Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lusa889
29. máj 2010

Ahojte aj ja sa pridavam s nasou Neluskou, narodila sa nam 17.5. ako krasne babo 3690g 51 cm.

@sunny323 mam podobny problem tiez niekedy papame skoro aj kazdu pol hodinku, ale hadam sa to postupne upravi, teda kazdy mi to aspon tak hovori

sunny323
31. máj 2010

zuzana39 a na ake oddelenie treba ist?

zuzana39
31. máj 2010

@sunny323 ja som bola na záhradníckej tam som sa spýtala na informáciach,že som teraz porodila a chcem sa zahlásiť a ona ma poslala ku okienku,ale už si nepamatám to číslo.

lusa889
31. máj 2010

@sunny323 cislo okienka je myslim 10 alebo 9

pipussa
31. máj 2010

kocky, potrebujem radu
mam malinke miminko a je velky spac... vecer zaspi o 19.30 a vydrzalo by aj do 05.00h rano
ale mne sa to zda extremne dlho, aby nepilo mliecko.
je krmene umelou stravou, stale prikladam na prso, ale mojho mliecka je velmi malo
ako zobudit moje babo ? neviem ho o polnoci zobudit, a dat mu papat z flasky
alebo ho nechat, nech sa zobudi samo ???

mayocka
31. máj 2010

@pipussa: uprimne ti zavidim ked mam pravdu povedat 😉 je ale dokazane ze umelo krmene babätka spia dlhsie,fakt aj cele noci,tak sa nemusis nicoho bat,ono hladne spat nevydrzi,nebojkaj sa 😉 zacalo by plackat keby bolo hladne to je automat 😉 tak si to len pekne uzivaj a pospite si v noci,my mavame stavy ze aj kazde dve hodky je drobec hore a pyta jest a rada by som si pospala zase,ale tak ja kojim takze sa niet comu cudovat 😅 neboj,vsetko je ok,babätko ti predsa nechudne tak sa nemas coho bat

majovka111
1. jún 2010

pipussa babo urcite nebud, nechaj nech spinka a ty si to uzivaj 😉 aj moja neter takto v noci pekne spala, pokial pekne pribera nemaj boja 😉

newyorkgirl
1. jún 2010

@pipussa teda to je ale spac... a ty aj dojcis aj dokrmujes? neskusala si sa radit s annag tuna, ze by si len dojcila? ja som mala pri prvej tiez problemy a dokrmovali sme, ale teraz sa zatial dari a hoci casto pyta, som rada, ze nie sme na UM, neber to ako nejaku ofenzivu, ja len tak 😉

babule co kojite, nebojte sa, ono sa to casom naozaj upravi, nasa prva bola taky cucko aj kazdu pol hodku, bola som z toho na nervy, teraz to uz tak neprezivam, lebo viem, ze to prejde, uzivajte si drobcekov, lebo vyrastu ani nebudete vediet ako 😵 ked potrebujete poradit ohladom kojenia ako som pisala tema Dakujeme Annag... myslim, ze hlavne pre prvotne maminy je tam dobre info, vidite ja som druho mamina a tiez sa mam co ucit stale este 😀

mumu12
1. jún 2010

Ahojte, musim sa pochvalit, uz sme doma aj s malinkým batôžkom. 🙂 Ivanka sa narodila 26.5.2010 o 13 : 35 v Banskej Štiavnici.

zuzana39
2. jún 2010

@mumu12 gratulujeme 😉

pompila
3. jún 2010

tak ahojky maminy, i já se přidávám, máme dnes 3 týdny - narodili jsme 13. 5. o týden dříve 49cm 3100g a jsme zdraví. Tak papa a hodně zdaru

newyorkgirl
3. jún 2010

gratulko novym maminam este 😉
my sa mame vselijako, mna chytila brutal angina s 39teplotami tak oddnes po 4 dnoch som konecne na ATB, beriem penicilin, co sa vraj moze pri kojeni a za 12 dni sme pribrali 500g tak sa tesim, tuna v anglicku nas pochvalili, ze sa kojime, lebo vacsinou su babenka na UM asi...

michalag
autor
4. jún 2010

gratulko dalsim novym majovciatkam 😵

sendy1981
4. jún 2010

ahojte ,aj ja sa pridavam,my sme prisli na svet 24.5 v Ruzinovskej nemocnici,Volame sa Marosko,3930g a 53cm,

pompila
5. jún 2010

děkujeme za grutulace..
sendy1981 - vy jste ale dlouuuzííí, gratuluju 😉

kika987
8. jún 2010

ahojte aj ja sa pridavam nas Jakubko prisiel na svet 21.5 a vazil 3710 a 48cm.a je taky zlatucky len spinka a papka jednoducho pokladik a gratulujem mamickam k ich babätkam....

michalag
autor
8. jún 2010

@kika987 gratulujeeeme k Jakubkovi 😵 😵 😵

newyorkgirl
12. jún 2010

no co maminy, ako babatkujete? my celkom dobre, ale licka mame strasne vyhadzane ☹

nice202
13. jún 2010

aj mojej sa vyhadzali licka :(. mame skoro rovnako stare deticky. ja pouzivam 3 kvapky fenistilu a holtov krem. trosku pomohlo

lusa889
13. jún 2010

Ahojte babule, pozeram ze tiez bojujete s potnikami asi ako my 🙂 len my mame okrem licky vyhadzanu celu tvaricku, dr. mi pouzivame len detsky olejcek a zatial ziadna slava ☹

zuzana39
13. jún 2010

ahojte my máme tiež problém s potničkami ☹ malý ma vyhádzanú celú tváričku.

nice202
13. jún 2010

zuzana39 mne doktorka povedala, ze vraj to nie su potnicky, ale, ze z jedla nieco co preslo do mlieka. tak neviem. dnes uz ovela lepsie to je.

zuzana39
14. jún 2010

@nice202 ja som bola aj u kožnej,lebo má na očkách také šupinky a vravela že to na líčkach má potničky.On spinká na brušku a tak sa mu to tam potí.Na chrbátiku nevie zaspať ani na boku,takže som zúfalá ☹

nice202
14. jún 2010

hej na brusku sa mu paci? moja ani za svet na brusko. :( a nemal by spat na brusku, ze vraj to je nebezpecne. vidis, kazda doktorka tvrdi nieco ine. dnes uz nema skoro ziadne vyrazticky. som rada, ten fenistil jej dost pomohol, vyzerala ako v puberte 😅

zuzana39
14. jún 2010

viem,vraj aby sa neudusil keby grckal,ale on ozaj inak nezaspí ☹ doktorka mi vravela,že ked tak chce spať tak si nepomožem. dnes nebol taký hic,tak aj malému to ustúpilo,tak uvidíme.

movin
15. jún 2010

ahojte, chcem sa opytat, vase babatka piju cajik? my uz nekojime pretoze mliecko zmizlo samo, tak papame UM, ale doteraz sme aj tak papali aj UM lebo som ho mala malo, a malicky mi nechce pit cajik, nechuti mu, tak sa chcem opytat ze kolko by mal vypit a ci musi, alebo staci aj par hltov?

lusa889
15. jún 2010

@movin ja davam cajik ked je velmi horuco aby mala dost tekutiny, ale nemusis sa cajik ak plne dojcis ak nie tak to uz neviem presne, my vypijeme tak max. 15ml za den, niekedy nepijeme cajik vobec, podla pocasia 🙂

movin
15. jún 2010

no to je ten problem ze nedojcim

iwonka
16. jún 2010

baby prosim poradte..ja davam malemu nutrilon uz sme 3 ine nutrilony viskusali a zo vsetkehona s boli brusko..vy ake davate mliecko co vam sedi??

vladkaz1
16. jún 2010

@iwonka pri malej som davala Hami skus to nas sedlo inak zo vsetkeho vracala alebo zapekalo .
teraz kojim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre