• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

23. novembra 2012 
houbi jo já to nenávidim.. Nám chodí známej obkládat tu koupelnu a hulí tam, to je na pěst :angry:
6. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas tam bylo asi 12 a vetsina kouri, ale zas nechci prudit, vim jak to je neprijemny z druhy strany :unamused: jednou za cas to snad neni pro mimco tak hrozny no :unamused:
6. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik: tak volny beta hCG 37,86IU/I
PAPP-A 4,400IU/I
trizomie 21 upr. riziko: 1:12256
trizomie 18 upr. riziko 1:44257
trizomie 13 upr. riziko 1: 230724
6. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc se v tom nevyznam, v pondeli ti klidne muzu naskenovat celou tu zpravu, ted uz bohuzel zachvili padam z prace
6. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
houbi v poho to neva :grinning:
Já tomu taky nerozumim :grinning: Já mam to beta HcG v jiný jednotce takže vim stejnak prd :grinning:
6. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
dneska jsem byla u kámošky co má o rok mladší holčičku než je Peťula a je teď stejně těhotná jak já, tak jsem ráda že mám kamarádku spolutěhuli :wink: :wink:

Já bych brala porod jak u malé, v 11 večer mi praskla voda, jenom trochu, tak asi jenom ta přední nebo jaká to je, tak jsme se v klidu nabalili do porodky, přijeli tam, kontrakce žádný, vyšetřili mě, že prej to bude až ráno a poslali mě spát. Okolo 1 ráno jsem začala mít kontrakce a malá se narodila ve 3 ráno, takže naprostá pohoda :wink:.

Dneska ráno jsem zvracela, mě ty nevolnosti snad nepřejdou nikdy :angry:
6. nov 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky shánim kontakt a info o tom dr. Rubešovi ze Sebnitzu,tak kdyby jste našli nějaké info,písněte :wink:
6. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,vidim,ze tu rozoberate predchadzajuce porody,tak to ja by som teda taky,ako som mala,uz nechcela prezit.v pondelok v noci mi praskla plodova voda,tak ma odviezol muz do nemocnice,ja som pravdaze nechcela,ale on chudacik sa tak vyplasil,ze som musela ist no a kontrakcie nikde, :frowning2: neprisli ani na druhy,treti den,tak uz som bola z toho cela na nervy,tak az vo stvrtok mi pichli vyvolavacku a az potom sa to rozbehlo.tak len pevne dufam,ze tento porod bude iny. :wink: no a k tym nevolnostiam,stale vecer zvraciam,uz som z toho naozaj niekedy poriadne vytocena . :confounded: inak ja stale cakam na vysledky krvi,co mi brali pri NT ,povedali mi,ze do 2 tyzdnov mi to pride na adresu a kde nic,tu nic.asi im budem musiet v pondelok zavolat.len sa ukludnujem tym,ze keby bolo nieco zle,tak by mi asi hned volali.
6. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som sem k Vám chodila neviem či si ma pamätáte?Prišli sme o bábätko tak sa chcem s vami rozlúčiť a popriať Vám veľa štastia a hlavne zdravíčko Vám aj vašim drobčekom občas Vás tu kuknem ahojte
6. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anarida, to vis, ze si pamatujem. Je mi to lito, ty jsi to nemela jednoduche ani tak, vid.
Preji mnoho stesticka do zivota, a zdrave mimi s nejakym poradnym chlapem :wink:

monika.c, a v kolikatem tydnu jsi rodila?
Mne je taky stale jeste trochu zle, ale jsem vdecna, ze uz se s tim da zit, a ze uz denne nezvracim.
7. nov 2009 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky hurá,sehnala jsem kontakt na toho lékaře tak jsem mu psala-objednává se u něj formou SMS a ted čekám na kdy nás objedná... v ceně jsou i 3D fotky a DVD záznam
7. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
neviete mi poradit, ake rozne druhy monitorov dychu existuju?
poznam len Nanny a Babysence II, ale viem, ze su aj dalsie...

a este sa chcem opytat - je tu niekto taky, kto pojde na tripple testy dvakrat (teda na odber krvi)? - kvoli posunutej ovulacii (u mna az 38.DC, cize podla poslednej MS som uz akoze v 17tt).
7. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všechny,
Můžu občas mezi Vás? Jsem těhotná na stejno jak vy a občas bych potřebovala prohodit pár slov s někým kdo má stejné starosti jako já.
Jinak čekáme miminko po prvním IVF, doma mám už jednoho syna a je to už dlouho takže jsem už vypadla z těchto věcí, je toho spoustu nového..
7. nov 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.. dlouhou jsem tu nebyla.. tak jdu alespoň mrknout co jste tady prokecaly :slight_smile:.. Doufám, že si na mě ještě pamatujete :grinning:
Nebyl vůbec čas, sem jít za vámi.. měla jsem hrozný hoňky v práci.. určitě vám neunikly ve zprávách informace o datových schránkách.. no a já pracuju na soudě, tak jsme tam měli dost veselo :grinning:
A jak se jinak máte? .. Co miminka? .. Já už se moc těším až ucítím pohyby.. už jen čekám kdy už .. jemnej náznak :grinning:
7. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,
shaarka, ja poznam len tieto dva monitory, takze asi nepomozem a co sa tyka 2x odberu krvi koli triplikom, ja idem len raz

gaban, jasne ze s amozes pridat a pokecat si s nami :wink: :slight_smile: ... vitaj :slight_smile:
7. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky a chystate sa niektora aj na 3D/4D ultrazvuk???
7. nov 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, já se chystám na 4D, ale cena se mim moc nelíbí tak ještě zjišťuju něco levnějšího, 890,- mi příjde dost :sweat_smile:
7. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mishutka a to len za pozeranie, ci aj zo zaznamom a fotkami?
7. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi 20min. dvd a fotky, ale 20 min. na co tam tak dlouho budu koukat :grinning: slyšela jsem, že to stojí kolem 400,-
7. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky :slight_smile: ráda :wink:

holky ten 3D mě taky láká :wink:
7. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishutka tak to máš levné, já budu v tom Německu platit 50eur,ale co jsem slyšela a četla reference,tak ten pan doktor je profík a ten přístroj se nedá srovnat s čechama-prostě vše lepší kvalita a obraz,podrobnější a tak,takže se fakt tešim... dvd záznam a fotky jsou v ceně a prý se fakt věnuje,tak jsem zvědavá a určo dám info- škoda,že pro vás skoro všechny je to daleko,mi to máme za humny

monitory dechu jsou nej ty Nanny a Babysence II, já půjdu do Babysence II,protože,jak už jsem psala dřív,Nanny se mi na šíř o 2cm nevejde do kočárku... ten monitor,co se dává jen na plínku mi přijde k ničemu,většímu miminku,které se překuluje a hýbe si myslim to překáží,nehledě,že si to může sundavat...
7. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mishutka, u nas to stoji 33eur ale to este neviem ci je k tomu dvd a foto, alebo len ze doki pozera ... a v kolkom tt planujete ist??? ... my sme sa dnes akurat s drahym rozpravali ze by sme isli okolo 25tt-30tt to by uz babo bolo pekne vidiet, ale ja asi do vtedy nevydrzim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michala tak to je trochu pozdě ne? většinou berou kolem 20tt aby bylo vidět mimčo celé... já chci jí do Vánoc
8. nov 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdenkapo u nas robia aj neskor :wink: , ja si tam skusim zavolat a uvidim
8. nov 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag ahoj:slight_smile: a ty si tu?? :wink:)
8. nov 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuju, nějak na to není čas.
8. nov 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že probíráte 3D a 4D ultrazvuk. My se na něj chystáme určitě. Už s Honzíčkem jsme byli a máme doma fotky a DVD se záznamem, je to úžasný.
U nás se to dělá mezi 24. a 28. týdnem a stojí to 1190,- (v ceně je záznam na dvd a fotka). Posledně jsem byla až na konci 28. týdne a vše bylo krásně vidět.
8. nov 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malalady :grinning:

kítty, baby len ma ubezpecujete ze som sa rozhodla dobre aby sme na ten UZV isli :slight_smile:
8. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kitty, a nedelali ti to v Gennetu? Ta cena je mi nejak povedoma. My si nechali udelat jen fotky, bylo jich ale jen 9, Hynecek moc nespolupracoval, po 20 minutach se otocil zady a taky ta kocka co nam to delala nebyla nejak prijemna :frowning2:
890 mi prijde dobra cena, zatim jsem o levnejsim neslysela.
8. nov 2009 o 10:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babara, jo jo v Gennetu. My jsme měli štěstí na super holčinu, byla ochotná a ani nechtěla končit. Koukali jsme na Honzíka asi 40 minut.
8. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok