Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jojina11
1. okt 2010

@katusradus a kávu piješ? ja som doteraz len bezkofeínovú, ale konečne si dám aj normálnu, už sa teším 😀 však som hnusná 😝

tinus
2. okt 2010

ahojte maminky musím sa pochváliť už máme prvý spodný zúbok hurá 🙂

miska1981
2. okt 2010

@tinus jeej gratulujem k 1.zubku 🙂 a zistila si to, ze mu ide, ci az ked bol vonku? mal nejake priznaky simonko???

mne sa dnesnu noc snivalo, ze malej som objavila dva zuby a rano som bola taka oblbnuta, ze som nevedela, ci je to pravda ci len sen, tak som jej kuk do pusy a zuby ziadne 😅 😅

jojina11
2. okt 2010

@tinus gratulujem k zúbku to je novina, to aby som začala aj ja sledovať 😀

tinus
2. okt 2010

Náš simonko veľmi slintal a dosť ho preháňalo ale ďasienka nemal opuchnuté

natalianr
3. okt 2010

@tinus gratulujem aj ja a tiez sa trosku musim pochvalit..vcera som objavila zacinajuci rastuci zubok, uz ho vidno ako sa prediera, a uz aj cinka na lyzicke🙂 Patko bol 3 noci stale hore, takze asi kvoli tomu zubku🙂😀

tinus
3. okt 2010

No už to pomali budú z našich detičiek malí hryzúni len treba dávať pozor na pršteky

ica9
3. okt 2010

@tinus gratulujeme. Aj nasa Barbora slinta ako besna, tak som zvedava ako to dopadne 🙂 . Nam sa podarilo konecne pretocit na brusko. Zatial len 2X som ju objavila na bruchu-tak dufam, ze to nebola nahoda 😀

diana23
4. okt 2010

gratulujem k zubkom 😉

katusradus
4. okt 2010

@jojina11 ja kavu nepijem vôbec a ozaj malej chutí čajík?môj malý sa v noci často budí aj ked mu dám čaj,MM alebo UM asi je to také obdobie ☹

jojina11
4. okt 2010

@katusradus no kúpila som ten, čo ty, ale vypije tak trošku, dnes sme boli u doktorky je choručká, má plno soplíkov, aj syn je chorý, do rána sme bohvieako nespali. O tom čajíku, doktorka vravela, že jej stačí aj 50 ml. veď inak ani viacej nevypije. Ozaj a Dávidko už mal 5.mesiacov?Tuším dnes? Takže všetko najlepšie prajem, ale nám tí drobci rastú. 🙂

katusradus
4. okt 2010

ano dnes dakujeme 🙂 a vy zajtra! jasne,že tolko čajíku nevypije ide len o množstvo vody,aby nebol silný my sme zatial zdraví len Radka doniesla zo škôlky také čudné sople...uvidíme či ich chytíme

natalianr
4. okt 2010

@tinus tak tak 😉

diana23
6. okt 2010

Ahojte, davate este vasim dedickam ortopedicke nohavicky?na kontrole sme boli naposledy v 3.tyzdni, dalsiu mame buduci tyzden, tak som zvedava.pytam sa preto, lebo vsade v okoli uz 4 - mes.babatka ortopedicke gate nenosia.a druhy dovod je ten, ze mala nema rovnake zahyby na ritke, ci to nie je z toho.sledovat zahyby by ma ani vo sne nenapadlo, ale mala sa narodila v 36t, tak chodime vraj preventivne na rehabilitacie...no a pani fyzioteraoeutka vzdy nieco take najde.idem potom odtial vyjavena 😲a kazdu dalsiu navstevu ocakavam nejake zaujimavosti, cim ma este prekvapi.mate babatka s dokladne sumernymi zahybmi na ritke v lahu na brusku?

ica9
6. okt 2010

My sme davali postolky asi len do 3 mesiaca. Na druhom ultrazvuku nam povedali, ze klbiky su OK, tak sme uz nedavali. Ale coraz viac pocuvam nazory, ze netreba balit nasiroko vobec. A o tych zahyboch na ritke som jakziv nepocula 😨 😀

majuto
6. okt 2010

@diana23 ahoj my ked sme boli ako 3mesacný na kontrole nemali sme to uplne dobre tak nas poslali k ortopedovi a ten mi vysvetloval ze ked das dietatku nozicky spolu tak tie zahyby na stehienkach hore maju byt rovnake.neviem ci som to zrozumitelne vysvetlila ak nie kludne sa ma spýtaj.

majuto
6. okt 2010

@diana23 a predpisal nam take vola sa to abdukcna perinka je to nieco podobne ako poštolky ale 100 krat lepsie malý v tom bol spokojný a vobec neprotestoval ked to mal.

diana23
7. okt 2010

@ica9 no my mame druhy ultrazvuk az teraz, za je nejaka spomalena....ved prave, ze sa vsade hovori, ze to nie je potrebne

diana23
7. okt 2010

@majuto dakujem, no uvidim co nam povedia na kontrole.pozerala som tu perinku na nete.ako dlho ste ju potom nosili?najkrajsie na tom je to, ze pani fyzioterapeutka mi povedala, aby som ortopedicke nohavicky zahodila aj bez kontroly.

majuto
7. okt 2010

@diana23 no my by sme mali mat dalsiu kontrolu teraz koncom mesiaca takze dovtedy by sme to mali nosit ale stane sa mi ze malý uz spí a ja pridem na to ze som mu to nedala a prveho syna som poctivo balila prve tri mesiace a na kontrole to mal hrozne a potom som mu to davala iba na noc a aj to nie kazdu a na kontrole v 5 meiacoch to mal super podla mna to potrebuje cas niekomu sa jadierka vyvinu skor niekomu neskor.

zaba2707
11. okt 2010

ahojte babulky, ospravedlnujem sa, ze vam sem leziem, ak by ste niektora mala chut pozrite si link a kludne kontaktujte cez IP. dakujem g. pekny den

http://picasaweb.google.sk/g.vanova/NoveVecicky...

jojina11
11. okt 2010

ahojte, včera sme sa vážili, 6,10 kg. dobré, také má líčka ako dve jablčka

xxx.klarka
11. okt 2010

Můžu poprosit kdo má Fb přidat si stránky www.EasyToys.cz a pak dát hlas naší Natálce způsobem "líbí se mi" :888:

http://www.facebook.com/pages/wwwEasyToyscz/318.....

xxx.klarka
11. okt 2010

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?f... tady, omlouvám se, dala jsem špatně odkaz.

ica9
11. okt 2010

Dnes sme po poradni 6155g/69cm. Taka spagetka 🙂 Som zvedava, ako prezije druhe ockovanie-zatial sa sprava hrdinsky. Ani pri ockovani neplakala. Len si tak pomrnkala 😉

jojina11
11. okt 2010

@ica9 nás by to malo čakať zajtra aj ked skôr nie ako áno, pretože ešte soplíkuje a je zachrípnutá, takže ju len dokina pozrie a povie čo ďalej

ica9
11. okt 2010

@jojina11 Zatial je to v pohode. Zda sa, ze to znasa ovela lepsie ako prve ockovanie. Prajem skore uzdravenie 🙂

jojina11
11. okt 2010

@ica9 dík a ja dobrú noc, nech nemusíš často vstávať

ica9
11. okt 2010

@jojina11 Joooj, mala od narodenia spinka takmer celu noc. Takze sa vyspinkame doruzova. Teda hadam sa to uz nezmeni 😅 Dobru noc aj vam

jojina11
12. okt 2010

@ica9 očkovanie sa nekonalo, ideme na kontrolu v sobotu, ale dnes s ňou konečne idem aj von, konečne, teraz spinká
vážili sme sa 6,15 a 64 cm. som spokojná aj dokina nás pochhválila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre