Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

shaarka
12. nov 2009

baby, kupete sa? myslim to lezanie vo vani 🙂

aaadus
12. nov 2009

zdeni určitě to bude ok.
lucik já platím za každou návštěvu 200,-

aaadus
12. nov 2009

shaarka já určitě ne. jednou jsem byla promrzlá a sprchovala jsem se dýl a horkou vodou než normálně a pak mě teda bolelo břicho, takže raději jen teplou sprchu a co nejrychlejší

zdenkapo
12. nov 2009

noprávě,že jsem neměla možnost na NT,protože to tady u nás nikdo nedělá....

výsledky maj přijít až dnes a dr. je tam dnes od 13 hodin,takže hned tam budu volat... mám jít na další těhu poradnu a právě mi dr. řekla,že mám ve čtvrtek zavolat,zda jsou výsledky a pak mi řekne,zda mám přijít na prohlídku teď nebo zítra znovu na krev a na prohlídku za týden... tak doufám,že ty výsledky dnes budou

shaarka
12. nov 2009

a mam este jednu otazku: mozem ist na krv na tripple v 15tt+1? staci to? nie je to skoro?

zdenkapo
12. nov 2009

shaarka,a to tě objednali na tento termín? a to máš tt dle mens, nebo dle utz? já byla v 15 +6 dle utz ale

lucik...
12. nov 2009

shaarka já si myslím že se dělají až od 16tt, ale nejsem si jistá

shaarka
12. nov 2009

zedni, podla MS som uz na tripploch bola, ale kedze som ovulovala az na 38.DC, tak jasne, ze testy vysli zle. a tak ma zavolali este raz - o tyzden. ale to este stale nebudem v 16tt.
tak som presvedcila sestricku, ze pojdem az v pondelok, to budem 15tt+1, ale aj tak enviem, co to je dost... najradsej by som sla este neskor.
co myslite?
nechcem aby test zas vysiel skresleny, alebo nedajboze so zlymi vysledkami len preto, lebo ma nikto nepocuva 😀

shaarka
12. nov 2009

ved 15tt+1 je 16tt 😉

lucik...
12. nov 2009

shaarka vidíš 😀 Ale jestli to nemá být ukončený 16tt 😉 Já na ně jdu 16 + 2

zdenkapo
12. nov 2009

no a já to mám právě opačně, brali mi krev podle utz,ale dle PM byto bylo až zítra,tak se taky bojim,abych nemusela znova zase týden čekat

shaarka
12. nov 2009

tak ja idem zavolat sestre 😀 😀 😀

aaadus
12. nov 2009

tak já na ně jdu 17+3 jestli dobře počítám

zdenkapo
12. nov 2009

lucik jsou to testy,které se mají dělat v 16tt takže 15 +0-15 +6

aaadus to je ale pozdě ne? a to bereš podle PM nebo UTZ těch 17 +3

shaarka
12. nov 2009

zdeni, ja som zas nasla info, ze sa maju robit medzi 15tt - 20tt 😉

lucik...
12. nov 2009

tak proč na ně jdu 16+2 😀 ?

aaadus
12. nov 2009

podle utz, podle ms je to o 6 míň. já nevím jak mi to spočítali. podle prvního utz mám termín 11.5, podle screeningu 1.5. a podle posledního utz 6.5. takže fakt nevím jak to počítat

zzuzullka
12. nov 2009

ahojte dievčatá,ako sa dnes máte?ja sa práve pokúšam dostať do seba suchý rohlík s čajom, ale moc to nejde bo sa mi stále dvíha žalúdok, takže zasa budem asi hladná 😠 😠

zdeni,budem na teba myslieť a držať ti päste aby boli výsledky OK 🙂

ja idem dnes na gynu až o 18:00 takže dovtedy budem ako na ihlách či je všetko v poriadku, ale pevne verím že áno.

zdenkapo
12. nov 2009

tak já u fakt nevim,jak to ty doktoři počítaj, to dnes uvidim,co mi řekne

mishutka
12. nov 2009

Ahoj, co se týče koupele proboha neplašte!!!!!Koupu se normalně ve vodě jakou mám ráda a to bývá celá koupelna zapařená a nic! 😅
Babské povídačky, že teplá koupel a svařák=potrat 😒

A to že je sprchování hyg. než vana mi příde vramci zkušeností jako kec aby si lidi dokázali jak jsou čistotní 😀
Většina známích kteří se sprchujou kvůli "hyg." i přesto trpí různýma kvasinkama a gyn.problémama 😅

Já se většinoz koupu a dělám to celý život, sprcha jenom na rychlovku když jsem hodně unavená a spěchám spát.

JE TO JENOM MŮJ NÁZOR!!!!!

lucik...
12. nov 2009

mishu já mam taky takový názor 😀 A náhodou se na svařák v zimě straaaaaaaašně těším

mishutka
12. nov 2009

licik:my už doma občas uvaříme, manžel je nachlazený 😉 Po procházce ze pse taky bodne a čaj furt pít nemůžu 😀
Tak to všechno přiměřeně střidám 😉

lucik...
12. nov 2009

to my ještě nee, ale taky to navrhnu 😀

aaadus
12. nov 2009

mňam svařáček, ten bych si teda dala. a taky už se těším na vánoce, až mamka udělá domácí vaječný koňak

zdenkapo
12. nov 2009

holky no tak to uvidíte co vám udělá horká voda při porodu,já bychto neriskovala... a s tou vanou- je to logické-vždyť v té vodě je špína za celý den co na sebe člověk nachytá tak osprchnutí i po koupeli není od věci a obvzlášť v těhu

aaadus
12. nov 2009

každému vyhovuje něco jiného. já vanu nemám ráda. je mi potom špatně z té horké vody a i když se potom osprchuju, připadám si taková "špinavá"

shaarka
12. nov 2009

tak ale ved ked sa po kupeli osprchujem, tak som zrelaxovana a nie som ani spinava 😀

mishutka
12. nov 2009

Porod a koupel je trošku rozdíl 😀 Horká voda sice vyvoláva stahy a pokud vím tak se před porodem sprchuje a nekoupe 😅
Takže ode dneška se budeme mít v lavoru 😀

mishutka
12. nov 2009

A taky ve vaně se dá probrat spousta důležitých věcí s manželem 😉

aaadus
12. nov 2009

mishu některé porodnice mají i vanu, třeba v porubě

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre