• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
Blani, fotky budou určitě krásný! Ale já osobně bych se nechala fotit až tak v 5-6 měsíci, to už je takový hezký těhotenský bříško, já teď vypadám spíš jak tlustá než těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Dneska jsem koupila první a asi jedinnou dražší věc pro mimčo, sehnala jsem za dobrou cenu autosedčku co můžu nacvaknout na kočár co máme (Jané Slalom Pro). S kočárem jsem max. spokojená, u Peťuli jsme tu autosedačku nekupovali, na podzimní mimčo to nemělo moc cenu, ale teď si myslím že ji využijem :wink: .
31. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je vám některé co už jste po 12tt ještě blbě. Mě totiž bývá pořád zle, mívám odpolední a večerní nevolnosti, ráno je mi dobře. Někdy je mi trošku líp lale pak druhej den je mi zas hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak teda nevím kdy to přejde :unamused:
31. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.c ,
mne by mal 13tt zacinat od pondelka,, tak som zvedava, co sa zmeni.... tiez som na tom rovnako,, uz to trochu ustupuje,, a ked mi je jeden den podozrivo dobre,, odskacem si to na druhy den, kedy mi je trikrat tak zle.... takze aj ja cakam na zazracny :wink: druhy trimester...

:slight_smile:
31. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
M.c. - já se chci nechat fotit průběžně, tak sjem si říkala, že ještě teď na začátku, kdo ví, jestli se na původní postavu vůbec vrátím :sweat_smile: Další focení bude za 3 měsíce a pak na konci těhu :wink: To je super, že jste to sehnali za dobrou cenu. Však ono se to do května nezkazí :grinning: A blbě mi je míň, ale tak nějak jinak, npařed jsem měla celodenní nevolsnosti, teď to přes den jde, večer mi ale často bývá hodně špatně :sweat_smile:
31. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to jste mě s těma nevolnostma moc neuklidnily... No co, musíme vydržet, přejít to někdy musí :wink: .

Blani, tak to jo, já sem si myslela že bys to měla jedinný profi těhu fotky:sweat_smile:. Je fajn že máš někoho kdo tě hezky vyfotí, mě se ty fotky v těhu moc líbí. Doufám že nám sem pak dáš ukázku!
31. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě není tak úplně zle jak dřív,ale úplně dobře taky ne, právě jak kdy,ale po ráno zvracím vždy

Blani,tu záruku 4 roky má Nanny,ale já chci,abych mohla malé dávat spinkat také občas na verandu na vzduch do kočárku a abych tam nemusela furt lítat kontrolovat,když se starám ještě o starší dítě,takže připadá k úvahu jedině Babysence II pro své rozměry
31. okt 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé a děvčata, která chcete ten těhu pás,tak mají na aukru úplně nové,uni velikost,různé barvy za 150,-Kč,tak snad to je příznivá cena, jinak na MMB
31. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - aha, já taky předpokládám, že budu dávat mimčo na terasu před okno, tak toabychom koupili velký kočárek :sweat_smile: Zatím jsem ale nad tím nepřemýšleli, určo chceme nějaký terénní, abych mohla drandit a barákem po polích a lesích :sweat_smile: A zároveň ne moc těžký, abych s ním zvládala cestovat MHD (teda předpokládám, že mi nějaký mladý muž pomůže :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ), snad jo, v červnu už bude teplo, vytáhnu zas výstřihy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenčo škoda že nemají žádné potisky.na MMB jsou dryhý ale pěknější.
31. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky jsem koukala na MMB na nějaké za myslím 250,- s takovýma těma tlapkama. V týdnu si je chci objednat a pak ještě takvou tuniku na zimu. Ať můžu v šalině vypupit břicho a třeba mě někdo pustí sednout :grinning: :grinning: :grinning:
Kamarádka mi poslala 4 fotky, co mě fotila, zatím náhledy, na pohledu zepředu se břicho ztrácí, ale na jedné je to jak před porodem :sweat_smile: Však jsem taku do sebe předtím narvala víc obědu než manžel a to je co říct, až se divím, že jsem to rozdýchala :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, ja nemam jeste zadnou fotku vylozene briska, to me stve, manza me pekne zanedbava, je fakt, ze ted neni na nic cas :frowning2: A to uz mam brisko teda akt mega, uz vytahuju taky tehu vecicky, musela sem rozepinat knofliky na kalhotech posledni tyden :grinning:
Pas jsem minule nemela, ale urco poridim.

m.c. mne je blbe porad, ale snad uz ne tolik, vcera vecer jsem teda prekvapive zase zvracela, ale dnes je mi dobre :dizzy_face: dnes jsem 15+0
1. nov 2009 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BLANI,tak pochybuju,že seženeš takový kočár,kde by se Nanny vlezla,mi máme kočár baby merc a jiné myslim širší nebudou a ty korbičky ,jak se nacvakávají na podvozek,tak ty budou si myslim taky úzké,tak proto musíme pořídit Babysence II,ale myslim,že je to taky dobrá značka a bezpečná taky,našla jsem na netu dobré referencemkolikrát lepší než na Nanny,ale asi to bude na stejném principu,tak je to fuk,jde tam jen o tu velikost desky :wink:

DOLI to je fakt,že s potiskama jsou hezčí,ale když to někdo nosí jakoby pod kratším tričkem a dole vyčnívá třeba jen půl pásu,tak jsou tam nějaké obrázky k ničemu... ale našla jsem další super stránky a ty trika taky žůžo... mrkni

http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/shop/tehotenske-pasy

BABARO jak je možné,že máš v pasu 16tt a TP máš týden po mě a mě vychází skoro o týden míŇ
1. nov 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
tuto stránku jsem včera taky našla.můžeš to nosit naopak triko dolů a pás aby ti šel vidět.
právě se divám jak to letí už 16tt
třeba kočárky roany tak tam se vlezou a je víc značek co mají korbičky kolem 80cm a tam se vlezou.
1. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - tak asi nakráčím do prdejny s metrem a budu měřit...ale to je ještě hudba daleké budoucnosti... vy zkušeněší, kdy je dobré koupit kočárek? kdy je "sezona" a kdy jsou výprodeje? Existuje něco takového? :sweat_smile: Mě ještě napadlo, že si stejně na terasu p pořídím nějaký "lehátko", protože jet s kočárkem přes obývák nebude asi to pravé (kvůli špíně) a na terasu vedou 2 schody a tahat se s tím. Naši možná mají ještě po mě starou Libertu, to byly aspoň kočáry jak kráva, tak si nechám na ní našít hezký "stan" prot hmyzu a teplu, a bude. A taky na terase může mít nějaké "nesváteční" vybavení kočárku jak na ven :sweat_smile: Nějak mě chytá šetřící nálada... :grinning:
Těhu pás chci nosit nahoře...abych byla hezky v teple...stačilo jak jsem šla v týdnu k mudr. Hezky kalhotky (takvé ty bezešvé s nohavičkama a k pupku, pak silnější punčochy, těhu sukně, na ní dlouhé triko, světr a bunda....ai nebudu počítat, kolik vrstev :grinning: Objednávat si je budu odtud: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=488819 :wink:
A já jsem dnes 12+5... takže ve středu končím 1. a začínám 2.trimestr, huráá :grinning:
1. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj něco takového existuje :grinning: za chvíli začnou už ted jsou vidět někde slevy.budou potřebovat vyprodat značky roku 2009 aby mohli uvést na trh výrobu 2010.ještě pro nás brnáky je v březnu na výstavišti vše pro dítě je tam děsný výber všeho a na vše slevy.hlavně když se tam dostaneš první den.
kdy je druhý trimestr?
1. nov 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, já to počítání taky nechápu, já mám TP o 2 dny pozdějš než Babara (stejně jak Doli) a mám o 2 týdny v pase míň :slight_smile: . Asi je to délkou cyklu, netuším :confused:

Holky, dáváte tu odkazy na ty těhotenské pásy, neplánujete si někdo koupit rovnou ten podpůrnej pás? Ať už je teda i funkční a ne jenom na parádu? Nemám s tím žádné zkušenosti, takže nevím jestli to fakt pomáhá.

Blani, já mám pocit že akce na kočárky musíš sledovat, určitě se vplatí nějakej dětskej veletrh. A doporučuju na terasu nějakej starej kočár.
1. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to jsem zapomněla.starou libertu jsem hodně využívala.na zahradu či balkon je ideální.šimi se tam vezl ještě v roce.
1. nov 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.c. kdy máš termín?
1. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doli, stejně jak máš ty v pase - 9.10.:slight_smile:. Na utz mi to teda posunul o 2 dny dřív, ale to je jedno, nechávám termín podle MS.
1. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.c. co já vim od sestřenky tak to funguje.. Budu to od ní mít půjčené :wink: Tenhle chci na zimu aby na mě netáhlo :grinning:
1. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám podle ms 6.5 a ted mi to posunuli na toho 9.5 podle ultrazvuku a muj r říká až 11.5 a toho 11 to vychází i na dobu ovulace tak myslim že tento bude ten praví.ikdyž jako druhorodička to bude asi dřív
1. nov 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau tak ja jsem dnes 12+0, zitra jdu na ultrazvuk, uz mam i hlidani, tak snad si to vychutnam.
1. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
M.c.... 1. dnem poslední menstruace začíná 1. týden těhu, týden po něm je teda 1tt+0 (tj.začíná 2týden těhu,atd...). u mě to je takto:
27.7. PM (pondělí - takže každé úterý v týdnu je Xtýdnů+1den, středa X+2,....)
dnes mám podle PM být 13+5, ale podle UZ jsme o týden mladší, a pokud je rozdíl mezi termínama PM a UZ do týdne, počítají se termíny podle PM, pokud je to víc, tak podle UZ, tak jako o mě, sice mi tu píše pas, že jsem 14tt, ale díky pozdější ovu jsem 13.týden těhu, přesně 12+5 :wink: A protože těhu trvá buď 10.lunárních měsíců (tj 10x 4 týdny) nebo 9,5 kalendáříního, tak je tu ještě taková tehu tabulka přesně rozpočítaná na 9.měsíců, hodně holek ji mám v albech, takže poslední den. 1.trimestru je 13+2 :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3398003&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 :wink:
1. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to mate fuk, termin netermin, ja rodila o 3 tydny driv a celou dobu mi posunovali termin na pozdei, ze byla mala. V den porodu jsem byla rano na kontrole, odhad 2,5 kg, večer se narodila a míry 3200g...to hezky pres odpoledne nabrala, co? :grinning:
1. nov 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasně, přesně v den termínu se narodí jen 5% dětí :sweat_smile: Důležité je to spíš pro práci, vybírání dovolené, atd, protože pro někoho může být rozdíl třeba 2 týdnů dost podstatný, tak aby člověk včas věděl, kdy si co zařídit, atd.
1. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blani, to počítání podle MS je mi jasný, jenom jsem nepochopila jak to kůň počítá, když má Babara v pase termín 7.5 a u toho 16tt, a já mám termín 9.5. a mám 14tt...
1. nov 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ma niektora termin 16.maja?
1. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mě právě posunuli termín na 30.4. dle utz,ale malého jsem rodila taky na 39 +0,takže třeba budu na narozky 24.4. v porodnici :grinning:

doli,já nemyslim,že se nevleze tou delší stranou,ale tou kratší,Nanny má 55x35,tak těch 35cm mi nedá do šířky na našich 33cm....
1. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já jsem 12tt+3, tak ještě koousek a 1. trimestr bude za mnou - docela rychle to uteklo. Začínám tomu už i věřit :sweat_smile:
A já uvažuju nad tady tím pásem a trikem: http://betterfly.mimishop.cz/katalog.php?kategorie=60436
ve spodní části je akční nabídka
1. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni, m.c., neplaste se, v pase mam termin asi o 12 dni pozdejsi nez oficialni dle MS i UTZ jen proto, ze jsem si nastavila delku posledniho cyklu na 40 dnu, misto "standardnich" 28. Tot vse. Muzete si tak s TP hrat vsechny, ja jen zadala pravdive udaje, ale kun to prehani. I kdyz delka cyklu muze mit vliv na TP, ne az takovy, jako tady pocita MK.

Jinak me hadali v Krci velikost mimi perfketne, hlavni machr je na to ten Sever, ten jen osahal bricho a odhadl to, i ostatnim. Mne uplne presne - 3kg a my meli fakt 3000g :grinning:
1. nov 2009 o 15:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok