Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
2. nov 2009

Z diskuze z BRM šla dnes jedna holčina na plodovku a další jde v pátek, tak jsem taky zvědavá, jak dopadnou 😅 Ta druhá určo měla NT+ v pohodě, ta první nevím, jeslti na nich byla, měla tu albíčko,ale nemůžu je najít ☹ tak jsem taková trichu nervní za ně, snad to bude ok 😅
Já jdu zítra na kontrolu na endokrinologii, mám přes 2 měsíce vysazené prášky,tak jsem zvědavá, jaké budou výsledky 😅

bramburka
2. nov 2009

blanko, uvidis ze negativne, fakt jsou ty triply strasne moc casto falesně pozitivní!

Děkujeme za přání!

terkajesterka
2. nov 2009

xenušce taky přejeme všechno nejlepší 🤐 🤐 🤐
holky, nestrašte s těma testama...... 😅 já jdu příští úterý a bojim bojim.......

lucik...
3. nov 2009

Dobré ránko 😉
Terko já jdu 25.11. a taky se bojim, ale rozhodli jsme se s manžou že i kdyby vyšli negativně tak to necháme být, na AMC nepůjdu, uvidí se pak na velkém UTZ... Budeme věřit NT +

pepibubu
3. nov 2009

Ahoj holky, já jdu tenhle týden na krev a za dva týdny na utz, NT+ a s doktorkou jsem domluvená, že mě na triply hnát nebude, pokud bude NT+ v pohodě.

zdenkapo
3. nov 2009

holky tak odsávačka na vysavač je nenahraditelná a je to rychle... ted teda už většinou Tomášek smrkne sám,ale teda pokud to čas odčasu je potřeba,tak je řev,jen zapnu vysavač a brání,ale co se dá dělat,lepší,než aby se to vrazilo do uší... a nehty- na rukou úplná pohoda,ale nohy se mu nelíbí stříhat,to ho musim něčim zabavit 😉

mayocka
3. nov 2009

cumemila ahojik vitam ta teda kedze to nikto este nespravil 😉 tak sa drzkaj a stastne tehulkuj ako doteraz a teskajte sa z maleho a napis aj co a ako 😉

michalag
autor
3. nov 2009

Ahojte babenky 🙂

michalag
autor
3. nov 2009

babenky, asi vsetky sa bojime, ale musime verit nasim drobcekom ze su v poriadku .... ja idem na triple testy a ak budu vysledky zle, tak potom sa uvidi, ale ja som mozno hrozna, ale postihnute babatko by sme si dali asi prec, viem na co mam a toto by som asi ja nezvladla 🤐 🤐 🤐 , ale NEODSUDZUJTE MA !!!! Prosim

ten vysavac je naozaj perfektny, aj u nas ked je to nevyhnutne, tak ho obcas vytiahnem a za 3 roky sme ho pouzili 2x, tak mozno preto sa ho aj boji, ze je to pre neho malo pouzivane a co sa tyka nechtikov, tak nas si da krasne strihat nechtiky, dokonca sa spyta ci uz nejdeme strihat a ci uz nema dlhe, ale na nozkach je steklivy tak to ide trosku tazsie, lebo vrti nozickou, ale neplace a aj uska si rad cisti 🙂 , ale ked bol malicky, tak strihanie bolo s placom, ale oni si postupne zvyknu 😉

gaby21
3. nov 2009

Ahojte dievcata, chcela by so sa opytat- ak vam uz urcili pohlavie pri NT screeningoch, do akej miery si myslite ze je to presne, lebo mne DR. s urcitostou povedal- je to chlapec, tak moj muz je v takom tranze ze az, ale co vas citam tak vam doktori povedali ze je este velmi skoro, tak aby to nakoniec nebolo prenho sklamanie. (mne je to jedno len nech je zdrave). Tak aky je vas nazor?

hepinka
3. nov 2009

ahojte babenky, ja som sa zase dlhsie neozvala, ale snazila som sa aspon zbezne precitat co ste pisali. Ja este nenakupujem, len uvazujem do coho investujem, prezeram si vecicky a mam spisany super dlhy zoznam spolu s orientacnymi cenami🙂 Mna az buduci tyzden caka screeningovy UTZ spolu s krvou atd. dufam,ze to dopadne dobre. tak pekny den vsetkym!

lucik...
3. nov 2009

michalag: já bych na to taky neměla ☹ Jenže popravdě řečeno.. Čemu věřit.. Triple testům které vycházejí dost často špatně i když to tak není a nebo screeningu který je přesnější? U AMC je pravděpodobnost potratu... Sice malá ale je.. A je strašně těžký se rozhodnout.. Miminko může být zdravé a můžeš o něj přijít a nebo naopak bude nemocné.. ☹ No už aby to bylo za námi

mishutka
3. nov 2009

Ahoj,vy zas máte náladu 😅

Michalag:ty vitamíny Femibion bereš normalně tabl.+ tob.?? Jaký by to mělo smysl brát na přeskáčku?

lucik...
3. nov 2009

mishu no já mám teda náladu, to je fakt ☹
Ale vůbec nevim proč ☹ Screening nám vyšel negativní, jen prostě mi dala ta doktorka tím co řekla brouka do hlavy a já mám teď strašnej strach z těch triplů, že budou špatné.. Nevím proč si to myslím ☹ Asi tím co řekla

mishutka
3. nov 2009

Lucik:neblázni!!!!! 😉

Já si furt říkám, že když mně nic nebolí,nevytéká 😀 atd. tak není boha aby to dítě nebylo ready 😉
Taky se můžu milít ☹ ve čtvrtek budu chytřejší 😀

Dneska se kamarádovy v Praze narodil klučina Filípek 😀

lucik...
3. nov 2009

mishu a co se děje ve čtvrtek 🙂 ?

Já vím, asi přeháním, ona v podstatě neřekla nic hrozného, ale měla radši být zticha 🙂 Taky si řikám, že jsme oba mladý, zdravý, otěhotněla jsem hned první měsíc, nic mi není, tak to musí být OK... Ale stejně to hlodá 😀 Takhle přesvědčená jsem šla i na NT a pak mi sklaplo když řekla to něco chytrýho 😀

mishutka
3. nov 2009

Výsledky mých testů 😉

nikkka
3. nov 2009

ahojte...
nesmieme sa tak bat, lebo to nasim babatkam neprospieva...samy sebe robime tym zle..
ja pre istotu ani na ziadne testy nechcem ist, iba na povinne pojdem..
mojej kamaratke tiez povedali, ze ma zle vysledky a odmietla ist na plodovu vodu a teraz ma zdraveho chlapca...

pepibubu
3. nov 2009

holky... všechno je relativní... Já bych nedokázala "dát pryč" postižený dítě, říkala jsem si vždy... ale co máme Pepína, tak mě napadlo, že bych to možná dokázala - pokud bych se měla starat o postižené dítě, tak by Pepa byl totálně odstavenej na druhou kolej, ať bych se snažila sebevíc...a to by si nezasloužil... Vlekla bych to s sebou asi doživotně, ale asi bych to ukončila... Jak říkám, vše je relativní

nikkka
3. nov 2009

ja nad tym uvazujem tak, ze cloveku sa moze aj pocas zivota nieco stat a zostane odkazany na pomoc druhych a predsa ho nedame zabit...

pipussa
3. nov 2009

kocky, mozem si dat zapecenu nivu na pizzi ???
v ponuke je spenatova pizza s nivou...
co na to tehulky ?

mishutka
3. nov 2009

já ji jím normalně!!! Nevím proč,ne 😉

yanika
3. nov 2009

ahojte, myslim ze je to velmi tazka tema, ale zaroven mam pocit, ze kazde rozhodnutie bude spravne🙂 kazda mame svoj zivot, svoje starosti a radosti a neda sa o tom hovorit vo vseobecnosti.... Ja dufam a velmi si prajem, aby vsetky nase babatka boli zdravucke 😵

pepibubu
3. nov 2009

No, plísňové sýry by se po dobu těhotenství neměly jíst.... Stejně tak vnitřnosti - játra, takže ani paštiky atd. Myslím že za zdravé děti to stojí

Na druhou stranu, kolik té nivy na tu pizzu daí, že...

lucik...
3. nov 2009

pokud jí nejíš každý den na kila tak si jí klidně dej... To je stejné jako že se nesmí kafe, kola, zelený čaj, černý čaj... atd atd... V malém množství určitě neuškodí, když na to máš chuť 😉

nikkka
3. nov 2009

vsetko sa moze jest, ak nejedavas ten syr kazdy den, tak myslim, ze raz za cas to vobec neuskodi..

blanka.k
3. nov 2009

Ahoj holky,
dnes jsem byla na endokrinologii, tak po vysazení léků mi vyletěl prolaktin ze 3 na 17,ale furt to jde, ale 2 roky jsem bojovala se zánětem št.žlázy, no, tak už to bez léků nepůjde, takže jsem nafasovala prásšky, ale spíš z toho mám radost, protože na každé kontrole to nebylo úplně ok, ale prý tělo si s tím poradí, tak teď v těhu jsem spíš ráda, že nakonec mi ty hormony št.žlázy předepsala. 😉
A udělala jsem si radost, v tesku jsem objevila takové ty hrazddičky pro děti, jak na to visí plyšáci, štěrchátka, atd.,.... a ppod tím je podložka, pův.cena 1600,- a já to tam objevila v akci za 370,-!!!! 😀 Tak mám radost.

pepibubu
3. nov 2009

holky kofein se nemá ze dvou důvodů: 1) zrychluje srdeční frekvenci plodu, která už tak je dvojnásobná proti nám a 2) zhoršuje metabolismus ukládání vápníku, takže děcko má pak křehčí kosti....

michalag
autor
3. nov 2009

mishutka, ja beriem obidve naraz ako sa to ma ale obcas zabudnem, ale podla mna sa nic nestane ked si nedam 1-2 dni. V jednej tabletke je kalcium, kyselina listova, nikotinamid ... a v druhej upraveny rybi olej, glycerol a mono a diglyceridy mastnych kyselin ...

lucik, ved hej, ale niektorym zenam nevadi ze budu mat aj postihnute babatko a psychicky to zvladnu, ale ja patrim medzi tu druhu skupinku 😝 🤐 ... je to tazke rozhodnutie

lucik...
3. nov 2009

michal: já vím, ale taky patřím do stejné skupiny jako ty... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre