Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

brisilda
4. sep 2009

leta tak si na tom presne ako ja 😉 mne doki v pondelok nevidel nic ☹ takze stale cakam ci mrnuska na spravnom mieste 😉 a dufam ze najneskor do 17.9 nam uz bude pracovat aj srdiecko 😉 velmi sa modlim az mozem ist na dofcu s kludnym svadomiiiim
babulka velmi drzim palce az ti to vyjde 😉

doli1
4. sep 2009

ahojky jak se dnes všem vede? u nás je děsně škaredě.šimi valil do školky jak blesk jsem ráda že mi stačil dat pusu 😀 ale jsem ráda že se mu tam libí

babulka určo se přidáš ty // už tam zůstanou

eliz
4. sep 2009

Ahojky,zdravím všechny po naší krušné noci 🙄 Naše slečna se včera na oslavě narozek natláskala všeho možného,takže v noci ohodila svoji postýlku i naši postel 😝 Nakonec jsem s ní skončila v pokojíčku na válendě-akorát mě z toho bolí krční páteř 😠 Jdu se objednat k dr.-u nás je to objednávání pěkně na houby-objednává se přes centrální objednávací kancelář,takže to je vždy zážitek 😀
Jinak se holky držte-všechno dobře dopadne! 😵

eliz
4. sep 2009

Tak už jsem zase tu 😀 Takže k dr. jdu za 14 dní-v pátek 18.září 😉 Moje dr. už ordinuje jinde,takže budu chodit rovnou k primáři-ten je taky super.Jéžiš už aby bylo za 14 dní 😀

doli1
4. sep 2009

teda 14 dní to bych nevydržela ale aspon pujde vidět i srdíčko.mě už se to krátí ale srdíčko asi neuvidim.pokud jsem měla opožděnou ovulku(myslim že jo)tak budu přesně 5tt a to budu ráda když bude vidět aspon váček

doli1
4. sep 2009

gabap jak se dnes vede?

gabap
4. sep 2009

ahoj kocky 🙂
nechci to zakriknout,ale bricho boli min a uz "jen"spinim,jdeme s prckem nakoupit a budu odpocivat,ale nesmim se rozhlizet po dome,protoze ten bordel to je sila 😀 a co ty doli?taky jsi trosku spinila,ne?

simlenka
4. sep 2009

Ahoj holky,muzu se pridat?Nejsem si teda tak uplne jista,zd sem patrim,ale podle UTZ asi jo.Posledni MS jsem sice mela 15.6. ale v pondeli mi dr. podle UTZ sdelil,ze jsem jen 5+5tt,tak jsem se z brezna prestehovala do kvetna - docela skok 😀 Koukam,ze je tu i par "druhomaminek" - to je fajn,aspon nebudu sama,musim rict,ze to tehu ted prozivam trochu vlazneji nez to prvni.Ta nase prdolka mi totiz neda cas na premysleni,ale to je dobre.Trochu se desim,ze ji to druhy mimi zaskoci,tak ji to ted vynahrazuju... Jinak jeste - nemam zatim internet (a jeste tak 5 mesicu mit nebudu) tak sem koukam pres mobil a tam plno veci neni videt (napr.se mi neodkryje ta zluta vizitka u jmena anebo mi nejde odeslat IP - jen cist), tak mi semtam odpustte priblbe otazky odkud jste,jak jsou stari vasi prcci atd... Ja jsem od Chlumce,Kolina nebo Podebrad,mam to vsude stejne daleko a je mi 25 - vycerpavajici predstaveni se,co? 😀 Tak doufam,ze zapadnu...

doli1
4. sep 2009

jj ale jen ten jeden den ráno a pak nic.jen mám trochu stresi stoho že mi nic neni jako že mi neni špatně.jako ne že bych chtěla ale když je špatně tak to ukazuje že je mimi v pohodě.už aby bylo to uterý

doli1
4. sep 2009

simlenka tak to je dobré posunout ti termín víc jak o měsíc.to je nějaké zvláštní.jinak tě tu vítam.je tu jen pár prvorodiček jinak samé druhorodičky 😀

tinus
4. sep 2009

ahojte dievčatá tak ako sa máte chcem sa spýtať báva vám niektorej zle ráno ja som pri prvom bábetku vracala do 7 mesiaca a teraz nič je mi to čudné a čo vy ?

zdenkapo
4. sep 2009

ahojte, tak už to přišlo- ráno jsem se vzbudila se šílený motáním hlavy a zvracim a zvracim- je by fakt blbě,nedokážu do sebe dostat ani jídlo ani pití 😒 snad to brzy přejde...

simlenka
4. sep 2009

Doli,jj,je to divny,ale ja mivala v MS desnej maglajz,nebyl problem delsi nez dvoumesicni cyklus,takze cert vi,kdy mivam ovulaci a tak... I s Terezkou to bylo podobne,no ale ten UTZ je asi nejpresnejsi,ne?Aspon jsem cetla,ze tech prvnich 12tt se deti vyvyji vsechny stejne a tak jde temer na den urcit delku tehotenstvi... Jinak nevolnosti? Nezvracela jsem ani poprve ani ted,ale byva mi obcas tezko a na zvraceni,az to preroste do toho,ze nevim jestli mam ukrutnej hlad anebo nechut k jidlu... Ale snad se nam to zvraceni i tentokrat vyhne.

brisilda
4. sep 2009

kocky aj mne uz zacali vadit pachy hlavne ak upratujem a pozivam cistiace prostriedky rano ma naplo od zubnej pasty 😀 😀 😀 cize ak je vsetko v poriadku tak mrnuskovy sa ta zubna pasta asi nepozdava 😀 😀 😀
vitam nove tehulky 😉
doli je super ak sa malemu v skolke paci 😉 ja dufam, ze mojmu sa tak bude pacit v skole 😀
inak vcera ma bolelo brucho musela som si lahnut a po par hodinach to preslo ale som stale akasi unavena a vecer ne a ne zaspat 😀

doli1
4. sep 2009

brisilda přesně jak já.jsem děsně unavená ale večer nemohu spat mám děsně neklidný spánek.ráno jsem brzo vzhůru.
díky jsem taky ráda že tam chce.
simlenka na ultrazvuku ve 20tt ti to upřesní ale to už se nebude příliš lišit.sono je určitě přesnější.
zdenka jejda už tak brzo ale víš co to značí že je vše v pohodě tak jak má byt

zdenkapo
4. sep 2009

no,to je jedin co mě uklidnuje,ale je to síla,ještě jsem nic nejedla.... spíš teda neudržela... taky mne to překvapilo, u syna to bylo tak o dva týdny dýl... jestli to tak bude,tak se asi budu muset u dr. přeobjednat na odpoledne....
...nemáte nějaké vaše tipy proti nevolnostem?

doli1
4. sep 2009

jest v noci.já vždy v jednu v noci se budila hladem snědla kousek tatranky a bylo mi ráno dobře.kámoška stále zvracela tak jsem jí to doporučila a ráno ji nebylo tak špatně.zvracela ale aspon ne s žaludkem na prázdno zvracela aspon něco 😅

eliz
4. sep 2009

doli1 no právě já si říkám,že snad už bude vidět i srdíčko,tak proto to radši vydržím 😉
Taky mi přijde,že teď to tolik neprožívám jako poprvé-nějak si to ještě ani neuvědomuju 😅
Simlenko-to je teda skok 😀
Zdenkapo-upřímně tě lituju ☹ Já si nevolnosti užila poprvé taky dost-nezabíralo bohužel vůbec nic,ale je fakt,že trvaly opravdu jen do toho 12tt... Jsem zvědavá jestli se objeví teď-moooc doufám,že nee 😀

zdenkapo
4. sep 2009

teda,že bych v noc brakovala lednici 🙂 no,snad to nebude dlouho trvat,ono ted s tim prckem to je horší-když se mě ráno ptal,mami co to děláš 🙂 nejhorší je to motání hlavy-mám nižší tlak,což jsem před těhu neměla,ba naopak vyšší a ráno jsem myslela,že sebou snad seknu,tak nevim,to neznám, co stim? nečekala jsem to tak brzo a i ten těhu test pozitivní už 5 dní před ms a u syna až 10 dní po 😨

kingstonka
4. sep 2009

ahojte...

vitam nove tehulky

zdenkapo- tie nevolnosti ti nezavidim- tiez som to pri prvom zazivala-ale naozaj to mas nejak skoro. Mozno nieco na tom nocnom jedeni bude. Ja som totiz citala, ze by sa malo nieco zjest hned rano este v posteli, kym zena vstane (potom pockat asi 10 mina)- nejaka susienka, rozok alebo tak a mne to pomahalo ... ale casto som na to nemala cas- utekala som do prace- a teraz pochybujem, ze mi dcerka dovoli vylihovat 🙂

zdenkapo
4. sep 2009

no právě,syn nebude čekat,než se maminka nají a vyhajá 😉 ale to jedení před vstávání mi moc tenkrát nepomáhalo... četla jsem,že pomáhá kola a kofola,tak jsem trochu manžovi uzmula a trochu to asi pomohlo,ale zkusila jsem to až dopoledne,tak nevim,zda to byl kolou nebo blinkání ustupovalo... doufám,že to bude záležitost jen maximálně dopolední... uvidím a čekám až se ke mne některá přidáte 😉
nemáte zkušenosti se zázvorovými tabletami? našla jsem je na lekarna.cz,tak nevim,pry jsou i proti závratím...

kingstonka
4. sep 2009

tablety zazvorove som nebrala- ale kazde rano som pila zazvorovy caj....
mne zvyklo byt dost zle aj vecer 😝

michalag
autor
4. sep 2009

Ahojte, vitam nove tehulky 🙂

baby, taka otazka, kedy chcete zacat pripravovat deturence na surodenca?

kingstonka
4. sep 2009

aha co som nasla... myslite ze to pomaha 🙂 ?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5224920

doli1
4. sep 2009

v lékarně prodavají zazvorová lízátka.kámošce pomahali ale jen na chvíli.co tak holky říkali tak pomahá stále jest po malích porcí ale hlavně nemít prázdný žaludek.jen ty kila jdou pak nahoru 😀

michalag
autor
4. sep 2009

kingstonka, to fakt netusim 😅

doli1
4. sep 2009

michalag vim že jsem strašná ale co je to deturance to další bude asi na sourozence že?

brisilda
4. sep 2009

zdenka kola a kofola sa v tehu neodporuca proste nic co obsahuje kofein ☹ ja som kavu vystriedala za Caro 😀 kofein zvysuje riziko potratu ! cize neodporucam riskovat 😉
inak kockam pomaha ked jednia kazde 2 hodinky cize ak pocitia len naznak nevolnosti aj mne to pomaha zatial hned ako ma napne idem si spravit nieco na hami papi staci malo len musi byt nieco v zaludku 😉 😀 😀 inak mna napina iba s cistiacich prostriedkov inak nie 😎 ale ono sa mi to rozbehne 😀

kingstonka
4. sep 2009

michalag - moja bude mat necele 2 roky ked sa babo narodi- no neviem - rozpravat je o babetku budem ale asi pochopi az ked bude na svete...

brisilda
4. sep 2009

kingstonka z netu ti neodporucam take nieco objednavat 😒 ja osobne by som to nekupila 😖 ale rozhodnutie je na tebe ked som to prezila pri malom tak aj teraz sa obetujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre