Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

halintoa
7. máj 2010

Ahoj kočky,
blahoželám maminkám a držím palčeky tým, čo to ešte majú pred sebou 🙂 . Už Vás síce nečítavam poctivo, stíham iba môj termín, ale stále sa ešte cítim trošku "vaša". Juj, závidím Vám v dobrom tú pôrodnú horúčku, síce som mala termín až koncom mája, ale je to predsa len bližšie, ako termín čo mám teraz, nuž, na dobré sa dlho čaká, hlavne, aby všetko bolo v poriadku 🙂 .
A ak je tu niektorá, ktorá rodila alebo sa chystá rodiť v Topoľčanoch, napíšte mi prosím IP, rada by som sa dozvedela o tejto pôrodnici viac, nakoľko ju z mm zvažujeme 🙂 .

zuzanek
7. máj 2010

Ahoj holky, tak Blanka pořád nic...............chuděrka 😨

antynka1
7. máj 2010

Zuzanek - tak jí pozdravuj a ať se drží!!!! Myslíme na ní!!!!!

zuzanek
7. máj 2010

JJ, ráda vyřídím, te%d už mi neodepsala, tak buď odpočívá nebo.....každopádně vám dám vědět.Krásný víkend.

xxx.klarka
7. máj 2010

zuzanek - ahoj Zuzíku. To je hrozný, chuděra. Už aby to měla za sebou. Jsem Tě chtěla chytit na FB pro info a Ty nikde furt .. 😒

zuzanek
7. máj 2010

Tak psala Blanča, že nic, Tomášek ani po 3 tabletkách vyvolávacích nespolupracuje............

Klárko byla jsem celý den v práci, teď dorazil Vašík a jdeme na oslavu 30.narozenin....

zuzana39
7. máj 2010

Ahojte, dnes sa nám narodil 14:10 TOMINO 3150 g. a 49cm. Zuzana Vás pozdravuje 😉 😉 😉

pralinka25
7. máj 2010

jeeeeeeeej zuzanka gratulujeeeeeeem k tomaskovi
aj vavenke k vande 🙂

xxx.klarka
8. máj 2010

zuzana, moooc gratuluji.

Zuzanek, juj, tak snad už konečně začne spolupracovat a už to budou mít brzo za sebou. 🙂

xxx.klarka
8. máj 2010

zuzana, moooc gratuluji.

Zuzanek, juj, tak snad už konečně začne spolupracovat a už to budou mít brzo za sebou. 🙂

antynka1
8. máj 2010

Zuzi - moc a moc gratuluji, už jsme se o tebe bály, když jsi se neozvala, jak jsi jela do té nemocnice. Takže super zprávičky 😉

vladkaz1
8. máj 2010

Je Zuzi Gratulujem srdecne 😵 😵 😵
Na Blanku myslime ....nech uz to za sebou 😵

zuzanek
8. máj 2010

Blanka ještě nic, v 7:04 mi přišlo...

"Tak ještě mě čeká snídaně....hurá.....A pak musí nastoupit nějaký avid Coperfield na vyvoláání🙂) pak už nás čekají samá pozitiva a sociální jistoty 🙂)) mě už hrabe...."

ki22wik
8. máj 2010

Ahojky........Je tady nejaka tehulinka,ktera ma termin koncem kvetna?🙂 😉

michalag
autor
8. máj 2010

Zuzanka gratulujeeeme k Tomaskovi 😵

newyorkgirl
8. máj 2010

no super ako sa tu rodi a rodi deticiek, tak tie ktore to nemate este za sebou ako ja, tak vela sil a pozitivneho myslenia, nech vam to rychlo ubehne 😉
my mame termin dnes, ale budeme sa zrejme prenasat ako pri Nikolke, nevadi, mne je s bruskom super, aj by som ponosila este no bude mi chyyyybat nakoniec, neviem, ci to nie je nase posledne, ktovie 😀

zuzanek
8. máj 2010

TAK JSEM KONEČNĚ TETKA!!!!!!!!!!!!!Blanky Tomášek se narodil dnes v 15:45 váží 3490gr a 51 cm.Šťastným rodičům gratulujeme a přejeme jen to nej!!!!!!!!!!!!!

ki22wik
8. máj 2010

Jeeeee,tak to vam patri velka gratulace!!! 🙂

jemrykka
8. máj 2010

gratulujeme!!! a nakoniec sa to podarilo prirodzenou cestou?

zuzanek
8. máj 2010

Nene, šel stejně císařem, nechápu, proč jí nepomohli dříve.No to je jedno, hlavně že jsou v pořádku!!!

ki22wik
8. máj 2010

Jojo to je dulezite!Ja koncim 38.tyden a uz ted se moc moc bojim! 😢

jemrykka
8. máj 2010

no ved to načo čakať tak dlho.... zbytočne sa len nechajú mamičky vytrápiť ☹ jasne teraz už je to jedno! len nech má blanka vela mliečka a sú rýchlo fit 😉

zuzanek
8. máj 2010

Nevím, jak je na tom, psal mi její manžel.....Ona se ozve.

tak se mějte a přeji vám mnoho šťastných a rychlých porodů vám všem!!!

ki22wik
8. máj 2010

Tak ted je dulezite aby si radne odpocinula!!!!!Vzdyt si to zaslouzi! 🙂

vladkaz1
8. máj 2010

Srdecna gratulacia Blanke .. fakt nechapem peco jej sekciu nespravili skor ,no teraz uz nech len odpociva 😵 😵 😵 😵

greeri
8. máj 2010

jej, gratulujem zuzanke aj blanke k detičkám, nech sú zdravučkí všetci a nech všetko príde rýchlo do dobrých koľají 😵 😅

zuzanek
8. máj 2010

Tak holky, krásný 10.ti minutový rozhovor s Blaničkou, je jak ožralá chuděrka po té narkoze, měla to dost pestré, malého neviděla ještě, tak je z toho celkem špatná.Smí jen ležet po narkoze celkové kvůli císaři, ale je šťasná, že to má za sebou, Martin Tomáška viděl, zítra ho vyfotí a pošle snad.

Bude odpočívat, jizva prý bolí, nemůže ani smrkat, ale Tomášek za to stál, na všechny tyto věci se zapomene, to je jasnéééééééééééééé.

Moc a moc vás pozdravuje, myslí na vás a děkuje za všechny zprávy, moc se omlouvá, že nemá sílu odepisovat, tak se na ní nezlobte prosím.

antynka1
8. máj 2010

Zuzanek - moc a moc jí od nás pozdravuj a ať je brzy fit a s Tomáškem doma 😉

zdenkapo
8. máj 2010

Zuzanek
moc Blanku pozdravuj a přeji hlavně zdravíčko a ať jsou spolu brzy doma....

miska1981
8. máj 2010

velmi blanke gratulujem k zdravemu babatku a posielam vela vela sil, nech su co najskor spolu 🙂 🙂 🙂

aj ostatnym miminkam vela vela zdravicka, dufam, ze aj ja uz budem mat coskoro moju malicku pri sebe 😉

anopka
9. máj 2010

zdravím va s vsechny tak Toník ma 2400g.vsechno to hezky dohání,jen potřebuji radu jak obleci mimco v tomto počasí.přijde mi že ho zbytecne nabaluji...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre