Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vavenka
26. apr 2010

Mayocka, dievcata, tak vam drzim palce aby ste cim skor drzali babatka v naruci, ja sice mam este trochu casu, ale tiez uz to moze prist kedykolvek.... Dezy teba tipujem ako prvu 😉
Michalag na to ze je "este len" koniec aprila, tak uz dost majoviek ma babatka, nie? 😉

shaarka
26. apr 2010

kocky, po dnesnej kontrole zahlasila moja Dr., ze do troch dni, najneskor do stvrtka budem rodit 😀 ten blazon MM si uz aj dovolenku vybral. 😀
premyslam, ze mozno to aj bude pravda, lebo take spuchnute nohy, ako mam dnes, som este nemala. nepoznavam si clenky - vyzeraju ako vyvrtnute. chodit uz velmi nemozem, zohnut sa tiez nie (mam vela plodovky). na velku chodim posledne dni min. 3x denne (vcera 4x). no a okrem toho mi neskutocne chuti jest! a to hlavne zdrava stava. keksiky a cokoladky nejak prehliadam (co je velmi velmi zvlastne, lebo som sa po sladkom este pred tyznom isla pozabijat!)
a hlienova zatka mi myslim odisla v sobotu po kuskoch.

nebadate aj vy na sebe nejake zmeny?

vavenka
26. apr 2010

Shaarka - smiesne su tie kotniky, vsakze? 🙂 ja mam take uz asi aj mesiac mozno..... Ale nebolia ta, Ci?

shaarka
26. apr 2010

strasidelne su! nebolia, ale neprijemne to je, ked sa kozka napina...
a este si spominam, ze aj tinika sa tusim tesne pred porodom stazovala na opuchnute nohy, co nesli odpuchnut uz ani po vylozeni ani po masazi... 😅

a take spuchnute som pred par dnami este nemala - v pohode som si obula topanky... ale teraz ee, musela som vybrat zo skrine dalsie, na remienok, - a uvolnit ho.

vavenka
26. apr 2010

Shaar presne, myslim ze Tinika tak spuchla, aj ta moja dvojickova kamoska, par dni pred porodom uz nevedela odpuchnut 😀 no ja som veelmi zvedava.....🙂 🙂

shaarka
26. apr 2010

😅 😅

simi.w
26. apr 2010

ahojka medan 🙂
napiš IP Arcik, ona ti spřístupní soukromé téma, ale mělo by ti to jít tady :
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/

simi.w
26. apr 2010

ach jo, špatně...... 🙄
medan, tady:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010...

arcik
27. apr 2010

holky co nechodíte do uzavřenýho Máje tak Michalag včera odešla voda tak jela do porodky....bude další holčička 😀

bondy1
27. apr 2010

Ahoj Bambulky - od včera mám bolesti ako pri prichádzajúcom menzese - niečo ako hustý hlien (zátka ?) som našla včera večer na toaleťáku - ja by som rada vydržala do 15 mája, ale zrejme ma svištík iné plány 🙂

sunny323
27. apr 2010

ahojte baby.. vy sa mate.. ja este stale nic! A tak by som uz chcela rodit.. JA mam len bolesti ako pri menzese od vecera, inak nic. MAm len taky vytok uz asi 2 tyzdne,ale ziadna zatka mi este neodisla. Zajtra idem do poradne, tak sa chcem opytat, ci uz by ma neporodili 😀

xxx.klarka
27. apr 2010

bondy, a jsou pravidelné ty bolesti?? Nebo nepravidelné - poslíčci. Co jsem postřehla, tak zátka může odejít několik dní i týdnů před porodem.

vladkaz1
27. apr 2010

ahojte Bondy drzim palce asi to bola ta zatka ...
Mne je od noci na draka nejako divne ,vobec som dobre nespala ale bolesti nemam ,len tvrdsie brucho ...

adka1311
27. apr 2010

caute konderka - toto som nasla vcera v aprilovkach - tak posuvam dalej....
michalag uz ma dievcatko - vola sa LUCIA. Narodila sa 26.4.2010 o 23:30. Miery 3270g / 52cm

gratulujeme....a drzim palce aj vam ostatnym 😀

bondy1
27. apr 2010

Ďakujem kočky, táto noc bola na nič - nemohla som spať - podbruško pobolieva ako pred menzesom - stále - nie vo vlnách - ako by to malo byť pri kotrakciách (myslím) - možno sa len otvárame - zajtra je ultrazvuk, som zvedavá ako to odhadne doktorka... Tešíme sa novým babätkám 🙂

lolita.9991
27. apr 2010

awojte
tak rano som mala poradnu poriadne sa vo mne postural,vzal mi stery
krcok 1cm
ale otvorena niesom nastastie
a najviac ma zaujalo co mi povedal ze uz pojdem dokimu iba 2x inak iba poradna u sestricky
a ziadny iny monitor,ci pasy v nemocnici

mi pekne rastieme,priemer hlavky je 9,2cm
a od rana mi je enskutocne zle,prisla som domkov o pol 10a s pala az do teraz,zevraj som chudokrvna takze zaciname papat zelezo

zuzanky
27. apr 2010

Ahojte babulky dlho som tu nebola nakoľko som bola od 22.3 hospitalizovaná v nemocnici a včera sme prišli domov síce z pôrodnice ale som rada, že to tak dobre dopadlo. Malý sa mi narodil v 37 tt 20.4. o 7:00 a mal miery 2780 g a 46 cm a volá sa Daniel. 😀

antynka1
27. apr 2010

Zuzanky, moc amoc gratuluji k Danečkovi 🙂
A jeslti chceš, tak pojď za námi na nové májovky:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

petulynka
27. apr 2010

zuzanky: gratulujem aj my!!🙂)

xxx.klarka
27. apr 2010

zuzanky, gratuluji 🙂

hepinka
27. apr 2010

ahojte baby, ja som tu nejaky cas nebola a nejak som sa stratila v tom, kto je v sukromnej/nesukromnej diskusii alebo co sa to tu deje 😖 My sme zatial OK, neotvaram sa, len vo stvrtok idem na hematologiu koli blbym krvnym vysledkom takze uvidime ako dalej. Blahozelam vsetkym k novym babatkam! pekny den!

shakira81
27. apr 2010

zdravím všetky tehuľky.ja mám termín 12.5. Čakáme s manželom naše prvé dieťatko a už sa naňho veľmi tešíme, len dúfam, že zvládnem pôrod bez komplikácií.

shakira81
27. apr 2010

je tu niekto kto bude rodiť,alebo rodil v TT?

nikkka
27. apr 2010

ahoj shakira ja budem rodit v TT

shakira81
27. apr 2010

ahoj,prvý krát?

hasmenka
27. apr 2010

ahojte ja mam termín 8. až 11.mája a už teraz máme 3700gr a bude to druhé dievčatko Nelka
Prvá Sandra mala 4000gr ale tá už bude mať v septembri 7rokov
A o nohách sa ani nevyjadrujem mám ich ako balvany 🙂
Ja budem rodiť v Košiciach v novej nemocnici u Mudr. Murína - je veľmi zlatý v nedeľu mi urobí odozvy lebo slúži ale zatiaľ je malinká v poriadku len má určite málo miesta pri tej váhe ale hádam to zvládneme 🙂

shakira81
27. apr 2010

a nevieš náhodou ako to tam teraz vyzerá?ja idem teraz vo štvrtok prvý krát do poradne do TT nemocnice

shakira81
27. apr 2010

no ja mám tiež riadne opuchnuté nohy,ale aj ruky a celkovo sa mi zdá že som taká napuchnutá aj v tvári tuším.našťastiee mi takéto stavy začali asi pred dvomi týždňami dovtedy bolo všetko super ani som poriadne nevedela že som tehotná teda ak by som nemala bruško 😀

nikkka
27. apr 2010

shakira ano prvy krat..

nikkka
27. apr 2010

neviem ako to tam vyzera, este tam nechodim...ale skus zajst do temy Porodnica Trnava, tam to baby popisuju..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre