• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
jak se tak divám tak jsem našla ještě dvě možný plavání v brně.ceny jsou rozhodně vyšší ale to bylo jasný.
vzp přispívá 400 a ministerstvo 500.to je taky dobré.
5. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda to je super cena, doli, bych hned chodila bydlet tam, hlavne to plavco by mi bodlo.
A slana voda by mi zas bodla na ekzem.. V Praze jsem slysela, ze je v Hloubetine. Ja to ale na tehu cviceni tedkom nevidim, v okoli o nicem nevim, dojizdet se mi moc nechce. Navic ted zacinam s preklad. kurzy anglictiny, to mi bude to dojizdeni jednou tydne do Phy bohate stacit.
Jen na to plavco bych si aspon obcas zasla, co vy Prazandy mate v planu???
5. nov 2009 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzem do akváče i s prckama, hned jak mala dobere antibiotika co ty na to Baru?
5. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Praze stoji plavči okolo 350 kč na pul hodky, jen tak pro srovnani.... :frowning2:
5. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bramburka to je teda přehnaná cena, že se nestydí :rolling_eyes:

lucik já zítra budu vařit guláš. hold teď manžel musí jíst to, na co mám chuť já :grinning:
5. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babar: já bych klidně chodilo na plavčo :wink:
aaadus: no na guláš chut nemám :grinning:
5. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dieccata, som si vsimla, ze ste sa dnes rano bavili o ockovani proti chripke, tak mne dnes volala sestricka z gyndy, ze vraj im doslo nariadenie povinne zaockovat vsetky tehotne, takze mi pride za par dni pozvanka ku obvodnej :unamused:
5. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo je gaby za hlúposť, nemôžu ťa donútiť sa zaočkovať, u nás nie je žiadna epidémia takže nie je dôvod :unamused:
5. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa stane ak sa nedam zaockovat?
5. nov 2009 o 16:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, ja neviem, tak mi to povedala, nejak sa mi do toho nechce, za cele tehu som nevzala vobec ziadne lieky a to ma uz tyzden boli priserne hlava a zrazu ze zaockovat, tak ale co uz hadat sa s nimi nebudem, hadam vedia co robia :wink:
5. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja obvodna ani nevie ze som tehotna, takze mne pozvanka nepride... :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej sak ani moja nevie, ale preto mi volali z gyndy, ze chcu adresu obvodnej, poslu jej info o tehotenstve a nasledne mi pride ta pozvanka :slight_smile:
5. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie je to náhodou tak, že ak chceš tak ťa zaočkujú? :confused:
5. nov 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nie, urcite mi povedala, ze je to povinne, vlastne mi nedala na vyber...
5. nov 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je nejaka blbost..
5. nov 2009 o 16:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem budúci týžden na poradnu tak som zvedavá či mi niečo budú hovoriť :unamused:
5. nov 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gaby ak sa môžem spýtať z akého si mesta?
5. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne, ze mozes, som z Liptovskeho Mikulasa a gynekologa mam v Ruzomberku :wink:
5. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vida,na SLovensku jsou rychlejší,přesně jak jsem psala ráno,pokud to bude povinné,máme smůlu a musíme,jinak se může stát, že nás nikde nebudou chtít ošetřit- je to stejné,jakoby jste nedali povinně malé dítě,také vám ho nebudou nikde vzít-do školky,do školy atd... ale vůbec se mi do toho teda nechce,vyhýbám se chemii a teď tohle- jsem zvědavá,zda budou muset i malé děti.... mělo by to bát zdarma,když je to povinné
5. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli, teď nemůžu najít ten odkaz na stránku, kde byla informace, že plavání bude od ledna v rámci sociálních služeb zdarma. Ale zkusím se přeptat švagrové jak to mají s penězi, pracuje tam. Já bych uvítala hlavně teplou vodu :sweat_smile:
5. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doli, tak je to i na stránkách Cenapu http://www.cenap.cz/terminy.php mělo by to být zdarma. To bude asi nával.
5. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak doufám že to bude povinné jen na slovensku (nic ve zlém holky :wink: ) a tady u nás ne, já to nechci
5. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, ale podľa mna to povinné ani u nás nie je, to by muselo byť všade a určite by to už dávno vytrúbili aj v správach
5. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no ja dufam, ze to ockovanie povinne nebude :zipper_mouth:. Raz som sa na chripku ockovat dala a uz nikdy viac :angry:
5. nov 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tehu 3kámošky a oni o ničom tiež nevedia
5. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka necháme se překvapit. já doufám, že to povinné nebude. někde jsem četla, že očkování v těhotenství nee
5. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.. môžem sa pridať? :slight_smile:
5. nov 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
teda koukám na to očkování... zas neví co se státsním roxpočtem. Mateřskou sníží a teď budou očkovat těhu, které to asi většinou stejně nebudou chtít... :confounded:
Co mám "chytrou knihu" tak píšoy o očkování proti chřipce (klasické, loni ještě nebyla ta prasečí):
Neléčená chřipka v pozdějších měsících těhu může mít těžký průběh a vést k předčasnému porodu, může mít vliv na vývoj orgánů plodu a spůsobit jeho nitroděložní úmrtí. nejlěpší je nchta se očkovat, ale PŘED otěhotněním! V 1.trimestr neočkovat vůbec, a iočkování ne vždy funguje.... Pak tam ještě píše nějaké česká mudr, že ona v průběhu těhu očkování vůůůbec nedoporučuje :wink:
A pak je ta o čokování obecně v těhu, že se nemsí očkovat temi "živými" vakcínami, že jen "mrtvými", že doporučují absolvovat max. tak očkování proti tetanu. nevím,jaká je ta chřip.vakcína, ale asi to mají ošetřené, aby to šlo i pro těhule :unamused:
5. nov 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak ja som bola dnes u gynekologa a sestrička si tiež pýtala adresu obvodnej lekárky, vraj kôli očkovaniu, ale nič viac mi zatiaľ k tomu nepovedala, takže či to bude povinné to neviem... :confounded:
5. nov 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka: a teď babo raď že. já si myslím, že to nebude zase tak žhavé, ale o něčem se musí mluvit a strašit lidi
5. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok