Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mili1pu
18. apr 2010

ta představa jak do toho nejcitlivějšího místa a ještě v tu chvíli bolavího tě podaj jehlou 😲 to je hrozný.ale když pomyslim na malou čím musí projít i ona,třeba mám zbytečný strach, každopádně už aby byla malá na světě jsem jak kombajn jen se valim nebo spíš tučňák to přesnější přirovnání 😀

xxx.klarka
18. apr 2010

adelka, jak já Ti závidím že máš malého už u sebe. Jak já se na tu naší berušku těším 😵 😵 až mi lezou slzy do očí když vidím jak to vše krásně popisuješ a jsi štastná 😵

petulynka
18. apr 2010

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jaké velikosti obleček máte pro miminko hned po porodu, resp. jakou velikost si nachystat do porodnice. Já tu mám oblečky většinou velikost 62. Myslíte, že je to ok? nebude to miminku velké? Děkuju🙂

xxx.klarka
18. apr 2010

Já jsem si musela včera objednat novou podprsenku, ehm 85H ☹☹

mili1pu
18. apr 2010

adel to je jasný moc se těším na naší maličkou a přítel taky,bude se mnou u porodu taková moje podpora.
yanika třeba je to tady,kdyby se ti něco nezdálo tak radši jeď do porodnice buď si tě tam nechaj nebo tě pošlou domu 😉 .ale budeš mít jistotu že jste oba v pořádku 🙂

xxx.klarka
18. apr 2010

petulyn, 62 bude velká pokud se nechystáš rodit 5 kilové mimčo.

mili1pu
18. apr 2010

petul-já mám připravíno i 56 a 62,buď jí bude to nebo to,právě že nevíš jak bude veliká, těch pár kousků co jí nebude pak odvezeš domu 😉 ,a ty malinkatý oblečky moc místa v tašce nezaberou 😀

adelka89
18. apr 2010

klarko 🙂 uplne te chapu a nebudu ti rikat vety typu: Bud rada,ze tam jeste je, az tam nebude tak se nevyspis, nesnasela jsem je a taky ted mi prijdou trosku scestne. Je to naprosto pochopitelne,ze po 9 mesicich se na ten poklad proste kazda z nas tesi. Od porodu jsem se jeste nevyspala,to je sice pravda, ale kazda z nas s tim tak trosku pocita.
Holky fakt se teste na porod, ja jsem se na nej tesila strasne moc a uz ted se tesim na ten druhy 😅 nerikam, ze me nic nebolelo, bolelo to docela krute, jeste ted citim jak mam spodek "namozeny" ale fakt tu bolest ty emoce proste prehlusi je to uzasny zazitek,fakt.

Mili neboj to zdanlive nejcitlivejsi misto v okamziku nastrihu neni vubec bolave a ani citlive 🙂 pri siti to sice boli, ale treba pro vas bude siti prochazka ruzovym sadem 🙂

petulynka: 62 je obrovske. Ja pocitam ze malemu 62 obleceme tak za 3 mesice. Ted je nam velka jeste 50ka. Oblekam mu teda jenom overaly a kosilky, zitra jdeme k doktorce tak mu budu muset oblect dupacky 56 a v tech teda plaveme 🙂.
Do porodky max 56 i kdyz budes mit 4kg miminko tak se ti do toho vleze, 62 je fakt hodne velka (bohuzel my mame taky vetsinu obleceni v 62)

yanika
18. apr 2010

adelko: Ty si taka nasa opora, mas tolko pozitivnej energie🙂 dufam ze aj ja a vsetky ostatne budeme vsetko vnimat tak ako Ty...
Lukáškovi všetko naj k dvom týždnikom 😵
A ten moj chlaček sa už možno naozaj chystá na svet tiež.... juchúúúú....idem variť obed, tak peknú nedeľu všetkým pápá

xxx.klarka
18. apr 2010

adelka, přesně, ted za mnou furt chodí a už se těšíš, a kdy to bude ... a už jsem na nervy z nich. 😔 😔

zdenkapo
18. apr 2010

Adelko
já neříkám,že to nebolelo,ale už je to jiné,když si v euforii z mimča a tak.... je to to poslední a už víš,že je to za tebou... to vydržíme.... musíme....

Petulynka
myslim,že ti v tom mimi bude plavat... mám 56 a to je pro běžně velké děti akorát a mnohdy i to je jim větší... 62 je dost velká myslim....

Yanika
jj, už v bříšku mají svojí hlavu...
a ty bolesti budou asi poslíky,to mám taky....

antynka1
18. apr 2010

Krásné ránko,
Yanika, dej si teplou sprchu nebo vanu a budeš mít jasno, když se to zhorší šup do porodky, pokud se to zlepší jsou to poslíčci.

lolita.9991
18. apr 2010

bre ranko

tiez sa porodu bojm,ale urcite ked ju budem mat vnaruci to stoji za vsetko,neiem sa toho okamihu dockat
klarka tiez s ama kazdy vypytuje a kedy uz,a ako sa citis,bojis sa a bla bla
do porodky 56 uplne staci

zdenkapo
18. apr 2010

holky nemáte nějaký odkaz,kde se dá vytisknout to Porhlášení o jménu dítěte? u nás v porodce ho dávaj,ale teď nevim,jak je to v těch okolních

antynka1
18. apr 2010

Akorát je tam jmenovaná ta nemocnice - to by jsi tam musela asi nějak škrtnout....

antynka1
18. apr 2010

Anebo tady, je to pátý odkaz - tam si to můžeš upravit:
http://www.google.cz/search?q=prohlášení+o+jmén...

antynka1
18. apr 2010

Ha, tak ten odkaz nefunugje - zadej si normalně do google prohlášení o jménu dítěte 🙂

slunickoseznam.cz
18. apr 2010

Ahoj jdu se na vás zase kuknout jestlije nějaké nové miminko
Adelka hrozně se mi líbí jak píšeš o porodu já se na něj taky těším nemam ztrach z ničeho jen abychom byly s amlou obě v pořádku a Lukášek je krásný

zdenkapo
18. apr 2010

Anty
děkuji,ten první odkaz je ok...jen ho vytisknu a vyplnim....

dezyre
18. apr 2010

Ahoj holky, jdu vás dnes jen pozdravit. Včera jsme měli natřískanej den. Byli jsme v obchoďáku, pak návštěva a dnes jsme spali do desíti 😀 a teď jdeme skládat ještě šuflátka 😀

mili1pu
18. apr 2010

adel je nabytá pozitivní energií,tak by to asi mělo být, stejně nám už nic jiného nezbíva a porodem si projdem tak i tak 😀 😀 .dezyre to jsi musela být utahaná viď a určitě si spala celou noc,nebo né? 😉 neotýkají ti kotníky,já se projdu jen do krámu a už mam nateklí kotníky. 😒

slunickoseznam.cz
18. apr 2010

Teda nateklé kotníky nezávidím já musím zaklepat že s tím problémy nemam ja mam problém s pálením žáhy a to je síla mam pocit že mi ty žaludeční šťavy rozežerou krk

mili1pu
18. apr 2010

holky dnes je krásně a my mastíme ven užít si sluníčka 🙂 .tak se mějte fajn dávejte na sebe pozor a zatím papa večer se přijdu ještě juknout. 😉

martina71
18. apr 2010

ahoj holky, tak my asi budeme grilovat. Manza nekam zmizel s prazdnou plynovou bombou a autem. Jinak je tady uplne bozsky klid. Bydlime kousek od Ruzyne a vzdy jsem si myslela, ze jsou to auta co slysim...omyl jsou to letadla. Uz bylo zruseno skoro tisic letu, tak to musi bat znat....

zdenkapo
18. apr 2010

jj asi taky budem grilovat.... u nás je vedro už od rána a kor na sluníčku,to je pařák.... máme úplně jasno...

arcik
18. apr 2010

Ahoj holky

jdu vás na skok pozdravit...
tak si představte že u nás se furt vesele s.re a zvrací a do toho má malá angínu jak vyšitou a j jsem na palici,venku nádherně a já musim dřepět doma,...to je pech..
koukala jsem že Zdeňka je pořád celá..holka tak my se snad u nás v Ústí uvidíme 😉

zdenkapo
18. apr 2010

Arcik
no já doufá,že to bude v Ústí a nebudou mít stop stav ☹

arcik
18. apr 2010

Zdeni tak v to já doufám taky.....něco se u mě začíná dít už od včera od rána tak nevim nevim abych v tý porodce nakonec nebyla dřív já hele 🤐

zdenkapo
18. apr 2010

Arcik
no uvidíme,hlavně aby brali a nevezli mě bůhví kam.... asi až začnu mít kontrakce,tak tam budu muset na porodní sál zavolat,jestli berou a jet rovnou tam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre