Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
13. nov 2009

čaute.. blanka, tak dnes som bola u gyn. a on mi hovoril, že si mám zavolať obvodnej, aby som nahlásila, že som tehotna kvôli vakcíne.. že ešte vôbec nevie, ako to bude prebiehať, či to je povinné atd.. že im len prišiel oznam, že maju napísať zoznam všetkých tehotných a dať to im obvodným lekárom.. takže tak..
inak výsledky mám zatial ok a na tripply si mám zavolať v stredu.. takže stres mám teraz riadny.. na utz som nič nevidela, ani pohlavie.. ono drobec je už dosť velky..🙂

aaadus
13. nov 2009

blani ale k nám ta vakcína ještě ani nedorazila ne? se na to zeptám na poradně jestli to je akutní se nechávat očkovat

zdenkapo
13. nov 2009

holky děkuji , jsem fakt ráda,že to je dobré,neumim si představit,že bych šla na AMC a čekala 3 týdny na výsledky.... K DOKTORCE JDU HNED V PONDĚLÍ...

bondy,taky ti gratuluju k výsledkům 🙂

tak jsme přijeli z toho Německa,je to od nás hodku cesty,takže takový výlet,je to krásné městečko a klinika moderní,tak se těšim,jen doufám,že když toho 8.12.bude sníh,tak že tam udržujou silnice 😀

která mi poradíte,zapomněla jsem se zeptat v té radosti sestry- mám mít s sebou v pondělí moč na nějaké rozbory,že to ještě posílají,ale jdu tam až ve 12:20,tak jestli jako ta ranní moč to může být,zda teda vydrží takovou dobu,nebo zda mám "odčerpat" 😀 až těsně než tam půjdu? Tak když to nechám někde v chladu,tak ta ranní může být,nebo jak to děláte vy?

aaadus
13. nov 2009

zdeni já mám nosit tu moč než k nim jdu aby byla nejčerstvější

zdenkapo
13. nov 2009

bibi tak teď prožíváš stres co já měla do dnes ☹

aaadus já se ptala minulý pátek porodní asistenky na tu prasečí chřipku a prý tady v čechách žádné stanovisko pro těhule nevyšlo,ale že to vůbec nedoporučuje,protože ta vakcína není nijak testovaná,zda to má špatný vliv na mim,takže co je pak lepší,že?

zdenkapo
13. nov 2009

aaadus a nevadí právě,že naní ranní a na lačno?

zdenkapo
13. nov 2009

a vlastně,když člověk donese moč ráno,tak stejnak to posílaj až po ordinační době na ty rozbory najednou,tak co s tim dělaj,taky to tam nechaj někde ležet...

aaadus
13. nov 2009

zdeni to já nevím, to by snad řekli že to má být na lačno ne? já teda na lačno nechodím, to bych tam ani nedojela

aaadus
13. nov 2009

a to ti budou dělat na co testy z moči? mi dělají jenom na cukry a bílkovinu

zdenkapo
13. nov 2009

cukry a bílkovinu to dělá jen por.asist. přímo na místě,ale tohle někam posílaj a nevim právě na co to je

aaadus
13. nov 2009

to neporadím
teď jsem doobědvala - vlašský salát, 2 rohlíky a ledový čaj 😀 a na večeři na mě čekají 3 koblížky

zdenkapo
13. nov 2009

no,tak vezmu obojí a ať si vybere 😀

zdenkapo
13. nov 2009

hezký typ-třebas k Vánocům,a pro celou rodinu 😉 http://www.babytricka.cz/index.php?strana=7

aaadus
13. nov 2009

ta nálepka mimi v autě je super, tu budu potřebovat, ale co ta cena 😠

aaadus
13. nov 2009

ale jsou super, asi objednám manželovi na mikuláše

bibi13
13. nov 2009

robím si kapustnicu.. straaaaaaaaaaaaaaaaaašne začíína voniať.. mnaaaaaaaaaaaaaam

aaadus
13. nov 2009

bibi já jsem dělala včera. ale na Slovensku ji děláte nejlepšííííííííí a česnekovou taktéž

zdenkapo
13. nov 2009

aaadus no jen inspirace ty ceny tam jsou šílené

mishutka
13. nov 2009

aaadus.kolik prosim písni mi na IP jestli to není tajné 😀

aaadus
13. nov 2009

mishu uuuuuuuuž

mishutka
13. nov 2009

daří se 😀 Tak já budu doufat,že vůbec něco přijde.Moje firma má sídlo v Jičíně tak uvidím 😉

aaadus
13. nov 2009

jj, když to vezmu kolem a kolem, tak mě to výjde skoro na stejno jako výplata, protože nejezdím každý den autem a to dělá vcelku hodně

zzuzullka
13. nov 2009

ahojte som zasa celý deń nebola na PC tak som mala teraz čo robiť aby som vás tu prečítala.

Zdeni,gratulujéééééééééééém. som stále na teba myslela, že ako si dopadla 🙂

inak ja som včera večer keď som ležala na chrbte, zacítila taký zvláštny pocit v bruchu akoby ma maličko koplo, ale zdá sa mi to ešte strašne skoro, tak to boli asi len črevá aj keď to bol taký iný pocit ako keď sa mi hýbu črevá, no možno si to len namýšlam.

marmar1
13. nov 2009

ahoj holky,taky občas něco cítím v břiše, pohyby to ještě nejsou,ale skoro už to tak vypadá 🙂

marmar1
13. nov 2009

spáváte ještě na břiše?

zzuzullka
13. nov 2009

ja som prestala spávať na bruchu hneď ako som zistila, že som tehu, sa proste nejak bojím aj keď viem že zo začiatku mu tým nemám ako ublížiť a už som si pomaly aj zvykla 🙂

kitty123
13. nov 2009

Ahoj holky 🙂

kitty123
13. nov 2009

No já ještě pořád spím na břiše, skoro žádné ještě nemám.

kitty123
13. nov 2009

Dnes jsem byla v poradně, tak mi říkali, že NT screening dopadl dobře, tak jsem ráda. Za necelé 2 týdny jdeme na tripple testy, těším se hlavně na ultrazvuk a fotečku z něj 🙂

zzuzullka
13. nov 2009

kitty super gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre