Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
29. okt 2009

Tak to já budu mít novou Miss World.... nikdy jsem neměla dobrou pleť, ale teď těch boláků, loupající se kůže, teď mi mudr. napsala jiý šampon na lupy, takže teď se to hrozně zhoršilo, lupy šílený, i v obočí,....akné i na zádech, výstřihu, občas nějaký pupínek i na břiše, vlasy mi padají,....takže jestli to bude holka, tak bude modelka 😀 😀 😀

nikkka
29. okt 2009

a este som pocula teoriu od nasej upratovacky, ze ked ma zena mladsiu krv tak to bude dievca a ked muz tak chlapec, ze kazdych 7 rokov sa meni krv..takze moj drahy ma 29 a ja 27, tak on ma mladsiu krv mal by to byt chlapec...no potom vam poviem ci to ozaj tak bolo.. 🙂

lucik...
29. okt 2009

mě právě taky všichni říkají že sem zpěkněla že to bude 100% kluk.. Ale já si teda přijdu pořád stejná.. A přesně jak blani, mám akné na zádech a ve výstřihu a na čele... A to jsem nikdy v životě na akné netrpěla.. 😀
A jedna paní nám to zas vypočítala podle krve mě a manži a ta říkala že to bude holka 😀

lucik...
29. okt 2009

nikky no podle tohohle by to měl být taky kluk a protože jsme o 6 let tak holka jen jednou za x let jinak kluci 😀 Ale jak to vypočítala ta ženská, to netušim, ta chtěla vědět přesný datum i hodinu narození.. Tak nevim

pheva
29. okt 2009

Ahojte
U nas keby sa narodilo dievcatko tak svorka vybuchne od radosti. Ona ma len bratov, synov a vnukov. Ale zatial ani netusi, ze som tehulka 😉 Takze bude mat prekvapko...mozno uz tento vikend. 😀

Ja by som asi radcsej chlapceka kedze jedneho uz mam 😉 ale tusaka mam na babu....uvidime o 30tt.

nikkka
29. okt 2009

len este ma pri tejto teorii "trapi" jedna otazka, kedy sa ta krv pocita, lebo moja kamoska ked zostala tehotna mala 27 a ked porodi uz bude mat 28, takze az pocas tehotenstva nadobudne mladsiu krv..to su podla mna hluposti..

coko.joko
29. okt 2009

Ahojda holky,
mate dobry tema....no ja od mala mam krsnou plet,zadny akne,ale ted co jsem tehule,tak se me hrozne zhorsila plet a jsem z toho uplne hotova....kazdy mam novej pupinek na oblyceji a fakt jsem z toho nestastna....ale porad me neco rika,ze ja budu mit kluka,ale manzel by chtel holku.....tak uvidime kdo se trefil 😉

mishutka
29. okt 2009

nikka:moc jsem to nepochopila 😅 já mám 26(dneska 😀 ) a manžel 27 tak co z toho bude????

lucik...
29. okt 2009

nikky je to "stáří" krve v době otěhotnění...

mishu: krev se ti mění každých 7 let, tudíž když je ti 7,14,21,28... U tebe to vychází na holku, protože se vám oboum vyměnila krev v 21 ale tvoje je teď stará 5 let (je ti 26) a manžela 6 let (je mu 27)

lucik...
29. okt 2009

mě se krev měnila vloni a manžovi by měla letos.. 😀 Tak třeba ještě není uplně vyměněná když měl narozky v dubnu a počasli jsme v srpnu a proto to bude holka 😀

nikkka
29. okt 2009

mishutka VSETKO NAJ NAJ NAJ... 🙂
tak by to malo byt dievca, lebo mas mladsiu krv...ked sa zevraj meni kazdy 7 rokov, tvoja krv ma teda iba 5 rokov a manzelova az 6..

lucik...
29. okt 2009

mishu máš narozeniny...?
Tak to vše nej nej nej 😉

pheva
29. okt 2009

U nas podla tejto teorie opat chlapec. 😉

doli1
29. okt 2009

mě kámoška vypočítala podle krve že bych měla mít samé kluky a doufám že se sekla 😀
já měla vždy krásnou plet jen sem tam se mi trochu loupali ruce.ted je to hrůza,celkově vysušená,akné i na zádech a ve vyýtřihu hlavně mám furt dodupkované stehne,bílo zelená jak stěma no děs.proto si sem tam myslim že to bude asi holka

coko.joko
29. okt 2009

mishu...vse nejlepsi 😉
tak to ja budu mit podle vypoctu holku 😉

zuzub
29. okt 2009

hmm s tou krvou to je zaujmavá teoria som o takej ešte nepočula.mne čo som tehula tak sa pleť zlepšila, takže to ma teší a aj kvalitu vlasov mám lepšiu 😅 ja som od detstva mala problém s akné tak aspon teraz je to v pohode 🙂

mishutka
29. okt 2009

Děkuji všem... 😀

My to máme s manželem vychytané on má nar.27.10. a já 29.10. 😀 s tchýni 😉
V sobotu to oslavím už jsem si koupila Bohemku neal. 😎

Měla bych přijmout sázky co to bude 😀

lucik...
29. okt 2009

mishu bohemka neal. to existuje jo 😀 Hmmm, taky si ho asi koupim 😀 Mám totiž pořád chuť na šampus 😀 Asi to bude malej alkoholik 😀 😀 😀

mishutka
29. okt 2009

lucik:kup si ho je to mňamka 😉
Já si ho kupuju i běžně když je příležitost mě chutná i tak....nepotřebuju se opíjet za každou cenu 😅

lucik...
29. okt 2009

😀 hned se podívám v krámu 😀 A bouchnem ho až budem mít novou koupelnu, jestli se dočkáme 😀

mishutka
29. okt 2009

Mám ho z Teska, má bílou etiketu a pod nápisem Bohemia....je napsáno nealkoholický 😉

lucik...
29. okt 2009

to si mě potěšila, já si zrovna minule zoufala nad tim, že budu na silvestra bez šampusu 😀 Mám ho strašně ráda 🙂 Tak teď si můžu koupit ty lahve třeba 4 😀

mayocka
29. okt 2009

lucik: to my sme o takomto case pred rokom robili novu kupelnu a nove wc a buralo sa vsetko priecky a prach presne viem o com hovoris...ani to utriet ani nic s tym nenarobis a umyvat kazdy den aby sa neroznasalo...ach jaj este na Stedry den sme po murarovi umyvali vsetko a za stôl sme si sadali znicení ☹ ale stalo to za to kazdy nam ju teraz zavidi 😉 s odstupom casu to boli pekne chvile chodit vyberat vsetku sanitu a tak 😉

bramburka
29. okt 2009

jestli si okamzite nekoupim zloutkovy venecek, zešílím 😀 😀 😀

Já jsem sklenku šampusu uz mela, asi 3x, to si dat muzes. Jinak ten bohemia nealko se straaaasne kyselý ☹

lucik...
29. okt 2009

bram já vím, já taky už jednou měla sklenku, když tchánovci oslavovali že budou babička a dědeček 😉 Naši mi pořád cpou, že 2deci vína si klidně můžu dát, že to je zdravé, ale na víno zrovna moc chuť nemám.. 😉

Tak si ho utíkej koupit ať nezešílíš 😀 To já teď ulítávám na medovníku, mohla bych ho pořád 😉 A celkově všechny koláče 😀

lucik...
29. okt 2009

may: jo je to šílený... ☹ Navíc říkali že to stihnou do této neděle, jenže instalatér je jaksi neschopnej a trošku se zasekl.. Všechno mu trvá taaaaaaaaak dlouho.. Takže nám obkladač přijde až zítra a to musí ještě postavit jednu malou příčku a usadit vanu.. Tak pochybuju že do neděle stihne tohle všechno + obložení ☹ A pak zas přijde bůh ví kdy, protože je to známej ☹ To je ale pech..

mishutka
29. okt 2009

Cože vůbec!!!!Právě, že mi přijde sladký proto ho piju!!!Já kyselé nepiju,třeba ani víno ne protože mi vína přijdou kyselá trbká 😖
já jsem hodně na sladké nápoje.... 😅

lucik:zkus a uvidíš 😉

lucik...
29. okt 2009

zkusim a pak vám řeknu jestli je sladké neby kyselé 😀

bramburka
29. okt 2009

ja ho mela, ze jsme hodali i dětem, ale plivali to jako kyselý...tak si kup rychlé špunty, ty dětský, ty jsou sladký

mishutka
29. okt 2009

Mě říkal doktor na začátku těhu, že 2dc střk jednou za čas klíďo a malé pivko klidně denně 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre