Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
13. nov 2009

mishu to by mě taky omylo mi to říct. já bych ji teda nedala ani na ten rohlík 😀

mishutka
13. nov 2009

lucik.teď už se směju 😀 Přiště(i když už tam asi nevlezu)si dám na věci cenovky aby viděla na co ještě dlouho mít nebude 😀

zdenkapo
13. nov 2009

já jdu k holiči před Vánoci,tak doufám,že mě ostříhá- normálně jsem byla před pár měsíci v Liberci v centru u holiče se švagrovou a tam mi řekla,že mě vlady max.zastříhne,že se bojí mi moje vlasy stříhat- mám do 3/4 zad hodně vlnité-takže půjdu někde u nás a nechám to zkrátit a sestříhat pořádně ať s tim není tolika práce

lucik...
13. nov 2009

aadus no vcera tam varili veprove maso a nedali na to ani spetku soli ani cehokoliv jinyho.. to musel bejt trošku humus ne..

zdenkapo
13. nov 2009

holky za pár minut jdu volat,tak doufám,že mi řekne,že jsou tripply v pořádku ☹

aaadus
13. nov 2009

lucik no též se mi to hnusilo bez té soli, to musí být o ničem. a furt do něčeho dávat česnek, to aby člověk raději nechodil mezi lidi 😀
může se v těhu zázvor?
zdeni tfuj tfuj tfuj, držím všechny palce

lucik...
13. nov 2009

zdeni moooc držím palce

zdenkapo
13. nov 2009

holky tak jsem si poplakala- tripply jsou v pořádku 😀 určitě jste slyšely tu ráno jak mi spadl balvan ze srdce... utz ve 12tt a v 15tt jsem měla dobrý,tak ještě ten velký a srdíčko ve 20tt a ve 21tt utz v Německu a bude to ok...

zdenkapo
13. nov 2009

ted jedem do Německa se podívat,kde je ta klinika aŤ to za ty 3 týdny po tmě nehledáme-máme tam být až v 17:30

mishutka
13. nov 2009

NO, VIDÍŠ 😀

aaadus
13. nov 2009

zdeni supeeeeeeeeer
opuštím vás, jedu provětrat peněženku 😀

zdenkapo
13. nov 2009

mishu,tak to mi přesně řekl manža-to jsou situace pro něj- "dyŽ jsem ti řikal,že to bude dobrý"

mishutka
13. nov 2009

Chlapi jsou všichni stejní 😉
Jsem člověk který bere věci jak jsou a jestli nám není přáno mít dítě tak to neovlivním ☹ Ale veřím, že vše bude ready a my budeme 3 a posléze 4 😀

doli1
13. nov 2009

zdenčo to ej super že to vyšlo na jedničku a jak to říkal tvuj chlap my ti to říkali že to bude dobrý 🙂 😀 😀 😀

mishutka
13. nov 2009

taky bych provětrala peněženku, ale ještě mi nepřišla nem. ma bůh ví kdy přijde ☹

doli1
13. nov 2009

jo holky mě se dnes zdálo jak jsme rodili.bylo nás tam strašně moc všichni jsme šli na vyvolaný porod kapačkou a nikomu ten porod nešel vyvolat jen přišla první kontrakce a to bylo vše a potom jsem se vzbudila 😀 takže nevim jestli jsme porodili nebo ne.

mishutka
13. nov 2009

Tak provětrám psa 😀

blanka.k
13. nov 2009

Zdeni - fuj takhle mě strašit, jíá si přečetla: Tak jsem si poplakala.... už jsem se lekla, že to není ok. tak to gratuluji. super 😉
Mishut - teda kadeřnice je fakt na facku 😅
Jsem se někdy na jaře nechala ukecat na předváděčku Zepteru... paní dělala v nějakým tom rendlíku kuřecí stehna jen tak na sucho...holky, to vám byl smrad, mě to připomnělo, jak děda doma vždycky prasatům nebo slepicím vařil ve velkým hrnci jen tak ve vodě kůže od řezníka, bleeeeeeeeeeeeeeeeee 😒 paní ještě na mě koukala, že to nechci jíst....jednak to vůbec nevonělo, prostě to smrdělo uvařeným syrovým masem, a uvařenou kuřecí tlustou kůži bych teda do úst nevzala ani za milion. 😖 😖 😖 😖

blanka.k
13. nov 2009

Doli - brrr, takový sen....
Holky, neberetenáhodou některá Euthyrox na št.žl.?

lucik...
13. nov 2009

zdeni super, moc moc gratuluju 😉 a závidim že už to máš za sebou, já z toho mám hrozný strach

kajamatus
13. nov 2009

Zdenka super sprava 😉

No my sme sa uz boli prevetrat v zahrade a objavili sme s Matulom este poslednych 30 ks cervenych malin MNAAAAAM, drobec si hladkal brusko ze su dobrucke. Fakt super odroda, ked este 13.11. su cervene maliny. 😉

No k tej soli, tak u mna by p. doktorka zalamovala rukami, teraz pocas tehu som zacala solit viac, pretoze ak som to nemala osolene bolo mi z toho zle. pred tehu som jedavala to co maly, takze to som solila minimalne. teraz pouzivam iba morsku sol, neviem ci to je niaky rozdiel, ale zevraj je zdravsia, teda tak sa ukludnujem ja.

blanka.k
13. nov 2009

Holky ze Slovenska, jak je to u vás s tím očkováním proti pr.chřipce? Vím, že je to pár dní zpět, jak jste psaly, že se to u vás nějak rozbíhá a obvoďáci vás chtějí očkovat, jak to u vás probíhá? nebo to bylo jenom nějaké haló a nic z toho ???

nikkka
13. nov 2009

ahojte...
blanka: tak to bolo asi len halo, ja som o nijakom ockovani nepocula a ani mi nikto nevolal, ze sa mam ist dat zaockovat..nastastie..

blanka.k
13. nov 2009

Tak jsem objevila německý test kočárků, prý se prodávají i v ČR 😉
http://zdravi.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=...

bondy1
13. nov 2009

Ahoj maminky, práve sme sa vrátili s NT skríningu, výsledky OK - tiež muselo byť počuť dobrý balvan žuchnúť na zem 🙂 Dr. mimi presvecoval zo všetkých strán, to sa vrtelo - odrážalo nôžkami, ledva ho zameral 🙂 na chvíľu prepol na 3D - a to teda bolo - malý ufónik 🙂 Na poslednom sone sme boli o 3d pozadu, dnes nameral 14tt+1, takže sme to dobehli, pohlavie nevieme - mimi malo nôžky dôsledne prekrížené - neukázalo sa ani za nič, tak dúfam, že si to do vianoc rozmyslí 🙂

michalag
autor
13. nov 2009

Ahojte babenky 🙂
tak som si precitala poslednu stranu 😅 , ale na viac sa dnes nezmozem, strasne ma boli hlava 😒 ☹ a k tomu isiel tatino ku svokrovcom stahovat, ale my s malym ideme ku starkej, tak snad si trochu oddychnem.
Ozaj mam jednu otazku, uz ste niektora citili pohyby??? Lebo mne sa dnes zdalo ze ma pred 30 minutami 3x slabucko koplo a od vtedy nic .... dnes som 16tt+0d

lucik...
13. nov 2009
doli1
13. nov 2009

my se pěkně spinkáme a ten starosta musí zrovna hlásit a jak kdyby se mu hlavní znělka sekla pustil si ju 5x a po hlášení 3x děs.už jsem mu chtěla zavolat jestli to myslí vážně ještě že to šimona neprobudilo.
konečně jsem se objednala k tomu zubákovi.syn měl jít ted v pondělí ale kvůli tem neštovičkám nemůže tak jsem ho musela přeobjednat,dodala jsem si odvahy a přijdu hned snim.to bude děsný ale zub už mě pobolívá 😠

doli1
13. nov 2009

tak jsem kecala probudilo ho to 😠 😠 😠 😠 😠

aaadus
13. nov 2009

mishu mi právě nemocenská přišla dnes a překvapila svou výší 😀
koupila jsem zase něco pro prcka (viz. album) a kdyby dr. cajtmal viděla můj dnešní nákup, klepne ji pepka 😀
michalag jestli to jsou pohyby to co cítím si nejsem jistá,ale asi jo - ráno a večer mám v břiše takové bublinky a celé se to tam hýbe (střeva to fakt nejsou)
lucik jo to jsem četla, fujinky fujinky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre