Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

monikapd1
14. máj 2010

no koliecko k tomu cervene vinko a vecerne intimnosti s manzelom a pojdes 😀

newyorkgirl
14. máj 2010

hlasime ze my stale kinderko, bubikovi sa nechce, zajtra mame hamiltona tak uvidime, ci pomoze, ja strasne dufam, ze hej, lebo nechcem ist na infuzky potom ☹ mame uz v anglicku aj babinu tak ideme na vylet, ktovie, mozno to pomoze 😀

nara
14. máj 2010

Ahoj holky, tak se hlásíme zpátky z porodky a zkusím přidat pár foteček 😉

nara
14. máj 2010

Nestíhám dočítat, tak všem novým miminkům moc a moc gratuluji!!!
Vím akorát, že ve stejný den rodila Terka taky pěknýho obříka 😉

Doufám, že jste všechny ok a já se postupem času pokusím zase zapojit 😉

vladkaz1
14. máj 2010

Srdecne gratulujem maminkam 😵 😵

newyorkgirl
16. máj 2010

bre ranko nedelne... baby majovky hadam ste uz vsetky neporodili 😀 my sa veselo prenasame, vcera sme mali doma midwife ktora urobila hamiltona a prechadzali sme sa cely den, ze nech este tomu pomozeme... a nic... tak ked sa do zajtra drobec nevyberie, v utorok rano ideme do nemocky na vyvolavacky...

bramburka
16. máj 2010

Newyorkgirl, tak to mame spolu uplne stejny scenar...jen my si tu indukci jdeme v utery domluvit, doufam ze uz na stredu nebo tak 😉

bramburka
16. máj 2010

jen jsem vam chtela napsat, ze na nas nezabírá ani večerní kombinace - červené víno, horká vana a sex 😉

newyorkgirl
16. máj 2010

bramburka, mne tiez nic... vcera mi robili hamiltona a kazali mi sa prechadzat cely den a jedine co som z toho mala tak bohovsky bolave a opuchnute nohy teda 😒 co uz ked je tym babatkam tak dobre v brusku.... ale vsak uz to dlho nepotrva isto... ja si este uzivam posledne dnicky taka gulata, len uz mi byva tak vselijak, krize, podbrusko, uz to neni taka pohoda ako pred par dnami...

bramburka
16. máj 2010

jo? tak ja byla v patek na poradne, udelali ji Hamiltona a pak poslali na monitor a zmo nitoru rovnou na sál. Paní byla uplně hotova,a le zavidela jsem ji. byla na 2c m, tak ji to udelali, ja byla udajne na 1 cm (divne, ve stredu to bylo na 2 cm) a tak me to neudelali...ani nenabidli...skoda.

marmar1
16. máj 2010

brambur,já jsem na dva prsty otevřená..to je stejné jako 2cm?

leta
16. máj 2010

ahojte, tak sme doma a hlasim, ze mame krasnu dcerku Lauru, narodena v pondelok 10.05.2010 cisarskym rezom, nakolko bola KP - co dovtedy tvrdili, ze je hlavickou

leta
16. máj 2010

fotecky pridame neskor

vladkaz1
16. máj 2010

srdecne gratulujem , 😵 zaujimave ze nezistili skor KP 😅 😕
No pozeram ze pekne pisete len my nic 😀

michalag
autor
16. máj 2010

leta moc moc gratulujeeeem a ake mala malicka miery? nech mozem dopisat do tabulky

new, tak to vam uz dlho nepotrva a mozno uz v utorok stredu budete mat Riska pri sebe 🙂

leta
16. máj 2010

3 450 g a 49 cm

hepinka
17. máj 2010

ahojte baby, my sme necakane skoro odisli do porodnice (minulu sobotu vecer ma hospitalizovali) a v nedelu rano 9.5.2010 sa uz v 37. tyzdni narodila nasa mala Hanička. Mala 2700 g a 48 cm. Porod bol bezproblemov a boli sme dlhsie v nemocnici, lebo mala zltacku, ja som uz celkom fit, len unavena🙂 Zopar foto prilozim neskor

sonita
17. máj 2010

hepinka-gratulujem 🙂 🙂 🙂 ahojte-ja mám každý den nízky tlak 90 na 60 či 55 ináč som pri cisárskom stratila viac krvi ale nie tolko aby mi dávali,aj hlava ma bolí,točí sa somnou svet,ešte aj ťahšie chodím ale už je to lepšie než ako sme prišli v utorok domou vždy som biela ako stena horor dúfam čoskoro to budem mať zasebou

hepinka
17. máj 2010

Pridavam nejake fotecky Hanusky, nejake foto mam aj v albume 🙂

janulka04
17. máj 2010

hepinka, mala je naaaaaaaaaaadherna 😵

lulilika
17. máj 2010

Ahojte kočky v prvom rade by som chcela všetkým čerstvím mamičkám pogratulovať prajeme veľa zdravíčka .
hepinka malinka je nádherná 😵
Síce je už trošku neskoro ale rada by som sa k Vám pridala ak možem 🙂

krpuch
18. máj 2010

ahojte, ja som sice januarovka, ale chcem vam popriat vela sil pri porode a aby vsetko dobre dopadlo.ste tu niektora z lipt. mikulasa?

hepinka
18. máj 2010

ahojte, dakujeme za komplimenty baby 🙂 Dufam,ze sa vsetky ste OK, drzte sa

newyorkgirl
18. máj 2010

kocky, tak sme sa vcera narodili o 3.33 o 8mej uz nas pustili aj domkov, tak sa vytesujeme... porod bol dlhy a tazky, maly mal 3840g a nemohla som ho akosi dostat von 😖 ale vdaka tomuto personalu v anglicku nemam ani nastrih, ani poranenia ani stichy, hoci to vobec nechapem ako je to mozne, ale som velmi vdacna, midwives boli pri porode super naozaj mi velmi pomohli no na konci som lutovala, ze som si nedala EPI ako som chcela, bola som strasne vycerpana.... tak ideme buvat pomaly, bo dnes nam to ide, som zvedava co bude v noci 🙂

vladkaz1
19. máj 2010

newyorkgirl srdecne ti gratulujem som prekvapena ze vas pustaju takto hned domov 😕 ,davajte si pozor na seba a odpocivaj

xxx.klarka
19. máj 2010

newyorkgirl, moc gratuluju 🙂)

michalag
autor
19. máj 2010

new, gratulujeeeeeme k Riskovi!!!!!! 🙂 😵 🙂 😵

newyorkgirl
19. máj 2010

dakujeme 🙂 ja som sla domov na vlastnu ziadost, co najskor, lebo nas chodia domov kontrolovat lekari a myslim, ze je to omnoho lepsie, aspon mi ma kto pomoct s malym a dost si odpociniem pri prvej som sa nemohla dockat kedy nas prepustia a budeme doma, teraz si to uzivame ze sme spolu uz takto od zaciatku, doma krasne spinka, v nemocke co sa narodil iba plakal chuda... zatial sme obaja v poho, aj mliecko uz pomaly nabieha, tak sa tesime 😵

newyorkgirl
19. máj 2010

Miska vy mate uz 3 tyzdne? 😨 to snad ani pravda nie je ako pozeram teda 😎

michalag
autor
19. máj 2010

new a kolko maly meral? nech doplnim do tabulky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre