Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
12. nov 2009

zuzub já si ho teprve budu objednávat a mají jen univerzální velikost. teda jestli myslíš takový ten, co ti zakryje břicho když máš krátké tričko

zuzub
12. nov 2009

hej ten myslím, ale na tej stránke kde si ho chcem objednať to majú na veľkosti 😒

lucik...
12. nov 2009

jee, tak pro ty co nestihli se na www.ceskatelevizi.cz v odkaze "ivysilani" da prehrat dnesni sama doma 😉

lucik...
12. nov 2009

zuzub tak to nevím.. já ho objednávala a měli jen univerzál..

aaadus
12. nov 2009

zuzub - ten chci objednat, bílý i černý
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

lucik já se dívala, i minulý týden už tam o té inkontinenci bylo

andelka
12. nov 2009

Já už ho mám objednaný, černý se stříbrnýma tlapkama (dá se nosit oboustranně), univerzální velikost.

zuzub: a nemají na té stránce velikosti? na tom betterfly mají vlevo velikosti těhu pásů - mají i na velikosti i uni, basic a extra, mají dva druhy).

lucik...
12. nov 2009

Já ho mam taky tam odtud objednaný 🙂

aaadus když já chodím do práce, tak to jaksi nevídá ☹

aaadus
12. nov 2009

lucik a už ho máš doma nebo čekáš? a jakou barvu?

lucik...
12. nov 2009

čekááááám 😀 Já ani nevím 😀 Ale tuším že bílý s růžovými ručičkami a nožkami 😉

shaarka
12. nov 2009

strasne ceny maju... to je zderstvo!!!
to aby som si zalozila vyrobu tehu pasov s potlacou. za polovicne ceny 😀 😀 a zarobila by som 😉

aaadus
12. nov 2009

já si budu objednávat pás bez potisku a tuniku s potiskem. strašně se mi líbí tady ten nápis 😀
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=9...

lucik...
12. nov 2009

aaadus jo to je dobrý 😀

aaadus
12. nov 2009

jenom bych ho nesměla nosit před mamkou, ta mi břicho hladí pokaždé když přijedu 😀

zuzapavla
12. nov 2009

Ahojte mamicky, vezmete ma do klubu májoviek? Čakám drhuhé babino - 1. syn (2 roky aj 2 mesiace) a potrebujem sem tam pokecat s niekym v mojej situácii (tej normálnej tehotenskej) 🙂)) a v okolí nik takí nie je. Inak termín mám 1. mája - na sviatok práce, ked budú všetci oddychovať, len ja budem "makat" na plné obrátky. (teda ak mi ten termín vyjde). Poctivo cvičim nie len na fit lopte ale aj na stacionári, aby som nemala moc problém s nadváhou po porode, aj ked casu je len málo, ale pri prvom sa mi to vsetko vyplatilo. Nemala som problémy s chrbticou ani sedením vo vyššom štádiu tehotenstva, takže fit loptu odporúčam. Prvé 3 mesiace mi bývalo dosť ťažko na žalúdku, ale žiadne stretnutia so záchodom sa nekonali a teraz už zase ako keby som ani tehotná nebola. Už len čakám, kedy sa mi vypučí brucho. Inak robím v jednej firme asi všetko a okrem toho učím anglinu. Super život 🙂))) Prajem všetkým mamkám pohodové tehu...

blanka.k
12. nov 2009

Ahoj holky,
to jsem toho zas probraly.
K tomu koupání, Opravdu se v těhu nedoporudčuje, stejně jako sauna, nebo slunění, atd. v celém těhu kvůli možnému přehřátí miminka (takže leda studenější vodu, žádná horká koupel 😅 ), pak jak psaly holky, v těhu je větší šance mykóz a na ty je koupel jak dělaná a bohužel v 1.trimestru nedoporučují horké koupele, protože přehřátí může opravdu způsobit vývojové vady, v jedné knize co mám doma, je, že u zcela norml.těhu zle připustit saunování v 2. a 3. trim., ale nedoporučují to. A pro 1.trimestr je pro plod hypertermie prokazatelně škodlivá!!!! v druhé knize bylo přesně napsáno, jakou tu vadu to způsobuje, ale teď to nemůžu najít, ale tak víte jak je to.... někdo se koupe celé těhu a nic, někdo se nekoupe a vada je na světě...jen jsem chtěla napsat, že s těma vadama je to fakt. Proto je třeba nebezpečná i vysoká horečka v těhu. Vlažné koupele se ale naopak doporučují právě třeba při horečkách, ale fakt to musí být vlažné, takže žádné příjemné poležení a prohřátí,jak jsem to měla ráda. 😅
Na triply jdu za týden, takže v 15tt+3
Z toho betterfly jsem si objednávala 2 pásy a tuniku, tak čekám, že během týden bych ji mohla mít doma.

aaadus
12. nov 2009

zuzapavla ahoj 🙂
blani ahoj, nezapomeň mi pak napsat jak to vypadá ať nekupuju zajíce v pytli

bibi13
12. nov 2009

čaute baby.. prosím Vás na tie tripply v 16tt by sa malo ísť na lačno? mne sa zda, že mi sestrička hovorila, že nemusím, ale nie som si istá.. ☹

lucik...
12. nov 2009

stejnak zastávám názor jako mishutka.. Kdybychom měli všechny dodržovat to co se nesmí, tak sedíme zavřené 9 měsíců doma, skoro nic nejíme (kromě mléčných výrobků, ovoce a zeleniny) a pijeme jen vodu..

blanka.k
12. nov 2009

Zuzapavla - ahoj, vítáme tě. Držím palce, ať má i druhé těhu takové bezproblémové.
Já jsem byla dnes u spolužačky, co má měsíční holčičku a vytáhla účty, co kde kupovala a dávala tipy, na internetové obchody a co mě hodně zaujalo a netušila jse, že něco takového je, je koš na pleny:
http://www.detskydum.cz/hledat/?hledat=diater+c...
Má to v ložnici vedle postýlky, hodíte do toho použitou plínku a ono se to uzavře a nesmrdí to. Říkala, že tam měli jiný koš, a prý jak to člověk furt nevyhazuje, tak děsný smrad, tohle fakt cítit nebylo, i když mi to ukazovala, jak se to hází a to teď v těhu mám čumák jak pes od celníků 😀 Vůbec mi nenapadlo nad tímto přemýšůlet, co s plínkama, a tohle je fakt super. Má tu nejmenší velikost a prý na 30 plín akortá, takže tak 2x do týdne vysypávat.

zuzub
12. nov 2009

mne včera robili tripply a netreba ísť nalačno

lucik...
12. nov 2009

bibi mě řekla na lačno, ale jestli se mi dělá zle tak mám něco maličko sníst, ale nejlépe na lačno

blanka.k
12. nov 2009

Bibi - me právě objednali hned na ráno, že musím být na lačno a ještě mi připomínala, ať si vezmu jídlo , ať tam pak sebou neseknu 😅
Lucik - to máš recht, já zas baštím nakládaný hermelín, ketrý se taky "nesmí", ale už nebudu, protože to není zdravé a leze to do peněz a jak sním jeden, tak mám na druhý ještě větší chuť....začnu radši obnovovat závislost na čokoládě 😀 😀 😀 😀

zuzub
12. nov 2009

mne povedali, že v tehu sa nalačno berie len krvný obraz a ked sa ide piť tá hnusná cukrová voda, ale to až niekedy v 26tt

lucik...
12. nov 2009

blani 😀 Ty jo ted si mi na něj udělala chuť 😀 😀 😀 Ale dám si aspon obyč hermelín až přijdu 😀

blanka.k
12. nov 2009

Chodím na odběry na endokrinologii na lačno, a tam mi setřička říkala, že "voda a kousek suchého rohlíku" se prý nepočítá, že to si můžu dát, ale já to teda neriskuju. A dát so po ránu vodu, tak to asi jde ven 😝
Luc- no já udělala chuť i sama sobě...ale žádný hermelín doma nemám, v obchodě kam chodím ho nemají a manžel dostane zákaz mi je kupovat a bude 😀

aaadus
12. nov 2009

bibi mně říkali, že na lačno být nemusím. nad tím košem budu uvažovat. já jsem včera zvalila celý hermelín, to byla dobrota 😀 a teď jsem si udělala zapečenou bagetu ze salámem a sýrem

lucik...
12. nov 2009

přestaňte mi jako dělat chutě 😠 😀 😀 😀 Večer se chystáme do kina, tak si koupim něco dobroučkého k filmu, třeba čokoládu 😀

andelka
12. nov 2009

Mně by taky měla dojít zásilka, tričko a ten pás, tak jsem zvědavá. Pásů hodlám mít víc, ale ušité, musím nejdřív ozkoušet jeden a pak podle toho ušít. Vyrobím si i teplejší, na zimu.

My budem místo vyhazování plínek prát - to bude sranda 😅 ale i na to musím mít koš, tak už zjišťuju, kam to ty holky látkařky dávají, než perou.

Vítám novou májovku 🙂 to je pěkný termín - 1. máj, lásky čas 😵

lucik...
12. nov 2009

holky a jak ste na tom třeba s kolou a kafem? Kafe teď v těhu moc nepiju, nemám na něj chuť, jen si občas dám v práci bezkofeinové.. Ale na kolu chuť mám 😔 Vím že se nemá, ale to nejde vydržet.. Snažim se, ale občas si jí stejnak dám.

blanka.k
12. nov 2009

Pak mi ještě kámoška ukazovala obyč.látkové plínky, ale s obrázkama, já je taky chci na zabalení, pod hlavičku, atd., tak ty objednávala tady kolem 30,- za kus: http://www.nunynek.cz/katalog/zbozi/vse-co-je-z...
a tady odtud má matraci, povlečení, osušky,...
http://babymarket.cz/3-dilne-sady,56.html 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre