Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
20. apr 2010

Klárko, to jsou asi ketony a znamená to, že tělo hladoví, tak šup šup a papat 🙂

blanka.k
20. apr 2010

Doli - krááásná 😉 A tu modrou zavinku se žirafkama - to máte jako erární v porodce? 🤐

bramburka
20. apr 2010

bílkoviny, já to měla jednou taky, kdyz je k tomu normoš tlak, tak to neřeší. Já se nato Klárko ptala a prý z výtoku.

antynka1
20. apr 2010

Doli - ta je krásná!!!

aktaka
20. apr 2010

jéé, to je krásné jak Eliška valí očička 😵
ta miminka jsou všechna tak k pomuchlování 🙂

Lucik, chápu, znám 😀

lucik...
20. apr 2010

Holky mám dotaz.. Máme doma jednu zavinovačku u které píšou že se dá dát do autosedačky.. A já za boha nemůžu přijít na to jak jí tam mám dát, protože mě přijde že ty průstřihy co tam jsou sou úplně blbě... 😕

bramburka
20. apr 2010

Mozna Lucik si to prostřihněte víc? ALe bude teplo už, bude stačit přikrejt dečkou v sedačce.

antynka1
20. apr 2010

V moči se měří bílkoviny, cukry a ketony a možná ještě něco jiného. já si stojím za ketony, tak si Klárko vyber 😀

lucik...
20. apr 2010

brambu to právě není dělaný že se má ještě prostřihnout... Mno je to dárek k objednávce předplatného maminky, tak možná trošku nějaký aušus 😀 Odpoledne vám to schválně vyfotim jestli na to přijdete, já bych totiž řekla, že to má být prostříhlý úplně jinak a jinde 😀

aktaka
20. apr 2010

Lucik takové ty univerzální nemusí pasovat na všechny sedačky. jak píše Bramb, buď to prostřihnout nebo se na to vyprdnout 😅

doli1
20. apr 2010

blani na porodnim mají jen tyto rychlozavinky vše nějaký pěkný malovaný

antynka1
20. apr 2010

Lucíku, když mluvíš o tom dárku, za jak dlouho ti přišel? Mě pořád dáreček nedorzil a předplatné mám od dubna.

xxx.klarka
20. apr 2010

děkuju holky, takže z toho stejně nejsem moc moudrá 😀 ale jak jste pslai, kdyby to bylo něco zlého, tak by mi něco řekli. Já měla jen jendou pozitivní bílkoviny a to ve 12tt když mi dávali průkajdu, pak bylo vše ok, až do tohodle.

Jo a ještě mi řekněte co je zkratka OP?? Mám na to kolonku vedle tlaku a mám tam vždy křížek ?? 🙂

doli, ta je kouzelná, princeznička 🙂

antynka1
20. apr 2010

Jo a KLárko já měla ty ketony na tři křížky, tedy o jedne víc než ty a musela jsem za tři dny na kontrolu.

antynka1
20. apr 2010

OP - ozvy plodu????

xxx.klarka
20. apr 2010

anty, ahaa, děkuju 🙂

antynka1
20. apr 2010

NO jinak mě od včerejška bolí pěkně bříško - měla jsme hodně náročný den a večer jsem nemohla skoro chodit. Bolel mě podbřišek a taky ty kosti na pspodku - jak kdyby mě tam někdo bouchnul tyčí. Naštěstí tomu trochu pomohla sprcha a bolí to jen při chůzi a dneska už o dost méně - no zase varování abych se šetřila....... Mimoč naštěstí kope jak divý, takže je to prostě jeno namožené.....

lucik...
20. apr 2010

anty za dlooooooouho, ale vymlouvali se na to že měli nějakou chybu někde.. Mám předplatné od prosince a ten dárek přišel snad až koncem ledna.. Ale zkus jim zavolat, já taky volala, podle mě v tom mají dost bordel

mili1pu
20. apr 2010

jojo já vím myslela jsem luci jako rodit víš 😉
klárko koupila jsem si časopis méďa pů a podle toho jsem to namalovala z hlavy bych to nezvládla 😀 a to jsem ze začátky vymýšlela princezny atd.,méďa zvítězil.

lucik...
20. apr 2010

mili jo rodit jo, ale ty budeš určo dřív 😀
Tyyy jo, to si teda dobrá.. Já měla předlohy a i tak sem to namalovala jen tak tak 😀 😀 😀

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, i tak jsi šikovná. Že jsi jela od ruky. 🙂 to bych nezvládla 😀

lucik...
20. apr 2010

já si netroufla od ruky nakreslit ani sluníčko 😀 😀 😀

blanka.k
20. apr 2010

Doli - aha, jak jsem ležela s těma maminama na rizik.odd., tak měly jen takové obyč.bílé, tak jsem si říkala, jeslti sis nedovezla vlastní. 😉

antynka1
20. apr 2010

Luci díky - mě má právě přijít lahvička od Aventu ta nejmenší a taky nejmenší dudlík - tak doufám, že to přijde dříve než půjde malá do školky 🙂 Ještě chvilku počkám a pak začnu prudit 🙂

lucik...
20. apr 2010

anty snad jo 😀 😀 😀

aktaka
20. apr 2010

jo holky jak jsme tu řešily ty morké kalhotky. včera nám PA při tom kurzu říkala, že bychom pro jistotu měly zajet do porodnice, i když máme jen pocit pokra. tak já jsem zase zvyklaná, jeslti to nemám nějak řešit 🙄

xxx.klarka
20. apr 2010

aktaka, to já bych tam musela jezdit každý den😀 😅 😕

doli1
20. apr 2010

blani to maji jen na porodnim.potom jsou jen klasiky

blanka.k
20. apr 2010

A jak jsi jinak byla spokojená s Bohunicema?

janulka04
20. apr 2010

ahojte...tak ja som naspat z poradne...
a podavam hlasenie 😀
vsetko ok...stale som: Fest zatvorena...takze porod nebude...
a malu natacali na CTG, len sa im nepacilo, ze stale spala, tak ju budila setricka..., chladila mi brucho, natrasala mi s bruchom...to uz mm nevydrzal psychicky a skoro jej nieco povedal ...ale aj tak ju nezobudili
proste mala mala totalne na haku...tak dufam, ze bude taka aj po porode...
a inac, dalsia poradna az o 2tt ...a to uz pojdem aj s papierom do nemocnice na nejaku konzultaciu , tak uvidime...a dnes teda oficialne +11kil 😝

mili1pu
20. apr 2010

tak kdyby jste si to prohlídli podrobně tak to neni dokonalí a hlavně jsem to nejdřív kreslila tužkou a několikrát jsem i gumovala než jsem se strefila 😀 ,
luci kéž bych už jela, jen aby si tam malá nelebedila co nejdíl 😉 .zítra by se jí mohlo chtít. 😀 😀
klárko a ty jsi lepila ňáký šablony?já jsem nic takového nesehnala ale malovala jsem známí taky do pokoje tak mě napadlo proč né i nám.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre