Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
21. apr 2010

Anty
no jo,a to zrovna jsem čekala,že porodim aspoň o 2 týdny dřív a ono ne,tak snad to půjde dobře.... a bude to asi znát i na váze,že Anička bude nejtěžší mimi...

Lucik
ten tlak ale nemáš nijak vysoký,to nechápu.... okolo 135/85 je obecně ta jejich hranice,takže nějaký šílený tlak to není a já ho mívám někdy taky a zvlášť teď ke konci,ale přeměřuju se i víckrát za den doma... je třeba hlídat otoky a bílkovinu... a to taky nemáš ne? tak ať to brzo dobře dopadne a máš mimi u sebe doma...

xxx.klarka
21. apr 2010

tak jsem doma od kadeřnice, vlásy nabarvené, oznámila že se mi o 1000% zlepšili, jak jsem se bála jak mi hodně padaly, že budu plešatá tak se to teď moc zlepšuje. 🙂 Tak jsem ráda.
dokonce jsem i zvládla splachování hlavy nad vanou 😀😀

ted jsem postavila na oběd, tak už aby to byloé vařeno 😵 mám hlad jak vlk.

blanka, o tom co jsi psala jsem četla. Mě to právě taky přijde.

Nevím zda mi ještě více spadlo, kdo ví. Ale vím že musím dneska vytřít celý byt, tak uvidíme jak to zvládneme. Koukala jsem že tu jsou ještě tupky od malování a hrozně mi to štve. Tak to musí prostě pryč 😅 Pak plánuju ostříhat nehty jak na nohou tak na rukou, aby jsem si malinko navykla než se maličká narodí. A taky si chci oholit, to bude zase boj 😀😀😀

Jo jináč čumím zase na McLeodovy dcery a řvu jako želva 😅 😅 😔

matpaj
21. apr 2010

uf 😝 som spat......som vysala, vyprala, zavesila pradlo, osprsila kvety a vyniesla smeti.....to som sikula, co?este upiect tie muffiny...... 😒

lucik, to je mi luto ze ste v nemocke, drzte sa....ale presne, ten tlak nie je az taky vysoky.....

pripajam cerstve foto mojho bruska....................

matpaj
21. apr 2010

hm, naopak............

aaadus
21. apr 2010

taky jsem dneska byla u kadeřnice. Manžel mě sice asi zabije, protože jsem si vlasy nechala zkrátit víc než obvykle, ale na stříhání se dostanu nejdříve v červnu tak ať se mě lidi nelekají 😀 A vytírat jsem taky chtěla, ale jaksi nám neteče voda a nevím proč.

xxx.klarka
21. apr 2010

Lucik, to mě moc mrzí. Tak snad se malé zachce už na svět nebo Ti to vyvolají a budete brzo 2. 🙂 Úplně vím jak Ti je, já byla hotová z té nemocnice. Přeju sílu a pevné nervy.

xxx.klarka
21. apr 2010

aaadus, já musím dneska vytřít, protože mě nepoteče zítra od 10 do 2 hodin, hrozné. 😠 Už asi po 8 v tomto roce.

pugie
21. apr 2010

Ahooj, my jsme zatim 2v1 a doufám, že ještě chvíli vydržíme 😉 v pátek jedem na monitor už do porodnice, tak jsem zvědavá.. V pondělí jsme zdárně zvládli focení bříška, i když to bylo na poslední chvíli, tak jsem ráda, že jsme to stihli.. a nemůžu se dočkat, až ty fotky uvidim 🙂 jinak se nám tu zatáhlo, je pěkně hnusná zima 😝

Zdeni, držim palce, má to malá určitě vypočtený přesně na termín 😵
Lucíku, nějak to tam přečkejte, je to asi pakárna na psychiku nebýt teď ve svým prostředí, ale třeba to už brzy budeš mít za sebou.. můžeš mi trochu tlaku přihodit, mám pořád 90/60 😉

Nemáte někdo zkušenost s ušním a čelním teploměrem??

mili1pu
21. apr 2010

matpaj,krásné bříško 🙂
holky takže jste se načančali,se máte já byla naposled u kadeřnice na učňáku,jelikož sem sama kadeřnice tak nikomu nevěřím,přítel mi stříhá konečky protože chce abych měla dlouhé vlasy a já taky,tak se svěřuji jen jemu.musím říct že mi taky hrozně padali a měla jsem nutkání je istříhat ale vydržela jsem a teď už je mam pěkně dlouhý a i sílej,no uvidíme po porodu jak na tom budou 😀

matpaj
21. apr 2010

takto......

mili1pu
21. apr 2010

ahojky ušní neznám ale čelní se jen přiloží na čelíčko a tam naskáčou ty barevný čárky,podle teploty ne?nevím jak ten dnešní ale já si pamatuji že něco takového měla moje mamka 😀 ,tak sned je to na stejné brdo

mili1pu
21. apr 2010

matpaj nemáš ho ňák dole? 😅 ,nebo se mi to zdá

xxx.klarka
21. apr 2010

matpaj, krásné bříško 😵

mili, já se neudržela a zkrátila je, to se nedalo. Všude jsem sbírala chuchvalce vlasů. ☹ Ale teď je nechám taky dorůst, už se na to těším 😵 😵

pugie, já mám koupený ušní a čelní z lekarna.cz , tento http://www.lekarna.cz/teplomer-digitalni-usni-a... Ale zatím jsem ho zkoušela jen na sobě, tak nevím.

zdenkapo
21. apr 2010

puggie
děkuji... snad už se brzy v pořádku narodí...
teploměr 2v1 ušní +čelní jsme měli a hned druhý den vrátili,byla to hrůza a to stál v lékárně přes tisícovku,ale bohužel nevim znažku byl takový do modra.... na čele ukazoval nesmysly a v uchu dle úhlu měření,tak je k ničemu...koupili jsme tento http://www.lekarna.cz/teplomer-digi-thermoval-r... vyhrál ten D-test a je pružný do mimi zadečku

simi.w
21. apr 2010

Holky, jaké máte připravené oznámení z porodky o narození mimi ?

blanka.k
21. apr 2010

Matpaj - pěknééé 😉 Holky, asi jsem divná a úplně blbá, ale já se těšila, až budu mít taky ten pupík venku a takovou tu čáru od spodka nahoru a prd.... pupík se mi vyrovná,akorát když malej vystrkuje prde, že myslím, že mi bolestí vyleze ven, a pak zas zaleze 😀 Jsem hrozná, co? 🤐 😵

aaadus
21. apr 2010

mili já bych je až tak moc nezkracovala, ale rostou mi strašně rychle a pak už nedrží tvar. Já bych nejraději vlnité vlasy, ale nemám odvahu si nechat udělat trvalou

blanka.k
21. apr 2010

Pugie - jak píše Zdenka, taky jsem koukala na Dtest., že ty ušní, čelní jsou na houby, tak mám klasický do zadku , co jsme měli doma, žádný extra nekupuju. 😉
Simi - mě se hrozně líbilo, co mi poslala kamarádka, to u mě zatím vede: "Celych 9 mesicu me hlidala jen mama, ode dneska me hlida i tatova naruc. Jmenuju se...." 😉

zdenkapo
21. apr 2010

Simi
žádné oznámení chystat nebudu... nejbižším zavoláme ještě z porodního sálu a ostatním zájemncům pošlem SMS...

Blani
tak já pupík neměla vylzlý ani poprvé ani teď ani čáru nemám,ale jestli chceš nějaké strie,tak ty ti dodám 🙂

mili1pu
21. apr 2010

klárko to mi povídej vlasy sem měla všude ale já kdybych je zkrátila tak bych toho litovala to jsem věděla,tak jsem to vydržela.my jsme koupili dětský rektální teploměr digitální s tou ohebnou špičkou.stál asi 260Kč,prí je nejideálnější 🙂

xxx.klarka
21. apr 2010

blani, já chtěla taky pupík ven a prd, mám ho furt stejně, čáru sice mám, ale křivou jak ........ 😅 😅 😅

aaadus
21. apr 2010

simi já mám dvě, ale nemůžu se rozhodnout, líbí se mi obě:
Jak v knize života je psáno, že právě 1.5.2010, v 8:00, s váhou 3000g, mírou 50cm jsem Vám na tento krásný svět přišel. Jméno mi dali Románek. To vzkazuje šťastná maminka a hrdý tatínek.

Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu - už nejsme dva, ale tři. Narodil jsem se z velké lásky maminky a tatínka a to dnes v 8:00, vážím 3000g a měřím 50cm. A kdo že Vám to píše, no přece já, Románek junior

aaadus
21. apr 2010

blani já ti klidně vystrčený pupík půjčím, když o něj zavadím tak to není moc příjemné. A čáru mám jenom takovou slabou, tu ti nepůjčím 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

mili, já taky litovala, ale šlo to fakt jen asi o 8cm dolu ... takže to zase brzo doroste. 🙂 Před skoro 2 rokama jsem to dala dolu úplně na podkovu a to jsem pak litovala, od té doby jsem se stříhat nenechala, jen vždy konečky a ted těch 8cm kvůli tomu padání, ale už mi půlka z toho zase narostla, tak jsem ráda. 🙂 Ten můj kulatý ksicht by v krátkých dlouho nemohl být 😀😀

blanka.k
21. apr 2010

Zdeni - tak já bych toho chtěla, ale zrovna strie si nech 😝 😀 I když kdo ví...jeslti je nemám, nevidím si úplně celý pupík, asi vytáhnu zrcátko...nbeo radši ne, nebudu se rozčilovat 😀
My taky budeme babičkám volat ze sálu hne djak to půjde, zbytku napíšeme hromzadnou smsku a pak jak se vrátíme, tak nechám udělat oznámení s fotkou a to pošleme prababičkám, ať se můžou kochat než dojedeme. 😉

xxx.klarka
21. apr 2010

aaadus, obě jsou krásné. Taky musím nějáké najít. Máš přímo stránku kde jsi je vybírala? 🙂

blanka.k
21. apr 2010

Adus - mě se líbí to druhé 😉

aaadus
21. apr 2010

klarko někde tady na koníkovi jsem to našla, ale název tématu si nepamatuju, myslím oznámení o narození mimča či tak nějak. Ale já už to mám v mobilu dlouho 😅

mili1pu
21. apr 2010

aaaduš trvalou si nedávej hrozně vysušuje vlasy a často se lámou,doporučila bych ti jí kdyby se ti hodně mastili vlasy nebo byli slabé a řídké,to pro větší oběm,ale jinak vlasy ničí a obvzlášť jestli si necháváš dělat melíry.
blani káždá má ten pupík jinak,říká se pokud je vylezlí tak se čeká kluk a pokud zalezlí tak holka a podle mě jsou to báchorky já ho mám vylezlí a čekáme holčičku 😀
simi já jen rozešlu sms ve tvaru např.- jmenuju se nikol narodila jsem se v ...., vážím.....,a měřím.....,něco takového já myslím že to bohatě stačí

aaadus
21. apr 2010

mili podle mojí kadeřnice mám hodně vlasů, ale jemné, takže mi to prd drží. A co mi třeba točila vlasy na svatbu nebo focení, tak jsem fakt cítila dobře. No co už, nějak to s tím chmýřím už musím doklepat do konce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre