Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vavenka
19. apr 2010

Ivett poznaaaam 😀 😀 😀 ale tak aspon ma vela miesta princezna 😀

martina71
19. apr 2010

Adelko no to je kraasny miminko 🙂

dezyre
19. apr 2010

Loli, určitě pojede.. musí, protože uzavřel teď dost smluv a musí dodržet termíny 🙂 Takže teď to u nás vypadá tak, že z jedné cesty přijedou, další den naloží náklaďák a další den jedou zase.. Čeká je ještě 4x cesta do Ostravy, to je na celý den a 1 cesta do Německa, to je necelý dva dny.. A musí to zfouknout během 14-ti dnů.. zrovna když máme termín no.. Je to blbé.. ale zase to chápu, že je dobrá cena a už máme na skladě doooost matrošu... musí to prodat.
Vav s tím jsem měla problém na začátku.. Protože mě okamžitě vyskočilo břicho, tak mě každej tipoval na šestej měsíc už ve třetím 😀 a pak se to jakštakš zastavilo a ustálilo 😀

adelka89
19. apr 2010

jj, maly dela uzasne ksichtiky 🙂 ne vzdy se nam povede je vyfotit 🙂
holky porod poznate 🙂 ja jsem si taky rikala, pokud mi nepraskne voda nebo nezacnu krvacet tak porod nepoznam, ale poznala jsem to prestoze mi zacaly kontrakce po 14 minutach 🙂

sonita
19. apr 2010

leontynke gratulujeme 🙂 😀 😀 😀 leontynka --podla všetkeho rodila 16.4 no možno už medzičasom sa aj narodilo dievčatko čo nasleduje po dvoch chlapcoch ,??? 😀 alebo je teraz na rade tá tehulka čo čaká dievčatko??? 😀 😀 😀 😝

dezyre
19. apr 2010

Soni, teď je na řadě holčička 😉 , takže čekáme na Zdeňulu 😀 😀 😀

lolita.9991
19. apr 2010

hmm adelka a co ked nespoznam ani kontrakcie,je to blbe ale ja si to ani predstavit neviem a mam obavyyyy, 😒

vavenka
19. apr 2010

Dezy, inak mna tiez uz menzesovo boli brucho denne, doobedu stale, potom z toho idem na velku 😅 presne ako popisujes...
Napriklad aj teraz citim podbrusko.... Vraj je to ale normalne - som si bola dnes ista ze mi lekarka povie uz sialene cm, ze som otvorena, a nic, zavreta na 100 zamkov 😀

dezyre
19. apr 2010

Loli mám obavy ze stejného 😀

dezyre
19. apr 2010

Vav, mě právě třeba břicho moc nebolívalo. Jen asi dvakrát jakoby na slabou MS, a dvakrát ty silný křeče, kdy jsem se nemohla ani narovnat a ani udělat krok.. no a teď cítím tu kost.. Nevím na kolik jsem otevřená já, to mi doktor nikdy neříkal, ale asi to souvisí s tou hodnotou CS, a tu jsem měla už minulý týden 6. Jenže i to neznamená, že se blíží porod 😉
Vím, že se to odhadnout nedá, ale podle primáře v porodnici, kterej mě v pátek vyšetřoval, tak bych prý ještě těch 14 dnů vydržet mohla.. a oni už tam asi přece jen zkušenosti mají... i když se to může změnit ze dne na den...

lolita.9991
19. apr 2010

ja mam sice cas,ale ty uz moc niee

vavenka ja mam krce,a tiez idem potzom na wc,a uz je dobre,hmm zaujimaveee

vavenka
19. apr 2010

Dezy no ja mam CS stale 0 🙂

miska1981
19. apr 2010

ivet tak ja som ju kupovala v polsku aj so sterilizatorom a teraz som zistila, ze tam neni ani Sk ani CR navod, tak to teda bude, pri mojom stasti to pokazim hned ako to vyndam z krabice 😒

soni len dobre pocitaj nech sa vieme pripravit kto je v poradi 🙂

podla mna menzesova bolest su poslickovia a take pichanie kontrakcie, alebo...? ako vyzeraju kontrakcie, skusene rodicky opisujte 😉

vavenka
19. apr 2010

Loli 🙂 no asponze niesom sama 🙂

lolita.9991
19. apr 2010

no mamicky po porode opisujtee,co mame citit a ako?

sonita
19. apr 2010

dezy ano dievčatko už čakám 🙂 kdo to bude 🙂 😝

doli1
19. apr 2010

Ahojky holky jsme doma.Eliška je zlatíčko jen spinká a jí.podle testů jsme naprosto zdraví ikdyž maličký a nedonošený.
všem přeji aby jste měli brzo zlatíčka u sebe a pohodoví porod jak ten muj.
kolik už je miminek?

michalag
autor
19. apr 2010

leontynke gratulujeeeemeeeeee 😵 😵 😵

baby doplnila som tabulku 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/...

dezyre
19. apr 2010

Jééé Doli, moc moc moc gratuluju ... malá doroste, hlavně, že jste obě v pořádku 😵 😵 😵

lolita.9991
19. apr 2010

presne takk,narastie na svete uz,hlavne ze je vsetko okii a citite sa dobree

michalag
autor
19. apr 2010

jeeej doli, vitajte doma 🙂

lolita.9991
19. apr 2010

doli ,pridas aj nejaku foteckuu?

adelka89
19. apr 2010

doli gratulujeme 🙂 ve kterem tt se Eliska narodila?

doli1
19. apr 2010

michalag my nakonec rodili v brně ne ve vyškově.
jak vidim naše prdulka je zatim nejmenší ale ona vás dožene.
všem koho jsem propásla tak taky gratuluji k zlatíčkům.
jak vidim tak zatim vedou chlapi

michalag
autor
19. apr 2010

doli oki zmenim 😉

doli1
19. apr 2010

já se musim přiznat že zatim moc foteček nemáme takže zítra nafotim a dodám.
rodili jsme 36+2

michalag
autor
19. apr 2010

neviete niektora nieco o janulke???

doli budeme sa tesit 🙂 😵

antynka1
19. apr 2010

Jé Doli ahoj, vítej doma 🙂

lolita.9991
19. apr 2010

tesime saaa 😅

gabap
19. apr 2010

ahoj,nestiham docitat 😔

doli gratuluju 😵

ja v poradne ok,pry jeste chvili vydrzim 😀 jo a zhubla jsem 1,1kg! 😀 taky jsem uz 3 dny neposlikovala a citim se vyborne 🙂

takze kdo je ted na rade?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre