek do Ostravy a takhle to bude i ten příští týden. Nejhorší je, že čekaly třičtvrtě roku až se zmátoří burza a oni aby prodaly ten matroš co mají na skladě, a ona se ta burza zmátoří zrovna když máme termín porodu 😀 Je to jak naschvál..

babara
17. apr 2010

To je smula, ale snad to vyjde akorat mezi 😉

xxx.klarka
17. apr 2010

tak jsem zadělala na loupáky, tak jsem zvědavá jaký budou 😀

dezyre
17. apr 2010

Babar já doufám 😀 Na malýho se hrozně těším, ale ne za cenu toho, že by se narodil buď bez manžela, nebo kdyby jsme přišli domů z porodnice, tak on si zrovna přes noc trajdal v Německu. Raději bych byla kdyby se narodil až za těch 14 dní až to budou mít obježďěné .. a tak..

xxx.klarka
17. apr 2010

ženy, jsem ted seděla na bobku u trouby a najednou cítím jak ze mě něco teče. Jsem se lekla že plodovka 😀 ... ale nevím co to bylo, jetsli jsem si cvrnkla jak jsem klečela a přitlačila močák nebo co to bylo ..... 😕 😔

aktaka
17. apr 2010

hezké sobotní dopoledne

Dez, tak že by konečně? 🙂 ještě, že jsme to včera řešily, bys dnes vůbec nepoznala, co se děje 😀

Vladi, tak buď v klidu, žádná velká robota, snad už se to nebude opakovat

a celý květen pršet, jo? tak to snad ne, nechci chodit s kočárem v dešti ☹

dezyre
17. apr 2010

Akti, no tak jelikož už jsem byla 3x na velké, tak to musí být jednoznačně poslíčci 😀 😀 😀 Víc už ani jít na záchod asi nemůžu, to už bych malýho vytlačila 😀 😀 😀

dezyre
17. apr 2010

Jejda Kláry, jen aby to byla moč.. Představte si.. dnes.. jaká jsem rekordmanka.. za celou noc jsem se nevzbudila na čůrání a spala od desíti do osmi v tahu 😝 😝 😀 😀 😀 😀

xxx.klarka
17. apr 2010

dezy, tak to byla nějáká dobrá noc, protože já taky byla až v 7 ráno 😀

aktaka
17. apr 2010

Dez, to nedělej, to už o jedné psali, že porodila do záchodu, nebyla bys originální 😀 😀

Kláry, tak snad jen nezafungoval svěrač. to by odtékalo nějak moc polodovky v tady té diskuzi 🙂

dezyre
17. apr 2010

Akti, já vymyslím něco originálnějšího než je porod do záchodu 😉 A pak se s tím zase přijdu pochlubit 😀 😀 😀

blanka.k
17. apr 2010

Dez - to, že ses nevzbudila na WC nic neznamená....neměla si ráno vodní postel? 😀 😀 😀 😀 Jsem si vzpomněla na ten vtip o důchodci.... Pane doktore, stolici mám pravidelnou, vždy v 5 ráno. - A kdy se probouzíte? - v 6 ráno 😀

blanka.k
17. apr 2010

Klárko - snad to fakt je jen moč 😅

dezyre
17. apr 2010

Blani, to že jsem se nevzbudila na wc znamená hodně 😀 Po dlouhé době jsem spala celou noc v tahu 😀 😀 😀 Protože když jdu na wc, tak většinou pak hodinku nemůžu usnout.. 😉 Kupodivu jsem vodní postel neměla, ale teda ráno ráno na wc jsem myslela, že mám snad bezednej močák 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre