Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
19. apr 2010

klesá každé, tak ty jsi origoš výjimka 🙂
ale já mám taky občas pocit, že ho mívám jednou níž, jednou výš
tjo tak to nevím, jeslti by to šlo nevšimnout si ve vaně... ale asi bys to cítila na pohybech, že by byly víc bolestivé. v tomto směru žádná změna?

zzuzullka
19. apr 2010

ahojte tehulky 🙂

ja sa snažím čo najviac ležať aby sa malý teda udržal čo najdlhšie, tak snáď to pomôže 🙂

adelka, a ako ti ide učenie s Lukáškom? ja sa práve začínam už naozaj učiť na tie štátnice- doteraz som to flákala a nič som sa nenaučila- ešte presne neviem termin štátnic, ale dúfam, že budú hneď na začiatku mája a potom už môžem aj porodiť 😀

blanka.k
19. apr 2010

No, to mi neříkej, včera mě to docela bolelo, až jsem si říkala, že furt píšou, jak budou v 9.m. pohyby menší, že nemá místo a co mi teď spoeldní 2 dny vyvádí v bříšku 😅 Až to právě občas toršku bolí 😅

arcik
19. apr 2010

holky tak jsem zase ukořistila PC..to moje děcko je prostě malej drak...

Zdeni kapacita??no pokud maj porodní boxy v danou chvilku plný tak posílaj jinam...co já teda vim,ale ubytko to netušim...

jinak když tu tak pupkujete tak ji já vás sem přihodim nějakou fotku....

arcik
19. apr 2010

tý jo a o bolení při pohybech ani nemluvte...to moje šídlo se vrtí pořád je to na hlavu....a to nemluvim o tom,když se mi chce nastěhovat do jedný poloviny břicha,to je mazec to teda bolí jak mi natahuje tu kůži...fuj..auuu

zzuzullka
19. apr 2010

inak dnes keď som sa sprchovala tak ma tiež tak napadlo, že či by som si všimla, keby mi niekedy odtiekla voda napríklad v sprche... 😅

dúfam, že toto nebudeme potrebovať po pôrode a hlavne po kojení, že nebudeme mať prsia vyťahané až po pás 😀 😀 😀 http://www.e-mama.sk/index.php?id=detail&kat=vs...

aktaka
19. apr 2010

Blani, tak to jsem tě asi trochu znervozněla, co? nebyl záměr 😅 ale to jsi psala už déle, že se malý víc hýbe a mezi tím jsi u dr byla, ne?

aktaka
19. apr 2010

Zzuzul, to jsi dobrá, že se ti daří tak oddechovat. já bych taky měla, ale mně to nedá, pořád někde něco kutím, uklízím, žehlím. jeslti vydržím do toho 38tt, tak budu ráda 😅

blanka.k
19. apr 2010

Arcik - já mám malýho taky furt na levé straně, v leže je to krásně vidět a pak zepředu, že mám pupík asi 5cm na stranu a ne uprostřed 😅
Aktaka - jo to bylo před 14 dny , když mi začaly nonstop poslíčci a tvrdnutí, tak jen naznali na monitroech, že se fakt hodně hýbe a tím to skončilo, ho to pak naštětstí po asi 3 dnech přešlo a teď poslední 2 dny se spíš tak "prdelí" nebo protahuje, a jak píše Arcik, jak to napne kůži, tak to bolí 😅 Ve čtvrtek jdu do poradny, tak uvidíme, už aby to bylo 😅 Už se asi fakt moc sleduju...

andelka
19. apr 2010

arcik: Jů, to je pupendo 🙂 Ale nemáš ho moc dopředu, že?
Holky s pohybama to je děs - prý už nemá moc místa - pendrek. Moje furt vrtí a kopance i to vrtění docela bolí někdy. Včera mě i bodalo dole, jsem si myslela že se počurám, nevím čím tam dosáhne, prďola jeden. V noci kvůli tomu někdy nemůžu spát, že mě ty pohyby bolí a budí. Ale už jen chvíli a obyvatel bříška bude venku. A za trest ho v zimě vyválím ve sněhu 😀

arcik
19. apr 2010

Blani i mě se rve furt na levou stranu....je to malej tvrdohlavec už teď nedá si to rozmluvit 😀

martina71
19. apr 2010

Ahoj holky, tak tady lezim jak mrtvola. Kdyz vstanu musim jit curat. Nakapu do WC a za minutu se mi chce znovu. Bricho mam normalne namozene od prevalovani malinke a neustaleho tvrdnuti... ☹

arcik
19. apr 2010

Anděl pupek mam právě malej k mojí postavě..já jsem jako normální člověk větších rozměrů takže ten těhu pupek kdeš je malje je fakt malej...na těch fotkách to tak nevypadá ale ve skutečnosti se i doktorka divila kde jako malej je a lidi od nás ze sídliště si myslej že jsem se jen dobře najedla,párkrát, 😀 😀 😀 😀 a když jim řeknu že za 20 dní mám termín tak čuměj jak debilové... 😀 😀 😀 😀

blanka.k
19. apr 2010

Andel - ne, že bych to to přála, ale cítím to stejně... místa tam mají má habakuk a ne že ne 😅 A ještě když jdu na WC, tak to jde tak pomalu, jak kdybych měla zánět močáku, asi jak je tam tou hlavičkou narvaný....Sedím tak 5 min. kvůli pár ml, a za půl hodiny znovu 😝

andelka
19. apr 2010

zuzul: Já jsem měla v sobotu jednu zkoušku a byl to boj - mám pocit, že mi těhu vymazalo paměť nebo aspoň půlku mozkových buněk 😅 Naštěstí už to byla poslední, teď jen něco napsat a odevzdat. Ale na konci listopadu mám závěrečné zkoušky, tak se dost děsím, jak se na ně budu učit - s miminkem.
adel: Moc tě obdivuju a držím palce, aby ti učení šlo 🙂

arcik
19. apr 2010

Marti to znám to s tim cikáním mam poslední 3 dny,to jen vstanu a musim jít na wc..a to těch bolestech když s tim plnym močákem jdu ani nemluvim...

andelka
19. apr 2010

arcik: Mi furt všichni říkají, že mám malé bříško - ha ha, to asi neviděli žádné jiné 😅 Mně teda bohatě stačí.

S wc problémy zatím až tak nemám, i když v noci taky chodím, aspoň jednou. Ale dělá mi problémy se otáčet - jednak kvůli břichu a jednak mě bolí ten spodek, takže to je někdy fakt hnus, bolí to jak sviňa. Včera jsme měli s mužem naplánovanou procházku a nakonec jsem byla ráda, že jsem došla z domů do restaurace na oběd a pak zpátky. Zítra mám v plánu kočárkovat s kamarádkou, dřív jsme couraly 3 hodiny, teď to budu muset asi brzo zabalit ☹

aktaka
19. apr 2010

Blani, tak to má zase jen nějaké víc hýbací období. to jen ta moje je líná premanentně 😅

jinak kluci se asi cpou nalevo, mě malá víc napravo 🙂

mili1pu
19. apr 2010

andelko máš pravdu to dávají při císaři,holky to je co zajímalo by mě jak si tam v tom bříšku ty prckové hoví,když ležím na zádech tak se malá rozvalí že mam příško samej kopeček 😀 .určitě si tam dělají co se jim zlíbí a nezajímá je jestli sledujem klesající bříško 😀

arcik
19. apr 2010

Anděl no ale nezlob se na mě ale bříško malý máš 😀 😀 😀 jako fakt...ale jak řikáš stačí....i mě to tak stačí...

blanka.k
19. apr 2010

Jej, tak vidím, že to moje ucvrkávání na WC je úplně normální.... 😅
Andel - já teda obdivuju jak těhule, tak maminky co dokážou studovat. Já měla poslední rok už úplně v mozku vyhaslo, na zkoušku jsem se učila jak blbá, do hlavy to nelezlo, nebyla už chuť a síla, fakt toho měl člověk za ty roky učení plný kecky. Nechápu jak si někdo schválně natahuje studium na 10 let 😝 To by mě asi trefilo 😀 Holky, ať vám tohezky leze do hlavy 😉

xxx.klarka
19. apr 2010

arcik, ty to bříško fakt nemáš vůbec do předu, se ani nedivím že na Tebe koukají jak na blázna když jim řekneš že jdeš za chvíli rodit. 🙂 A to převalování do jedné poloviny břicha znám taky, to je hrozné, do ná vždy píchám aby se překulila do prostřed, protože to je pak hrozná bolest.

blanka.k
19. apr 2010

Tak teď v TV byla ministryně, že chce aby škollky braly děti od 2 let...no super, by mě zajímalo, kde bude brát ty místa ve školkách když už te´d jsou mega problémy 😝

zuzana0409
19. apr 2010

ahojte ako si mam dat fotky aby ste ich vy videli?nie do albumu chcem pridat foty svojho bruska🙂) 😀

arcik
19. apr 2010

Klári dík za pochopení.... 😀 😀 😀 😀 taky mam hore jen 6 kil takže co bych chtěla za zázraky že?? 😀 😀
já teda malýho nepíchám ale lochtám po hnátičkách...to se pak přemrská zpátky tam kam má

xxx.klarka
19. apr 2010

zuzana, jak píšeš příspěvek tak pod tím máš přidat foto, tak si ji najdeš v pc, pak vložíš, počkáš než se nahraje a odešleš normálně jako příspěvek.

shaarka
19. apr 2010

babulky, vy tu vsetky mate zaheslovane albumy? precooooo? 😅

xxx.klarka
19. apr 2010

arcík, u mě to jinak než píchat nejde ani nezabírá 😀😀 6kg?? Tý jo, závidím.

xxx.klarka
19. apr 2010

shaarka, zaheslované?? Já teda určitě ne, ani nevím že to jde 😀

eliz
19. apr 2010

Ahoj holky,
po delsší době zdravím stále 2v1 😉 Nějak poslední dobou moc nezapínám PC(malýmu se totiž nelíbí,když sedím na pc židli 😅 )
Koukám,že řešíte čůrání-no tak to je hrůza-hlavně v noci-lítám tak 5x za noc-no lítám-spíš se hrabu z postele jak důchodce,hekám u toho a kňourám jak mě všechno bolí 😠
Zítra jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá,co se dozvím.Minule jsem se zmínila,že mě svědí břicho(nejspíš od toho jak mi praská ať mažu jak a čím chci 😠 ),tak mi hned dělali jaterní testy...Ty jsou prý relativně v pořádku,ale mám prý nějaký špatný krevní obraz,tak nevím jestli nevyfásnu zas nějaký pilule 😝
Jo jinak holky masírujete někdo hráz? My jsme to zatím zkoušeli asi 3x 😀 a je mi to dooost nepříjemný-má to tak být pořád nebo se to časem poddá a zlepší?Párkrát jsem si udělala maliník,ale je mi po něm divně,tak jsem zas přestala.
No už aby to bylo za námi,že jo? 😉
Jdu natáhnout nohy na gauč-malá chrní,tak jdu taky 🙂
Jo a stím učením-držím palce a obdivuju!Já mám přerušenou školu a pochybuju,že ji kdy dodělám-nešlo mi to do hlavy ani bez dětí,natož teď 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre