Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

wobludka
8. sep 2009

cincolino, no vidíš to, to CAR, to postup...
jedno nebo dvě, holka nebo kluk - já jsem ještě v šoku z toho, že čekáme geneticky vlastní dítě/děti, není to tak dlouho, co se mě gynekoložka ptala, jestli si uvědomuju, že to je na dárce 😔 takže my berem i hermafrodita 😀

bramburka
8. sep 2009

Wobludko, chápu, já taky beru všechno 😀

michalag
autor
8. sep 2009

Dobre ranko 🙂
gabi, bris ako ste sa bali, ani sa necudujem .... ale som rada ze vsetko je v najlepsom poriadku, uz len preckat do 13tt a potom budeme opat trosku kludnejsie 🙂

evpa, vitaj medzi nami 🙂

andelka
8. sep 2009

bramburka: No, my jsme je už měli vymyšlené obě, ale už zas máme jen jedno (resp. dvě holčičí), pro kluka nám padlo. Když to bude holka, byla by to Anežka a kdyby byla někdy druhá, tak Stela. Ale kluka nevííííím 😕 Času dost ještě. Zatím je to bleška 😀

Holky, taky máte pocit, že těch 13tt utíká nějak pomalu? Já mám pocit, že je to věčnost 😒

wobludka
8. sep 2009

Ono si nevyberete 😀 sousedi mají dvě holčiny odhaduju tak čtrnáct a šestnáct let a když zalívám kytky a ony si na zahradě vypravují svoje sexuální zážitky, tak se normálně červenám 😅 a to si myslím, že po intenzivní výrobě potomka nejsem žádnej puritán 😀
my máme hroznej strach, aby to prtě nebylo rozmazlený, když je vymodlený, takže asi ze začátku bude chudák dostávat kapky 😀
A ze jmen se nám nelíbí skoro žádný 😀

gabap
8. sep 2009

cau kocky 🙂
doli myslim na tebe 😉
tak ja bych asi radsi chlapecka,pripada mi ze mi to s tema klukama vic jde 😀 a jmena to je ve hvezdach 😅
wobludko my maleho taky neskutecne rozmazlovali,usinal u prsa nebo na rukou,na kazde kviknuti jsem byla u nej ....
vsichni nam rikali jaci budem chudaci,ze s nami bude to prte cvicit a prd 🙂 myslim,ze je z nej "super chlap"
vse se strasne brzy naucil a dnes je da se rict"bez prace" 😵

dezyre
8. sep 2009

Čau holky..
Tak to já bych nejraději dvojčata .. holku a kluka (ale to asi každej 😀 ).. Jinak se vůbec nemůžu rozhodnout co bych chtěla... je mi to asi fakt jedno.. hlavně, ať je mimčo zdraví 😉

zdenkapo
8. sep 2009

ahojky ženy,tedy nám se to tu rozrůstá, že nestačím dočítat 😉
vítám nové těhulinky...
teda já snad jdu k té dr. nejdéle ze všech- budu v 8 tt,ale doufam,že to bude ok.
při prvním těhu jsem musela v práci říct hned,poněvadž jsem měla na úřadě rizikové místo-na sociálce,tam jsme měli i rizikové příplatky - dr. mi doporučila být doma už jen kvůli dojíždění... ale když nechceš,tak nikde není psáno,že to musíš hlásit- až než půjdeš na mateřskou,záleží na tobě...
tak my jsem chtěli prvního kluka a toho máme a manža by ted rád holčičku,tak uvidíme,do Vánoc bychom měli mít jasno...
u nás dává dr, těhu knížku až na konci 3.měsíce...
doli tak hodně štěstí...

wobludka
8. sep 2009

zdenkapo, jen se neboj, spousta mamin budoucích ,,květňátek" o mrněti ještě neví 😉
gapab, no jo,každý dítko je jiný 🙂 já znám teda zkumavčátko jen jedno a to je teda fracek neskutečnej 😠 no ikdyž jeho rodiče teda taky 🤐 😀 hlavně nesmí být lepidlo po mně 😝

brisilda
8. sep 2009

ahojte kocky 😉 tak mne je jedno po kom bude a co to bude 😀 ale mam pocit ze to bude chalan 😉 inak neviete ao to je s herpesom na perach???mozem si na to dat masticku? no teda ja som si ju uz dala 😀 herpesin ale le trosilinku lebo sa mi zdalo ze sa mi ide robit herpes ael este neni 😉

newyorkgirl
8. sep 2009

ahojte tak sa teda pridaaavam, mala som strasiaka mimomaternicove tehu ale nastastie dnes sa vyvratilo a je vsetko OKI zatial 😀 juj mi odlahlo, minuly tyzden HCG vysoke a na UZV nebolo nic vidiet v maternici, az dnes fazulka...

brisilda teda ty si odvazna ze isto chlapcek 🙂 mne je to uplne jedno ale mam pocit ze aj keby radsej som babu asi to u nas tiez bude chlapcek ale ktovie este sa mozme mylit nechame sa prekvapit potom 😀

brisilda
8. sep 2009

ahoj toho strasiaka ma vela tehuliek 🙂 ☹ aj ja som ho mala 😉 a inak mne je jedno co to bude ale viem ze to bude chalan 😉 no dievcatku sa potesim 😀 uz 2 vestice mi vyvestili dievcatko 😉 takze sa necham prekvapit

doli1
8. sep 2009

ahojky tak jsem doma.těhu mám potvrzeno.je tam kde má byt.neodpovidá ms ale potvrdilo mě to že ovulace byla spožděná.takže jsem přesně 5+1tt prcka už jsem viděla je to jen malá tečka ale je tam to je hlavní.další kontrola 29 září

newyorkgirl
8. sep 2009

doli tak super 🙂

brisilda mne zas 2 vestice este dvoch syncekov tak uvidime 😀 ja by som aj dalsiu princeznicku uvitala ale naozaj mi to je jedno, aj chlapceka 🙂

kingstonka
8. sep 2009

caute.... tak nam je to samozrejme tiez jedno co to bude nech je len zdrave, ale mam tusaka na dievcatko - aj mien mam v hlave plno pre dievca (ale manzelovi tvrdim ze chlapec 😉 )
s tym herpesom neporadim....

brisilda
8. sep 2009

doli tak to je super 😀 aj ja som videla mrnuska ako malu tecku 😀

olga77
8. sep 2009

Cavte baby tak aj ja sa pridávam do klubu...Dúfam,že všetko dobre dopadne, vzhľadom k veku a rozdielu medzi detmi mám trošku strach.. 😉

Pekný deň želám všetkým a držte sa 😎

andelka
8. sep 2009

Zdravím všechny nové těhulky 😵
doli: Jé, to je super zpráva, tak tečka už byla, jo? Já budu v ten čtvrtek přesně 5+0, tak snad ji uvidím i já 😵

olga: Já mám o 15 let staršího bráchu, neboj, bude to ok 😉

Mojemu manželovi kdysi vyvěštili (nebo tak nějak) tři děti, dva kluky a holčičku, tak jsem zvědavá, já plánuju děti jen dvě 😅

zdenkapo
8. sep 2009

doli to je bezva,tak já budu na prohlídce 7 +0,tak už bych mohla vidět víc než tečku...
andělko,stčí po prvním mít dvojčata a jsou tře děti hned 😉
oli,tak moje teta měla neplánovaně v 41 letech třetí dítě a Terezka je ted uz velká zdravá a šikovná holka a tomá dva dávno dospělé sourozence a je i tetičkou 😉 a moje kolegyně v práci měla holčičiy skoro o 12 let a taky v poho,takže si myslim, že nemusíš mít obavy 😉
holky manža mi sdělil,že budem muset kupovat nový kočár-máme BABY MERC- byl super-má zavěšený podvozek na kožených řemíncích,takže se krásně houpat,jenže právě díky tomu se rozvrzala konstrukce a nedá se s tim nic dělat,tak bude dobrý akorát tak na zahradu 😠
ještě je možná bro,ale už jste uvažovaly jaké koupíte těhu kalhoty?ikdiž moc brzy ne,poněvadž mě už mé oblíbené rifle škrtía to při prvním to na mě do 4.měsíce nešlo vidět 🙂 měla jsem břicho hodně dole po celé těhu,takže veškeré těhu kalhoty mne škrtily pod břichem...ale našla jsem super kalhoty z Polska-daj se objednat i přes aukro a navíc vyjdou mnohem levněji než v ČR- májí těhu gumu už od rozkroku,což je pro mne zásadní a naprosto nepostradatelné a doufám,že i pohodlné 😉

andelka
8. sep 2009

zdenka: Nestraš 😅
jo jo, ty už uvidíš víc 😵

Hm, kalhoty, to bude asi hlavní oříšek. A pak taky kabát na zimu. 😕 Já plánuju že si koupím jedny rifle, jedny černé nebo manšestrové a jedny tepláky a fertig. 😉

doli1
8. sep 2009

ahojky nějak mi to blbne.těhu kalhoty určitě do zimi pořidím.kočárek chci taky noví.ten starý byl super ale převážně jsme jezdili lesem a využívali ho docela dlouho a stále převáželi tak vypadá dost opotřebovaně.tak ho necháme u babičky a koupíme noví.už dlouho mám vybraný jaký
babymerc jsem chtěla u šimona a měla ho i objednaný ale vůbec nedošel.prcek byl už doma a kočárek nikde tak jsme jeli a koupili co mi nejvíc vyhovoval kočárek bobas

zdenkapo
8. sep 2009

andělko,tak tepláky mám několikatery- pěkné se širokým pasek jsem si koupila v takku... a právě,že ten polský prodejce má jak rifle,tak společenské kalhoty s tou gumou od rozkroku a za poštovné chce jen 150,-Kč a za kalhoty asi 550,-Kč,což je super... a riflíky jsou s přídavkem elastanu,takže by měli být měkké a přizpůsobivé,tak uvidím...
doli...tak mám ještě golfky moon bugy fit a ty asi prodám na aukru a koupíme nějakou kombinaci-skladnou do auta...co máš vybráno ty?... ty jo našla jsem na aukru dvojkombinaci-je to podvozek +hluboká korba +sportovní a jen za 4100,-Kč opět polský prodejce,ale kočár je holandské výroby a koukala jsem na net a tady u nás se vw www obchodech prodává za 8600,-Kč,což je příšerné,jak češi nasazují ceny... ještě je čas,tak budem vybírat...ale určo chci nafukovací kola a trojkolu asi...

ted spíš řešíme autosedačku pro Tomáška,budeme mu muset do konce roku koupit už tu 15-36kg.tu váhu mít nebude,ale doufám,že do výšky tam bude moc už být,poněvadž z té 9-25 Nám zachvíli přeroste...chci romer kidfix trendline-to mám zjištěno,že je nej co do bezpenostitak pohodlí-polstrování...musíme jí někde zkusit... u nás jí mají asi 4100,-Kč a 1000,-Kč dostaneme od pojišťovny....

brisilda
8. sep 2009

ahojte kocky ja kociarik uz mam vybraty je to ABC desing 🙂 mam ho aj v albume 😀 no a k tomu autosedacku ktora je v albume no nikde ju nemozem zohnat 😝 fnuq

zdenkapo
8. sep 2009

brisi,to si rychlík já budu teprv vybírat kočik a až si vyberu,tak budu hledat recenze,chci mít jistotu... tvůj kočárek je hezký,ale pro nás by se nehodil,potřebuju nafukovací kola... a měli jsme na Tomáška ten baby merc černo-limetkový a černou už bych pro dítě nechtěla,když je mimi na léto...

brisilda
8. sep 2009

no inak mne sa paci aj quinny 😉 videla som ho v cervenej farbe a bol uzasne krasny no malinky ☹ inak ja potrebujem kociarik ktory sa bude dat cely vyprat 😉

zuzuj
8. sep 2009

ahojte dievcata...ja som len na skok, momentalne mi zacalo byt blbo ale nezvraciam...
velmi sa tesim a gratulujem vsetkym malickym i srdieckam....
Ja zacinam mat vselijake strachy...a na dalsi ultrazvuk idem az o 5 tyzdnov....no neviem ako to vydrzim...keby sa to krpate nejako ozyvalo...som tu a zijem 😀

brisilda
8. sep 2009

zuzu neboj on tam je a zije ked ti je zle 😉 nemaj strach bude to v poriadku

zuzuj
8. sep 2009

ja viem, ale zvacsa mi zle nie je,..uz neviem ci si to nenahovaram 🙂 ale je mi len tak ako keby som mala mierne pokruteny zaludok ( napr. po kolotoči) ale len tak slabo, a ešte mam nervy z toho, že mam divnu panvu, hoci nie som najchudsia mam v knizke ze BS 20 BC 27 BT 31 CE 20 a viem, ze by mal byt ten prvy rozmer 26...tak neviem ci ma zle zmerala, alebo co...ale ja nechcem ist na cisarsky ☹ Nemozem to nikde najst myslite, ze tych 20 je velmi zle?...mamini co ste uz rodili poradte... 😉 Viem, ze asi riesim blbosti dopredu...ale ja mam vselijako dorezane brucho a plno zrastov takze u mna je riziko ma rezat znovu, teda aj pre krpate 😢

zdenkapo
8. sep 2009

zuzi,já si ty roměry nepamatuju,ale zkus to zadat do vyhledávače na www.porodnice.cz nebo tam napiš přímo dotaz nebo do jiné on-line poradny lékaře,nebo zavolej své dr.,lepší než se trápit,třeba zbytečně....

zuzub
8. sep 2009

ahojte, chcem sa spýtať či má niektorá z vás teraz na začiatku tehu nejaký výtok....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre