Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bondy1
28. okt 2009

Nakuk som lepšie a chlapčiatka čakajú Dezyre a Blanka, blahoželáme 🙂

babara
28. okt 2009

bondy, lacna byt nemusis a myslim, ze to uz bude pres bricho, no mas to az za 14 dni, tak urcite.

babara
28. okt 2009

Devcata, svatek a vy jste toho tolik nakecaly 😝 a to mate chlapy doma, ja jsem bez manzi az do patku u rodicu 😢
Dnes jsem po delsi dobe zas zvracela a vubec je mi celej den hrozne zle, uz si nedelam nadeji, ze to jen tak prestane, ale uz s tim dokazu trochu zit, bud jsem si zvykla, nebo je to krapet lepsi.
Pujdu si koupit zas ta zazvorova lizatka, treba ted zaberou, doli, taky se musim delit s Hyneckem, on vubec musi vsechno jidlo 🙂

Tech 60 odpracovanych dnu aby byl narok na dovcu mi prijde blbost, mne ji proplatili a delala jsem jen leden, mozna kousek unora. 60 dnu navic dela 3 ne 2 mesice,m jestli se berou prac.dny. To musel byt jiny duvod - treba zkusebka??

babara
28. okt 2009

Prijde mi ze bricho mam teda mega, ale kila navic porad nic, jeste ani nejsem na puvodni vaze.
Jinak po Hyneckovi jsem zhubla vse uplne v pohode a to sem nabrala nejakych 16-17kg. Vychozi vaha byla 53kg a v puberte jsem vazila skoro o 10kg vic, tak mi to klidne mohlo zustat.
Jo a teda prsa ted rostou, i je citim 🙂
Musim rict, ze teda to jediny po porodu ci po kojeni dostalo trochu zabrat no 😖

Doli, s tim upadlym pindikem, ja se lekla, sem na to fakt skocila 😀 Sem si rikala, ze ta holka bude urcite potom transsexual chudinka 😅

Blani, dezyre, gratulace k chlapeckum! Holky to si vsechny nechate pohlavi rict? Nikdo nechcete prekvapko?

yanika
29. okt 2009

Dobre ranko, tak mne robili to vysetrenie este vaginalne, vraj je to lepsie vidiet... A videli sme toho dost, babatko sa mrvilo ostosest, chytalo si hlavicku stale. A bolo vidno aj bublinku v brusku - vraj to uz papa plodovu vodu, tak je to vraj fajn... No a tiez mi posunuli termin o 2 dni skor.
Najlepsie bolo, ako moj drahy so strachom v ociach na mna pozrel, ked doktorka zahlasila, ze crievka uz su asi v brusku a neplavaju volne! 😉 Mali ste vidiet ten vyraz v tvari.. ale mna to nezaskocilo, vsak mam nastudovane vsetko do bodky a zatial nam to tak vychadza...

Drzim palceky vsetkym ktore to caka, ja budem mat vysledky az o 2tyzdne, vraj mam ist este raz na krv, tak som z toho sama zmatena na co vsetko ma testuju.

Dez a Blani gratulujeeeeeeeeeem ku pipikom🙂))))
Ja si tiez urcite budem chciet dat povedat co to bude 😵 😵 😵 už len vydržať tych 6 týždňov do ďalšieho sona...

nikkka
29. okt 2009

Dobre ranko vsetkym...
my sa nechame prekvapit, nechceme vediet co to bude...

doli1
29. okt 2009

krásné pravé podzimní ránko
my si to určitě necháme říct.já bych to nevydržela a i hodně s praktických důvodů.když by jsme čekali holku tak bych chtěla mít fakt holčičku takže úplně nová vybavička a ta se musí kupovat postupně naráz by jsme to nedali.
třeba zítra pujde vidět jestli má pindíka nebo nee

nikkka
29. okt 2009

ale neviem do kedy to vydrzim, mozno si to dame povedat..

zdenkapo
29. okt 2009

babara,nejsem si jistá kolik to bylo pracovních dnů,ale ty si to teda splnila,já byla v PN od listopadu do dubna a pak MD,takže já nesplnila- a zkušebka určo ne- pracovala jsem tak několik let- jsou to odpracované dny, proplatili mi jen ten předchozí rok zbytek dovči

lucik...
29. okt 2009

My si to 100% necháme říct.. Sem zvědavá 🙂 Tchýně furt prudí že doufá že jí to neřekneme apod, si asi myslí, že to nepozná, když budem kupovat spíš holčičí nebo klučičí věci 😀 Ale má hold smůlu 😀

mayocka
29. okt 2009

ahojte krasne ranko!
doli tak ja citim ze aj my budeme mat chlapceka a podla tych mojich a tvojjich chuti som si viac nez ista ze to tiez bude chlapec...a nielen preto ale uz davno predtym som to citila tak.

a ja by som tiez nevydrzala do porodu nevediet co to je,aspon by som mu uz mohla hovorit menom ajked je v brusku a rozpravat sa s nim podla pohlavia 😉 strasne sa mi to paci a zda sa mi to mile 🙂

No uvidime kto ohlasi prve dievcatko 🙂

doli1
29. okt 2009

děda taky říká že ho to nezajímá on to dopředu nechce vědět ale ono nejde přejít když to víte. tam zaslechne to a tam zas to a pohlaví stoho vytuší

lucik...
29. okt 2009

doli tak hlavně my to tajit nebudeme, takže kdo se zeptá, tomu to řekneme, a nevěřim tomu, že za ní pak někdo nepřijde a neřekne "jeeeeee,tak vy budete mít chlapečka/holčičku" a ona pak bude naštvaná že se to dozvěděla, že 😀
My chceme holčičku, ale všichni říkaj že to bude určitě kluk ☹ Ale je to jedno nakonec 😉

m.c.
29. okt 2009

Já bych brala druhou holčičku, ale třeba můj táta by byl šťastnej za kluka, má 4 dcery a 2 vnučky 😉 . Ale hlavně zdravý dítě, pohlaví je fakt jedno.
U prvního jsem si to nechtěla nechat říct vůbec, ale nevydržela jsem to na posledním UTZ, takže jsme věděli měsíc před porodem že to bude holka a nikomu jsme to neřekli. Teď si to asi necháme říct dřív,ale zas bysme to chtěli tajit, uvidíme jestli se to podaří🙂.

nikkka
29. okt 2009

moja svagrina nechcela vediet co budu mat a doktor sa pomylil a povedal im to...

zuzub
29. okt 2009

ahojte 🙂 pozerám, že rozoberáte či chlapček alebo dievčatko, takže ja mám v tom jasno: chlapca by som chcela preto lebo chlapi majú ľahší život 😀 a dievčatko lebo to by bola taká moja princeznička, parádnica 😵 takže je to vlastne jedno, hlavne nech je len zdravučké 😉

blanka.k
29. okt 2009

dobré ránko, díky všem za gratulace, snad to pohlaví vyjde. tak hlavně,že je zdravé, ale tak kluk by byl super....dnes mám jít na kontrolu na gyn., ale to jsem neměla včera pít litr džusu, mám to k ní cca 50 min, no snad dojedu bez nehod 😀 Zítra mi končí PN, ale vzhledem k tomu, že je mi furt blbě jak na začátku (sice je mi míň zle, ale zas mě víc bolí břicho, atd....), tak do práce teda ani náhodou 😝 A taky si přijdu mentálně nějaká "mimo"kolikrát si ze mě muž dělá srandu, si bčas fakt přijdu jak magor, to by ze mě asi v práci měli radost 😅

lucik...
29. okt 2009

zuzub: přesně takový názor mám taky 😀 Hlavně je ať je zdravé a až budeme mít druhé mimi tak se určitě povede druhé pohlaví 😀

zuzub
29. okt 2009

inak mne je strašne sympatické,ked sú súrodenci starší je chalan a mladšie potom dievča 🙂

yanika
29. okt 2009

zuzub: suhlasim aj moj drahy ma mladsiu segru a maju super vztah 😅

blanka.k
29. okt 2009

staršího brácha je fajn pro holku, taky si myslím, že je to dobrá kombinace. Ale já bych radši 2 kluky, už jen proto, že mám strach, jak by v pubertě holka s klukem obývali jeden pokojík. Že když jsou stejného pohlaví, tak je to v tomto lepší. Ale to jen, že mě to tak napadlo, že v pubertě by to mohl být problém. Kdyby si to tak člověk mohl naplánovat, ale tady síťové grafy moc nepomohou 😀 😀 😀 😀 tak hlvaně, aby jsme byli všichni zdraví 😉

mishutka
29. okt 2009

Ahooj, k těm dětem:minulý týden se mně ptala man.teta(nemá mě ráda 😀) jaké bych si přála pohl.dítěte.
Tak jsem ji řekla, že kdyby to byla holčička tak bych se nezlobila 😉 A ona na to, že mám smůlu že to stejně bude kluk protože man.rodina holky neumí 🙂
Kdyby jste viděli jakou z toho měla radost, že mě může nasrat 😅 Ale mně nenasere 😎

mishutka
29. okt 2009

Mám staršího bráchu a je to na .... 😠

lucik...
29. okt 2009

holky já mam taky staršího bráchu, jen o rok, a jsme jak dvojčata 😉
mishu to jsme na tom podobně, mýho manž.rodina taky holky asi neumí 😀 To se dozvíme až nám to řeknou 😀 😀

mishutka
29. okt 2009

lucik.holky se dělaji prej dohloubky 😀 😀 😉 😅

zuzub
29. okt 2009

mishutka, to z takých ľudí si netreba nič robiť 😉 ja som zas včera stretla kamošku s jej maminou, a mi hovorila, že ako som len opeknela, že mi to teraz tak pristane ( mne sa teda ani nezdá 😀 😀 😀 ), takže budem mať asi chlapca 😅 tak som zvedavá....
a v auguste ked sme boli na jednej firemnej akcii tak mi jedna kočka z našej firmy hovorí , že do pol roka otehotniem a budem mať dievča 😅 aj ked na takéto veci moc neverím, som zvedavá...

mishutka
29. okt 2009

Mě taky říkali, že jsem zpěkněla, ale já jsem byla vždycky krásná 😀 😀
Asi vypadám líp, ale protože jsem byla u moře, na kosmetice a taky už nechodím do práce na 3 směny jak magor 🙂 takže pohodočkaaa 😀 😀

blanka.k
29. okt 2009

Mě bylo v září na zlaté svatbě řečeno , že vypadám hrozně natekle, unaveně, ...prostě hrozně. tak když jsme pak řekli pravý důvod, proč je mi zle, tak teta hned jásala, že holka je jasná, když vypadám tak děsně 😅

nikkka
29. okt 2009

hovori sa, ze ked zena caka dievca, ze ta dcerka zobere vsetku krasu v tehotenstve...ale ci je to ozaj tak...

mishutka
29. okt 2009

Říká, ale...
Těch "keců" kolem je mnoho špičaté břicho, krása, apetit a nevím co ještě 😅

Slyšela jsem, že když mám chutě tak to bude kluk 😅 blbost 🙂 Akorát já nemám chutě, ale normalně se najím a za hoďku mám hlad, kručí mi v břiše jako bych celý den nejedla 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre