Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
29. okt 2009

tak mě tam teda taky vyšla holka 😀 Proto sem to sem dala 😀 😀 😀

zdeni a proč? Tam je to nějaký speciální?

doli1
29. okt 2009

holky zrovna jsem zjistila že nevim na kdy zítra jsem v hlavě jsem stále měla na půl devátou a na papírku mám napsaný na devět.zas tam budu jak debil dřív a táta mě rostrhne.to jsou vyhlídky 😀

doli1
29. okt 2009

3D ultrazvuk určo pujdu i šimče máme nahrátýho je to krásná vzpomínka.ideálka je jít kolem 24tt. já byla v 23tt a dr mi říkala že to bude ještě ufounek ale nebyl pak řekla že už je krásně vyvinutej.

bondy1
30. okt 2009

Dobré ráno maminky, odvčera som na PN, dnes nesiem zamestnávateľovi papiere, ak ste to tiež ešte neoznámili v práci - tu je fajn vzor, nakuk: http://www.alinka.sk/c/ako-oznamit-zamestnavate... 🙂

zdenkapo
30. okt 2009

lucik už jsem ti to psala včera,ale jak jsem dala odeslat příspěvek,tak mi stránka vypadla a už koník nešel,tak znovu 😉
3D je trojrozměrný obraz dítěte,takže i to pohlaví na tom určí s větší jistotou a i ty to tam můžeš sama rozpoznat, najet si na seznam.cz a vyhledej si si 3D utz a fotky nebo video...

snad mě v tom ústí na 3D někde vezmou a hlavně do Vánoc 😒

mayocka
30. okt 2009

cafteeeee som happy konecne som to sefovi povedala bol vytrepany z toho ze som tehu a vselico mu vyrilo hlavou s cim neratal a navyse nespokojny s tym ze pocas mojich prehliadok bude zatvoreny obchod a tak ze to nemoze no a co mam robit jedin sprava sa ako keby nemal ani stipku ohladuplnosti... 😠 ☹

blanka.k
30. okt 2009

Ahoj,
Mayocka - držím palce, ať to se šéfem je ok.
Vrátila jsem se od obvodní, přeppsala jsem si nechopenku ke gyn., tak jsem jí požádala, ať mi vypíše kolonku v těhuprůkace, tak to vypsala (psala tam i dioptrie 😅) a na to plicní a EKG jsem úplně zas zapomněla 😅 Fakt doufám,že to je těhudemence a ne trvalá 😅 😀 😀

babara
30. okt 2009

mayocka, to je ale magor.

Tak jsi necekala do konce zkusebky? Chces jit na neschopenku teda? Kaslels na to, on asi nebude tak hodny, ze by si te tam nechal?

hepinka
30. okt 2009

ahojte, bola som vcera i dnes na vysetreniach a ultrazvuku a zatial vyzera, ze sa mame dobre, takze som staaaaaaastna! 🙂 Konečne som bola na normalnom sone (sukromne okrem poradne, pretoze tam mi sono nemozu otocit ani ukazat, iba mi potom strcia do ruky fotku), pekne som videla babo, kopkalo nozickami, rozhadzovalo ručickami, srdiečko bije takze super. Cysta je sice vacsia ako samotne dieta, ale nemalo by nas to ohrozit a riesit sa to bude po porode - asi ma operacia neminie. Dnes som sa objednavala na screeningove UTZ idem tam o 2 tyzdne, uz by som aj toto chcela mat za sebou - ale ja si ani nepripustam moznost, ze by to mohlo byt zle. Vcera mi uz robili aj 3D, ale to bude naozaj pekne viditelne az neskor - lekar mi odporucal cca v 24 tyzdni. Tak pekny den vsetkym!

zdenkapo
30. okt 2009

holky vás posílají na plicní? já teda při Tomáškovi nebyla ani na plicním ani na EKG 😕

nikkka
30. okt 2009

ahojte..
ja som vcera studovala tu moju tehotensku knizku, ale ja tam nevidim ziadne kolonky na zubara, plucne alebo obvodneho..tak asi na slovensku to nemusime absolvovat...ani mi to nikto nehovoril zatial..

blanka.k
30. okt 2009

Zdeni - já právě nevím, jak se tam chodí, jak psali holky (i z jiné dizkuze), nektěré musely všude, některé nikam... tak já právě nevím. Jediné čeho se bojím, že jsem letos několik měsíců bojovala s plicníma chlamydiema, tak se holt pokusím nezapomenout na to zeptat gyn. na další poradně 😅

zuzub
30. okt 2009

Nikka to ti tam dajú len razítko, mna poslal k obvodnéj a k zúbárke a pľúcnom a EKG nič nehovoril

blanka.k
30. okt 2009

Aha,tak my tam máme kolonky ještě na EKG a plicní.

nikkka
30. okt 2009

no podla mna moj doktor ma nikam neposle..uvidim ako prebehne dalsie vysetrenie, ale ked pojdem zase bez informacii odtial, tak prejdem k druhemu a hotovo..

medan29
30. okt 2009

Ahojka, tak já mám jít taky jen k obvodní a k zubařce

pheva
30. okt 2009

hepinka tieto tehotenske cysty sa vo vacsine pripadov vstrebu. Povedali ti rozmer cysty? Ja som mala cystu pri Henovi 6x6cm a pocas tehotenstva sa vstrebala. Teraz mam tiez jednu s rozmermy 5x6 cm a tiez my povedali, ze sa to vstrebe.Treba to len odsledovat.

z.lienka
30. okt 2009

Baby neviete náhodou stránku s výpočtom pohlavia dieťatka?

mayocka
30. okt 2009

babara: ja uz po skusobnej mam 😉 dnes je posledny den 😉 takze som za vodou,a mam ho uplne v paži,nech si hovori co chce uz mi nic nemoze a na prehliadky pojdem normalne mam na to pravo a paragrafy tiez takze nie som robot a nebude si somnou robit co chce...teraz uz nie este som sa bala co bude ale teraz by sa mal bat on koho tu zozenie lebo sem nechce nikto ist nemohla tu predomnou tiez tehotna nikoho za seba zohnat tak viem ako nanho 😉 😎

pheva
30. okt 2009

mayocka vsimla si si ze tvoje dietatko lezi v bublinke v tvare srdiecka 😀 to chutnucke. Je to naozaj vydareny zaber.

doli1
30. okt 2009

Ahojky už jsme doma s NT+ bylo to tam rychlé a hned mě brali tak to bylo super.výsledky krve budu vědět až v pondělí ale nevadí.hlavně že ultrazvuk dopadl dobře vše je tam jak má byt.v albíčku máme fotečky.byl to fakt neuvěřitelný zážitek vřele doporučuji všem a už se těšim na 20tt kdy tam pujdu na velký ultrazvuk.pohlaví se snažila vykoumat ale nevykoumala.věnovala se tomu tak 3 min ruzně to natáčela.říkala že tam výčnělek je i nám ho ukázala ale že to je jen pohlavní orgán a co to bude si vůbec neodváží říct u tohoto mimnka.řekla by že kluka a pak to zas točila a tady je to zas holčička takže to budem vědět až později ale fatk se snažila.

blanka.k
30. okt 2009

Doli - gratuluji k NT 😉 Jen si pak z toho webu vytiskni ty výsledky, po mě je včera moje mudr.chtěla, že prý z toho NT jim to hrozně trvá, než jí to pošlu, tak ať jí to do příští oradny vytisknu 😅

hepinka
30. okt 2009

Mna automaticky poslali na EKG (idem v pondelok rano), a na screening UTZ v 12.tyzdni, k zubarke som bola klasicky na preventivku a na dalsiu mam ist cca po 5 mesiaci. O plucnom nepadlo ani slovo
Pheva - cysta je cca 5 cm velka, ale rastie tam dalsia - lekar mi tiez hovoril,ze sa to moze vstrebat, ale neviem nevyzera to tak, lebo sa to zvacsuje - no pre mna je dolezite, ze nas to nehrozuje a uvidime potom - to teraz neriesim.
Prepacte za mozno hlupucku otazku ale ako sa daju vkladat fotky do fotoalbumu a ako sa daju prezerat tie, ktore tam vkladate vy - generuje sa to podla mena?

mishutka
30. okt 2009

ahoooj holky, celé dopol. jsem uklízela a už toho mám plnou... 😅

Moc jsem vás nedočetla, jen tak v krátkosti 🙂 Kdyby někdo chtěl čenžovat děti tak beru holku 😀 😀 😀
I když v porodnici to taky není 2x jisté 😀 , že nám je nevymění ☹

Já čekám na výsledky 10 dní...

doli1
30. okt 2009

blanko já jdu k dr až za tři týdny tak to už by tam mohli mít ale pro jistotu to vytisknu.

blanka.k
30. okt 2009

Doli - já jdu taky teď až 19.11, ale stejně mi říkala, ať to vytisknnu 😅 Mě to včera nenepadlo, na NT mi ráno dali papír s tím UZ, pak že svýeldky UZ a krve mi zavolají, tak po obědě volali a odpoledne že budou výsledky pro mě na webu ke stažení a že kompletní zprávu posílají rovnou mudr. Tak mě překvapilo, že to neposílají hned emailem 😅

blanka.k
30. okt 2009

holky, mám dotaz... a je míněn napstor vážně, tak se mi nesmějte. Rozhodla jsem se poprvé upéct nějakou buchtu.... 😅 Tuto bych zvádla, ale co je sakryš ta krupice? To je takové to, co se dětem z toho dělá kaše? nejde to nečím nahradit, mám tu jen malý obchůdek a nevím,jeslti to budou mít 😅 jsem fakt antiralent...
http://vareni.dama.cz/index.php?a=ukaz&recept=2828

mayocka
30. okt 2009

pheva: ano ano vsimla som si este ked mi robila UTZ ze tam vidno srdiecko a nechapala som tomu 😀 a myslela som ze to tak ma kazda mamina 😀 je to krasne ked lezi v srdiecku 🙂

blani: krupicova kasa sa robi pre deticky z krupice to je pre deticky asi myslis dobre pytaj si krupicu v obchode a oni ti uz daju urco ju budu mat neboj sa 😉

pheva
30. okt 2009

hepinka postup:
1. chod na uvodnu stranku - na uvodnej stranke na lavej strane mas napis " vsetky albumy" a " moje albumy"
2. Klikni na na moje albumy ( kde mas vysvetlane ako si mozes vytvorit tvoje max tri albumy)
3. ked tam budes vkladat fotky nezabudni ich zmensit ( pretoze prilis velke neprejdu) ak tvoj manzelik by bol nahodou sikovnejsi tak ho popros aby ti to ukazal .

Aby si si mohla prezriet ostatne albumy staci ak kliknes na znak fotoaparatu, ktory sa nachadza na pravej strane kazdeho zaregistrovaneho. Je tam fotoaparat, sipka do pravej strany a vykricnik.

blanka.k
30. okt 2009

Odvolávám dotaz.... jsem blbá a přehlídla jsem, že je to CUKR krupice.... tak to mít budou 😀 Bože, chudáci naše děti, až jim buud místo manžela vařit já 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre