Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. nov 2009

bondy to je dobré, to někdy musím říct manželovi 😀

doli1
16. nov 2009

ach jo holky zrovna mi vypadla blomba ze zubu 😒 tak mám vrtání spočítaný.ještě že už jsem objednaná
adus snů ještě bude tohle jsou ty pravé těhu sny.strašně živé.
mě se dnes zdálo že jsem byli na dovče a pronajali jsme si karavan ale v kempu pro nás neměli místo.prostě blbost 😅

aaadus
16. nov 2009

bondy teď už se mi naštěstí o práci nezdá když jsem na PN, pěkně si užívám nicnedělání 😀 dokud můžu

aaadus
16. nov 2009

doli jj, ty sny jsou strašně živé až mě to někdy děsí

doli1
16. nov 2009

já začala dělat vánoční úklid protože pochybuji že se mi příští měsíc bude chtít jen ten pořádek udržet a přemýšlim o pečení aspon perníčků.už je máte někdo hotové?

doli1
16. nov 2009

před chvíli tu byl synátor že chce udělat čápa tak jsem něco trochu podobného vytvořila a on se začne stekat tak nechápu o co jde(trošinku nervák po mamince) a pak zněho vypadlo kde má jako to miminko že ho musim udělat.tak jsem mu udělala miminko a upozornila ho že k nám přiletí vrána 😀 chudák stoho byl trochu zmaten

aaadus
16. nov 2009

doli já péct moc neumím, ale letos se na to poprvé chystám. a tento týden bych chtěla zkusit upéct vánočku a to zase nevím jak se to plete,no třeba to nějak bude držet po hromadě 😀 a možná to bude i jedlé

doli1
16. nov 2009

mě minulí rok dělala těsto tchýně tak tento rok to bude taky premiéra.snad to nezmrvim.popravdě u nás nejvíc peče manža tomu to jde.vánočka je lehká uplést ale udělat dobré těsto to už je horší

doli1
16. nov 2009

na zítra mám objednanou kadeřnici.super super super už je to potřeba

ciknori
16. nov 2009

Ahoj doli 🙂
A kam chodíš, do Křtin?

aaadus
16. nov 2009

já jsem teď viděla recept v časopise a hned jsem na tu vánočku dostala chuť. asi upeču už dnes 😀
já jsme normálně do 12tt měla zakázené barvit si vlasy, to byla potom úleva když jsem šla po 4 měsících na melír

doli1
16. nov 2009

ke kadeřnici? mě stříhá kámoška má udělanou školu a těd je na mateřské tak vždy jede k babičce a ostříhá mě.je to pohoda když přijede dom.
jdem s prckem cvičit

mishutka
16. nov 2009

Ahoj, mě se taky zdá o práci ☹ Že musím pracovat s pupkem 🙂 , ale nakonec to skončí tak, že se naštvu a pošlu všechny do.... 😀 Jo a ještě mezi tím se budím a nechápu proč bych měla jít do práce 😉

kajamatus
16. nov 2009

Ahojky vikend ubehol ako voda, prisla nas pozriet segra aj s rodinkou, vydala sa do CR Jablunkova, tak sa vidime raz sa 2 mesiace a potom kecame a preberame, kedze je zdravotacka - laborantka a prave zacala studovat skolu, ktoru potrebuje k praci aby mala certifikat a aj lepsi plat,prebrali sme aj prasacu chripku.
podla nazoru prednasajusich: tehotne neockovat , je menej nebezpecna ako obyc. chripka, co je vsak hrozba a coho sa obavaju ze sa zmutuje s vtacov chripkou a to by bola ina pohroma. nie je to ziadna studia iba info

Doli a co cvicite so Simonkom ?? My sme chodili rok do plaveckych jasliciek ked mal Matulo polroka, pretoze bol predcastniatko, narod. sa o 4 tyz. skor a krasne mu to pomohlo napredovat vo vyvine. Potom sme chodili na fitlopty, tak to bolo super, deticky krasne spolupracovali a aj sa otukali v kolektive. teraz bohuzial nikam nechodime, lebo ja som na rizikovom, a aj mam strach ked som uz 3 x krvacala.

mishutka
16. nov 2009

Dneska mají v Ostravě až 80% slevy na kojenecké zboží tak tam odpoledne zafičím 😉 Byla jsem tam už v pátek a nakoupila pár kousků body dl.rukáv za 49,- a 2 lahvičky AVENT ze 190,- na 90,-
Doufám, že mi tam ještě něco zbylo 😉

Nevíte jestli mi bohatě stačí 2 rychlozav. nebo je třeba něco víc 🙂

zdenkapo
16. nov 2009

tak za chvíli razim k gyndr. snad bude vše ok...

perníčky peču,loni chtěl Tomášek udělat krtečka,tak jsem mu udělala asi 20cm ktečka a samozřejmě vykreslila bílou čokoládou-mám na to takovou tenočkou zdobičku... začínám to ale péct po Mikuláši a když nejsou před Vánoci dost měkké,přidám k nim rozpůlené jablko a ony krásně změknou 😉

aaadus
16. nov 2009

mishu a kde v ově mají takové slevy. my jsme včera byli v tescu a tam mají tak krásné oblečení na mimča a za dobré ceny. ale počkam na výprodej po vánocích, mám tam vyhlídlý takový chlupatý overal, svetříky, rifle a hafo věcí. teda doufám že slevní i zimní věci pro mimča
mishu myslím že 2 budou stačit, já budu kupovat asi jen jednu

mishutka
16. nov 2009

SAM Baby je to i na netu i nějaké kočárky x-lander 2008 nějak 8500,- se vším všudy. Mě se líbí x-lander 2009 tak si musím počkat po novém roce nebo připlatit 😀 zelený je úplně luxusní 😉

aaadus
16. nov 2009

jj, to je ta ve Slezské Ostravě, tu mám vyhlídlou ohledně kočárku ale nevím jak se tam jede

mishutka
16. nov 2009

A manžel neví, chlapi se víc vyznají 😉 Víš kde jsou Radvanice nebo centralní hřbitov kousek je i Slezkoostravský hrad????

aaadus
16. nov 2009

No on by asi věděl nebo by tam dojel podle navigačky (já podle ní neumím jezdit). hrad vím kde je, ale jenom když se tam jde pěšky 😀

mishutka
16. nov 2009

Právě, že je to u hl.cesty,my co kolkem jezdíme autobusem tak víme 😀 Nejsem řidič tak neumím tolik navádět 😅
A jaký máš kočárekm vyhlídnutý??

aaadus
16. nov 2009

tady ty 3 a ne a ne se rozhodnou který. to se uvidí na místě jak se s nimi bude jezdit, zatím vede implast i když je nedjdražší 😠
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/25386-koc...
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/20747-koc...
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/22656-tak...

zzuzullka
16. nov 2009

ahojte babulky 🙂 luci, to máme rovnaký termín 🙂

mishutka
16. nov 2009

My jsme se taky nemohli rozhodnout tak jsme pojezdili s X-landerem a úplně nás nadchnul 😀
Stejně každý kočárek má nějakou chybu a kdo chce tak to překousne 😉

Měli jsme vybraný chicco, ale když je srovnáme tak se chicco může zahrabat 🙂

zzuzullka
16. nov 2009

baby vy tu už všetky vyberáte kočíky a začínate nakupovať výbavu, to je ešte vôbec neriešim. nie som veľmi poverčivá ale nejako sa bojím už teraz niečo kupovať takže ja začnem asi až po novom roku sa len pozerať a kupovať až tak vo februári- v únoru 🙂

mishutka
16. nov 2009

zzuzu.máš pravdu, ale je třeba mít představu kolik a co a za kolik 😀 Já nemám každý měsíc bokem 16 tis. na kočárek a bůlh ví co bude po Vánocích 😅
Pak se to nazbírá a já zjistím, že nemám spoustu věcí 🙂 Kosmetiku a drobnosti nechávám po novém roce, ale ty nejdr. věci je třeba ošefovat za dobré prachy 😀

luci.12
16. nov 2009

ahoj zzuzullka s termínem je to super 🙂
abych pravdu řekla, taky ještě nic neřeším a jen koukám co už holky mají oběháno, nakoupeno...
ale vypadá to, že z kočárků vede na čtyřech kolečkách, mě se na třech moc nelíbí, ale budu to muset vyzkoušet

bondy1
16. nov 2009

Kajamatus - aj my máme rodinu na Morave v Jablunkove 🙂

bondy1
16. nov 2009

Inak baby, ozvala sa mi maminka z májoviek 2009 a poslala na mail zoznam potrebností do výbavičky, aj s komentármi, ak chcete - napíšte mi do IP mailovku a tabuľku prepošlem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre