Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
29. okt 2009

jo tak jasně, nejsem alkoholičky, ja mela na 3 oslavach 3x pripitek...v II. trimestru jeste klidnějc pak...

lucik...
29. okt 2009

střik mi nechutná a pivo taky ne 😀 Smůla 😀 Já teda alkohol celkově moc nepiju, takže mě to ani netrápí 😉 Mám ráda šampus a cinzano 😀

babara
29. okt 2009

holky, ja myslela ze to jen urcuje muz, ze kazdych 7 let se meni pohlavi spermiku ci chromozomy 😀
tak v tomto pripade, jestli je to v case poceti, mame zas kluka (bysme asi chteli Hyneckovi partaka), ted mi bylo 28 tak vetsina tehu bude v nove krvi, tak ale pohlavi uz je prece stejne vytvorene, ze jo, tak uvidime ;)
Co Blanka a dezyre, vam to vychazi na kluka?
S tou krasou blbost, ja si minule pripadala hrozne, plet silena, ted zrovna dobry, ale vetsinou taky milion pupinku... Ale mam krasnyho kluka, no, proc by mela byt krasna jen holcicka, ze jo 😀

mishu, vse nej k narozeninam!

nealko sampus by mi asi nechutnal , nevim, ale na Silvestra jsem si koupila Birella a byla sem spokojena 😀

doli1
29. okt 2009

taky jsem měla jeden přípitek metropol to jsme měli slučku se zš a s manžem jednu skleničku sektu ale vůbec mi to nechutnalo.

babara
29. okt 2009

jo ve Francii je pry uplne bezne, ze tehule piji vino, tam se nikdo nepohorsuje, je to pravda pheva??

My jsme dovezli teda s Free Duty levny Baileys, to milujem, tak sme si na narozky dali, mnamy mnamy, teda ale citila sem to v nohach hnedka, sem to musela redit mlikem..
Striku bych se taky nebala k jidlu. A obcas maly pivo k jidlu taky asi v klidu.

mayocka
29. okt 2009

mnam pivko milujem a prave Heineken a manzel mi ho prisne zakazal vraj nie 😠 az po porode ....urcite to neskodi malemu?je tam tiez alkohol predsa...

mishutka
29. okt 2009

Odřikáného-nejvetší krajíc 😀
co jsem těhu.tak mám chuť popít 😀

nikdy jsem moc nepila, ale klidně si dám rum s kofolou 😅

nikkka
29. okt 2009

ja si tiez dam sem tam cerveny strik..to nemoze uskodit..v malom mnozstve nic neuskodi a hlavne ked je to len obcas..

mishutka
29. okt 2009

Holky, my máme strach o naše mimča a vem te si feťaky 😠 Ti snad mají vždycky zdravé dítě 🤐

nikkka
29. okt 2009

jedna moja spoluziacka otehotnela v osemnastke, pila a fajcila cele tehotenstvo, este aj s chlapmi spavala...aj ked potom kojila..na jar ho vozila v kociku s holymi nozickami, len plienkou ho mala prikryteho a nam bola zima strasna...no a maly je zdravy a inteligentny chlapec..niekedy je to nespravodlive..

doli1
29. okt 2009

jedna známá dost fetovala a když se malí narodil tak řekli že se nedožije ani 3 let jak má zdeformovaný játra.matce byl odebrán a dat do péči babičky ta dodržovala přesně diety a malí už je velký.chodí do třetí třídy a je to šikovný chytrý kluk ale s doživotní dietou a kupou prášků

bramburka
29. okt 2009

Doli, to je strasny...

známí adoptovali dítě fetacky, ale delali vsemozne testy a vsechno a vypada, ze je OK a zdravý tak snad!!!bude!!! jinak je strasne krásnej!

lucik...
29. okt 2009

Holky nic se nemá přehánět, samozřejmě, ale sem tam sklenka něčeho dobrého přeci neuškodí 😉 Já se třeba strašně těšim na pořádnou zimu - na svařák 😉 Stačí sklenka, ale miluju tu vůni a chuť 😉

nikkka
29. okt 2009

neviem sice co to je svařak, ale ja sa tesim na varene vino.. 🙂 alebo medovinku na vianocnych trhoch.. 🙂

lucik...
29. okt 2009

nikka 😀 Svařák = svařené víno, předpokládám tedy že to je to samé co varene vino 😉

mishutka
29. okt 2009

nikka,lucik. 😀

nikkka
29. okt 2009

tak to bude to iste... mnam.. 🙂

lucik...
29. okt 2009

mishu moc se nesměj :-P 😀

mayocka
29. okt 2009

neviem kto tu pisal o pernickoch ale moja mamina mi vravela ze ked cakala mna tak ich zjedla asi 300ks 😀 vraj sa ich nemohla dojest 😉 a vraj pri dievcatku chuti skor sladke ako kysle no tak teda uz neviem ci to nebude aj dievca ked jem lekvar a lizatka 😀

mishutka
29. okt 2009

Mě to udělalo radost, že nejsem jediná kdo občas nerozumí a to mám Slovensko kousek 😀 😅

nikkka
29. okt 2009

tak niektore slova sa nedaju rozumiet.. 🙂 ale hlavne ze si rozumieme.. 😀

mishutka
29. okt 2009

Je u Vás holky taky tak škaredě???? ☹
Chtěla jsem jít na procházku se psem a asi prd 😕

nikkka
29. okt 2009

je aj u nas tak...ale sedim v praci, tak mi je to jedno..

hepinka
29. okt 2009

ahojte holky, ja som sa chvilinku neozvala, ale zbežne som sa snažila prečítať čo píšete. Radšej som sa ani nezapájala, lebo som mala hroznú depku a strach kôli menším komplikáciám - aj keď mi nie je takmer vôbec zle, som mrtva strachom, či budeme v poriadku. Ale musím dúfať, že budeme.
Dnes idem k jednému primárovi do nemocnice a zajtra ráno klasicky na poradňu takže sa veľmi teším no zároveň i bojím na ultrazvuk. Nemormálne ma sledujú a robia mi všemožné vyšetrenia (kôli cystám), takže ak mi dnes povedia, že sme v poriadku tak budem najšťastnejší človek na svete. Držte mi palce, potom napíšem a dúfam, že už konečne uvidím aj bábo, lebo som videla na ultrazvuku len na začiatku malú bodku a odvtedy mám pocit, že sa venujú viac mojim cystám ako bábätku.
Čo sa týka jedenia - ja mám podľa mňa skôr "chlapské chute" aj keď sa dosť divím, pretože ja som sa nikdy nevedela dojesť sladkého a teraz na to nejak nemám chuť (takže chalan? ja som chcela babu 😠 ale uz sa s tym zmierujem a je začína mi to byť jedno 🙂 Mimochodom v ktorom týždni to už bolo vidieť čo to bude? - ja som v 10tt. Pekný deň všetkým!

lucik...
29. okt 2009

hepi já mám teda taky obrovskou chuť na sladké a pořád 😀 A kamarádka co má rodit v na konci listopady říkala že to taky tak měla a čeká holčičku 😉 Ale sestřenka říkala že taky jedla sladké a má kluka 😀 Takže babo raď 😀

monulicka
29. okt 2009

ahoj hepi, mne naposledy Dr povedal ze s istotou sa da povedat co to bude az okolo 24 tt. ja teda dufam, ze to bude skor, som uz zvedava na prasknutie.
podla tej teorie o krvi by som mala cakat chlapca, tak dufam, ze je to pravda. aj ked na druhej strane, tiez som nikdy nemala problem s akne, vzdy plet jak porcelan a teraz som jak pubertacka, cele celo krupicove 🙄

mishutka
29. okt 2009

Nevíte prosím někdo kdy je dobré jít na to 3D??
Kamoška říkala, že je to lepší dřív(nevím kdy) 😅 než pozdeji pak už se tam to mimčo nevleze a je jenom po částech ☹

Viděla jsem od kamaráda DVD s malou a ta šla hezky vidět celá i jak do ni Dr.šťouchala a ona se pak protahovala 🙂 bylo to úžasné!!!!!!

blanka.k
29. okt 2009

Ahoj holky,
Mishut - vše nej n karozeninám 😉
Hep - držíííme palce, ať jste ok 😉
Tak jsem byal na poradně, tak jse se ptala na ty boelsti kyčlí, a prý v pozdější fázi těhu je to kvůli roztahhování a přípravě na porod, ale teď za tů můžou hormony, kontkrétně ....jsem magor, mi to vypadlo, takový ten na P... 😀 takže prý žádné obavy.
A hne dmi řekla, že za 3 týdny mám naloačno naklusat na Triple testy, takže jsem se ani nedostala k otázce, jestli se dělají, když NT+ vyšlko na jedničku 😅 Říkala, že to bude akorát udělat další fázi gene.vad 😅
Na to 3D/4D (teď v brně mají zrovna akci, že 4D za cenu 3D) je nelepší v 21-24 (nebo 25???)tt 😉
A zrobna včera jsem řešili na BRM s holkama to pohalví podle krve. V době početí nám s manžou bylo 28, ale M. krev je chvilku starší, tak snad to bude kluk. Pak tu ještě řešíte chutě...každý říkal, že nechápe, jak furt můžu jíjst jen sladký, a ještě jsem nevěděla, že jsem těhu a přestalo mi z ničeho nic chhutnat. na to, že jsem denně snědla třeba 3 koláče, čooládu, nějakou tu Mars, večer k telce zas něco.... tak najednou X týdnů nic, až tak před týdnem, dvěma mi M. koupil Toffife, tak to občas slupnu 😅 Takže, že by další potvrzení kluka-?

blanka.k
29. okt 2009

Tak jsem se koukla na jejcih webovky, a píšou ideálně 3D 22-26tt. 😉 http://www.prenatal.cz/index.php?id=47

lucik...
29. okt 2009

Holky já sem teda zvědavá, jak se nám tady ty naše teorie vyplni 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre