Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
9. nov 2009

no cely den nevysedavam na nete, ale rano si to pustim a ked mam volnu chvilku, tak si citam...samozrejme svoju robotu si spravim, ale strasne som zostala leniva a kym sa dokopem k niecomu strasne dlho mi to trva...ale nikto sa nestazuje.. 🙂
snad mi tu moju lenivost tehotensku ospravedlnia vsetci.. 😉

blanka.k
9. nov 2009

Těhotenská lenost je dobrá výmluva 😀 Mám ale dost kamarádek, který jsou na netu jen v práci, klidně 3 hod. sedí na netu, píšou po ICQ, mailu, atd. 😅 To já zas nejvíc seděla na beremku mezi 23:00 a 01:00 😅 Teď si nedovedu představit, že bych chodila spát v 1 nebo i ve 2, o víkendech jsem s mužem vzhůru i do 3, teď kolikrát usnu hned u prvního pořadu po TV novinách 😅

nikkka
9. nov 2009

to ja tiez uz vecer spim pri TV novinach, potom sa na chvilku preberiem, dam si pyzamo a pokracujem v spanku..chodim spavat so sliepkami.. 😀

bramburka
9. nov 2009

my v praci nemeli net, tak to bylo blby, byl tam jen 1 PC pripojeny na net pro cele oddělení, tak jsem musela vzdy po obede jen tak na chvilku nenapadne jedině...doma je to lepsi 😵

bondy1
9. nov 2009

Pepibubu, Medan, držíme palčeky, musel to byť stres 😒 K tým krvným testom, asi to bude
alfafetoproteinovy test - testy zamerané na zistovanie vyvojovych vad u dietatka z krvi, v 16tt - neviem sa dočkať poradne, potrebujem sa uistiť, že je všetko v poriadku. Kočky, o tehu lenivosti mi ani nehovorte, pokúšam sa dokončiť dizertačku a neviem sa prinútiť si k tomu sadnúť... Statočne odolávam hroziacim termínom.

blanka.k
9. nov 2009

Bondy - musíš na to jít chytře jak naši milí čeští politici, jeden vzal svoji diplomku, změnil nápis na Dizeratční práce, udělal větší písmo a řádkování, aby to zabíralo víc místa a odevzdal to 😀 😀 😀 😀

medan29
9. nov 2009

blanka.k:Já jsem ve 14týdnu, jinak mimi se zatím drží, ale zatím mi nemůžou dělat žádné testy dokud se to neuklidní, doktor říkal že tam bude problém s placentou, ale že už nevidí krev kolem tak se asi střebala, ale pořád mám být v klidu a za 14dní na kontrolu, tak doufám že to špinění přestane

houbik
9. nov 2009

medan29: ja jsem na tom byla podobne, zacla jsem krvacet z niceho nic v noci, rano jsem sla na gyndu, doktorka rekla, ze vse vypada v poradku, ale pro jistotu me nechala tyden doma a ted uz jsem normalne v praci, vse je ok...pry nevi, cim to bylo, ze se to stava...tak snad uz to bude v poho..

kajamatus
9. nov 2009

ahojky citam vas uz dlho, mozem sa pridat???? nemala som odvahu skor napisat,pretoze som opatrna aj ked 1d. uz mam, ale pred nim som mala 5 potratov a strachu sa uz neda vyhnut, vzdy to bolo v prvom trimestri a ten uz mame teraz za sebou, tak dufam, ze uz to bude iba dobre 😉
Krvacanie som si zazila v tomto teh. 3x, ale mala som lieky ascorutin a utrogestan a vzdy sa mi to nastastie ustalilo v priebehu jedneho dna no to som lezala v posteli ako prikovana, jedine WC.

bondy1
9. nov 2009

Blanka.k 😀 mne by to určite neprešlo - všetko si vydriem, houbik, kajamatus - ahoj, ten strach máme všetky, ja nádej je vždy, určite to bude dobré... Kočky, práve mi manžel vyrazil dych - ráno som spomínala, že dnes začíname štvrtý mesiac - druhý trimester a on cestou z práce kúpil tvarohový zákusok, ozdobil sviečkou a doniesol mi to do kuchyne 😀 zlatúšik, sviečku vypriadol v špajzke, až taký dokonalý nie je, ale bolo to od neho milé... práve som ho dotlačila 😵

blanka.k
9. nov 2009

Bondy - tak to gratuluji, jjá to udělala takto před týdnem, ale nemohla jsem najít svíčku a muž se smál, že jsem padlá na hlavu oslavovat 1.trimestr 😀
Kajamatus - držím aplce, ať je tentokrát všechno v pořádku 😉

bramburka
9. nov 2009

tak me dnes odtahli auto za blby parkovani, ani jsem nevedela, ze nesmim parkovat 5m pred prechodem, jine misto nebylo a mama se svo diagnozou ani dal dojit nemohla

kyticka05
9. nov 2009

Ahojte. Pridávam sa aj ja do tejto témy. Je nejaká májovka z NR, ZM, LV? A ešte by ma zaujímalo čii aj vy ostatné baby máte problém so zvracaním až po treťom mesiaci?

michalag
autor
9. nov 2009

Ahoj kyticka, vitaj medzi nami 🙂 ... ja som nastastie nemala problem vobec zo zvracanim, takze ... a kedy mas TP ???

medan29
10. nov 2009

houbik:no já jsem doma od 2.listopadu a na další kontrolu jdu až za 14dní, ale doufám že to přejde a budu se moc ještě vrátit do práce, jinak díky těm stresům kolem toho mám 2kg dole

klaarka22
10. nov 2009

Ahoj holky,

mam po ránu na vás takou super otázku..jka jste na tom vy druhorodičky se sexem??máte chuť nemáte?? 😉

klaarka22
10. nov 2009

popravdě řečeno já jsem při prvnim těhu byla nenasytná..mlj chlap už nechtěl kdejžto já já i tu noc co jsem nastoupila do porodky jsem ho znásilnila 😉 ale u tohoto jsem ráda že večer lehnu a jsem schopná aspoň zavřít pusu a oči..a nějaký chutě..absolutně žádný 😒

michalag
autor
10. nov 2009

Dobre ranko 🙂
klaarka, u nas je to rovnako ako pri prvom, ja velmi chut nemam ani som nemala ale drahy chudak ten si to vsetko odpikava 😅 😝

klaarka22
10. nov 2009

Michal asi tak je tomu u nás...chudák už zase skoro 2 tejdny má půst 🙂

michalag
autor
10. nov 2009

klaarka, tvoj len 2tt, lenze ja nemam chut od zaciatku tehu 😅 🤐 , ale trochu som mala aj strach, tak sa to mozno aj preto znasobilo

klaarka22
10. nov 2009

Michal myslim že teď 2 týdny v kuse a předtim max 1x týdně....jsem unavené a nechce se mi takže má smůlu a chuť veškerá žádná ...

michalag
autor
10. nov 2009

to iste je aj u nas ...

doli1
10. nov 2009

ahojky holčiny
to stejné i u nás jsem ráda že lehnu a spim a taky se děsně bojim,že bych začala krvácet.to stejný bylo i při prvním jen mi přijde že manža byl víc tolerantní.ted se raději jednou za čas nechám přemluvit než mit doma protivnýho chlapa.

klaarka22
10. nov 2009

já teda holky nechápu proč jsou chlapi pokud to nemaj tak protivný..já teda chlap nejsem ani bych bejt nechtěla ale tohle mě fakt zajímá....to jim jako to semeno co se jim hromadí tlačí na nějakou část mozku?? 😀 😀 😀

michalag
autor
10. nov 2009

baby, vsak? to su ich potreby, ale protivny byt nemusia, hoci ten moj je nejaky tolerantny v tomto, ale vidim ze by ....

klaarka22
10. nov 2009

no teda ten můj taky ale on je protivnej aniž by si to uvědomoval..chudák....při prvnim nechtěl on teď zase nechci jáá...na naše potřeby taky nikdo nemyslí....například bych potřebovala kosmetiku..myslíte že to ty chlaopi chápou??no neee jen koukaj za co to dáváme tolik peněz 😀 😀 😀 😀

doli1
10. nov 2009

beru to tak že to potřebují a pak je to hezký.jen se k tomu odhodlat a další dny trnout jestli nezačnu krvácet.tohle mě vadí že jaksi nechápe že by mohl ublížit prckovi.neví co to je za nervy když jdete na záchod a tam krev.no fuj moje noční můra.jednou jsem ho vytočila.po tom jsem byla ve sprše tak kolem mě lítal co pak bych si dala na snídani a tak.řikám nějaký jídlo a kafé tak začal mít keci jestli prckovi káva neublíží že bych ju určitě neměla atd tak jsem ho uzemnila že je určitě bespečnější než ten blbej sex.neřekl nic a šel dělat kávu.

klaarka22
10. nov 2009

no doli tak to bylo dobrýýý....ale pochopil to že??víš jak chlapi nikdy nebudou vědět jak my se cejtíme když se něco děje...i co se týče starostlivosti o děcko..

doli1
10. nov 2009

no muj táta je dost mladý(teda tak jak já)ale chlapi jsou prostě pozadu.nechápe že jsem na to dítě čekala skoro rok,kdo si to nezkusil nechápe co to je za nervy,kolik bylo histerických scén,breku atd.potom se mimčo podaří a za chvíli krvácim a jsem na udržování.přijdu s kontroli ve 12tt a první na co se mě zeptá jestli už můžeme.jsem se urazila.řekla bych že určité věci v té hlavě mají trochu posunutý.

michalag
autor
10. nov 2009

baby, to je jednoducho take pohlavie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre