Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aktaka
26. okt 2009

ahoj holky

teri, to je nějaký blbý vtip s tím podolím, ne? 😅 to si snad najdu jinou porodnici, to není možné 🙄

medan29
26. okt 2009

Ahojka Holčiny, můžu se k Vám přidat? 😀

pepibubu
26. okt 2009

tyhle stránky: kalhotyhttp://pieknejmamie.pl

zdenkapo
26. okt 2009

holky tak asi změna,ty kalhoty jak mají i na stránkách http://pieknejmamie.pl a maj je na aukru si asi neobjednám...psala jsem maila třem maminám,který si tyhle kalhoty už objednaly a prý nejsou špatné,ale materiál hodně slabý,nevhodný na zimu a pořád padají při každém ohnutí,tak asi mrknu někde v obchodě,ale to bude bůhví kdy... zatím teda nosim normální rifle a mám ještě jedny z prvního těhu,ale ty maj tu gumu vysoko a tlačila mě...

máte některá zkušenost s lacláčema?

medan29
26. okt 2009

Tak to já měla štěstí na těhotenské kalhoty, taky jsem pořád koukala v CA, a pak jsem objevila tady na bazaru že je holčina prodává po 100,- a jsou jak nové, tak jsem si koupila světlé a tmavé a jedny plátaky na jaro

bondy1
26. okt 2009

Ahojte maminky, ja som si kupila tehu jeansy od na ebay.co.uk - aj s poštovným vyšli na cca 10 Euro, prvá maternity kúpa a trafila som veĺkosť, tak sa teším 🙂 lacláče sú krásne, ale asi nie pre mňa, nie som žiadna modelka... Na niektorých vyzerajú super. Pozerala som v obchodoch nejaké oblečenie pre tehuľky - veru žiaden výber - všetko akési tmavé, beztvaré... Asi tiež poriešime tehu pás, ale čo v januári - veru neviem. U nás je Twiggi, obchodík kde šijú handmade šatočky - niektoré sú super aj pre tehuľky, takže asi zamerim tam...

bondy1
26. okt 2009

Inak tie ceny za tehu nohavice v obchodoch ma celkom prekvapili - keď človek vezme, že to je na pár mesiacov - kúpa z druhej ruky vôbec nie je problém 😉

medan29
26. okt 2009

bondy1:taky jsme byla v šoku kolik co stojí, za triko kolem 650,-, ale měla jsem štěstí a v Ostravě mají výprodej v normálním obchodě kde jsem natrefila na triko do A a stálo mě jen 200,-
😀

andelka
26. okt 2009

Medan: vítám novou těhulku 🙂 v kolikátým tt jsi? jo a já jsem taky z Ostravy 😉 Zatím jsem si ale nekoupila nic, teprve se chystám obhlídnout co by kde měli.
Jinak - lacláče vypadají dobře jen na někom. U mě teda nehrozí, vypadám v nich jak Krteček (kdysi jsem jedny měla, byla to velká móda) 😅

medan29
26. okt 2009

andelka:Já tedy ted bydlím v Karviné ale v Ostravě pracuji a pocházím z Poruby, takže tam jsem často. No já si už musela něco koupit protože mám vše tak tak, já dnes uvažuji že zajdu mrknout na Kuří rynek, mají výprodej v Blendu, tak jestli tam něco na mě bude, tedy jestli se mi vůbec bude chtít 😀
Jinak jsem ve 12tt a termín porodu 8.5

andelka
26. okt 2009

meda: Aha, no tady je to všechno Ostravsko 🙂 Já bydlím v Porubě 😉
Blend je co? Na Kuřím rynku vím, že něco pro těhulky je, ale samo jsem tam ještě nikdy nebyla.
jé, tak to jsme stejně 😵 A dáš si to do pasu?

medan29
26. okt 2009

andelka:tu těhotenskou modu jsem nenašla, koukala jsme na jejich stránky na netu a prostě nedám za triko 650,- to je podle mě na těch pár měsíců dost velká cena, a Blend je normální moda, kupovala jsem si tam normálně věci, ted tam mají výprodej, byla jsme v Porubě v Tescu kde jsem v butiku Blend narazila na triko do A, takže široké, původní cena 800,- ted za 200,-, tak chci mrknout na to v centru jestli tam ještě něco neobjevím

pheva
26. okt 2009

Tak som sa vratila z nakupov a kupila som si teplaka na doma (neviem ci su to tehotenske) ale krasne obklopia brusino este k tomu zo zlavou. Nohavice som vsak nekupila 40euro za ne nedam ani nahodou a asi obnosim este tie stare co mam. Vsak v nich pojdem iba na poradne a doma sa budem obliekat iba do teplakov.
Henkovi som nakupila tiez nejake vecicky aby ocino nemusel 7 mesiacov behat po obchodoch. Kedze je to jeho "naj" aktivita 😀

Ta moja pediatricka je super ale je hrozne pomala. Cely den ordinuje na " objednavky" a vecer chore deticky. Ale radcsej idem k nej ako lietat s malym na pohotovost pretoze na pohotovosti sme minule cakali 6 hodin kym nas vzali. Tu treba iba trpezlivot alebo len zdrave deticky 😀 bez angin a chripiek

houbik
26. okt 2009

ahoj holky, ja byla na registraci v Podolí v sobotu, prisla jsem po 7 a byly tam 4 maminy, registrace zacinala v pul 9...takze to nakonec nebylo tak hrozne, jak jsem se obavala 😉

medan29
26. okt 2009

to se tak brzo registruje do porodnice?

blanka.k
26. okt 2009

Medan - vítej mezi námi 😉
Já mám doma docela dost halenek a triček "a lá těhule", vždycky se mi muž smál, že jsem si zas koupila něco těhotesnkýho.... ale když ty různé tuniky atd. jsou pohodlné a v módě.... i šatů s volným pupíkem mám....akorát nastal problém jinde, zatím jsem +3cm přes prsa, takže šaty zapnu aniž bych se bála, že to prdne, už jen jedny 😅 Tak jsem zvědavá, kde to zas skončí, ještě, že jsem nevyhazovala podprsenky, když jsem měla o 10cm přes prsa víc. 😅

andelka
26. okt 2009

medan: Aha, no mě taky ty těhu trička připadají předražené, ale třeba kalhoty jinde nekoupím (a přes net nechci, musím je zkusit, vidět). Ten těhu a mami obchod by měl být když jdeš na Kuří rynek uličkou kolem Academie, tak na straně vlevo. Nemají tam výrazné označení, ale na baráku nebo na dveřích je cedulka.
Teda já vůbec nevím, jaké obchody v Galerii v Porubě jsou, to též jsem tam hodně dlouho nebyla. Ale kdysi jsem si koupila fajné tepláky na šňůrku v Takku, no teď jsou mi velké, tak bych potřebovala nové.

medan29
26. okt 2009

blanka.k:ahojka, no tak o podprsenkách ani nemluvím, taky si musím už koupit nějaké větší vše je mi už fakt malé. Jinak koukám že máš termín porodu na moje narozky 😀

blanka.k
26. okt 2009

Já jsem dostala tip, že v HaM mají dost těhu oblečení a dnes mi psala holka z diskuze z Brna, že ho v centru zrušili a je jen za Brnem v obch.centru 😝 😝 😝 A to jsem se tam chtěla zítra kouknout, ale na to by padly celý 4 hod. vycházky, akorát tam tak dojet , navštívit 1 obchod a zpět ☹

medan29
26. okt 2009

andelka:no dnes se mi nechce, tak během týdne tam zajdu mrknout, a jinak já si koupila ty těhu kalhoty jak jsem psala přes net, prodávala je holka z orlové tak byla možnost je i vyzkoušet, ale říkala jsem si za tu cenu 100,- za kus, tak to risknu a jsou v poho, jen jsem nechala upravit délku a do pasu ještě gumičku

medan29
26. okt 2009

blanka.k : no u nás je v Ham prd, žádný výběr jen ty ceny šílené

blanka.k
26. okt 2009

Medan - zítra doufám budu termín měnit, jdeme na NT+ screening a naše gyn. už nás měsíc nemeřila, že nás přeměří a termín porodu spočítají na NT. ona to odhadla o 7-14 dní pozděj. Mě by se líbilo 15.5., tohezky vypadá a v ten den mají narozky naše fretky 😀 😀 😀 Manžel teda ještě nahazuje, abych vydržela do 6.6. na výročí svatby,ale to asi nedám 😀 😀 😀 😀

pheva
26. okt 2009

podprdy normrne som na A, teraz je to tesne a ked som kojila tak som sa vysplhala na C. Manzel sa opat potersiiiiiii..... 😉 ale musi pockat do maja.

medan29
26. okt 2009

tak já mám termín 8.5, já a manža máme narozky 3.5 a svatba byla letos 2.5 😀

medan29
26. okt 2009

pheva: tak to já ted budu potřebovat D

andelka
26. okt 2009

medan: Taky to vidím někdy během týdne, stejně musím do centra zajet, tak to vezmu při jednom. Zas ať nepodstupuju tu cestu jen kvůli jednomu obchodu. Mrknu se též po nějakých trikách pod svetry.
Tak to byl dobrý kauf teda, to se vyplatilo 🙂
No já se do podprsenek zatím vlezu, mám některé C a jiné D, tak do těch D se vlezu. A ještě jsem si před časem koupila jednu, kde jsem nějak neodhadla, že mi jsou košíčky větší, tak ta mi bude za chvíli akorát. A to jsem ji chtěla původně prodat 😀

pheva
26. okt 2009

medan29 budu z teba Pamena. Keby som mala D tak to by sme uz bolo aspon pri 6 dietati 😀

Inak ja mam termin az 30.5.

medan29
26. okt 2009

andelka:no asi tam zajdu ve čt, tedy podle počasí a nálady 😀

medan29
26. okt 2009

pheva:no jediný kdo si to užívá tak je manža

pheva
26. okt 2009

andelka D ?? tes sa na kojenie. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre