Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nice202
19. máj 2011

@denka81 fiha 36 eur, to je dost. ale je pekna. chudatko moje nema este ziadnu babiku 😒 musim napravit

smejkoh
19. máj 2011

@denka81 Krasna torticka a zlatunka bambulka. Vsetko najlepsie prajeme drobcekovi.
My uz mame tiez po oslave, robila som prvu tortu v zivote, ale zjest sa dala 🙂

denka81
20. máj 2011

@smejkoh
tak toto je kraaasna torta. Aj malej chutila? Aj my vam blahozelame k prvemu rocku. Ale to ubehlo, ze 🙂

denka81
20. máj 2011

@nice202
mame uz dve babiky. Jedna ju vobec nezaujima a na druhej ju zaujimaju len prsty na rukach a nohach. Pozrie a zahodi. Teraz nie su take pekne babiky, ako ked sme boli male my. Tu svoju, ktoru som dostala ja na prve narodeniny este stale mam

nice202
21. máj 2011

@denka81 juuj ja svoje babiky netusim kde mam. ale barbie ano. to som si schovala. dnes poobede oslavujeme. tesim. babika uz kupena

lolita.9991
21. máj 2011

vsetkym oslavencom vsetko naj,aj mi dnes mame svoj 1.rocik

denka81
21. máj 2011

@nice202
tak nech sa oslava vydari, Vsetko najlepsie 🙂

tinus
21. máj 2011

ahojte dievčatá všetkým oslávencom k prvému ročku, chcem sa vás spýtat ako ste s chodením mi už máme dva týždne po roku a stále nechodíme ani sa nepúšta všade chce chodit po štvornožky aj vonku na dvore a ked ho držím tak sa nahnevá a srdí ako ste na tom?

denka81
21. máj 2011

@lolita.9991
vsetko najlepsie 🙂

lolita.9991
21. máj 2011

@tinus mi to iste,vidrzi par sekund stat ale akonahle zisti ze ju nic neisti su dole,ne a ne sa pohnut

tinus
21. máj 2011

no ved nie a nie sa pohnút keby už aspon na leto chodili

lolita.9991
21. máj 2011

@tinus snad

zuzana39
21. máj 2011

@tinus náš krpec behá sám od 10.mesiacov a poviem ti,užívaj si to kým ešte nebehá 😀 teraz už je to ok,ale zo začiatku bol jak na baterky,tak sa mu to páčilo,že sa nevedel zastaviť 😉 nemohla som ísť ani na wc,hned bol pri mne jak stíhačka.Zo začiatku som sa bála púšťať ho vonku,že si ublíži,predsa je to iné ked padne doma,ako vonku na beton,ale zabrániť sa tomu aj tak nedalo.Ved to poznáš,máš doma už slečnu 🙂

smejkoh
22. máj 2011

@denka81 Dakujeme, torticka chutila aj malej. Ubehlo to veru, prvy mesiac sa tak vliekol, som si myslela, ze drobec snad nikdy nenarastie, ale teraz to bezi ako voda.
@tinus Nasa mala tiez este nechodi sama, ale po styroch by vyliezla aj na mrakodrap. Doktorka mi povedala, ze do 15 mesiacov ma cas. Mam taky pocit, ze deti, ktore stvornozkuju sa naucia neskor chodit, lebo sa dostanu, kde potrebuju a nie su prinutene chodit po dvoch. Ale kedysi sa to snad naucia.

Prpajam sa ku gratulantom, vsetko najlepsie vsetkym rocnym drobcekom 🙂 🙂 🙂

nice202
22. máj 2011

dakujem 🙂 ani moja nechodi, ale mne to nevadi. este to je take babatkovske, ked stvornozkuje. fuu tak mna vcerajsia oslava vycerpala. 😀

ica9
22. máj 2011

Ani nasa nechodi. Ale je to zlate ked stvornozkuje-a pre babatka aj velmi prospesne, takze sa nemame kde ponahlat 🙂 .

@nice202 Ako dopadla oslava? Pocasie vam teda vyslo 😉

nice202
22. máj 2011

@ica9 pocasie uzasne. chvilku som aj myslela, ze poprsi, ale hned vyslo slnko. super bolo strasne vela ludi. pilo sa, jedlo sa, diskutovalo sa. malu nam postrazila svagrina. dostala kopec darcekov.

a dnes sme na zahrade boli zas. dali sme von bazenik a do neho smykalku. to bolo vyskania a radosti.

tinus
23. máj 2011

ano ved je to krásne ked štvornožkuje ale ked on chce všade štvornožkovat a potom sa hnevá ked ho nepustím a 12 kíl nosit na rukách je dost

mayocka
23. máj 2011

ahojte babeny,tak vas opät navstevujem,pozeram ze je rec o chodeni,tak my chodime uz asi dva tyzdne pred prvymi narodeninami ktore boli 28.aprila,tak je to aj ulava pre mamicky,kedze su deticky uz tazsie ale zase troska sa vam zacnu pliest nohy ked nebudete stihat upratovat sufliky a davat vsetko na svoje miesto,vsetko ma svoje pre a proti,ale hlavne je kedy sa nase deticky rozhodnu,maju na vsetko dost casu 😉

mayocka
23. máj 2011

pridávam aj ja niečo aktuálne z konca apríla 😉 uz tomu bude pomaly mesiac co mala rocik

lenka268
23. máj 2011

@mayocka velmi pekna torta

lenka268
23. máj 2011

ja som dala spravit modre auto tortu , my budeme mat rok 27.5. oslava bude na druhy den v sobotu, chystame sa vonku grilovat, Danko tiez este nechodi, iba za ruky velmi sa mu to paci. A gratulujem k prvym narodeninam vsetkym detickam 😉

nice202
24. máj 2011

sufliky vyhadzuje aj teraz ked nechodi. vsak sa k tomu postavi.cize bordel tu je nonstop.mne sa nechce furt po nej upratovat.

mayocka
24. máj 2011

to ano ja tiez uz to neriesim a uz mam len jeden velky vandlik na hracky tam to nahadzem a ostatok tak ku veceru lebo to nema vyznam stale ukladat,no z chodakov sa nedostane vsade,teraz sa dostane aj do sprchoveho,ku vani,dvierka pootvara,a z chodakov sa nedalo toto vsetko

@lenka268 dakujeme 😉 tak vy ste o mesiac mladsi ako my 😉 ja som mala rodit 27.aprila,odtiekla mi rano plodovka ale tahalo sa to az do poobedia druheho dna,cize dooost dlho tak je 28.aprila 😉

denka81
24. máj 2011

@mayocka torta vyzera uzasne a zrejme aj tak chutila, mnam mnam 🙂

mayocka
25. máj 2011

@denka81 no mne osobne ani nie,prilis vela marcipanu,kazdy ho nechal na tanieri,a plnka prisladka na mna s orieskami,oriesky mlete nemusim,mam radsej smotanove torty 😉

denka81
25. máj 2011

@mayocka
ja by som si ten marcipan dala, mnam 🙂

nice202
25. máj 2011

ahojte zienky. chcem sa opytat. co uz vedia vase deticky? mysim aj rozpravat a nejake manualne zrucnosti. moja este nechodi.

ica9
25. máj 2011

@nice202 Ani nasa nechodi. Okolo nabytku len-ale 4nozkuje o 106 🙂 Vie povedat bába, mama, kačka 🙂, pápa a bta (rozumej lopta) nezrozumitelne blabota nepretrzite (neviem po kom je 😅 ) A vie ukazat aka velka narastie kde ma babika oko, ruky nohy. A este vie ako robi konik, kravicka, sliepocka, kukucka, huska, kacka. A este vie pusu poslat, tapkat rukami, zakyvat a dat cau. Uz mi nic nenapada 🙂

smejkoh
26. máj 2011

@ica9 No pekne, to ste velmi sikovni.
@nice202 Nasej sa teraz velmi zapacilo robit tapusky. Stale tlieska a tlieska a smeje sa pri tom. A slova mama, baba, papa, ham, daj, ete a vseliake ine mrmotanie. Chodit vie len, ked ju drzime za ruky alebo popri nabytku, najlepsie jej to ide tiez po styroch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre