Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kacenka24
24. apr 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

musíš sa, ale prihlásiť na modrykonik.cz (ide to aj s tými údajmi ako tu na slovenskom), ak sa tam nedostaneš potom napíš IP arcik 🙂

lolita.9991
24. apr 2010

dikkk

shaarka
24. apr 2010

caute baby, dost nechapem tu "sukromnu" temu, do ktorej pridavate kohokolvek - naco to je dobre??
logiku mi to teda nedava. ved to ste mohli ostat tu, nie?
myslim, ze by sme normalne mali pokracovat v tejto teme dalej a dokoncit pekne majove mamicky, kym vsetky neporodia.
co sa stane po tom, to uz je na kazdej z nas, ale zakladat dalsiu temu? nemyslim, ze je to potrebne.
haloooo, vratte sa! 😀

chcela som sa opytat, ci ma niekto skusenosti s otvorenim na dva prsty (v 38tt) a ze kolko sa takto da vydrzat. resp. kto kolko vydrzal, ci poznate niekoho takeho. ja som tento nalez mala uz v stredu podvecer, moja Dr. ratala s tym, ze ak nepridem este v noci, ze rodim, tak rano po kontrole uz ostanem v nemocke. ale nic sa neudialo, je sobota a ja som dost nervozna, ci je to TO alebo nie... okrem tvrdnutia brucha ma nic neboli a ani sa necitim inak. 🙂

zuzana39
24. apr 2010

shaarka - som na tom podobne ako ty,otvorená som na 3 prsty a v nemocnici mi bolo povedané,že vydržať takto možem aj do termínu,tak neviem. čo sa týka tej súkromnej témy,nie som proti,len si myslím,že sa mohlo počkať kým každá porodíme a potom ju zmeniť na súkromnú 😉

michalag
autor
24. apr 2010

Ahojte 🙂

shaarka takto kludne mozes vydrzat aj do TP 😉

zuzana39
24. apr 2010

práve som sa dočítala,že niektoré tehulky majú problém zo šmírakmi 😠 tak preto to zamknutie 😉

michalag
autor
24. apr 2010

a pridavam aj tabulku aby ste boli v prehlade vsetky 😉 🙂 ..... a dnes by mali pribudnut este 2 babatka 🙂

michalag
autor
24. apr 2010

tabulka

xxx.klarka
24. apr 2010

michal, chybí Ti tam miminko od aktaki 🙂

zuzana39
24. apr 2010

no pekne sa to rozrastá 🙂 michalag a ty ako? ved to číslo ! 40 tt !už bije do očí 😀

zuzana39
24. apr 2010

michalag a ja som si pozerala fotky " naše brušká " a ja tam nemám ☹

michalag
autor
24. apr 2010

klarka viem, akurat doplnam 😉

zuzi 😲 ako to a davala si tam foto?

zuzana39
24. apr 2010

pokúšala som sa,ale akosi to neviem ☹

michalag
autor
24. apr 2010

a mas ju v labume tak ti ju tam dam

xxx.klarka
24. apr 2010

michalag 🙂

zuzana39
24. apr 2010

hodím si ju tam,minulý týždeň som sa fotila 😉

michalag
autor
24. apr 2010

opravena tabulka

zuzana39
24. apr 2010

michalag - mám ju tam - v albume - naša žabka 😉 dakujem.

michalag
autor
24. apr 2010

pridana 🙂 😉

zuzana39
24. apr 2010

dakujém 😀

shaarka
24. apr 2010

ja nechceeeeeeeem vydrzat do TP 😠 😠 😠
maly uz ma 3 400 g takze ja by som uz isla rodit hned! 😀

ale oprava: obcas ma bolia krize a aj podbrusko, ako na menzes.
ale nic sa nedejeeeeee 😠

michalag
autor
24. apr 2010

shaarka tak uz len behat po schodoch a dlhe prechadzky

to sme dve aj ja by som uz isla 🙂

zuzana39
24. apr 2010

shaarka - myslím,že každá by to už chcela mať za sebou 😀 mňa už 2 deň mám tlaky do konečníka a bolesti aj ma prehnalo,hlenová zátka mi odišla pred týždňom ☹ a nič sa nedeje. Hlavne,že v 7 mesiaci som mala predčasné kontrakcie a bola som v nemocnici a teraz keby som už teoreticky porodiť mohla,tak nič ☹

monikapd1
24. apr 2010

ja mam pocit ako na ms uz pr dni a aj krize bolia a aj prechdzky mam a nic, stale som 2v1 i ked viem, ze mam este cas, ale mam aj krcok dlhy a tuhy, noo ale uvidim co mi lekrka povie 28.4.

shaarka
24. apr 2010

michalka, ako mas stanoveny TP?

podla ovulacie mi to vychadza na 9.5. ale podla morfo UZV z 20tt na 3.5. 🙂 ja sice stale hovorim aktualny tt podla ovulacie, ale v tehu knizke mam 3.5. (a to uz som akoze v 39tt). ty by si sa cim riadila?

shaarka
24. apr 2010

zuzik, ja chodim na velku aspon 2x denne a z toho min. raz je to urcite redsie 😀 takze tymto sa ani neriadim.
kontrakcie som na monitore mala v stredu, kazdych 10 min, ale ja som nic necitila 😒
a krcok mam max. 0,5 cm, Dr. citila plodovy obal aj hlavicku 😀

ale ty este vydrz aspon tyzden 😉

zuzana39
24. apr 2010

ja sa moc neponáhlam, my " plánujeme " 13.5 ,alebo 23.5. nie som poverčivá ,ale moje deti sú narodené - 13.3.1993 a 13.12.2001, takže Tomino by sa mohol narodiť tak aby mal v dátume tiež 3 😀 mimochodom manžel je 23-teho 😉

xxx.klarka
24. apr 2010

zuzana,a jsem na tom stejně. Taky jsem ležela v nemocnici, hrozil předčasný porod a ted ani náznak 😠

michalag
autor
24. apr 2010

shaarka, ja mam tiez viac TP, jeden podla mrchy 30.4. (podla tohto sa aj riadim lebo viem kedy bola ovu a viem ze vtedy sa nam malicka aj podarila) a podla morfo utz. 4.5. tak som zvedava ktory si mala vyberie, ale na poslednom sone v 31tt mi povedala ze to velkostou vyzera na 27.4. tak babo rad 😅 😀

zuzana39
24. apr 2010

ja mám podla pm 21.5. a podla morfologického UZV 7.5. ale myslím, že sa má riadiť podla posledneho menzesu ,alebo sa mýlim? aj tak si myslím,že bábo nerieši kedy má termín 🙂 príde a hotovo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre